Крайни резултати за приключилите мачове

Крайни резултати от приключилите мачове за днес и вчера. Предоставяме крайни резултати от приключили мачове от целия свят.

Приключили мачове - резултати

Домакин - Гост Резултат
FT
 
Crvena Zvezda (3х3)
Bayer 04 Leverkusen (3х3)
Резултат
4-6
Полувреме
FT
 
Beijing+
Shanghai+
Резултат
3-6
Полувреме
FT
 
Shakhtar Donetsk (ACL)
Inter (ACL)
Резултат
8-3
Полувреме
FT
 
GEO
MED
Резултат
3-6
Полувреме
FT
 
Sevilla (3х3)
Zenit Saint Petersburg (3х3)
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
FT Braunschweig (Amateur)
Nurnberg (Amateur)
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Mallbackens (Women)
Brommapojkarna (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Port Talbot Town (Women)
Abergavenny (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Cascade YC (Women)
Briton Ferry (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lumwana Radiants
Nkana
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Water
Terrazzo and Tiles
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Milan (ACL)
Valencia (ACL)
Резултат
4-3
Полувреме
FT
 
LONDON
AMSTERDAM
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
Znicz Pruszkow
Gornik Polkowice
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
BIO
ART
Резултат
3-4
Полувреме
FT
 
Zenit Saint Petersburg (3х3)
Fiorentina (3х3)
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
1860 Munchen (Amateur)
1. Kaiserslautern (Amateur)
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Arsenal (ACL)
Inter (ACL)
Резултат
8-7
Полувреме
FT
 
Spain (3х3)
Italy (3х3)
Резултат
4-3
Полувреме
FT
 
MOSCOW
MADRID
Резултат
4-6
Полувреме
FT
 
ART
GEO
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
1. FFC Turbine Potsdam 71 (Women)
MSV Duisburg (Women)
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Stromsgodset
Lillestrom
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
CD Robres
AD San Juan de Mozarrifar
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Vittsjo (Women)
Pitea (Women)
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Osasuna
Elche
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Bayern Munich (ACL)
Chelsea (ACL)
Резултат
9-9
Полувреме
FT
 
Lyseng (Women)
Fortuna Hjorring II (Women)
Резултат
6-0
Полувреме
FT
 
A.E. Karaiskakis
Doxa Drama
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Panachaiki
Ergotelis
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
MADRID
AMSTERDAM
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
BIO
MED
Резултат
6-2
Полувреме
FT
 
Borussia Dortmund (ACL)
Bayern Munich (ACL)
Резултат
9-9
Полувреме
FT
 
VfL Bochum
Hannover 96
Резултат
4-3
Полувреме
FT
 
Jahn Regensburg
1. Heidenheim
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
VfL Osnabruck
Fortuna Dusseldorf
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Sevan
Noravank
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Birmingham City LFC (Women)
Coventry United LFC (Women)
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Rodos
Egaleo
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Eskhata
Ravshan Kulob
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Minyor Pernik U19
Botev-57 U19
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
Portugal (3х3)
Italy (3х3)
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Stranraer
Hibernian
Резултат
0-4
Полувреме
FT
 
Chelsea (ACL)
Atletico Madrid (ACL)
Резултат
10-4
Полувреме
FT
 
Crvena Zvezda U19
Napredak U19
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
MOSCOW
LONDON
Резултат
3-4
Полувреме
FT
 
IMT Novi Beograd U19
Trayal Krusevac U19
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Ladomir (Women)
Karpaty (Women)
Резултат
5-2
Полувреме
FT
 
RoPS
AC Oulu
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Crewe Alexandra U23
Watford FC U23
Резултат
1-5
Полувреме
FT
 
Tak Chun Ka I
Chao Pak Kei
Резултат
2-7
Полувреме
FT
 
Asane (Women)
IL Sandviken (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Rotherham United
Birmingham City
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Inhulets Petrove
Rukh Vinnyky
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Ingulets U19
Rukh Vinnyky U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
FC Ingolstadt 04
Meppen
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
UD Lanzarote
Las Palmas III
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Apolonia Fier
Vllaznia
Резултат
0-6
Полувреме
FT
 
Polisi Tanzania
Tanzania Prisons
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Arucas CF
CD Union Puerto Del Rosario
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Guia
Gran Tarajal
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Slask Wroclaw II
Stal Rzeszow
Резултат
3-4
Полувреме
FT
 
