Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Утре

(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)

Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.

Топ 5

Домакин - Гост Логика
12/08
15:30
Mallorca II са победили в последните си 11 мача.
12/08
20:00
Chelsea (w) са победили в последните си 9 мача.
12/08
10:00
Sporting Braga (w) са победили в последните си 8 мача.
12/08
18:30
Fortuna Köln са победили в последните си 8 мача.
12/08
11:00
Estepona са победили в последните си 8 мача.

Победи за отбор

Домакин - Гост Логика
12/08
15:30
Mallorca II са победили в последните си 11 мача.
12/08
20:00
Chelsea (w) са победили в последните си 9 мача.
12/08
10:00
Sporting Braga (w) са победили в последните си 8 мача.
12/08
18:30
Fortuna Köln са победили в последните си 8 мача.
12/08
11:00
Estepona са победили в последните си 8 мача.
12/08
19:00
Mamer (w) са победили в последните си 7 мача.
12/08
19:45
Horsham са победили в последните си 7 мача.
12/08
13:30
Audace Cerignola са победили в последните си 7 мача.
12/08
13:00
Nadur Youngsters са победили в последните си 7 мача.
12/08
11:00
Recreativo Huelva са победили в последните си 7 мача.
12/08
16:00
Mahón са победили в последните си 6 мача.
12/08
11:00
Guadalajara са победили в последните си 6 мача.
12/08
11:00
Córdoba II са победили в последните си 6 мача.
12/08
13:00
Sevilla U19 са победили в последните си 6 мача.
12/08
10:00
Lernayin Artsakh са победили в последните си 6 мача.
12/08
12:30
Marsaskala са победили в последните си 6 мача.
12/08
12:00
Dynamo Kyiv U19 са победили в последните си 5 мача.
12/08
13:30
Sassuolo U19 са победили в последните си 5 мача.
12/08
11:45
Ponferradina U19 са победили в последните си 5 мача.
12/08
12:00
Hertha BSC U19 са победили в последните си 5 мача.
12/08
10:30
Ibarra U19 са победили в последните си 5 мача.
12/08
15:00
Legion U19 са победили в последните си 5 мача.
12/08
13:30
Trastevere са победили в последните си 5 мача.
12/08
15:00
Marítimo II са победили в последните си 4 мача.
12/08
19:45
Tre Fiori са победили в последните си 4 мача.
12/08
10:30
Villarrubia са победили в последните си 4 мача.
12/08
15:00
Elche U19 II са победили в последните си 4 мача.
12/08
13:00
Power Dynamos са победили в последните си 4 мача.
12/08
12:00
Puerto Cruz U19 са победили в последните си 4 мача.
12/08
15:30
Olimpija Ljubljana (w) са победили в последните си 4 мача.
12/08
16:30
Juventud Torremolinos са победили в последните си 4 мача.
12/08
19:30
Bradford Town са победили в последните си 4 мача.
12/08
13:30
Lornano Badesse са победили в последните си 4 мача.
12/08
22:00
SOAR Coyah са победили в последните си 4 мача.
12/08
13:30
Città di Varese са победили в последните си 4 мача.
12/08
11:35
Wuhan Three Towns са победили в последните си 4 мача.
12/08
13:30
Arzignano Valchiampo са победили в последните си 4 мача.
12/08
20:00
Juventus (w) са победили в последните си 4 мача.
12/08
15:00
Vilaverdense са победили в последните си 4 мача.
12/08
15:30
Lagunak са победили в последните си 4 мача.
12/08
15:30
Manacor са победили в последните си 4 мача.

