Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Събота
(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/27
08:00
|
Viitorul Cireșu
Victoria Traian
|
Viitorul Cireșu са победили в последните си 22 мача.
|
04/27
08:00
|
Sânnicolau Mare
Timișul Șag
|
Timișul Șag са победили в последните си 22 мача.
|
04/27
08:00
|
Băicoi
Bănești-Urleta
|
Băicoi са победили в последните си 21 мача.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Ileana
Gloria Fundeni
|
Viitorul Ileana са победили в последните си 20 мача.
|
04/27
14:00
|
Zorile Scundu
Recolta Laloșu
|
Recolta Laloșu са победили в последните си 17 мача.
|
Победи за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/27
08:00
|
Viitorul Cireșu
Victoria Traian
|
Viitorul Cireșu са победили в последните си 22 мача.
|
04/27
08:00
|
Sânnicolau Mare
Timișul Șag
|
Timișul Șag са победили в последните си 22 мача.
|
04/27
08:00
|
Băicoi
Bănești-Urleta
|
Băicoi са победили в последните си 21 мача.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Ileana
Gloria Fundeni
|
Viitorul Ileana са победили в последните си 20 мача.
|
04/27
14:00
|
Zorile Scundu
Recolta Laloșu
|
Recolta Laloșu са победили в последните си 17 мача.
|
04/27
04:30
|
Lambton
Valentine
|
Lambton са победили в последните си 16 мача.
|
04/27
15:00
|
Zagora
Zadar
|
Zagora са победили в последните си 15 мача.
|
04/27
13:00
|
Apollon Tirou
Aetos Dara
|
Apollon Tirou са победили в последните си 15 мача.
|
04/27
14:00
|
Atromitos Palama
Apollon Makrihoriou
|
Atromitos Palama са победили в последните си 15 мача.
|
04/27
14:00
|
Leontes
Atromitos Kavasilon
|
Atromitos Kavasilon са победили в последните си 14 мача.
|
04/27
17:30
|
Lincoln RI
Europa Point
|
Lincoln RI са победили в последните си 14 мача.
|
04/27
08:00
|
Partizan Diniaș
CSC Moșnița
|
Partizan Diniaș са победили в последните си 14 мача.
|
04/27
08:00
|
Șoimii Unirea
Borussia Dor Mărunt
|
Borussia Dor Mărunt са победили в последните си 13 мача.
|
04/27
08:00
|
Mădulari
Sparta
|
Sparta са победили в последните си 13 мача.
|
04/27
14:30
|
Šumadija
Rusanj
|
Rusanj са победили в последните си 13 мача.
|
04/27
15:00
|
Novigrad
Moela
|
Novigrad са победили в последните си 13 мача.
|
04/27
15:00
|
Kulpin
Budućnost (P)
|
Kulpin са победили в последните си 12 мача.
|
04/27
08:00
|
AS Recaș
Olimpia Darova
|
AS Recaș са победили в последните си 12 мача.
|
04/27
08:00
|
Vulturii Igriș
Dacia Cărpiniș
|
Vulturii Igriș са победили в последните си 12 мача.
|
04/27
10:00
|
CS Medgidia
CS Poseidon Limanu
|
CS Medgidia са победили в последните си 12 мача.
|
04/27
22:00
|
CD Sokol Croata
CDSC Cosal
|
CD Sokol Croata са победили в последните си 11 мача.
|
04/27
14:00
|
Venus
Spicul Vâlcelele
|
Venus са победили в последните си 11 мача.
|
04/27
13:00
|
Maardu
Ajax
|
Maardu са победили в последните си 11 мача.
|
04/27
13:00
|
Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek
|
Kujawiak Kowal са победили в последните си 11 мача.
|
04/27
14:00
|
Negri
Faraoani
|
Negri са победили в последните си 10 мача.
|
04/27
15:00
|
Fc Willisau
Ibach
|
Ibach са победили в последните си 10 мача.
|
04/27
15:00
|
Sloga (P)
Omladinac (N)
|
Sloga (P) са победили в последните си 10 мача.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Cireșu
Victoria Traian
|
Victoria Traian са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
14:00
|
Gillingham
Doncaster
|
Doncaster са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
05:00
|
Urawa Red Diamonds
Sanfrecce Hiroshima Regina
|
Urawa Red Diamonds са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
14:00
|
Crișul Chișineu Criș II
Vârfurile
|
Crișul Chișineu Criș II са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
16:00
|
Vojvodina
Crvena zvezda
|
Crvena zvezda са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
18:00
|
HUSA
AS FAR
|
AS FAR са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
08:00
|
Deta II
Ghiroda și Giarmata Vii II
|
Deta II са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
14:00
|
Flamura Rosie
Bacau
|
Bacau са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
11:00
|
Odder
OKS
|
Odder са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
14:00
|
Łysica
Klimontowianka
|
Łysica са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
14:30
|
Naša Krila
Željezničar (D)
|
Željezničar (D) са победили в последните си 9 мача.
