Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Утре

(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)

Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.

Топ 5

Домакин - Гост Логика
03/06
13:00
Sparta Praha (w) са победили в последните си 17 мача.
03/06
13:00
Puskás (w) са победили в последните си 15 мача.
03/06
22:00
Deportivo Coruña U19 II са победили в последните си 15 мача.
03/06
14:00
MLE (w) са победили в последните си 13 мача.
03/06
22:00
Málaga U19 са победили в последните си 13 мача.

Победи за отбор

Домакин - Гост Логика
03/06
13:00
Sparta Praha (w) са победили в последните си 17 мача.
03/06
13:00
Puskás (w) са победили в последните си 15 мача.
03/06
22:00
Deportivo Coruña U19 II са победили в последните си 15 мача.
03/06
14:00
MLE (w) са победили в последните си 13 мача.
03/06
22:00
Málaga U19 са победили в последните си 13 мача.
03/06
22:00
Real Oviedo II са победили в последните си 11 мача.
03/06
22:00
Flecha Negra U19 са победили в последните си 11 мача.
03/06
15:00
Mercadal са победили в последните си 10 мача.
03/06
10:30
Blackpool U18 са победили в последните си 10 мача.
03/06
15:00
Red Bull Akademie U18 са победили в последните си 9 мача.
03/06
22:00
Penya Independent са победили в последните си 9 мача.
03/06
13:00
Hibernians са победили в последните си 8 мача.
03/06
15:00
Fraserburgh са победили в последните си 8 мача.
03/06
22:00
Partizan са победили в последните си 8 мача.
03/06
22:00
Ebro U19 II са победили в последните си 8 мача.
03/06
14:30
Wormatia Worms са победили в последните си 8 мача.
03/06
14:00
Barcelona (w) са победили в последните си 8 мача.
03/06
11:30
Chernomorets са победили в последните си 8 мача.
03/06
22:00
Sporting Gijón U19 са победили в последните си 8 мача.
03/06
13:00
Hamrun Spartans са победили в последните си 8 мача.
03/06
12:00
Prishtina са победили в последните си 7 мача.
03/06
22:00
Oberena U19 са победили в последните си 7 мача.
03/06
05:00
CC Mariners U20 са победили в последните си 7 мача.
03/06
22:00
Diocesano U19 са победили в последните си 7 мача.
03/06
14:30
Connah's Quay са победили в последните си 7 мача.
03/06
09:00
Lamphun Warrior са победили в последните си 7 мача.
03/06
15:30
Unami са победили в последните си 7 мача.
03/06
05:00
Kawasaki Frontale са победили в последните си 7 мача.
03/06
00:30
St. Pauls United са победили в последните си 7 мача.
03/06
11:30
Roma (w) са победили в последните си 7 мача.
03/06
19:00
Wydad Casablanca са победили в последните си 7 мача.
03/06
22:00
Osasuna (w) са победили в последните си 7 мача.
03/06
11:30
Persepolis са победили в последните си 6 мача.
03/06
07:00
Central Coast II са победили в последните си 6 мача.
03/06
12:00
Odense Q (w) са победили в последните си 6 мача.
03/06
13:00
Preußen Münster са победили в последните си 6 мача.
03/06
18:00
HJK U20 са победили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Mar Menor са победили в последните си 6 мача.
03/06
15:00
Bolton Wanderers са победили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Athletic Bilbao U19 II са победили в последните си 6 мача.
03/06
05:00
Paju Citizen са победили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
San Marcial са победили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Osasuna U19 II са победили в последните си 6 мача.
03/06
12:30
Sheriff са победили в последните си 6 мача.
03/06
13:00
Mamelodi Sundowns са победили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Mora са победили в последните си 6 мача.
03/06
15:00
Norwich City са победили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Dynamo Kyiv U19 са победили в последните си 6 мача.
03/06
18:00
Flamengo (w) са победили в последните си 6 мача.
03/06
15:00
Barnsley са победили в последните си 6 мача.
03/06
12:45
KuPS са победили в последните си 5 мача.
03/06
04:00
Avondale са победили в последните си 5 мача.
03/06
13:00
Sloga Požega са победили в последните си 5 мача.
03/06
19:30
Arguijón са победили в последните си 5 мача.
03/06
12:00
Rochdale U18 са победили в последните си 5 мача.
03/06
13:30
Viterbese Castrense U19 са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Racing CF Benidorm са победили в последните си 5 мача.
03/06
11:00
Spartaks Jūrmala са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Gijón FF са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Langreo U19 са победили в последните си 5 мача.
03/06
16:00
Cristo Atlético са победили в последните си 5 мача.
03/06
10:00
Buriram United са победили в последните си 5 мача.
03/06
11:00
Notts County U18 са победили в последните си 5 мача.
03/06
16:00
Atlético Mineros са победили в последните си 5 мача.
03/06
18:00
Stade Bordelais са победили в последните си 5 мача.
03/06
12:00
Breñamén са победили в последните си 5 мача.
03/06
14:00
Siegendorf са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Formentera II са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Mendi са победили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
