Крайни резултати за приключилите мачове

Крайни резултати от приключилите мачове за днес и вчера. Предоставяме крайни резултати от приключили мачове от целия свят.


Приключили мачове - резултати

НачалоДомакинПолувремеГост
16:59 FK Zeljeznicar 3-1 (2-1) Trans Narva
12:35 Shanghai Shenhua 1-0 (0-0) Tianjin Teda
12:35 Dalian Aerbin 0-0 (0-0) Hebei HX Xingfu
12:35 Guangzhou Evergrande 4-0 (2-0) Guizhou Hengfeng Zhi
12:35 Beijing Guoan 2-1 (1-0) Henan Jianye
03:00 Alajuelense 0-1 (0-1) CD Arabe Unido
09:00 PSD Demak 0-1 (0-0) PSS Sleman
09:00 Gloria Popesti-Leord 5-2 (2-1) Juventus Bucuresti
09:55 Balmazujvarosi FC 2-0 (1-0) Nyirbator FC
10:00 Maritimo 1-0 (0-0) Peterborough United
10:00 Merelinense 2-2 (1-1) Vitoria Guimaraes B
10:00 Rekord Bielsko-Biala 0-1 (0-0) Ruzomberok B
10:30 Dezembro 0-2 (0-1) Oriental Lisboa
12:00 Silkeborg 1-3 (0-0) Fredericia
12:00 Willip 0-6 (0-2) Perth Glory
13:00 Schalke 04 (Youth) 3-0 (2-0) Hannover 96 Am
14:00 Emmen 3-2 (1-0) AZ Alkmaar (Youth)
14:00 Ingolstadt 1-1 (0-0) Unterhaching
14:00 Kecskemeti TE 1-1 (1-1) Duna-Tisza
14:00 FC Vorskla Poltava 0-1 (0-1) Desna Chernihiv
14:50 Karpaty U19 1-1 (0-1) Volyn U19
15:00 Sparta Rotterdam 1-1 (0-1) Maccabi Haifa
15:00 Bucovina Radauti 0-3 (0-2) CS Aerostar Bacau
15:30 Dijon 2-2 (0-0) Charleroi
15:30 Union Touarga Sport 1-0 (0-0) Sepahan
16:00 Fenerbahce 3-0 (2-0) Fulham
16:00 Spal 6-1 (2-1) Ankaran Hrvatini Mas
16:00 MKS Kluczbork 0-2 (0-1) Lechia Tomaszow Mazo
16:00 Hertha BSC Berlin Yo 1-2 (1-2) Eintracht Nordersted
16:00 GKS Katowice Women 2-1 (2-0) TS Mitech Zywiec (w)
16:00 FK Rinija 2-2 (1-0) FK Tikves Kavadarci
16:00 Nove Mesto 1-3 (1-2) Uhersky Brod
16:00 PFC Nesebar 1-4 (1-1) Chernomorets Pomorie
16:00 Pirin Blagoevgrad 2-1 (0-1) Bregalnica Stip
16:00 Habitpharm Javor 3-2 (2-2) FK Zlatibor
16:00 FK Backa Topola 1-1 (0-0) Belasica Strumica
16:30 FK Podrinje 3-3 (1-0) NK Slaven Zivinice
16:30 AEK Larnaca 2-0 (1-0) E.N.Paralimniou
16:30 Fiorentina 2-1 (2-1) Verona
16:30 FC Prerov 0-6 (0-4) Spartak Hulin
16:30 Velka Bites 1-5 (1-1) Lisen
16:30 FK Kolin 1-2 (1-1) Slavia PrahaU21
16:30 FK Zvezdara 3-1 (2-0) FK Omladinac Novi Ba
16:35 Fafe 2-1 (2-0) Agueda
16:50 Rekord Bielsko-Biala 2-0 (1-0) Ks Unia Dabrowa Gorn
16:59 Fulham (R) 0-4 (0-4) Sporting Braga II