Znamya Noginsk
Metallurg Vidnoye
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Akademisk
Vanlose
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Slagelse B&I
Bronshoj
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Næstved
DGL 2000
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Thisted
Brabrand
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Osters
Landskrona BoIS
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Krasnyy
Khimik-Arsenal
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Arsenal Tula
Tambov
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
Zlatibor
Rad
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Metalac Gornji Milanovac
Indija
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Novi Pazar
Cukaricki
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Paris Saint-Germain
AS Saint-Etienne
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
UD San Fernando
Panaderia Pulido
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
CF Union Viera
Villa Santa Brigida
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Kissamikos
Apollon Larissa
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Borec
Shkupi
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Zhomboy
Pakhtakor 79
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sarpsborg 08
Stabaek
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Buildcon
Kabwe Warriors
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
ZNK Marjan Split (Women)
ZNK Viktorija Slavonski Brod (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Mensajero
Atletico Union Guimar
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Visakha
Electricite du Cambodge
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Nam Dinh
Ho Chi Minh City
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Academy Pandev
Vardar
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Belasica Strumica
Skendija
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Belshina Bobruisk
Volna Pinsk
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Rabotnicki
Makedonija Gjorce Petrov
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Santorini
Enosi Panaspropyrgiakos
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Egnatia
Tomori Berat
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
KS Pogradeci
Besa Kavaje
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Sveikata Kybartai
Hegelmann Litauen B
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
FA Siauliai B
FK Nevezis B
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
UD Tamaraceite
Real Murcia
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
CSKA Moscow (Women)
Yenisey Krasnoyarsk (Women)
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
METTA Latvijas Universitāte
Rigas Futbola skola
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Dinamo Minsk
Gomel
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Struga Trim & Lum
Pelister
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Karlsruher (Amateur)
Borussia Monchengladbach (Amateur)
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
UD Geneto Del Teide (Women)
Union Viera (Women)
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Sesa FA
Goa II
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Manchester City (ACL)
Borussia Dortmund (ACL)
Резултат
7-4
Полувреме
FT
 
Zaglebie Sosnowiec
GKS Belchatow
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Odra Opole
Korona Kielce
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Lugo U19
Sporting de Gijon U19
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Dordoi Bishkek
Kaganat
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Casertana FC
Juve Stabia
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Stal Mielec
Zaglebie Lubin
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
AC Milan (Women)
Napoli (Women)
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
US Sassuolo (Women)
Juventus (Women)
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Eskisehirspor
Balikesirspor
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Milan
Genoa
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Cagliari Calcio U19
Fiorentina U19
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Dos Hermanas U19
Polillas Ceuta U19
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
US Catanzaro 1929
Calcio Catania
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Silva SD
Choco
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
CAP Cidade de Murcia
Estrella Grana El Palmar
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Esport Club Granollers
Terrassa
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
SCM Argesul Pitesti
CSM Politehnica Iasi
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lyon (3х3)
Villarreal (3х3)
Резултат
5-7
Полувреме
FT
 
Brugge (3x3)
Spartak Moscow (3х3)
Резултат
6-4
Полувреме
FT
 
Berliner Dynamo (Amateur)
Alemannia Aachen (Amateur)
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Atletico Madrid (ACL)
Bayern Munich (ACL)
Резултат
8-10
Полувреме
FT
 
Casa Pia
Academica de Coimbra
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
KKP Bydgoszcz (Women)
AZS UJ Krakow (Women)
Резултат
1-5
Полувреме
FT
 
Perth Glory
Wellington Phoenix
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Racing Murcia
CA Pulpileno
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
PSV Eindhoven (Women)
AFC Ajax (Women)
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Ajax (3х3)
Lyon (3х3)
Резултат
5-3
Полувреме
FT
 
Racing Santander II (Women)
Deportivo de La Coruna II (Women)
Резултат
5-2
Полувреме
FT
 
Txantrea U19
Eibar U19
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
CD Samper (Women)
San Pio X (Women)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
La Rambla (Women)
Badajoz (Women)
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Sevilla II (Women)
CA Malaga II (Women)
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Deportivo Alaves (Women)
Atletico de Madrid II (Women)
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
FC Viitorul Constanta U19
ACS Sport Team Bucharest U19
Резултат
8-0
Полувреме
FT
 
CE Europa U19
Gimnàstic de Tarragona U19
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Zhytlobud-2 (Women)
Mariupol (Women)
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Sporting de Gijon (Women)
Seagull C.E. (Women)
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
AD San Juan U19
Athletic Bilbao U19
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
DAV Santa Ana
Mostoles C.F.
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Missolonghi 2008 (Women)
Neoi Ergoteli (Women)
Резултат
2-6
Полувреме
FT
 
