Крайни резултати за приключилите мачове

Крайни резултати от приключилите мачове за днес и вчера. Предоставяме крайни резултати от приключили мачове от целия свят.

Приключили мачове - резултати

Домакин - Гост Резултат
17:00
 
Sevilla
Lazio
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
18:00
 
Bordeaux
Guingamp
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
13:00
 
Smouha SC
El Mokawloon El Arab
Резултат
1-2
Полувреме
1-2
15:30
 
Tala'ea EI-Gaish
Zamalek
Резултат
2-2
Полувреме
1-2
18:00
 
EL Ahly
El Daklyeh
Резултат
3-1
Полувреме
2-0
15:30
 
Al-Hala
Al-Najma
Резултат
0-0
Полувреме
-
18:30
 
Unterfohring
FC Moosinning
Резултат
0-0
Полувреме
-
03:30
 
Seattle Sounders
Nacional Montevideo
Резултат
0-0
Полувреме
-
17:00
 
Slovan Duslo Sala
KFC Komarno
Резултат
0-0
Полувреме
-
07:00
 
Strogino II
Peresvet Domodedovo
Резултат
0-4
Полувреме
0-0
08:00
 
Slavia Mozyr
Volna Pinsk
Резултат
5-0
Полувреме
3-0
08:00
 
Sydney Olympic
Guangzhou Fuli FC
Резултат
1-2
Полувреме
0-0
08:30
 
A.P.I.A. Leichhardt
Sydney United
Резултат
2-0
Полувреме
0-0
09:20
 
Zvezda St Petersburg
FK Leningradets
Резултат
0-1
Полувреме
0-1
10:00
 
FK Khimik Novomoskov
FK Ryazan
Резултат
1-3
Полувреме
1-2
10:00
 
FC Torpedo Minsk
FK Vigvam Smolevichy
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
10:00
 
Wigry Suwalki
MLKS Znicz Biala Pis
Резултат
1-2
Полувреме
0-1
10:20
 
Dempo SC
Guardian Angel SC
Резултат
4-1
Полувреме
1-0
11:00
 
FC Gomel
Krumkachy
Резултат
1-1
Полувреме
1-0
11:00
 
FK Bezanija
BSK Batajnica
Резултат
3-0
Полувреме
1-0
11:00
 
Merani Tbilisi
Guria Lanchkhuti
Резултат
1-1
Полувреме
1-1
12:00
 
Jerv
Start IK
Резултат
0-1
Полувреме
0-1
12:00
 
Metalac Gornji Milan
Indjija
Резултат
1-2
Полувреме
0-2
12:30
 
KAMAZ Naberezhnye Ch
FK Chernomorets Novo
Резултат
4-2
Полувреме
3-1
12:30
 
Odra Opole
Slutsksakhar Slutsk
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
12:30
 
Legion Dynamo
Spartak Nalchik
Резултат
1-1
Полувреме
0-1
13:00
 
Kustosija
Dinamo Zagreb II
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
13:00
 
FK Sochi
Sokol
Резултат
3-0
Полувреме
2-0
13:00
 
Sevojno Uzice
Habitpharm Javor
Резултат
1-1
Полувреме
1-0
13:00
 
Backa Topola
FK Becej
Резултат
2-1
Полувреме
2-0
13:30
 
FC Struga Trim Lum
Vlazrimi Kicevo
Резултат
1-1
Полувреме
1-0
14:00
 
FK Arendal
Sandnes Ulf
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
14:00
 
LKS Lodz
FC Torpedo Zhodino
Резултат
1-1
Полувреме
1-0
14:00
 
FK Isloch Minsk
FC Zhetysu Taldykorg
Резултат
2-1
Полувреме
1-1
14:30
 
GKS Tychy
Lechia Tomaszow Mazo
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
14:30
 
Yenisey Krasnoyarsk
Dinamo Batumi
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
15:00
 
Odd Grenland
Mjondalen IF
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
15:00
 