Bradford City са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Cotonsport са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Racing Club Zaragoza U19 са победили в последните си 5 мача.
03/06
17:00
Gimnástica Segoviana U19 са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Adema са победили в последните си 5 мача.
03/06
14:00
Eintracht Trier са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Manises са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Avance Ezcabarte са победили в последните си 5 мача.
03/06
17:50
Maccabi Haifa са победили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
Buckie Thistle са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Gimnástica U19 са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Montijo са победили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
Rangers са победили в последните си 5 мача.
03/06
12:00
St. Pauli са победили в последните си 5 мача.
03/06
10:30
Fleetwood Town U18 са победили в последните си 5 мача.
03/06
13:00
Kickers Offenbach са победили в последните си 5 мача.
03/06
13:30
Mladost Novi Sad са победили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Zorya Luhansk U19 са победили в последните си 5 мача.
03/06
21:00
Gavilanes FC Matamoros са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:30
La Virgen del Camino са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Čukarički са победили в последните си 4 мача.
03/06
10:00
Vipers са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Azuqueca U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Colindres са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Barrio México са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Varea U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
16:00
Djurgården са победили в последните си 4 мача.
03/06
17:20
Sutton United са победили в последните си 4 мача.
03/06
16:00
Sochi са победили в последните си 4 мача.
03/06
17:00
Badalona U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Plasencia U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Montilla са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:30
Diósgyőri VTK (w) са победили в последните си 4 мача.
03/06
11:00
Crewe Alexandra U18 са победили в последните си 4 мача.
03/06
17:30
Borussia Dortmund са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:00
Gurten са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:00
Simba са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:15
Sedan са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:30
Khalidiya са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Olímpic Xàtiva са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:30
Spartak Trnava са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Diagoras са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Atlético Madrid U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
River Ebro U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Unión Viera U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
11:00
Unión Viera U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:00
Brora Rangers са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:00
Saarbrücken са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Union Mauer са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Real Madrid U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
17:00
Las Palmas III са победили в последните си 4 мача.
03/06
16:15
Shabab Al Ahli са победили в последните си 4 мача.
03/06
18:00
Inter Turku U20 са победили в последните си 4 мача.
03/06
12:00
Bandari са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:00
Alverca са победили в последните си 4 мача.
03/06
17:00
Cruz Azul Hidalgo са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:30
Real Valladolid U19 II са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:00
Terengganu са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:30
Brescia U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Chiclana са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:00
Formartine United са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:00
Clevedon Town са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Beniaján U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:00
Maritsa Plovdiv са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Cartaya са победили в последните си 4 мача.
03/06
11:00
Penya Ciutadella U19 са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:15
Olympique d'Alès са победили в последните си 4 мача.
03/06
14:00
Široki Brijeg са победили в последните си 4 мача.
03/06
12:30
Ilves U20 са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Águilas са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Anguiano са победили в последните си 4 мача.
03/06
22:00
Valencia U19 II са победили в последните си 4 мача.
03/06
15:00
Stranraer са победили в последните си 4 мача.
03/06
13:00
Kyustendil са победили в последните си 4 мача.