|
04/27
13:00
|
Noteć Gębice
MLKS Unia Gniewkowo
|
MLKS Unia Gniewkowo са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
14:00
|
Wrexham
Stockport
|
Stockport са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
13:00
|
FC Allschwil
Reinach
|
FC Allschwil са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
14:30
|
GSK
FKSE
|
GSK са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
09:00
|
Speed Academy
Poiana Lacului
|
Speed Academy са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
09:30
|
Nanov
Drăgănești Vlașca
|
Nanov са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
11:00
|
Sparta Praha
Slovácko
|
Sparta Praha са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
15:00
|
Dobrovice
TJ Jiskra Ú.n.O
|
TJ Jiskra Ú.n.O са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
11:00
|
Gloria Ograda
Unirea Mihail Kogalniceanu
|
Unirea Mihail Kogalniceanu са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
14:00
|
Victoria Skalbmierz
ŁKS Łagów
|
ŁKS Łagów са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
13:00
|
Apollon Tirou
Aetos Dara
|
Aetos Dara са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
15:30
|
Petrinja
Segesta
|
Segesta са победили в последните си 8 мача.
|
04/27
02:45
|
FC Twenty 11
Christchurch United
|
Christchurch United са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
A. Miren
Roltek Dob
|
Roltek Dob са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:00
|
Băicoi
Bănești-Urleta
|
Bănești-Urleta са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:00
|
Voința Bărăganu
Vointa (V)
|
Vointa (V) са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
09:00
|
Teleoptik
PKB
|
Teleoptik са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
13:00
|
Castel San Giorgio
Sant'Antonio Abate
|
Castel San Giorgio са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
Varaždin
Dinamo
|
Dinamo са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
13:00
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Tarpan Mrocza
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:00
|
ASC Olimpic Zărnești
Muscelul Câmpulung
|
Muscelul Câmpulung са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
Klas
Elektra
|
Elektra са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
10:00
|
Agigea
Danubius Rasova
|
Agigea са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
Górnik Konin
Polonia Golina
|
Polonia Golina са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
16:00
|
Gunzwil
Hergiswil
|
Hergiswil са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:30
|
FK Zvižd Kučevo
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do
|
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do са победили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:00
|
Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
Mureșul Cenad
|
Mureșul Cenad са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
12:00
|
BKMA II
FC Syunik
|
BKMA II са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Hrvatski Leskovac
Sloga-Gredelj
|
Hrvatski Leskovac са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
03:00
|
Auckland City
Western Springs AFC
|
Auckland City са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
16:00
|
Peamount Utd
Galway
|
Galway са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Ústí nad Labem
Slovan Velvary
|
Ústí nad Labem са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
17:00
|
Messinense
Quarteira
|
Quarteira са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
12:00
|
Aachen
Bocholt
|
Aachen са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Slavonija (B)
Mladost (B)
|
Mladost (B) са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Sesvetski (K)
Mladost
|
Mladost са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
KF Besa Doberdoll
Pelister
|
Pelister са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
12:00
|
Rosenborg
Røa
|
Rosenborg са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Ludogorets
Krumovgrad
|
Ludogorets са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Unirea Sântana
CS Glogovăț
|
Unirea Sântana са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
16:00
|
Haute-Gruyère
Cugy/Montet/Aumont/Murist
|
Cugy/Montet/Aumont/Murist са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
03:00
|
Auckland City
Western Springs AFC
|
Western Springs AFC са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
12:00
|
Melita
Pietà H
|
Melita са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
11:00
|
Skjervøy
Harstad IL
|
Skjervøy са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
23:00
|
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City FC
|
Detroit City FC са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
Unirea Ungheni
Universitatea Alba Iulia
|
Unirea Ungheni са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Ohaba Forgaci
Boldur II
|
Viitorul Ohaba Forgaci са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
12:30
|
LNZ Cherkasy
Shakhtar
|
Shakhtar са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
11:00
|
Kiel
Kaiserslautern
|
Kiel са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
10:00
|
SMS Ślesin
Zjednoczeni Trzemeszno
|
SMS Ślesin са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:00
|
Noteć Dziembowo
Sokół Szamocin
|
Sokół Szamocin са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Golubovec
Ravnice
|
Ravnice са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:00
|
Avântul Jamu Mare
Petroman
|
Petroman са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
Lokomotiv (GO)
Boruna
|
Lokomotiv (GO) са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Mladost (F)
OŠK
|
OŠK са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
11:00
|
Buriram
Muang Thong Utd
|
Muang Thong Utd са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Nur
ZET
|
Nur са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:30
|
Om. Aradippou
Ypsonas FC
|
Om. Aradippou са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
16:00
|
Poitiers
LB Châteauroux B
|
Poitiers са победили в последните си 6 мача.