Korona Kielce II
GPTS Avia Swidnik
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Rayo Vallecano II
CD Mostoles URJC
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Club Deportivo Villegas
CP Calasancio
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Pozuelo de Alarcon
AD Parla
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Aytemiz Alanyaspor U19
Yeni Malatyaspor U19
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Union Adarve
Leganes II
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Manzanares CF
CD Azuqueca
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
La Roda
CD Tarancon
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Ariznabarra
Tolosa
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Hoang Anh Gia Lai
Hanoi T&T
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Becamex Binh Duong
SHB Da Nang
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Berceo
Pradejon
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Galatasaray U19
Goztepe U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Club Atletico Vianes
Tedeon EF
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Las Rosas
Villarrubia CF
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Varea
UD Lorgrones B
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
UD San Sebastián de los Reyes
Badajoz
Резултат
0-4
Полувреме
FT
 
BB Erzurumspor U19
Denizlispor U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Torrent
Hercules CF B
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Celta De Vigo II
Burgos
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Guijuelo
Sporting de Gijon II
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Algeciras
UCAM Murcia
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Cádiz II
Cordoba
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Atletico Baleares
Merida
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Navarro CF
Colunga
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Getafe II
UD Socuellamos
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
UD Poblense
CP Villarrobledo
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
Union Club Ceares
L'Entregu CF
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
SD Lenense
Real Titanico
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Aviles Stadium
Valdesoto Club de Fútbol
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Kasimpasa U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
CP Olivenza
CD Calamonte
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Kayserispor U19
Atiker U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Zhetysu
Ordabasy
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Polideportivo Almeria
Motril
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Constancia
Platges de Calvia
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
CD Ibiza Islas Pitiusas
SD Formentera
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
CE Felanitx
Santa Catalina Atletico
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Ferriolense
UE Alcúdia
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Kairat
Tobol Kostanay
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sporting Plaza Argel (Women)
Discobolo La Torre (Women)
Резултат
5-0
Полувреме
FT
 
Huetor Vega
Atletico Malagueno
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Malaga CF U19
Calavera U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sporting (Women)
Marítimo (Women)
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Orijent Rijeka U19
NK Lokomotiva U19
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Dugopolje U19
Dinamo Zagreb U19
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Bodo-Glimt
Tromso
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Ryjie Lisy
Zelenye Berety
Резултат
4-4
Полувреме
FT
 
UD Maracena
Alhaurino
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Lleida Esportiu
Levante UD II
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Hatayspor U19
Trabzonspor U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Girona II
CE Europa
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Caykur Rizespor U19
Antalyaspor U19
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Demir Grup Sivasspor U19
Genclerbirligi U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Fenerbahce U19
Istanbul Basaksehir AS U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
MKE Ankaragucu U19
Besiktas JK U19
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Unio Esportiva Vilassar de Mar
San Cristobal CP
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Cerdanyola del Valles
Vilafranca
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
UA Horta
Pobla de Mafumet
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
AE Prat
Valencia II
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
CD Rota
CD Pozoblanco
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
AD Ceuta
CD Ciudad de Lucena
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
CA Antoniano
Utrera
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Arcos
Sevilla III
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Cabecense
Gerena
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Gimnastic de Tarragona
UD Ibiza
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Silla CF
Jove Espanol San Vicente
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
UD Fuente De Cantos
Chinato
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
CD Miajadas
Aceuchal
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Dong Tam Long An
Ba Ria Vung Tau
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Avedore
Ballerup Skovlunde Fodbold
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Strogino Moscow
Khimki-M
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Astana
Kyzylzhar
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
CD Tacon
Real Betis (Women)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Belchite 97
Utebo
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Huesca II
Brea
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
AD Sabinánigo
CDJ Tamarite
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
UD Montijo
CD Diocesano
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Azuaga
Extremadura II
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
VfL Bochum (Amateur)
Karlsruher (Amateur)
Резултат
5-2
Полувреме
FT
 
Maritim (Women)
Mislata (Women)
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Mamelodi Sundowns II
Moroka Swallows II
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
Conxo Santiago U19
Real Oviedo U19
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
Chelsea (ACL)
Manchester City (ACL)
Резултат
9-5
Полувреме
FT
 