Загуби за отбор

Домакин - Гост Логика
03/06
13:00
Vereya са загубили в последните си 17 мача.
03/06
22:00
Lorca са загубили в последните си 13 мача.
03/06
11:00
Queens Park Rangers U18 са загубили в последните си 12 мача.
03/06
18:00
América RJ са загубили в последните си 12 мача.
03/06
14:00
Elbasani са загубили в последните си 11 мача.
03/06
14:00
Snæfell са загубили в последните си 10 мача.
03/06
12:00
Rayong са загубили в последните си 9 мача.
03/06
18:00
Progrès Niederkorn (w) са загубили в последните си 9 мача.
03/06
21:30
Iranduba са загубили в последните си 9 мача.
03/06
11:00
Port Vale U18 са загубили в последните си 8 мача.
03/06
15:00
Odd Down са загубили в последните си 8 мача.
03/06
22:00
Espanyol II (w) са загубили в последните си 8 мача.
03/06
11:00
Walsall U18 са загубили в последните си 7 мача.
03/06
12:00
Hutnik Kraków U18 са загубили в последните си 7 мача.
03/06
09:30
LASK Juniors OÖ U15 са загубили в последните си 7 мача.
03/06
15:00
Lugano (w) са загубили в последните си 7 мача.
03/06
13:30
Cittadella U19 са загубили в последните си 7 мача.
03/06
22:00
EDMF Churra са загубили в последните си 7 мача.
03/06
13:30
Salernitana U19 са загубили в последните си 7 мача.
03/06
22:00
Codosera са загубили в последните си 7 мача.
03/06
11:00
Marítimo U23 са загубили в последните си 7 мача.
03/06
22:00
Zarceño са загубили в последните си 7 мача.
03/06
22:00
Monterrubio са загубили в последните си 6 мача.
03/06
14:30
Aberystwyth Town са загубили в последните си 6 мача.
03/06
14:00
JSM Skikda са загубили в последните си 6 мача.
03/06
14:00
Markt Allhau са загубили в последните си 6 мача.
03/06
13:30
Borac Sakule са загубили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Valvanera U19 са загубили в последните си 6 мача.
03/06
21:15
Boston River са загубили в последните си 6 мача.
03/06
11:00
Praga Warszawa (w) са загубили в последните си 6 мача.
03/06
13:00
Hetman Zamosc са загубили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Daimiel са загубили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Vila d'Onda са загубили в последните си 6 мача.
03/06
07:30
Gwangju са загубили в последните си 6 мача.
03/06
19:00
Doramas U19 са загубили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
UD Santa Marta U19 са загубили в последните си 6 мача.
03/06
17:00
Senglea Athletic са загубили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
San Pío X са загубили в последните си 6 мача.
03/06
15:00
Bridport са загубили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Villarejo са загубили в последните си 6 мача.
03/06
13:00
Stadl-Paura са загубили в последните си 6 мача.
03/06
22:00
Valdefierro U19 са загубили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
Sheffield Wednesday са загубили в последните си 5 мача.
03/06
13:30
Elia Lythrodonta са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Toledo U19 са загубили в последните си 5 мача.
03/06
17:00
Atlético Villacarlos са загубили в последните си 5 мача.
03/06
13:00
Jedinstvo Brčko са загубили в последните си 5 мача.
03/06
17:00
Femina Kickers Worb (w) са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Yagüe U19 са загубили в последните си 5 мача.
03/06
14:00
SC Sopron (w) са загубили в последните си 5 мача.
03/06
14:00
Flamurtari са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Puerto Real са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Collerense II са загубили в последните си 5 мача.
03/06
11:00
Znicz Pruszków са загубили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
América U17 са загубили в последните си 5 мача.
03/06
13:00
PDRM са загубили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
Fort William са загубили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
Chipping Sodbury Town са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Ribamontán al Mar U19 са загубили в последните си 5 мача.
03/06
18:00
San Isidro са загубили в последните си 5 мача.
03/06
15:00
Mid-Annandale са загубили в последните си 5 мача.
03/06
18:30
I'Gara са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Aurrerá Vitoria са загубили в последните си 5 мача.
03/06
14:00
Tammeka са загубили в последните си 5 мача.
03/06
18:00
Sporting Bertrange (w) са загубили в последните си 5 мача.
03/06
07:00
Resources Capital са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Bačka Palanka са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Enguera са загубили в последните си 5 мача.
03/06
13:00
Perun Kresna са загубили в последните си 5 мача.
03/06
13:30
Neftohimik са загубили в последните си 5 мача.
03/06
14:00
Jedinstvo Bihać са загубили в последните си 5 мача.
03/06
08:00
Macarthur Rams са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00
Krasnodar III са загубили в последните си 5 мача.
03/06
22:00