Резултати на живо за футболни мачове

Резултати на живо за мачовете, които се играят в момента. Предоставяме мачове и резултати на живо от целия свят. Защо резултатите на живо за толкова ценни? Можете да видите прогнози от страниците ни с прогнози и след като мача напредне да изберете по-високите коефициенти за вашите прогнози. Страницата се презарежда сама през 1 минута.

Резултати за всички мачове, които се играят в момента

Домакин - Гост Полувреме
07:30
 
Malaysia U21
Gimhae CFC U21
Резултат
---
Полувреме
08:00
 
Bogor FC
Persija Jakarta
Резултат
---
Полувреме
08:00
 
Young Challengers
Postal Department
Резултат
---
Полувреме
09:00
 
South Melbourne
Altona Magic
Резултат
---
Полувреме
09:30
 
Millat FC
Companeros SC
Резултат
---
Полувреме
10:00
 
FC Shakhtar Donetsk
Lyon U19
Резултат
---
Полувреме
10:00
 
Madagascar Soccer
Tanzania Beach Footb
Резултат
---
Полувреме
10:00
 
Ozone FC
Jawahar Union
Резултат
---
Полувреме
10:00
 
Vietnam U21
Myanmar U21
Резултат
---
Полувреме
10:00
 
SNGPL FC
SSGC
Резултат
---
Полувреме
10:30
 
Hoi King Reserves
BC Glory Sky Reserve
Резултат
---
Полувреме
10:30
 
Lee Man FC Reserves
Southern District Re
Резултат
---
Полувреме
10:30
 
Abahani Limited
Sheikh Russel KC
Резултат
---
Полувреме
11:00
 
Viktoria Plzen U19
AS Roma U19
Резултат
---
Полувреме
11:00
 
Al-Naft
Al Talaba
Резултат
---
Полувреме
11:00
 
AL Najaf
Al Hussein
Резултат
---
Полувреме
11:00
 
Al Semawah
Al-Hudod
Резултат
---
Полувреме
11:00
 
Alsinaat Alkahrabaiy
Naft Alwasat
Резултат
---
Полувреме
11:00
 
FC Gagra
FC Sioni Bolnisi
Резултат
---
Полувреме
11:15
 
Libya Beach Soccer
Ivory Coast Beach So
Резултат
---
Полувреме
11:30
 
Zob Ahan
Naft Masjed Soleyman
Резултат
---
Полувреме
12:00
 
Persepolis
Pars Jonoubi Jam
Резултат
---
Полувреме
12:00
 
Valencia U19
Manchester United U1
Резултат
---
Полувреме
12:00
 
Arbil
Al Shorta
Резултат
---
Полувреме
12:00
 
Deportivo Laferrere
El Porvenir Reserves
Резултат
---
Полувреме
12:00
 
Sportivo Barracas Re
Ferrocarril Midland
Резултат
---
Полувреме
12:15
 
Al mojzel
AL-Rbeea Jeddah
Резултат
---
Полувреме
12:30
 
Wofoo Tai Po (R)
Eastern (R)
Резултат
---
Полувреме
12:30
 
Yuen Long Reserve
Kitchee (R)
Резултат
---
Полувреме
12:30
 
Egypt Beach Soccer
Nigeria Beach Soccer
Резултат
---
Полувреме
12:30
 
AO Damastas
Tritonia
Резултат
---
Полувреме
12:30
 
Maccabi Tzeirei Shef
FC Alnada Nazareth
Резултат
---
Полувреме
12:35
 
Al-Ansar
Hajer
Резултат
---
Полувреме
12:35
 
Abha
Al-Nojoom
Резултат
---
Полувреме
12:35
 
Al-Ameade
Al Qaisoma
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
Young Boys U19
Juventus U19
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
U.S.Monastir
US Tataouine
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
CS.Hammam-Lif
Stade Gabesien
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
Etoile Metlaoui
C.A.Bizertin
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
Samtredia
WIT Georgia Tbilisi
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
Ahli Marawi
Al Mourada
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
Uganda Police FC
Bright Stars
Резултат
---
Полувреме
13:00
 