ART
MED
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Siete Villas
Union Montanesa Escobedo
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Fundacio Esportiva Grama
Castelldefels
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Paldin Plovdiv (Women)
LP Super Sport Sofia (Women)
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Parquesol (Women)
UD Collerense (Women)
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
VGIFK Voronezh
KFU Simferopol II
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
SD Revilla
Guarnizo
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Rapid Wien II
Horn
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Sevilla (Women)
Atletico Madrid (Women)
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
UE Santa Coloma
Penya
Резултат
7-0
Полувреме
FT
 
Pegasus
Resources Capital
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Real Zaragoza II
Sd Borja
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Recambios Colon
UD Beninganim
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Vilnius FK Zalgiris C
Klaipedos FM
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
AD Torrejon
Trival Valderas
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
San Fernando de Henares
Atletico de Pinto
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Complutense Alcala
Real Aranjuez
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
RSD Alcalá
CD El Alamo
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
UD Almansa
CD Illescas
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Basconia
Santutxu
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Pinatar Arena FC
Club Deportivo Bullense
Резултат
4-1
Полувреме
FT
 
Atletico Madrid (ACL)
Borussia Dortmund (ACL)
Резултат
6-3
Полувреме
FT
 
Kazakhstan +
Uzbekistan +
Резултат
15-4
Полувреме
FT
 
MOSCOW
AMSTERDAM
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
PSG+
Borussia+
Резултат
5-4
Полувреме
FT
 
SSC Bari U19
Bisceglie 1913 U19
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
BSK Borca U19
011 U19
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Bayern Munich (ACL)
Manchester City (ACL)
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
Tajikistan +
Uzbekistan +
Резултат
9-14
Полувреме
FT
 
Radnicki 1923 U19
Partizan Belgrade U19
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Zalaegerszegi II
Papai Perutz
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Fundacion Albacete (Women)
CFF Caceres (Women)
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
FCSB U19
LPS Iolanda Balas Soter U19
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Cerklje (Women)
Olimpija Ljubljana (Women)
Резултат
0-6
Полувреме
FT
 
Ajax team (Women)
Lyonnais team (Women)
Резултат
4-1
Полувреме
FT
 
SFS Borac
Buducnost Popovac
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Radnicki Svilajnac
Toplicanin
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Taraz
Akzhayik
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Huda Hue
Sanna Khanh Hoa
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
OFI (Women)
Agias Paraskevis (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Mariupol U19
FC Olimpik Donetsk U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Ural
Rubin Kazan
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Bayern Munich II (Women)
Eintracht Frankfurt II (Women)
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
SKV Altenmarkt (Women)
Wacker Innsbruck (Women)
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
Osasuna U19
Real Sociedad U19
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Trnje
Dugo Selo
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Academica Clinceni U19
Voluntari U19
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Ryjie Lisy
Krasnye Maki
Резултат
4-1
Полувреме
FT
 
Zestafoni
FC Aragvi Dusheti
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Wfc Kvartali (Women)
Kolkheti Khobi (Women)
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
England+
Portugal+
Резултат
5-6
Полувреме
FT
 
Borussia Monchengladbach (Amateur)
Alemannia Aachen (Amateur)
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Gaz Metan Medias U19
CSJ Stiinta U Craiova U19
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Tatabánya
Puskás Akademia II
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Petrolul Ploiesti U19
Concordia Chiajna U19
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Honved II
Ferencvárosi II
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Juventus+
Roma+
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
LONDON
MADRID
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
NACO
AIM
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Park Ridge
Logan Village Falcons
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Albany Creek (Women)
Southside Eagles (Women)
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Poland+
Sweden+
Резултат
9-2
Полувреме
FT
 
Chelsea (ACL)
Borussia Dortmund (ACL)
Резултат
4-7
Полувреме
FT
 
Wolfsburg team (Women)
Arsenal team (Women)
Резултат
2-6
Полувреме
FT
 
Germany+
Colombia+
Резултат
4-1
Полувреме
FT
 
Genoa C.F.C. U19
Inter U19
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
STK 1914 Samorin
Petržalka
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Austria Klagenfurt
Grazer AK
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Empoli U19
Sampdoria U19
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Sydney U21
APIA Leichhardt Tigers
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Brisbane Roar U21
Capalaba
Резултат
6-1
Полувреме
FT
 
Logan Metro
AC Carina
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Viktoria Zizkov
Usti nad Labem
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Atletico Madrid (ACL)
Manchester City (ACL)
Резултат
9-4
Полувреме
FT
 