16:59 Altay Spor Kulubu 1-1 (0-0) Bursaspor
16:59 FC Struga Trim Lum 1-1 (0-1) Korab Debar
16:59 Roskilde 2-1 (1-0) BK Avarta
16:59 Astoria Walldorf 3-4 (1-3) SV Wehen Wiesbaden
16:59 SV Elversberg 2-3 (1-2) Kaiserslautern
16:59 VfL Bochum 2-0 (2-0) Stoke City
16:59 Hannover 96 2-0 (1-0) Wacker Nordhausen
16:59 Radnik Sesvete 0-0 (0-0) Dinamo Zagreb
16:59 Maccabi Haifa 0-0 (0-0) RKC Waalwijk
16:59 Chasselay M.D. Azerg 0-1 (0-1) Bourg Peronnas
16:59 Radomlje 7-1 (4-0) NK Komenda
16:59 Gyori ETO 2-0 (0-0) FC Ajka
16:59 SK Zapy 2-0 (0-0) Spolana Neratovice
16:59 Csakvari TK 3-0 (1-0) Sloboda Varazdin
16:59 Birkirkara FC 3-1 (2-0) Tarxien Rainbows F.C
16:59 KS Kuznia Ustron 2-1 (0-1) GKS Pniowek Pawlowic
16:59 Przemsza Siewierz 0-3 (0-2) Skra Czestochowa
16:59 Slaven Koprivnica 3-0 (3-0) Hanyang University
16:59 GD Chaves 1-0 (0-0) CD Tondela
16:59 Magdeburg 5-0 (3-0) Germania Halberstadt
16:59 AZS UJ Krakow (w) 0-3 (0-1) Czarni Sosnowiec (w)
16:59 MSV Duisburg 3-0 (0-0) FC Wacker Innsbruck
16:59 Fuzesgyarmati SK 1-0 (0-0) Luceafarul Oradea
16:59 Ivancsa 1-2 (0-0) III.Keruleti TUE
17:30 Club Brugge 0-0 (0-0) Mechelen
17:30 Dynamo Dresden 0-0 (0-0) Huddersfield Town
17:30 Augsburg 2-1 (1-0) Middlesbrough
17:30 Ludwigsfelder FC 1-4 (1-0) VSG Altglienicke
17:30 FK Iskra Danilovgrad 0-1 (0-1) OFK Petrovac
17:30 Stal Brzeg 1-2 (0-0) Agroplon Gluszyna
11:00 Consadole Sapporo 1-2 (0-1) Kawasaki Frontale
11:00 Jubilo Iwata 3-3 (1-1) Kashima Antlers
11:00 Kashiwa Reysol 0-1 (0-0) FC Tokyo
11:00 Hiroshima Sanfrecce 4-0 (2-0) Gamba Osaka
11:00 Shimizu S-Pulse 3-0 (2-0) Cerezo Osaka
11:00 Shonan Bellmare 1-1 (0-0) Sagan Tosu
11:00 V-Varen Nagasaki 0-1 (0-1) Vissel Kobe
11:00 Vegalta Sendai 2-8 (0-4) Yokohama Marinos
11:30 Urawa Red Diamonds 3-1 (1-1) Nagoya Grampus
09:30 Pho Hien 4-1 (2-0) Ba Ria Vung Tau FC
10:00 Dong Thap 1-1 (0-1) TT Hanoi II team
14:00 FK Metallurg Bekabad 5-2 (2-1) Bunyodkor U23
14:00 Navbahor Namangan U2 1-0 (1-0) FK Sogdiana Jizak U2
16:00 Kuruvchi Kokand Qoqo 3-0 (2-0) OTMK Olmaliq
16:59 Lokomotiv Tashkent 3-1 (2-1) Nasaf Qarshi
16:59 Qizilqum Zarafshon 1-2 (0-0) Pakhtakor
00:00 Miami FC II 2-1 (1-1) Atlanta Silverbacks
11:00 Naftovik Ukrnafta 0-3 (0-0) Hirnyk-Sport
15:00 LNZ Lebedyn 0-0 (0-0) Polissya Zhytomyr