|
04/27
09:00
|
Jogeva Noorus
Polva Lootus
|
Polva Lootus са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Dragačevo
Radnički (T)
|
Dragačevo са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:15
|
Neratovice-Byškovice
TJ Sokol Nespeky
|
Neratovice-Byškovice са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Čelik
Bratstvo Gr.
|
Bratstvo Gr. са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:30
|
VfR Baumholder 1886
SV Morlautern
|
SV Morlautern са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
05:00
|
Kusatsu G
Nagasaki
|
Nagasaki са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Billericay
Margate
|
Billericay са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
11:00
|
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
|
Legia Warszawa са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
BK Astrio
Varberg
|
Varberg са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Obreš Sveti Ilija
Radnički (H)
|
Obreš Sveti Ilija са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Progresul Ciacova
Sînandrei Carani
|
Sînandrei Carani са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Újfehértó
Tarpa
|
Tarpa са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Büyükçekmece Tepecik
Silivrispor
|
Silivrispor са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Bocs KSC
Ózd-Sajóvölgye
|
Ózd-Sajóvölgye са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
11:00
|
Sparta Praha
Slovácko
|
Slovácko са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Blato
NK Špansko
|
NK Špansko са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Rawia Rawicz
Kania Gostyń
|
Kania Gostyń са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
A.O.N.A.
Aidipsos
|
A.O.N.A. са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
20:00
|
Colo Colo
Santiago Morning
|
Colo Colo са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
NK Rače
Brežice Terme Čatež
|
Brežice Terme Čatež са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Rugvica
Tigar
|
Tigar са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Ripensia Timișoara
Electrica 1929 Timișoara
|
Ripensia Timișoara са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Arapongas
Londrina
|
Londrina са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
10:00
|
CS Victoria Cumpana
Sparta Techirghiol
|
Sparta Techirghiol са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Strømmen
Kjelsås
|
Strømmen са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Coalville
Telford
|
Telford са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
11:30
|
Yunnan Yukun
Chongqing Tonglianglong FC
|
Yunnan Yukun са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Saburtalo
Torpedo Kutaisi
|
Saburtalo са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Warrington
Ilkeston Town FC
|
Ilkeston Town FC са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Spartak Varna
Montana
|
Spartak Varna са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Solin
Zrinski Jurjevac
|
Zrinski Jurjevac са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
21:30
|
Real
São Raimundo-RR
|
São Raimundo-RR са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
10:00
|
Maritimo
Sporting CP
|
Sporting CP са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
16:45
|
Castello
Basso Ceresio
|
Castello са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:00
|
Portuguesa
Palmeiras
|
Palmeiras са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
16:30
|
Balagne
Bastia 2
|
Balagne са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
11:15
|
Royal Schellekes
Royal Koartjes
|
Royal Koartjes са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
09:00
|
Wolfsburg
Union Berlin
|
Union Berlin са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Tak Chun Ka I
Cheng Fung
|
Cheng Fung са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
AFC Agnita
ACS Leii Șura Mică
|
AFC Agnita са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:30
|
Fortaleza U17
Tirol/CEFAT U17
|
Tirol/CEFAT U17 са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Enfield
Chatham
|
Enfield са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
KF Besa Doberdoll
Pelister
|
KF Besa Doberdoll са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:30
|
Benevento
Napoli
|
Napoli са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Newmarket Town
Dereham Town
|
Newmarket Town са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:00
|
Hercílio Luz
Barra FC U20
|
Barra FC U20 са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Otočac
Lokomotiva Rijeka
|
Lokomotiva Rijeka са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Unia Wąbrzeźno
Lech Rypin
|
Lech Rypin са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Lada-Togliatti
Dinamo Kirov
|
Dinamo Kirov са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Dimitrovgrad
Rozova Dolina
|
Rozova Dolina са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Lagoa
Esperança
|
Lagoa са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Guşoeni
Chimia 1973
|
Chimia 1973 са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Bratsigovo
Velichkovo
|
Bratsigovo са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Vulturul
Voința Oituz
|
Vulturul са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
CSKA
WFC Spartak Moscow
|
CSKA са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Kalochori-Panteichi
