Резултати на живо за футболни мачове

Резултати на живо за мачовете, които се играят в момента. Предоставяме мачове и резултати на живо от целия свят. Защо резултатите на живо за толкова ценни? Можете да видите прогнози от страниците ни с прогнози и след като мача напредне да изберете по-високите коефициенти за вашите прогнози. Страницата се презарежда сама през 1 минута.

Резултати за всички мачове, които се играят в момента

Домакин - Гост Полувреме
96'
 
Adanaspor
Adiyamanspor
Резултат
2-0
Полувреме
82'
 
Club Almirante Brown II
Deportivo Moron II
Резултат
2-0
Полувреме
80'
 
Agremiacao Sportiva Arapiraquense U20
Centro Esportivo Olhodaguense U20
Резултат
0-2
Полувреме
78'
 
Queens Park Rangers
Sunderland
Резултат
0-0
Полувреме
74'
 
Dock Sud II
CA Atlas II
Резултат
0-1
Полувреме
51'
 
Penarol II
Cerro Largo II
Резултат
1-0
Полувреме
49'
 
Centro Atletico Fenix II
Deportivo Maldonado II
Резултат
1-0
Полувреме
HT
 
Waltham Abbey
AFC Dunstable
Резултат
0-1
Полувреме
39'
 
Spalding United
Belper Town
Резултат
0-1
Полувреме
6'
 
Sporting Clube de Portugal
Famalicao
Резултат
0-0
Полувреме
RO
 
Sapery
Vahtery
Резултат
0-0
Полувреме
RO
 
Metallist 1925
Oleksandriya
Резултат
0-0
Полувреме
RO
 
Giessen
Kickers Offenbach
Резултат
0-0
Полувреме
RO
 
Turkey U19 (Women)
Hungary U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
RO
 
Frauental
DSV Leoben
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Adanaspor
Adiyaman 1954
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Royal Persia
SC Maccabi Wien
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Ittihad Riadhi de Tanger
Mouloudia Club d'Oujda
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Talento y Vida
Ferrovalvulas
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Club Social y Deportivo Tristan Suarez II
Villa Dalmine II
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Midtjylland U19
AC Horsens U19
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Levski Sofia
Septemvri Simitli
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Montenegro (Women)
Denmark (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Horsens
Vejle
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
KKS 1925 Kalisz
Rakow Czestochowa
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Fredericia fF
Hvidovre
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Victoriano Arenas II
Sportivo Italiano II
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
El Gouna
Ceramica Cleopatra
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Bohemians 1905 Prague
Vysocina Jihlava
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Šibenik
Slaven Belupo
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lithuania (Women)
Italy (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Zwettl
Kremser
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Union Triester
Nussdorf
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
San Marino U17
Romania U17
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
FC Levski 2020 Lom
Lokomotiv Plovdiv
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Samsunspor
Konyaspor 1922
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Russia U17
Germany U17
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Gaz Metan
Chindia Targoviste
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
ŽP Sport
Spartak Trnava
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Olympique Khouribga
Rapide Oued Zem
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
KSV Ankerbrot
Schwechat
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Al Kawkab
Bisha
Резултат
0-0
Полувреме
HT
 
Ferrocarril Midland II
CA Claypole II
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Slovakia (Women)
Georgia (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Al Rayyan
Al Sailiya SC
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
Umm Salal SC
Al Sadd
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
AEL 1964
PAS Giannina
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Emirates Cultural
Al Ain
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Germany (Women)
Israel (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
ART
GEO
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Columbia Floridsdorf
Rapid Oberlaa
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Sturm Kloch
Allerheiligen
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Shihan (Women)
Al Urooba (Women)
Резултат
0-4
Полувреме
FT
 
JS Bordj Menaiel
MO Constantine
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Telfs
Swarovski Wattens II
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Kitzbuhel
SC Imst
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
FC Giessen
Kickers Offenbach
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Bahlinger
TSG 1899 Hoffenheim II
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Cobresal
O'Higgins
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Metallurg Lipetsk
CSKA Moscow
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Kazanka
Torpedo Vladimir
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Ukraine (Women)
Spain (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Azerbaijan (Women)
Malta (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Armenia (Women)
Kosovo (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Bahla Club
Al-Suwaiq
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Romania U19 (Women)
Israel U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Chaouia
JSM Skikda
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
WA Boufarik
USM Bel-Abbes
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Teleghma
USM Annaba
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
El Bayadh
SKAF Khemis Miliana
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Kouba
Ben Aknoun
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MC Saïda
JSM Tiaret
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
SC Ain Defla
CR Temouchent
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
USMM Hadjout
Ghali Club de Mascara
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MCB Oued Sly
CRB Ain Oussera
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
ASM Oran
USM El Harrach
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Hamra Annaba
Irb Ouargla
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MC El Eulma
Khenchela
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lakhdaria
AS Aïn M'lila
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MO Bejaia
CA Bordj Bou Arreridj
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
CA Batna
JSM Bejaia
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Lechia Gdansk
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Persija Jakarta
Persebaya 1927
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Arsenal (ACL)
Valencia (ACL)
Резултат
9-8
Полувреме
FT
 