Macarthur FC
Newcastle Jets
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Selena SN Constanta (Women)
Independenta Baia Mare (Women)
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Vulpitele Galbene Roman (Women)
CSS Targoviste (Women)
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
BVB
Blue London
Резултат
11-4
Полувреме
FT
 
China (3х3)
South Korea (3х3)
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
HIST
MATH
Резултат
3-5
Полувреме
FT
 
SYDNEY
TOKYO
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
CA Malaga (Women)
Femarguin (Women)
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Rial Kovachevci (Women)
Etar 1924 Veliko Tarnovo (Women)
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Universitatea Galati (Women)
CFF Olimpia Cluj (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
ACS Heniu Prundu Bargaului (Women)
Piros Security (Women)
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Fair Play Bucuresti (Women)
Universitatea Alexandria (Women)
Резултат
6-4
Полувреме
FT
 
Alemannia Aachen (Amateur)
VfL Bochum (Amateur)
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
Zelenye Berety
Krasnye Maki
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Cukaricki U19
FK Brodarac U19
Резултат
4-1
Полувреме
FT
 
Rad U19
Vozdovac U19
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
ACS Vasas Odorhei (Women)
Fortuna Becicherecu (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Ripensia Timisoara
Universitatea Cluj
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Zvezda 2005 Perm (Women)
Lokomotiv Moscow (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lakes (Women)
Grange Thistle (Women)
Резултат
0-10
Полувреме
FT
 
Brisbane Olympic
Sunshine Coast Wanderers
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Kolos Kovalivka U19
Dnipro-1 U19
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Lyonnais team (Women)
Wolfsburg team (Women)
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Ipswich Knights (Women)
North Brisbane (Women)
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Paris Saint-Germain (ACL)
Barcelona (ACL)
Резултат
8-6
Полувреме
FT
 
LAW
ECON
Резултат
4-3
Полувреме
FT
 
Kaizer Chiefs II
Black Leopards II
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Jeonbuk Hyundai Motors
Seongnam Ilhwa Chunma
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Central & Western
Citizen AA
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
North District
Eastern District
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
South China Athletic Association
Hoi King
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Wing Yee
Wofoo Tai Po
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Yuen Long
Metro Gallery FC
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Berliner Dynamo (Amateur)
Borussia Monchengladbach (Amateur)
Резултат
4-4
Полувреме
FT
 
Wong Tai Sin District R&SC
Hong Kong Football Club
Резултат
0-6
Полувреме
FT
 
Red Munich
Merseyside
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Porto (3х3)
Manchester United (3х3)
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
National Training Centre (Women)
Murdoch University Melville (Women)
Резултат
1-5
Полувреме
FT
 
Wallsend
Kahibah
Резултат
4-3
Полувреме
FT
 
CAPETOWN
MEXICO
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
China (3х3)
Thailand (3х3)
Резултат
8-5
Полувреме
FT
 
Leicester City (3х3)
Shakhtar (3х3)
Резултат
6-4
Полувреме
FT
 
Ajax team (Women)
Arsenal team (Women)
Резултат
6-1
Полувреме
FT
 
Western Pride
Mitchelton
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Germany+
France+
Резултат
4-4
Полувреме
FT
 
Gwelup Croatia (Women)
Perth AFC (Women)
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
New Farm United
Pine Hills
Резултат
1-7
Полувреме
FT
 
Oman +
Kuwait +
Резултат
9-11
Полувреме
FT
 
ASU Poli Timisoara (Women)
Magura Bacau (Women)
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
Balcatta (Women)
Curtin University (Women)
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Perth (Women)
Northern Redbacks (Women)
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Wembley Downs
Kwinana United
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
PIU Saratov
MGAFK Malakhovka
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Leeming Strikers
Joondalup United
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Sorrento (Women)
Port Kennedy (Women)
Резултат
7-0
Полувреме
FT
 
Mount Gravatt Hawks
Toowong
Резултат
1-5
Полувреме
FT
 
Brisbane Knights
Bayside United
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Sent-George Willawong
Centenary Stormers
Резултат
4-1
Полувреме
FT
 
Broadbeach United (Women)
AC Carina (Women)
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Jeonnam Dragons
Gimcheon Sangmu
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Hong Kong Rangers
Southern District
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Barcelona (ACL)
Real Madrid (ACL)
Резултат
3-7
Полувреме
FT
 