Triglav Gorenjska
Bleid
Резултат
2-1
Полувреме
1-0
15:30
 
UD Marbella
Tromso IL
Резултат
1-2
Полувреме
1-1
15:59
 
PFC Oleksandria
Obolon Kiev
Резултат
4-0
Полувреме
3-0
15:59
 
MFK Dubnica nad Vaho
Nove Mesto
Резултат
3-1
Полувреме
3-0
16:15
 
KFUM Oslo
Oppsal
Резултат
0-2
Полувреме
0-0
16:30
 
BK Avarta
Karlslunde IF
Резултат
0-2
Полувреме
0-1
17:00
 
FC Pisek
Stechovice
Резултат
3-3
Полувреме
2-1
17:15
 
SV Kuchl
FC Berg
Резултат
2-1
Полувреме
1-0
17:30
 
Inter Milan U20
Torino U20
Резултат
1-1
Полувреме
0-1
18:00
 
FK Gorodeya
CS Petrocub
Резултат
4-0
Полувреме
1-0
18:00
 
Wiener SC
Langenrohr
Резултат
1-4
Полувреме
1-2
18:30
 
IFK Uddevalla
IFK Amal
Резултат
1-1
Полувреме
1-0
09:00
 
Cyprus U19
Hungary U19
Резултат
2-2
Полувреме
0-2
15:00
 
Esteghlal Tehran
Pars Jonoubi Jam
Резултат
2-0
Полувреме
2-0
19:00
 
Keflavik
Hafnarfjordur
Резултат
2-2
Полувреме
0-1
12:00
 
Dinamo KyivU19
Juventus U19
Резултат
3-0
Полувреме
1-0
13:00
 
Midtjylland U19
AS Roma U19
Резултат
1-1
Полувреме
1-1
15:00
 
Sigma Olomouc U19
Lyon U19
Резултат
0-2
Полувреме
0-1
15:00
 
Montpellier U19
Benfica U19
Резултат
2-1
Полувреме
0-0
06:30
 
Phu Yen U19
Khatoco Khanh Hoa U1
Резултат
3-1
Полувреме
2-1
07:30
 
Song Lam Nghe An U19
SHB Da Nang U19
Резултат
0-2
Полувреме
0-0
08:00
 
Binh Dinh U19
Hoang Anh Gia Lai U1
Резултат
0-6
Полувреме
0-0
08:00
 
Nam Dinh U19
Pho Hien U19
Резултат
2-2
Полувреме
0-2
08:00
 
Tay Ninh U19
CLB TPHCM U19
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
08:00
 
Than Quang Ninh U19
Viettel U19
Резултат
1-3
Полувреме
0-3
08:30
 
Dong Nai U19
Lam Dong U19
Резултат
0-2
Полувреме
0-1
09:45
 
Ha Tinh U19
Huda Hue U19
Резултат
2-1
Полувреме
0-0
10:10
 
Dong Tam Long An U19
An Giang U19
Резултат
0-2
Полувреме
0-0
10:00
 
Becamex Binh Duong U
Ben Tre U19
Резултат
2-1
Полувреме
0-0
 
Cerro Largo Reserves
Danubio Reserves
Резултат
1-2
Полувреме
0-0
13:30
 
BUL FC
SC Villa
Резултат
1-1
Полувреме
0-1
13:30
 
Ndejje University
Tooro United
Резултат
4-3
Полувреме
3-2
13:30
 
Mbarara City
Onduparaka FC
Резултат
1-2
Полувреме
1-0
13:00
 
Mbao FC
Young Africans
Резултат
1-2
Полувреме
1-0
13:00
 
KMC FC
Mtibwa Sugar
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
13:00
 
Mbeya City
Tanzania Prisons
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
13:00
 
Stand United
Lipuli FC
Резултат
3-2
Полувреме
1-1
09:00
 
Esteghlal Dushanbe
FC Kuktosh
Резултат
6-2
Полувреме
4-1
18:30
 
Winterthur
FC Rapperswil-Jona
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
17:30
 
Supersport United
Orlando Pirates
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
13:30
 
Kiyovu FC
Kirehe FC
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
08:00
 
Mordovya Saransk
Khimki
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
10:45
 