Richards Bay
Pretoria Callies
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Polokwane City
Jomo Cosmos
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
JDR Stars
Venda Football Academy
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Beijing (3x3)
Braga (3x3)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Torque II
River Plate Montevideo II
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
River Plate II
Argentinos Juniors II
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
SV Hall
Wacker Innsbruck II
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Botev Plovdiv II
Neftochimic 1962 Burgas
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Italy U19 (Women)
Norway U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Azerbaijan U19 (Women)
Poland U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
NK Belisce
Hajduk Split
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Cyprus U17
Greece U17
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
El Mokawloon
Eastern Company SC
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
ASK Horitschon
SC-ESV Parndorf 1919
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
France U17
Moldova U17
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Oman
Dhofar
Резултат
0-0
Полувреме
FT(ET)
 
Akhisar Belediyespor
Bergama Belediyespor
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Sporting Fonte Nova
Sport Belem
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Magic Unicorns
WAF Brigittenau
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Hertha (Amateur)
Eintracht (Amateur)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Altay
Derince Belediyespor
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Ittihad Al-Ramtha
Al-Yarmouk
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Hellas Verona U19
Udinese Calcio U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Manshia Bani Hassan
Moghayer Al Sarhan
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Blau-Weiß Linz
Austria Klagenfurt
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Fialki
Volki
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Al-Arabi Suwayda
Al-Kiswah
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Weiz
Austria Klagenfurt
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Osaka+
Shanghai+
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Al-Yaqdhah
Al Nabek
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Bul
Express
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Finland U19 (Women)
Denmark U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Turkey U19 (Women)
Hungary U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
ACSO Filiasi
Hermannstadt
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Arua Hill SC
Onduparaka
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Plovdiv
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Uganda Police
Wakiso Giants
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Tooro United
Gadaffi FC
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Uganda People's Defence Force
Mbarara City
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Levadiakos
Asteras Tripolis
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Anagennisi Karditsa
Kallithea
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
GIF Sundsvall U21
Orebro SK U21
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
England U19 (Women)
Switzerland U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Northern Ireland U19
Ireland U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
FC Balti
Cahul-2005
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Bosnia & Herzegovina (Women)
Russia (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Indonesia
Australia U23
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Orenburg
Dynamo Moscow
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Bristol City U23
Queens Park Rangers U23
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Schwaz
Kufstein
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sebeta City FC
Defence Force
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Portugal team
France team
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Arsenal (Amateur)
Rubin (Amateur)
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Unia Skierniewice
Lech Poznan
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
North Macedonia (Women)
Luxembourg (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lechia Zielona Gora
Arka Gdynia
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Kazakhstan U19 (Women)
Lithuania U19 (Women)
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Bulgaria U19 (Women)
Greece U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
PSIS Semarang
Persib Bandung
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Rudes
Osijek
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Faroe Islands U19 (Women)
Belarus U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Cyprus U19 (Women)
North Macedonia U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Ipswich Town U23
Cardiff City U23
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
FC BKMA Vagharshapat 2
Lernayin Artsakh FC
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sevan
Urartu
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Akhisar Belediyespor
Bergama
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Amed Sportif Faaliyetler
Tarsus Idman Yurdu
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Boluspor
Carsambaspor
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Maccabi Sha'arayim
Maccabi Bnei Raina
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Maccabi Yavne
SC KFAR Qasem
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Haifa Robbie Shapira
Ironi Tiberias
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Eyupspor
Ci Group Buca
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MS Tirat Hacarmel
Maccabi Kabilio Jaffa
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
FC Ahva Kfar Manda
Maccabi Ashdod
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
SC Tzeirey Taibe
Maccabi Tzur Shalom
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Bnei Eilat
Hapoel Kfar Saba
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MS Tira
FC Tzeirey Tira
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Hapoel Marmorek
Hapoel Bikat Hayarden
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Zwolle (Amateur)
Heracles (Amateur)
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Aral Samali
Xorazm Urganch
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
Gabala FK-2
Zira FK II
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sabah II
MOIK Baku
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Gomel II
Shakhtyor Salihorsk II
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Kairat-Zhastar
Taraz Karatau
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Petrocub
Olimp Comrat
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sfintul Gheorghe
Victoria Bardar
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MKE Ankaragucu
Somaspor
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
CSF Spartanii Selemet
Dinamo-Auto Tiraspol
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Qaradag
Sabayil II
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Ararat Yerevan
Van
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Uzbekistan +
Tajikistan +
Резултат
4-4
Полувреме
FT
 