Milan (3х3)
Shakhtar (3х3)
Резултат
3-4
Полувреме
FT
 
Red Munich
Blue London
Резултат
8-8
Полувреме
FT
 
Oman +
Bahrain +
Резултат
9-8
Полувреме
FT
 
Manipur Police
Young Physiques Union
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sydney U20
APIA Leichhardt Tigers U20
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Maitland
Charlestown City Blues
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Karlsruher (Amateur)
Berliner Dynamo (Amateur)
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Juventus (ACL)
Liverpool (ACL)
Резултат
12-9
Полувреме
FT
 
Sunshine Coast
Brisbane Wolves
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Portugal+
Poland+
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
Sunshine Coast Wanderers FC (Women)
Moreton Bay United (Women)
Резултат
5-3
Полувреме
FT
 
Chile+
Argentina+
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Arsenal team (Women)
Lyonnais team (Women)
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Merseyside
BVB
Резултат
6-8
Полувреме
FT
 
Lokomotiv Sofia U19
Barocco Sofia U19
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
Sydney
Adelaide United
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Real Madrid (ACL)
Paris Saint-Germain (ACL)
Резултат
4-7
Полувреме
FT
 
Surfers Paradise
Robina City
Резултат
11-0
Полувреме
FT
 
Nagoya Grampus
Sagan Tosu
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
VfL Bochum (Amateur)
Borussia Monchengladbach (Amateur)
Резултат
5-4
Полувреме
FT
 
Gimhae City
Paju Citizen
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Chile+
Mexico+
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
GFC Friends
Sai Kung
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
ECON
MATH
Резултат
5-3
Полувреме
FT
 
Mount Gravatt Hawks II
Toowong II
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Brisbane Knights II
Bayside United II
Резултат
0-5
Полувреме
FT
 
Barcelona (ACL)
Juventus (ACL)
Резултат
4-3
Полувреме
FT
 
Lansbury FC
Wing Go
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Adelaide City II (Women)
West Adelaide II (Women)
Резултат
1-11
Полувреме
FT
 
Sun Hei
Kwok Keung
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
New Fair Kuitan
Tsuen Wan
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
King Mountain
Islands
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Sydney University (Women)
Sydney Olympic (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sham Shui Po SA
Shatin
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Arminia (Amateur)
Karlsruher (Amateur)
Резултат
0-5
Полувреме
FT
 
Croatia+
Holland+
Резултат
3-3
Полувреме
FT
 
Bankstown City Lions (Women)
North West Sydney (Women)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Sent-George Willawong II
Centenary Stormers II
Резултат
7-3
Полувреме
FT
 
Real Madrid (ACL)
Liverpool (ACL)
Резултат
8-9
Полувреме
FT
 
LAW
HIST
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
SYDNEY
CAPETOWN
Резултат
5-2
Полувреме
FT
 
Manly United (Women)
APIA Leichhardt Tigers (Women)
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Illawarra Stingrays (Women)
Northern Tigers (Women)
Резултат
3-2
Полувреме
FT
 
Blacktown Spartans (Women)
Macarthur Rams (Women)
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Emerging Matildas (Women)
Bulleen Lions (Women)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Whittlesea United
Essendon Royals
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Suwon Samsung Bluewings
Ulsan Hyundai
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Canberra
Tuggeranong United
Резултат
4-1
Полувреме
FT
 
Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Gungahlin United
Cooma Tigers
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
NGU Loveledge Nagoya
Iga Kunoichi (Women)
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Hwaseong
Pyeongtaek Citizens
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Gladesville Ryde Magic
Bankstown United
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Setagaya Sfida (Women)
Yokohama Seagulls (Women)
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Sfida Setagaya FC (Women)
Nippatsu Yokohama FC Seagulls (Women)
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Sao Paulo+
Flamengo+
Резултат
3-5
Полувреме
FT
 
Paris Saint-Germain (ACL)
Juventus (ACL)
Резултат
4-9
Полувреме
FT
 
Maitland II
Charlestown Azzurri II
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Cessnock City Hornets
Cooks Hill United
Резултат
0-11
Полувреме
FT
 
Slavia Prague (3х3)
Boca Juniors (3х3)
Резултат
4-3
Полувреме
FT
 
Flamengo (3х3)
Real Sociedad (3x3)
Резултат
4-5
Полувреме
FT
 
Tuggeranong United (Women)
Wagga City Wanderers (Women)
Резултат
1-5
Полувреме
FT
 