Tyumen
Spartak Moscow II
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
13:30
 
Shinnik Yaroslavl
Spartak Tambov
Резултат
0-2
Полувреме
0-1
16:15
 
Rotor Volgograd
Avangard
Резултат
1-1
Полувреме
0-0
14:45
 
Al-Wakra
Muaidar SC
Резултат
2-1
Полувреме
2-1
17:00
 
Al Markhiya
Al Mesaimeer SC
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
 
General Diaz
Cerro Porteno
Резултат
0-0
Полувреме
-
15:59
 
Hilal AL Quds
Jenin
Резултат
5-2
Полувреме
1-2
13:20
 
Alrstak
Al Oruba Sur
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
13:30
 
Saham
Sohar Club
Резултат
2-2
Полувреме
0-2
14:30
 
Sur Club
Al-Nasr(OMA)
Резултат
1-3
Полувреме
1-2
15:45
 
Mrbat
Dhufar
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
15:00
 
Enugu Rangers Intern
Wikki Tourist
Резултат
2-1
Полувреме
0-0
15:00
 
Bendel Insurance
Rivers United
Резултат
1-1
Полувреме
1-0
15:00
 
Lobi Stars
Remo Stars
Резултат
2-1
Полувреме
1-1
15:00
 
Kwara United
Niger Tornadoes FC
Резултат
2-0
Полувреме
0-0
15:00
 
Enyimba
Katsina United
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
15:00
 
MFM FC
Sunshine Stars FC
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
15:00
 
Nasarawa United
Yobe Desert Stars
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
15:00
 
Gombe United
Go Round Omoku
Резултат
0-1
Полувреме
0-1
15:00
 
Plateau United
Kada City
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
15:00
 
Kano Pillars
Abia Warriors
Резултат
2-0
Полувреме
0-0
15:00
 
Akwa United
Ifeanyi Ubah
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
15:00
 
El Kanemi Warriors
Heartland FC
Резултат
2-0
Полувреме
0-0
19:15
 
Mosta FC (w)
Mgarr (w)
Резултат
0-0
Полувреме
-
18:00
 
Unam Pumas Women
Puebla Women
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
01:00
 
Necaxa
Atletico San Luis
Резултат
2-3
Полувреме
0-2
01:00
 
Correcaminos UAT
Monarcas Morelia
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
03:00
 
CDSyC Cruz Azul
Alebrijes de Oaxaca
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
03:00
 
Veracruz
Mineros de Zacatecas
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
03:05
 
Club Tijuana
Pachuca
Резултат
2-1
Полувреме
1-1
14:00
 
CAYB Club Athletic Y
Wydad Casablanca
Резултат
1-2
Полувреме
0-0
14:00
 
MCO Mouloudia Oujda
Renaissance Sportive
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
15:59
 
Olympique de Safi
Raja Casablanca Atlh
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
08:15
 
Sarawak U19
Kedah U19
Резултат
2-2
Полувреме
1-1
08:40
 
Johor Darul Takzim U
Sabah FA U19
Резултат
3-1
Полувреме
1-1
08:45
 
Melaka United U19
Felda United U19
Резултат
0-2
Полувреме
0-0
08:45
 
PKNP FC U19
Petaling Jaya City U
Резултат
2-4
Полувреме
1-2
08:45
 
Selangor United U19
Kelantan U19
Резултат
1-1
Полувреме
0-1
11:05
 
Chao Pak Kei
Benfica de Macau
Резултат
2-1
Полувреме
2-1
14:00
 
Salam Zgharta
Al-Nejmeh
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
15:20
 
Al-Fateh
Al Ahli Jeddah
Резултат
2-1
Полувреме
1-0
12:45
 
Al-Shoalah
Dhamk
Резултат
0-3
Полувреме
0-2
12:50
 
AL-Rbeea Jeddah
Al Qaisoma
Резултат
2-2
Полувреме
1-2
12:55
 
Al-Jabalain
Al Khaleej Club
Резултат
1-1
Полувреме
0-0
13:05
 
Abha
Al-adalh
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
15:15
 
Al-Nojoom
Al-Ansar
Резултат
2-1
Полувреме
1-0
13:00
 
Gor Mahia
Weston Shitima
Резултат
1-1
Полувреме
1-0
12:00
 
Juventus (w)
Tavagnacco (w)
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
13:30
 