Gor Mahia
Kericho
Резултат
---
Полувреме
13:15
 
AL Minaa
Al Quwa Al Jawiya
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Catanzaro
Viterbese
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Juve Stabia
ASD Sicula Leonzio
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
US Siracusa
US Casertana 1908
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Gozzano
Carrarese
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
ACD Virtus Entella
Pro Patria
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Marines FC
Amagaju
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Muhanga
Sunrise FC
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Al Khmes
J Verhoe Leigh
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
FC Savoia 1908
Nardo
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Aglianese
ASD Seravezza Calcio
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
AP Turris
US Palmese
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Arconatese
Ligorna
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
ASD Adrense 1909
Modena
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Castrovillari
Igea Virtus
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Asd Pineto Calcio
Olympia Agnonese
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
ASD Savignanese
Societa Sportiva Mat
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
ASD Sporting Trestin
Ponsacco
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Axys Zola
Fanfulla Cavenago
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Bari
ASD Troina
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Bastia 1924
Montevarchi
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Bustese Milano City
A.S.D. Bra
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
ACD Campodarsego
ASD Cartigliano
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Ciliverghe Mazzano
Reggio Audace FC
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Cittanovese
Nocerina
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Clodiense
AC Este
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Lentigione
Pavia
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Mantova
Caravaggio
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Massese
Ghivizzano
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Messina
Roccella
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Prato
ASD Cannara
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Pro Sesto
Rezzato
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Savona
Fezzanese
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Scandicci
Gavorrano
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Sestri Levante
Lecco
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Taranto Sport
AZ Picerno ASD
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Vastese
Castelfidardo
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Vigor Carpaneto
US Fiorenzuola
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Albalonga
US Ladispoli
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Anzio Calcio 1924
Latina
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
ASD Flaminia Civita
AS Ostia Mare
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Borgaro
As Casale Calcio
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Castiadas
Cassino
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Mezzolara
USD Classe
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Nuova Monterosi
Aprilia
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Olginatese
SC Caronnese
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Pomigliano
AS Sorrento Calcio
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Santarcangelo
Forli
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Stresa Sportiva
Borgosesia
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Tamai
Trento
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
US Ciserano
Scanzorosciate
Резултат
---
Полувреме
13:30
 
Nuovo Campobasso
Avezzano
Резултат
---
Полувреме
14:00
 
Hyeres
ENDOUME
Резултат
---
Полувреме
14:00
 
Jamshedpur FC
Delhi Dynamos
Резултат
---
Полувреме
14:00
 
Real Madrid U19
CSKA Moscow U19
Резултат
---
Полувреме
14:00
 
Avellino
Lupa Roma
Резултат
---
Полувреме
14:30
 
Al-adalh
Najran SC
Резултат
---
Полувреме
14:30
 
Al-Sailiya Reserves
Umm Salal U23
Резултат
---
Полувреме
14:30
 
Oman U23
Jordan U23
Резултат
---
Полувреме
14:30
 
Citta di Fasano
Team Altamura
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Smouha SC
Al-Ittihad Alexandri
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Ajax U19
Bayern Munchen U19
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Benfica U19
AEK Athens U19
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Manchester City U19
Hoffenheim U19
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
CE Mercadal
UD Poblense
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Al Fahaheel SC
Al-Salibikhaet
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Al-Jahra
Al-Salmiyah
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Al-Ttadamon(KUW)
Kazma
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Onze Bravos
CRD Libolo
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Desportivo Huila
ASA Luanda
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Interclube Luanda
Santa Rita FC
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Kabuscorp do Palanca
Academica Lobito
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Recreativo Caala
Saurimo FC
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
Sporting Cabinda
Casa Militar
Резултат
---
Полувреме
15:00
 
A.S Andria Bat
Sarnese
Резултат
---
Полувреме
15:15
 
Al Shahaniya Reserve
Al-Khor SC U23
Резултат
---
Полувреме
15:20
 
Uhud
Al Hilal
Резултат
---
Полувреме
15:30
 
Paganese
Matera
Резултат
---
Полувреме
15:30
 
Al Ain
Team Wellington
Резултат
---
Полувреме
15:30
 
Santa Catalina Atlet
SCR Pena Deportiva
Резултат
---
Полувреме
15:59
 
Ghana U20
Nigeria U20
Резултат
---
Полувреме
15:59
 
Asteras Magoulas
Zofria
Резултат
---
Полувреме
16:00
 
APR FC
Rayon Sports FC
Резултат
---
Полувреме
16:45
 
Al-Rayyan SC U23
Al-Kharitiyath SC U2
Резултат
---
Полувреме
17:00
 
Ahli Al Khartoum
Al Merreikh
Резултат
---
Полувреме
17:00
 
BDF XI
Township Rollers
Резултат
---
Полувреме
17:00
 
Djoliba
Centre Salif Keita
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Potenza
Trapani
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Reggina
Cavese
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
SudTirol
Ternana
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Olbia
JuventusU23
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Pro Piacenza
Arezzo
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Robur Siena S.S.D.
ASD Albissola
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Enppi
Nogoom El Mostakbal
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Zamalek
EL Ahly
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Bidvest Wits
Lamontville Golden A
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Kaizer Chiefs
Supersport United
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Maritzburg United
Black Leopards
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
AmaZulu
Bloemfontein Celtic
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Como
Villafranca
Резултат
---
Полувреме
17:30
 