15:00 FC Kalush 1-1 (0-1) FC Bukovyna chernivt
15:00 FC Victoria Mykolaiv 2-1 (2-0) Nyva Ternopil
15:30 Real Pharma Ovidiopo 0-2 (0-1) Niva Vinica
15:30 Nikopol-NPGU 1-4 (0-4) Myr Gornostaevka
15:30 Enerhiya Nova Kakhov 0-1 (0-0) Krystal
16:00 Podillya Khmelnytsky 0-2 (0-0) Metalurh Zaporizhya
16:00 Veres 1-1 (0-0) FC Mynai
14:00 Germany (w) U19 1-0 (0-0) Denmark (w) U19
14:00 Spain (w) U19 0-2 (0-2) Norway (w) U19
17:15 Netherlands (w) U19 3-1 (3-0) Italy (w) U19
17:15 Switzerland (w) U19 2-2 (0-1) France (w) U19
12:00 Buriram United Reser 4-1 (2-1) Surin Khongcheemool
16:59 Cabaj Capor 0-4 (0-1) FC Pata
12:45 Albirex Niigata FC 5-1 (2-1) Young Lions
13:15 DPMM FC 1-1 (0-1) Tampines Rovers FC
12:50 FC Zenit Izhevsk-M 1-0 (0-0) FC Orenburg 2001 M
10:00 Tyumen D 3-0 (2-0) Amkar Unior Perm
14:00 FK Leningradets 2-0 (0-0) Kazanka Moscow
14:00 Sarmat UFA 0-4 (0-0) Start-Altair
15:00 Znamya Truda 0-1 (0-1) Tekstilshchik Ivanov
15:00 FK Khimik Novomoskov 0-0 (0-0) FK Kaluga
15:00 Strogino Moscow 0-3 (0-3) Saturn Moscow
15:30 FC Khasavyurt 3-0 (-) Dynamo Legion Makhac
16:00 Kvant Obninsk 2-1 (1-0) Metallurg Lipetsk
16:00 Chertanovo Moscow II 3-2 (2-1) FC Murom
16:00 FK Kolomna 1-2 (0-1) Veles
16:00 Sokol 2-1 (1-0) Dinamo Briansk
16:00 Rostov 2018 2-4 (0-0) Magas-Ingu Nazran
16:30 Luki Energiya 0-0 (0-0) Dolgiye Prudy
16:30 FC Pskov 747 1-4 (0-2) Torpedo Vladimir
16:30 FK Ryazan 0-1 (0-1) Rotor Volgograd B
16:30 Salyut-Energia Belgo 1-3 (0-1) Zorkyi Krasnogorsk
08:00 Davao Aguilas FC 1-1 (0-1) Global FC
13:00 Independiente FBC Re 0-3 (0-2) Cerro Porteno Asunci
13:00 Nacional Asuncion Re 3-0 (0-0) Olimpia Asuncion Res
00:00 FC Nacional Asuncion 1-2 (1-0) Olimpia Asuncion
10:45 Valentine 1-4 (1-4) Hamilton Olympic
10:30 Magway 3-1 (2-0) Mawyawadi
14:00 PKNP FC 0-1 (0-1) Selangor PKNS
14:00 Negeri Sembilan 3-1 (2-1) Selangor
14:00 Kuala Lumpur 1-5 (0-4) Perak
14:00 Melaka 2-2 (2-2) Pahang
13:15 Sabah 0-0 (0-0) Pulau Pinang
14:00 Felcra FC 1-2 (1-2) Darul Takzim II
14:00 PDRM 1-2 (0-1) Pahang UiTM FC
09:45 ATM 0-2 (0-1) Selangor United
13:45 PJ Rangers 3-1 (1-0) DAR Wanderers
09:00 Gyeongju KHNP 2-1 (1-0) Gangneung City
11:00 Mokpo City 1-2 (0-1) Gimhae City
11:00 Cheonan City 1-0 (1-0) Changwon City
11:00 Jeonbuk Hyundai Moto 1-0 (0-0) Jeju United