AC Milan (w)
Sassuolo (w)
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
13:30
 
Res Roma (w)
Roma CF (w)
Резултат
3-1
Полувреме
2-0
16:30
 
Fiorentina (w)
AGSM Verona (w)
Резултат
2-1
Полувреме
1-1
13:30
 
Ghivizzano
UC Sinalunghese
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
13:30
 
Sestri Levante
Savona
Резултат
2-5
Полувреме
1-0
13:30
 
US Levico Terme
Tamai
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
13:30
 
Olbia
Robur Siena S.S.D.
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
13:30
 
Cuneo
Lucchese
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
13:30
 
US Siracusa
Viterbese
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
13:30
 
ACD Virtus Entella
Pistoiese
Резултат
3-1
Полувреме
0-1
17:20
 
Hapoel Mahane Yehuda
Maccabi Shaarayim
Резултат
1-2
Полувреме
0-0
13:00
 
Bnei Mamba Golan
Ironi Bnei Kabul
Резултат
2-1
Полувреме
0-1
14:00
 
Northeast United
Pune City
Резултат
1-1
Полувреме
0-0
11:30
 
Al-Hudod
Al Bahri
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
13:45
 
Al Zawraa
Al Diwaniya
Резултат
3-3
Полувреме
1-3
11:00
 
Niroye Zamini
Naft Gachsaran
Резултат
1-1
Полувреме
0-0
09:15
 
Hindustan Aeronautic
Ara FC
Резултат
0-2
Полувреме
0-1
08:10
 
Wellington Catholic
Veniza Virar FC
Резултат
1-2
Полувреме
1-1
10:15
 
Intelenet Global Ser
Income Tax Mumbai
Резултат
0-4
Полувреме
0-0
08:00
 
Perseru Serui
PSM Makassar
Резултат
0-3
Полувреме
0-1
12:00
 
PSS Sleman
Pusamania Borneo FC
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
15:30
 
WAC d'Adjame
ASEC MIMOSAS
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
12:00
 
Diosgyor VTK U19
Puskas Akademia Fehe
Резултат
3-0
Полувреме
1-0
13:00
 
SOROKSAR
Andrashida SC
Резултат
3-2
Полувреме
1-2
13:00
 
Budaorsi SC
Kaposvar
Резултат
2-1
Полувреме
1-0
13:00
 
Duna-Tisza
Budapest Honved
Резултат
0-1
Полувреме
0-1
13:00
 
Taksony SE
Fehervar Videoton
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
14:00
 
Videoton Puskas Akad
Paksi SE Honlapja
Резултат
1-2
Полувреме
0-1
15:59
 
Mezokovesd Zsory
Szombathelyi Haladas
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
17:00
 