Загуби за отбор

Домакин - Гост Логика
12/08
08:00
Hutchison Vale (w) са загубили в последните си 21 мача.
12/08
18:00
Ängby U19 са загубили в последните си 14 мача.
12/08
13:30
Ravenna U19 са загубили в последните си 9 мача.
12/08
11:00
Miguelturreño са загубили в последните си 8 мача.
12/08
17:00
Engordany II са загубили в последните си 8 мача.
12/08
18:30
Weerstand Koersel са загубили в последните си 8 мача.
12/08
11:30
Intergym са загубили в последните си 7 мача.
12/08
09:30
Timor-Leste са загубили в последните си 7 мача.
12/08
11:00
San Rafael са загубили в последните си 6 мача.
12/08
19:00
Monteresma La Atalaya са загубили в последните си 6 мача.
12/08
11:30
Recreativo Huelva II са загубили в последните си 6 мача.
12/08
18:00
Reutlingen U17 са загубили в последните си 6 мача.
12/08
13:30
Cascina са загубили в последните си 6 мача.
12/08
16:00
Universidad de Navarra са загубили в последните си 6 мача.
12/08
13:30
Pro Livorno са загубили в последните си 6 мача.
12/08
13:30
Virtus Matino са загубили в последните си 6 мача.
12/08
19:00
Oldham Athletic U18 са загубили в последните си 6 мача.
12/08
15:30
Poligono San Ciprian са загубили в последните си 6 мача.
12/08
12:00
Ofra са загубили в последните си 5 мача.
12/08
15:00
Caudetano са загубили в последните си 5 мача.
12/08
10:30
Jove Español са загубили в последните си 5 мача.
12/08
13:30
Imperia са загубили в последните си 5 мача.
12/08
13:30
Cattolica Calcio 1923 са загубили в последните си 5 мача.
12/08
11:30
Alhaurino са загубили в последните си 5 мача.
12/08
15:30
Racing Guía Norte Astur са загубили в последните си 5 мача.
12/08
09:00
Shukura са загубили в последните си 5 мача.
12/08
19:00
FC Schaerbeek са загубили в последните си 5 мача.
12/08
13:30
FC Messina са загубили в последните си 5 мача.
12/08
16:00
Câmara de Lobos са загубили в последните си 5 мача.
12/08
09:30
Myanmar са загубили в последните си 5 мача.
12/08
16:00
Los Barrios са загубили в последните си 5 мача.
12/08
19:00
Wincrange/Wiltz (w) са загубили в последните си 5 мача.
12/08
13:30
Città Di Sant’Agata са загубили в последните си 4 мача.
12/08
11:00
Cabecense са загубили в последните си 4 мача.
12/08
19:30
Colliers Wood United са загубили в последните си 4 мача.
12/08
14:45
Mosconia са загубили в последните си 4 мача.
12/08
16:00
Sporting Mahón са загубили в последните си 4 мача.
12/08
15:30
Juvenil Ponteareas са загубили в последните си 4 мача.
12/08
13:30
San Martino Speme са загубили в последните си 4 мача.
12/08
11:00
Stal Rzeszów U18 са загубили в последните си 4 мача.
12/08
15:00
Atlético Villacarlos са загубили в последните си 4 мача.
12/08
11:00
Forjães SC са загубили в последните си 4 мача.
12/08
19:00
Queens Park Rangers U18 са загубили в последните си 4 мача.
12/08
10:30
Gostaresh Foolad Tabriz са загубили в последните си 4 мача.
12/08
11:45
Briviesca U19 са загубили в последните си 4 мача.
12/08
13:30
Aurora Alto Casertano са загубили в последните си 4 мача.
12/08
12:00
Mensajero са загубили в последните си 4 мача.
12/08
17:00
Colonia Moscardó са загубили в последните си 4 мача.
12/08
11:00
Alhaurín са загубили в последните си 4 мача.
12/08
16:00
Costa Brava са загубили в последните си 4 мача.
12/08
18:30
Hassia Bingen са загубили в последните си 4 мача.
12/08
18:00
Luckenwalde са загубили в последните си 4 мача.

Равенства за отбор

Домакин - Гост Логика
12/08
13:30
Pianese са завършили наравно в последните си 4 мача.
12/08
13:30
Bisceglie са завършили наравно в последните си 4 мача.
12/08
10:30
Mes Kerman са завършили наравно в последните си 4 мача.
12/08
11:00
Oriental Dragon са завършили наравно в последните си 4 мача.
12/08
15:30
AmaZulu са завършили наравно в последните си 4 мача.

Победи, равенства, загуби - серии на отборите

Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.

Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.

Rate this page:
( 3.88 avg rating out of 5 based on 441 votes.)
Donate to keep this site free!