Alliance Beach
Zevs Beach
Резултат
---
Полувреме
17:55
 
Real Madrid
CSKA Moscow
Резултат
---
Полувреме
17:55
 
FC Viktoria Plzen
AS Roma
Резултат
---
Полувреме
18:00
 
Chivas Guadalajara U
Leon U20
Резултат
---
Полувреме
18:30
 
Pistoiese
Pontedera
Резултат
---
Полувреме
18:30
 
Vikingur Reykjavik
Hafnarfjordur
Резултат
---
Полувреме
18:30
 
Yablochnaya Beach
Lex Beach
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Accrington Stanley U
Leeds United U18
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Middlesbrough U18
Sheff U18
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Stevenage Borough U1
Bury U18
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Arsenal U18
Northampton Town U18
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Bournemouth U18
Mansfield Town U18
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Port Vale U18
Norwich City U18
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Sant Andreu
LHospitalet
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
UD Alzira
UD Rayo Ibense
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Everton U23
Bayern Munchen (Yout
Резултат
---
Полувреме
19:00
 
Onze Createurs
Lafia Club de Bamako
Резултат
---
Полувреме
19:15
 
Sliema Raiders (w)
Hibernians (w)
Резултат
---
Полувреме
19:15
 
Birkirkara (w)
Swieqi United (w)
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Catania
Francavilla
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
AC Monopoli
Vibonese
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Rende
Rieti
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Albinoleffe
Sambenedettese
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Pisa
Arzachena
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Alessandria
Novara
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Birmingham (w)
Bristol Academy (w)
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Tottenham Hotspur (
Chelsea FC (w)
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Millwall (w)
Arsenal (w)
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Reading (w)
Liverpool (w)
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
FC Cartagena B
UD Los Garres
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Lions Gibraltar
FC Lincoln
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Cesena
San Nicolo Notaresco
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Cesena
San Nicolo
Резултат
---
Полувреме
19:30
 
Slotur U19
Fylkir Reykjavik U19
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Lewes
Brightlingsea Regent
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Sheffield United (
Leicester City (w)
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Yeovil Town (w)
Brighton H.A. (w)
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Charlton (w)
West Ham United (w)
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Linfield Reserves
Crusaders Reserves
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Newry City Reserves
Dungannon Swifts Res
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Kidsgrove Athletic
Bamber Bridge
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Castleview FC
Park United AFC
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Rockmount
Avomdale United
Резултат
---
Полувреме
19:45
 
Queen's Park U20
Ayr United Reserve
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Almirante Brown
UAI Urquiza
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Deportivo Paraguayo
Juventud Unida
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
AFC Ajax
Bayern Munchen
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Benfica
AEK Athens
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
FC Shakhtar Donetsk
Lyon
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Manchester City
TSG Hoffenheim
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Young Boys
Juventus
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Valencia
Manchester United
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Dunbeholden FC
Montego Bay Utd
Резултат
---
Полувреме
20:00
 
Humble Lions
Portmore United
Резултат
---
Полувреме
23:05
 
Defensores de Belgra
Temperley
Резултат
---
Полувреме
23:45
 
Atletico Paranaense
Atletico Junior Barr
Резултат
---
Полувреме
13/12 00:00
 
Siti Worley Garden J
Cavalier FC
Резултат
---
Полувреме
13/12 00:00
 
Harbour View FC
Waterhouse FC
Резултат
---
Полувреме
03:30
 
International Pacifi
Toyo University
Резултат
0-0
Полувреме
-
11/12
 
Talleres Rem de Esca
Atletico Atlanta
Резултат
0-4
Полувреме
0-2
11/12
 
Santos FC Lima
Carlos Manucci
Резултат
1-2
Полувреме
0-0
00:05
 
Santa Marina Tandil
Sarmiento Junin
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
02:00
 
Hokkaido University
Nippon Bunri Univers
Резултат
3-1
Полувреме
2-0
02:00
 
Tokoha University SC
Sendai University
Резултат
2-2
Полувреме
1-1
02:00
 
Tokai University
Niigata Medical and
Резултат
1-3
Полувреме
1-3
03:05
 
Dena Bank
Central Railway
Резултат
1-2
Полувреме
0-1
04:30
 
Momoyama Gakuin Univ
NIFS Kanoya
Резултат
0-0
Полувреме
04:30
 
Juntendo University
Shikoku Gakuin Unive
Резултат
1-0
Полувреме
11:00
 
Esperance Sportive d
US Ben Guerdane
Резултат
0-0
Полувреме
13:00
 
ES du Sahel
Stade tunisien
Резултат
0-0
Полувреме
13:00
 
AS Gabes
Sifakesi
Резултат
0-0
Полувреме
Rate this page:
( 4.44 avg rating out of 5 based on 63 votes.)