Ferencvarosi TC
Varda SE
Резултат
2-0
Полувреме
0-0
10:30
 
Eastern (R)
Lee Man FC Reserves
Резултат
3-2
Полувреме
2-0
10:30
 
Yuen Long Reserve
BC Glory Sky Reserve
Резултат
4-1
Полувреме
3-0
12:30
 
R F Reserves
Kitchee (R)
Резултат
0-6
Полувреме
0-2
13:00
 
Anagennisi Giannitsa
Veria FC
Резултат
0-0
Полувреме
0-0
13:00
 
Ilisiakos FC
GS Argiroupolis
Резултат
0-2
Полувреме
0-1
14:00
 
Iraklis Elefsinas
Panelefsiniakos
Резултат
4-0
Полувреме
3-0
14:00
 
Enosi Panaspropirgia
Zofria
Резултат
5-0
Полувреме
2-0
18:00
 
SGS Essen Am Women
SV Meppen (w)
Резултат
0-3
Полувреме
0-0
17:30
 
Paris FC Women's
Lyon (w)
Резултат
1-4
Полувреме
1-2
19:00
 
Arras
Lille B
Резултат
2-1
Полувреме
0-0
15:45
 
Ilves U20
TPVTampereU20
Резултат
11-0
Полувреме
4-0
19:00
 
Manchester City (w)
Everton FC (w)
Резултат
3-1
Полувреме
0-1
18:00
 
Kolding B (w)
Thisted FC (w)
Резултат
2-0
Полувреме
0-0
13:00
 
Ethnikos Achnas FC
Karmiotissa Polemidi
Резултат
1-3
Полувреме
0-0
14:00
 
AEL Limassol
Ermis Aradippou
Резултат
4-0
Полувреме
3-0
15:00
 
AEP Paphos
E.N.Paralimniou
Резултат
2-2
Полувреме
1-1
15:59
 
Doxa Katokopias
APOEL Nicosia
Резултат
0-3
Полувреме
0-2
19:00
 
Real Salt Lake
FC Dallas
Резултат
1-2
Полувреме
1-0
00:30
 
Chapecoense SC
Union La Calera
Резултат
1-1
Полувреме
0-1
00:30
 
FBC Melgar
Caracas FC
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
19:00
 
Tigres Zipaquira
Universitario de Pop
Резултат
2-0
Полувреме
0-0
00:30
 
Deportivo Cali
Union Magdalena
Резултат
2-1
Полувреме
2-0
03:00
 
Alianza San Salvador
Monterrey
Резултат
0-0
Полувреме
-
01:00
 
Deportivo Saprissa
Tigres UANL
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
01:00
 
CA Independente
Toronto FC
Резултат
4-0
Полувреме
1-0
03:00
 
Guastatoya
Houston Dynamo
Резултат
0-1
Полувреме
0-0
10:15
 
FC Dunav Ruse
Vereya
Резултат
1-0
Полувреме
0-0
12:30
 
Lokomotiv Plovdiv
Septemvri Simitli
Резултат
0-2
Полувреме
0-1
15:00
 
Vitosha Bistritsa
Levski Sofia
Резултат
0-2
Полувреме
0-2
17:00
 
Zevs Beach
Lesgafta Beach
Резултат
4-3
Полувреме
0-0
19:00
 
City Beach
Lex Beach
Резултат
4-3
Полувреме
0-0
18:30
 
Lagarto
CS Sergipe
Резултат
2-1
Полувреме
2-1
 
Independente PA
Bragantino PA
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
 
Londrina PR
Parana PR
Резултат
1-1
Полувреме
0-1
15:30
 
Al-Shabbab
Malkia
Резултат
3-1
Полувреме
0-1
09:15
 
Wari Club
Abahani Limited
Резултат
0-2
Полувреме
0-0
08:30
 
Indonesia U22
Malaysia U22
Резултат
2-2
Полувреме
0-0
11:30
 
Cambodia U22
Myanmar U22
Резултат
2-0
Полувреме
1-0
 
Rivadavia Lincoln
CA 9 de Julio Rafael
Резултат
1-3
Полувреме
1-0
12:00
 
Boca Juniors Reserve
Atletico Tucuman Res
Резултат
3-1
Полувреме
2-1
12:00
 
Defensores de Belgra
Villa Dalmine Reserv
Резултат
2-2
Полувреме
1-0
12:00
 
Ferro Carril Oeste R
Temperley Reserves
Резултат
1-0
Полувреме
1-0
12:00
 
Platense Reserves
Sarmiento Junin Rese
Резултат
0-4
Полувреме
0-1
00:10
 
Quilmes
Chacarita juniors
Резултат
2-1
Полувреме
1-0
06:00
 
Erchim
Ryomyong SC
Резултат
0-3
Полувреме
0-3
08:00
 
Alay
FC Ahal
Резултат
1-2
Полувреме
1-2
10:00
 
Colombo FC
Transport United FC
Резултат
7-1
Полувреме
4-0
Rate this page:
( 4.25 avg rating out of 5 based on 142 votes.)