Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Петък

(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)

Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.

Топ 5

Домакин - Гост Логика
10/07
19:00
England (w) са победили в последните си 14 мача.
10/07
19:00
United States (w) са победили в последните си 13 мача.
10/07
21:00
Star Starachowice са победили в последните си 11 мача.
10/07
21:00
Flota Świnoujście са победили в последните си 10 мача.
10/07
17:00
Atlantis II са победили в последните си 10 мача.

Победи за отбор

Домакин - Гост Логика
10/07
19:00
England (w) са победили в последните си 14 мача.
10/07
19:00
United States (w) са победили в последните си 13 мача.
10/07
21:00
Star Starachowice са победили в последните си 11 мача.
10/07
21:00
Flota Świnoujście са победили в последните си 10 мача.
10/07
17:00
Atlantis II са победили в последните си 10 мача.
10/07
21:00
Chojniczanka Chojnice II са победили в последните си 10 мача.
10/07
19:00
Bolívar са победили в последните си 10 мача.
10/07
21:00
Odra Nietków са победили в последните си 9 мача.
10/07
17:00
Brazil (w) са победили в последните си 8 мача.
10/07
18:00
Anker Wismar са победили в последните си 8 мача.
10/07
21:00
Noteć Czarnków са победили в последните си 8 мача.
10/07
21:00
B68 II са победили в последните си 8 мача.
10/07
18:45
Darvel са победили в последните си 7 мача.
10/07
18:45
Derry City са победили в последните си 7 мача.
10/07
21:00
Ilpar са победили в последните си 7 мача.
10/07
21:00
Świdniczanka Świdnik са победили в последните си 7 мача.
10/07
21:00
Gorki са победили в последните си 7 мача.
10/07
21:00
Bumprom са победили в последните си 7 мача.
10/07
21:00
Widzew Łódź II са победили в последните си 7 мача.
10/07
11:00
Wathba са победили в последните си 7 мача.
10/07
18:45
Glentoran са победили в последните си 6 мача.
10/07
17:30
Al Wehdat са победили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Troszyn са победили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Ahal са победили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Bełchatów са победили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
OES Dimitrovgrad са победили в последните си 6 мача.
10/07
17:00
ToTe са победили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Cukaricki са победили в последните си 5 мача.
10/07
15:00
Rīgas FS II са победили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Polonia Łaziska Górne са победили в последните си 5 мача.
10/07
14:00
Belarus U19 са победили в последните си 5 мача.
10/07
12:00
Speranța Drochia са победили в последните си 5 мача.
10/07
15:00
Torpedo Kutaisi са победили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Raków Częstochowa II са победили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Wikielec са победили в последните си 5 мача.
10/07
17:00
Chemie Leipzig са победили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Hapoel Bnei Zalafa са победили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Huragan Międzyrzec Podl. са победили в последните си 5 мача.
10/07
18:45
Antwerp са победили в последните си 5 мача.
10/07
18:00
San Juan de Aragón са победили в последните си 4 мача.
10/07
16:00
Sharjah са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Okzhetpes са победили в последните си 4 мача.
10/07
16:30
Persepolis са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Stal Łańcut са победили в последните си 4 мача.
10/07
18:45
Larne са победили в последните си 4 мача.
10/07
11:45
Albirex Niigata S са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Jeziorak Iława са победили в последните си 4 мача.
10/07
17:00
Leoben са победили в последните си 4 мача.
10/07
18:00
Bonn-Endenich са победили в последните си 4 мача.
10/07
13:00
Uganda U17 са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Starogard Gdański са победили в последните си 4 мача.
10/07
12:00
Druk Lhayul са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Spartak Shklov са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Tacuarembó са победили в последните си 4 мача.
10/07
18:00
Heracles са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Wissa Szczuczyn са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Syrena Zbąszynek са победили в последните си 4 мача.
10/07
17:00
Spittal са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Gać Oława са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Beitar Ramat Gan са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Drezdenko са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Pogoń Lębork са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Mils са победили в последните си 4 мача.
10/07
17:30
Barmbek-Uhlenhorst са победили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Legion Ivanteyevka са победили в последните си 4 мача.
10/07
14:30
Lokomotiv Sofia 1929 са победили в последните си 4 мача.