11:30 Daegu FC 0-1 (0-0) Pohang Steelers
11:30 FC Seoul 2-1 (0-1) Chunnam Dragons
11:30 Sangju Sangmu Phoeni 0-1 (0-0) Gyeongnam FC
11:30 Suwon Samsung Bluewi 5-2 (2-0) Incheon United
12:00 Gangwon FC 3-3 (0-0) Ulsan Hyundai FC
14:45 AI Kahrabaa 0-1 (0-1) Al Shorta
14:45 Al-Naft 2-0 (0-0) Al Zawraa
14:45 Naft Alwasat 0-2 (0-1) Al Quwa Al Jawiya
14:30 Persiraja Aceh 0-0 (0-0) Cilegon United
07:30 Persipura Jayapura 0-0 (0-0) PSIS Semarang
09:30 Mitra Kukar 3-0 (1-0) Sriwijaya FC
12:30 Persebaya Surabaya 2-0 (1-0) PSMS Medan
17:30 DJK Gebenbach 5-1 (1-1) ATSV Erlangen
17:30 WГјrzburger FV 1-1 (0-0) Bayern Hof
17:30 Turkgucu-Ataspor Mun 4-1 (3-0) TSV Kottern
16:30 HaPK 0-2 (0-1) Sudet
16:30 GrIFK Kauniainen 1-1 (0-0) BK-46 Karis Karjaa
16:59 GBK Kokkola 2-1 (1-1) PK-37 Iisalmi
10:30 Noarlunga United 0-0 (0-0) Cumberland United FC
10:45 White City Woodville 1-2 (1-2) Poet Adelarde Pirate
16:59 FC Lootos Polva (W) 0-7 (0-5) Vaprus Parnu (w)
16:59 Kohtla-Jarve JK Jarv 0-2 (0-0) Tartu JK Maag Tammek
16:59 Kadrina SK Moe 2-0 (1-0) Tallinna Depoo
16:59 Rakvere FC Flora 0-3 (0-0) Tallinna JK Legion
Caracas FC 2-0 (1-0) Sport Huancayo
01:45 Lanus 1-0 (1-0) Atletico Junior Barr
07:30 Chongqing Lifan Rese 1-0 (0-0) Changchun Yatai Rese
08:30 Shandong Luneng Rese 4-5 (4-1) Shanghai SIPG Reserv
09:00 Jiangsu Suning Reser 1-0 (0-0) Beijing Renhe Reserv
12:30 Shijiazhuang YongCha 2-1 (0-1) Yanbian
12:30 Meizhou Hakka 3-3 (2-1) Qingdao Huanghai F.C
10:15 City AC 0-1 (0-0) Mohammedan SC
14:00 Aduana Stars 2-1 (2-1) AS Vita Club
14:00 Enyimba 1-0 (1-0) Williamsville Athlet
16:59 ASEC MIMOSAS 0-1 (0-0) Raja Casablanca Atlh
16:59 Gor Mahia 4-0 (2-0) Young Africans
16:59 Rayon Sports FC 1-2 (1-1) USM Libreville
12:00 Neman Grodno (w) 0-9 (0-4) FK Minsk (w)
Avai FC SC 0-0 (0-0) Atletico Clube Goian
00:30 Sampaio Correa 0-0 (0-0) Juventude
00:30 Vila Nova 0-0 (0-0) Brasil de Pelotas
01:30 Guarani SP 2-3 (2-2) Figueirense
16:59 Olaria RJ U20 0-2 (0-0) Sampaio Correa RJ U2
16:59 Friburguense RJ U20 1-0 (0-0) Santa Cruz PE (Youth
16:59 Serrano RJ U20 0-0 (0-0) Goncalense FC U20
Figueirense U23 0-4 (0-3) EC Vitoria U23
09:15 Surfers Paradise Blu 2-0 (2-0) Surfers Paradise
01:10 Villa Dalmine 0-0 (0-0) UAI Urquiza
Rate this page:
( 4.5 avg rating out of 5 based on 4 votes.)