Clarence Zebras (Women)
South Hobart (Women)
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Wollongong Wolves
Blacktown City
Резултат
0-5
Полувреме
FT
 
Broadmeadow Magic
Weston Workers Bears
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Anyang
Chungnam Asan FC
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Surfers Paradise II
Robina City II
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Metro United II (Women)
Fulham United II (Women)
Резултат
5-1
Полувреме
FT
 
VfL Bochum (Amateur)
Berliner Dynamo (Amateur)
Резултат
5-0
Полувреме
FT
 
Barcelona (ACL)
Liverpool (ACL)
Резултат
4-5
Полувреме
FT
 
Tasmania University (Women)
Glenorchy Knights (Women)
Резултат
7-0
Полувреме
FT
 
Canberra Olympic (Women)
Gungahlin United (Women)
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Santos (3х3)
Real Sociedad (3x3)
Резултат
6-3
Полувреме
FT
 
LAW
MATH
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
UWA Nedlands (Women)
ECU Joondalup (Women)
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Gunma White Star (Women)
JFA Academy Fukushima (Women)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
AS Harima Albion (Women)
Ehime FC Ladies
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Nittaidai Yokohama (Women)
Cerezo Osaka (Women)
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Sagamihara
Jubilo Iwata
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Real Madrid (ACL)
Juventus (ACL)
Резултат
7-6
Полувреме
FT
 
CAPETOWN
TOKYO
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Tigres (3х3)
Slavia Prague (3х3)
Резултат
3-7
Полувреме
FT
 
Wollongong Wolves U20
Blacktown City U20
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Chile+
Brazil+
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
BVB
Red Munich
Резултат
6-5
Полувреме
FT
 
Broadmeadow Magic II
Weston Workers II
Резултат
6-2
Полувреме
FT
 
Darmstadt (Amateur)
Arminia (Amateur)
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
Holland+
Italy+
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
AGRO
PHY
Резултат
7-4
Полувреме
FT
 
Santos (3х3)
Flamengo (3х3)
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Tigres (3х3)
Boca Juniors (3х3)
Резултат
8-3
Полувреме
FT
 
Croatia+
Italy+
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Suva
Labasa
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Central Coast Mariners Academy U21
Northern Tigers
Резултат
5-0
Полувреме
FT
 
Whittlesea United II
Essendon Royals II
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Palmeiras+
Flamengo+
Резултат
2-5
Полувреме
FT
 
Okayama Yunogo Belle (Women)
Shizuoka Sangyo University (Women)
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
Fukuoka J. Anclas (Women)
Norddea Hokkaido (Women)
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Freiburg (Amateur)
Greuther Furth (Amateur)
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Bhutan +
India +
Резултат
15-8
Полувреме
FT
 
JOURN
PHIL
Резултат
6-3
Полувреме
FT
 
Hansa (Amateur)
Paderborn (Amateur)
Резултат
1-5
Полувреме
FT
 
Western Suburbs
North Wellington
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
Gungahlin United U23
Cooma Tigers U23
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Northbridge Bulls
Manly United
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Philippines (3х3)
Malaysia (3х3)
Резултат
6-2
Полувреме
FT
 
Flamengo (3х3)
Santos (3х3)
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Sporting+
Galaxy +
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Club America
Cruz Azul
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Holland (3x3)
Germany (3x3)
Резултат
15-16
Полувреме
FT
 
Canberra Croatia U23
Tuggeranong United U23
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Arminia (Amateur)
Freiburg (Amateur)
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Kingborough Lions United (Women)
Hobart Olympia Warriors II (Women)
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
Taroona II (Women)
New Town Eagles (Women)
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
Puntarenas
Municipal San Ramon
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Motagua
Real C.D. Espana
Резултат
1-0
Полувреме
FT
 
Herediano
Cartagines
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Clarence Zebras II (Women)
South Hobart (Women)
Резултат
7-1
Полувреме
FT
 
Germany (3x3)
Brazil (3x3)
Резултат
17-13
Полувреме
FT
 
Braga (3х3)
Ludogorets (3x3)
Резултат
4-5
Полувреме
FT
 
Indonesia (3х3)
Malaysia (3х3)
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
Wolfsburg (3х3)
Eintracht (3х3)
Резултат
6-3
Полувреме
FT
 