Загуби за отбор

Домакин - Гост Логика
10/07
13:30
Cyprus U19 са загубили в последните си 15 мача.
10/07
16:00
Dravograd са загубили в последните си 10 мача.
10/07
21:00
Budowlani Lubsko са загубили в последните си 10 мача.
10/07
21:00
07 Vestur II са загубили в последните си 9 мача.
10/07
21:00
Błonianka Błonie са загубили в последните си 8 мача.
10/07
11:00
Al Jazira са загубили в последните си 8 мача.
10/07
21:00
Hittisau са загубили в последните си 8 мача.
10/07
21:00
Olimp Gościno са загубили в последните си 8 мача.
10/07
21:00
Kuźnia Jawor са загубили в последните си 8 мача.
10/07
15:00
Islami Kalkelea са загубили в последните си 8 мача.
10/07
20:00
Deportivo Cimagol са загубили в последните си 7 мача.
10/07
21:00
Bałtyk Gdynia са загубили в последните си 7 мача.
10/07
21:00
Powiśle Dzierzgoń са загубили в последните си 7 мача.
10/07
17:00
FV Bischmisheim са загубили в последните си 7 мача.
10/07
16:30
Germania 03 Köthen са загубили в последните си 7 мача.
10/07
18:45
Glacis United са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Alashkert II са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Kolbudy са загубили в последните си 6 мача.
10/07
17:00
Olympia Kirrlach са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Zryw Wygoda са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Atlético Nayarit са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Sokół Nisko са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Przemsza Siewierz са загубили в последните си 6 мача.
10/07
17:30
Altlüdersdorf са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Orlęta Kielce са загубили в последните си 6 мача.
10/07
17:00
Viikingit / SCP са загубили в последните си 6 мача.
10/07
17:00
Unterreichenbach са загубили в последните си 6 мача.
10/07
17:00
Leviatán са загубили в последните си 6 мача.
10/07
21:00
Orlęta Łuków са загубили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Wiązownica са загубили в последните си 5 мача.
10/07
12:00
Kariobangi Sharks са загубили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Unia Racibórz са загубили в последните си 5 мача.
10/07
16:10
Kapfenberger SV са загубили в последните си 5 мача.
10/07
16:00
Nacional Guadalajara са загубили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
POM Iskra Piotrowice са загубили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Radziszowianka Radziszów са загубили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Ludesch са загубили в последните си 5 мача.
10/07
12:00
Paro Rinpung са загубили в последните си 5 мача.
10/07
17:00
Georgia U17 (w) са загубили в последните си 5 мача.
10/07
21:00
Cantera Venados FC са загубили в последните си 5 мача.
10/07
17:00
SAK Klagenfurt са загубили в последните си 5 мача.
10/07
13:00
Markez Nour Shams са загубили в последните си 4 мача.
10/07
17:30
Grünwald са загубили в последните си 4 мача.
10/07
09:00
Montenegro U19 са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Querétaro 3D са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Kvant са загубили в последните си 4 мача.
10/07
22:00
Mayas Hunucmá са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Orsomarso са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
SDYuSShOR 8 са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Nebitçi са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Ironi Bnei Kabul са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Włókniarz Zelów са загубили в последните си 4 мача.
10/07
17:15
Oststeinbeker SV са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Santa Tecla са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce са загубили в последните си 4 мача.
10/07
17:00
Illertissen са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Turbina Cërrik са загубили в последните си 4 мача.
10/07
20:00
San Lorenzo Constancia са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:15
Unión са загубили в последните си 4 мача.
10/07
13:00
Hapoel Ramat Gan са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Amkar Perm II са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Znamya Truda са загубили в последните си 4 мача.
10/07
18:45
Drogheda United са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Spartak Subotica са загубили в последните си 4 мача.
10/07
17:00
Allerheiligen са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Jantar Ustka са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Skałki Stolec са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Pisa Barczewo са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Bnei Jaffa Ortodoxim са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Atlético Huejutla са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Czarni Połaniec са загубили в последните си 4 мача.
10/07
15:00
Eger (w) са загубили в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Orzeł Wałcz са загубили в последните си 4 мача.
10/07
20:00
Atlético San Juan са загубили в последните си 4 мача.

Равенства за отбор

Домакин - Гост Логика
10/07
21:00
Ursus Warszawa са завършили наравно в последните си 6 мача.
10/07
10:00
Hadiya Hosaena са завършили наравно в последните си 4 мача.
10/07
21:00
Maccabi Herzliya са завършили наравно в последните си 4 мача.

Победи, равенства, загуби - серии на отборите

Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.

Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.

Rate this page:
( 3.91 avg rating out of 5 based on 465 votes.)
Donate to keep this site free!