Nijmegen (Amateur)
Zwolle (Amateur)
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Zenit (Amateur)
Rubin (Amateur)
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Garhwal Diamond
Delhi United
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
SPGU Saint Petersburg
AGU Sukhumi
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Penjab Police Jalandahar
Dalbir Football Academy
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Lafnitz
Wolfsberger AC
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Chaouia U21
JSM Skikda U21
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
WA Boufarik U21
USM Bel-Abbes U21
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
MO Bejaia U21
CA Bordj Bou Arreridj U21
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
HAMRA Annaba U21
IRB Ouargla U21
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
MCB Oued Sly U21
CRB Ain Oussera U21
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Litviny
LiftMash
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
Australia (Women)
Brazil (Women)
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Atletico Madrid (ACL)
Borussia Dortmund (ACL)
Резултат
6-8
Полувреме
FT
 
Borussia Monchengladbach (Amateur)
Alemannia Aachen (Amateur)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lustenau 07
Bregenz
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Aspern
Ober St. Veit
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Jambi United
Siginjai Sakti
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Ilbirs
Abdysh-Ata Kant
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Mandala (Women)
Ugyen Academy (Women)
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Malta U19 (Women)
Georgia U19 (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Worgl
SV Innsbruck
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
1980 Wien
Wienerberg
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Reichenau
SV Fugen
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
PSM Makassar
PS TIRA
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
PSCS Cilacap
Persis Solo
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
UFK Schwemm
DSV Fortuna 05
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sudeva Delhi
Rangers SC Delhi
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Malmö+
London+
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Drozdy
Svyatye
Резултат
5-5
Полувреме
FT
 
Juventus (ACL)
Liverpool (ACL)
Резултат
5-11
Полувреме
FT
 
Georgia (3х3)
Ukraine (3х3)
Резултат
6-13
Полувреме
FT
 
Qingdao Youth Island
Hebei Elite
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Qingdao Youth Island
Hebei Kungfu
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Guangxi Pingguo Haliao
Xiamen Egret Island
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Tisswan Labuan
Buol United
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Gremio+
Sao Paulo+
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Porto (3x3)
Malaga (3х3)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Zagreb+
Bruges+
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Georgia (3х3)
Belarus (3х3)
Резултат
2-5
Полувреме
FT
 
Ural (Amateur)
Dynamo (Amateur)
Резултат
6-4
Полувреме
FT
 
Schalke (Amateur)
Werder (Amateur)
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
Diavoly
Svyatye
Резултат
5-3
Полувреме
FT
 
Red Devils
Bianconeri
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Mozyr
Brest
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Babrujski brovar
Tygach
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Twente (Amateur)
AZ (Amateur)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Japan U23
Cambodia
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Russia +
Belarus +
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Monterey+
Rio+
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Galakticos
Red Devils
Резултат
5-5
Полувреме
FT
 
Darmstadt (Amateur)
Arminia (Amateur)
Резултат
2-5
Полувреме
FT
 
Freiburg (Amateur)
Greuther Furth (Amateur)
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Atlanty
Ptich
Резултат
5-0
Полувреме
FT
 
Galaxy +
Toronto+
Резултат
1-6
Полувреме
FT
 
India +
Bhutan +
Резултат
7-12
Полувреме
FT
 
Darmstadt (Amateur)
Hansa (Amateur)
Резултат
2-5
Полувреме
FT
 
Hannover (Amateur)
Mainz (Amateur)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Brazil (3x3)
Holland (3x3)
Резултат
14-14
Полувреме
FT
 
Corporacion Deportiva Real Cartagena
Atletico Cali
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Sociedade Esportiva Palmeiras
Sport Club do Recife
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
CA Independiente Avellaneda
Union de Santa Fe
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Club Atletico Temperley
Belgrano
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Deportivo Cuenca
Club Social y Deportivo Macará
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Estudiantes de Rio Cuarto
Deportivo Riestra
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Curico Unido
Union La Calera
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Hansa (Amateur)
Greuther Furth (Amateur)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Mainz (Amateur)
Hoffenheim (Amateur)
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Garcia Agreda
Mojocoya
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Manchester City (ACL)
Borussia Dortmund (ACL)
Резултат
5-8
Полувреме
FT
 
Bethany College (Women)
Minnesota Morris Cougars (Women)
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
Instituto Atletico Central Cordoba
Club Atletico Brown
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Atletico Clube Goianiense
Gremio Porto Alegrense
Резултат
0-0
Полувреме
Rate this page:
( 4.27 avg rating out of 5 based on 312 votes.)
Donate to keep this site free!