JOURN
PHY
Резултат
9-4
Полувреме
FT
 
Darmstadt (Amateur)
Hansa (Amateur)
Резултат
2-5
Полувреме
FT
 
Honduras Progreso
Club Deportivo Olimpia
Резултат
0-5
Полувреме
FT
 
Novorizontino
Ferroviária
Резултат
3-1
Полувреме
FT
 
Alianza San Salvador
Jocoro
Резултат
4-0
Полувреме
FT
 
A.D. Isidro Metapán
Agila
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Philippines (3х3)
Indonesia (3х3)
Резултат
3-4
Полувреме
FT
 
Holland (3x3)
USSR (3x3)
Резултат
11-12
Полувреме
FT
 
Twente (3х3)
Eintracht (3х3)
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
Capitalinos
Juventud Retalteca
Резултат
7-1
Полувреме
FT
 
Central Coast Mariners Academy U20
Northern Tigers U20
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Greuther Furth (Amateur)
Paderborn (Amateur)
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
Diriangen
Deportivo Walter Ferretti
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Guayaquil City
Liga Deportiva Universitaria de Quito
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Deportivo Ocotal
Real Madriz
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Brazil (3x3)
Holland (3x3)
Резултат
16-9
Полувреме
FT
 
Braga (3х3)
Fenerbahce (3х3)
Резултат
6-3
Полувреме
FT
 
Nashville SC
Cincinnati
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Coastal Spirit
Nomads United
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Union La Calera
Audax Italiano
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Chicago Fire
New England Revolution
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
USSR (3x3)
Germany (3x3)
Резултат
10-17
Полувреме
FT
 
Freiburg (Amateur)
Darmstadt (Amateur)
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
Man City+
Real+
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Ludogorets (3x3)
Fenerbahce (3х3)
Резултат
2-4
Полувреме
FT
 
Twente (3х3)
Wolfsburg (3х3)
Резултат
4-2
Полувреме
FT
 
PHIL
PHY
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
Bayern+
Tottenham+
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Milan+
Barcelona+
Резултат
3-5
Полувреме
FT
 
Associacao Atletica Portuguesa
Flamengo
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Alajuelense (Women)
Deportivo Saprissa (Women)
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Guadalajara
Tijuana
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
River Plate Asuncion
Sol de America
Резултат
0-2
Полувреме
FT
 
Chalatenango
Sonsonate
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Dallas
Colorado Rapids
Резултат
0-0
Полувреме
FT
 
D.C. United
New York City
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
New York Red Bulls
Sporting Kansas City
Резултат
1-2
Полувреме
FT
 
C.S.D. Comunicaciones
Deportivo Sanarate
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
Sporting San Jose
Guadalupe
Резултат
0-3
Полувреме
FT
 
Brazil (3x3)
USSR (3x3)
Резултат
13-13
Полувреме
FT
 
Chelsea+
Tottenham+
Резултат
1-3
Полувреме
FT
 
Paderborn (Amateur)
Arminia (Amateur)
Резултат
5-0
Полувреме
FT
 
Mongolia +
China +
Резултат
7-11
Полувреме
FT
 
Flame+
Sunrise+
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Hansa (Amateur)
Greuther Furth (Amateur)
Резултат
5-5
Полувреме
FT
 
Mexico (3х3)
Brazil (3х3)
Резултат
5-2
Полувреме
FT
 
Viper+
Sunrise+
Резултат
2-5
Полувреме
FT
 
Germany (3x3)
Argentina (3х3)
Резултат
13-12
Полувреме
FT
 
Inter Nouakchott
ASAC Concorde
Резултат
1-4
Полувреме
FT
 
Newell's Old Boys
Club Atletico Parana
Резултат
2-0
Полувреме
FT
 
Darmstadt (Amateur)
Paderborn (Amateur)
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Alianza de Panama
Herrera Panama
Резултат
2-3
Полувреме
FT
 
Sao Paulo (Women)
Gremio Porto Alegrense (Women)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Real De Minas
C.D.S. Vida
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Internacional (Women)
Santos SP (Women)
Резултат
1-1
Полувреме
FT
 
Corinthians Paulista (Women)
AA Napoli SC (Women)
Резултат
3-0
Полувреме
FT
 
South Georgia Tormenta
Fort Lauderdale CF
Резултат
0-1
Полувреме
FT
 
Clube Atletico Bragantino
Mirassol
Резултат
2-1
Полувреме
FT
 
Panama City
Alianza Panama II
Резултат
2-2
Полувреме
FT
 
Municipal Perez Zeledon
Limon
Резултат
3-2
Полувреме
Rate this page:
( 4.22 avg rating out of 5 based on 718 votes.)