Nea Styra
|
Nea Styra са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
17:30
|
Arzo
Boglia Cadro
|
Boglia Cadro са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Raštane
Debeljak
|
Raštane са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:00
|
Inter-SM U17
Grêmio
|
Grêmio са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:00
|
Charleroi
RAAL La Louvière
|
RAAL La Louvière са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Levski 2007
Sevlievo
|
Sevlievo са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
09:30
|
Moreton City Excelsior FC
Gold Coast Knights
|
Gold Coast Knights са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:55
|
Al-Oruba
Gulf Heroes FC
|
Al-Oruba са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
1865 Dachau
SV Heimstetten
|
SV Heimstetten са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Mardin 1969
İnegöl Kafkas Gençlikspor
|
İnegöl Kafkas Gençlikspor са победили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Canicense
União da Bola
|
Canicense са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
11:00
|
Ayutthaya United
DP Kanchanaburi FC
|
Ayutthaya United са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
16:00
|
Napredak
Radnički 1923
|
Radnički 1923 са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
18:30
|
Andraus U20
Coritiba
|
Coritiba са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
17:00
|
Olhanense
Moncarapachense B
|
Moncarapachense B са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
08:00
|
Viktoria Plzen
Sigma Olomouc
|
Sigma Olomouc са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
09:00
|
Pendikspor
Bodrum FK U19
|
Pendikspor са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Slavonija (B)
Mladost (B)
|
Slavonija (B) са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
20:00
|
The Strongest
Univ. de Vinto
|
The Strongest са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
09:00
|
Unione FC
Építők
|
Unione FC са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
12:00
|
Yenisey
WFC Dynamo Moscow
|
WFC Dynamo Moscow са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
09:00
|
Caykur Rizespor
Göztepe
|
Göztepe са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
12:00
|
Gheorgheni
Golimpiakosz
|
Gheorgheni са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
Drobeta 2024
Pandurii Cerneți
|
Drobeta 2024 са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Bánhorváti
Gesztely
|
Gesztely са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
Negri
Faraoani
|
Faraoani са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
08:00
|
Nițchidorf
Berini
|
Nițchidorf са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
Wrexham
Stockport
|
Wrexham са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
FK Sloboda Lipe
OFK Napredak Markovac
|
OFK Napredak Markovac са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Ileana
Gloria Fundeni
|
Gloria Fundeni са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:30
|
Cso-Ki Sport
Vác VLSE
|
Vác VLSE са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
FK Omladinac Veliko Polje
FK Pobednik Piroman
|
FK Pobednik Piroman са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:15
|
Sampdoria
Como
|
Como са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
Posušje
Zrinjski
|
Zrinjski са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
20:00
|
San Telmo
Deportivo Madryn
|
Deportivo Madryn са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
08:30
|
Eastern Suburbs
Lions FC
|
Lions FC са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
Ştiinta Grădiştea
Făurești
|
Făurești са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
AmaZulu
Chippa Utd
|
Chippa Utd са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:30
|
Boavista
Chaves
|
Chaves са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
08:00
|
Inter Cristian
Hoghiz
|
Inter Cristian са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
Fałkowo
Złoci Złotkowo
|
Złoci Złotkowo са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:30
|
Kordun
Radnički (S)
|
Radnički (S) са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
12:30
|
Pinheirense U20
Tiradentes-PA
|
Pinheirense U20 са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
22:00
|
CD Sokol Croata
CDSC Cosal
|
CDSC Cosal са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
11:30
|
Reading
Blackpool
|
Blackpool са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
UKS Śrem
Spójnia Strykowo
|
UKS Śrem са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Kralj Tomislav
Prigorje (Ž)
|
Kralj Tomislav са победили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Sloboda (V)
Bratstvo (OV)
|
Sloboda (V) са победили в последните си 4 мача.
|
Загуби за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/27
05:45
|
Falirakiou
Kleovoulos Lindou B
|
Falirakiou са загубили в последните си 30 мача.
|
04/27
14:00
|
Atromitos Vasilikon
Doxa Prokopiou
|
Doxa Prokopiou са загубили в последните си 30 мача.
|
04/27
14:00
|
Kalochori-Panteichi
Nea Styra
|
Kalochori-Panteichi са загубили в последните си 26 мача.
|
04/27
14:00
|
Doxa Elaiona
Ifitos Kalivion
|
Doxa Elaiona са загубили в последните си 19 мача.
|
04/27
14:00
|
AE Mouzakiou
AO Agnanterou
|
AO Agnanterou са загубили в последните си 19 мача.
|
04/27
08:00
|
Meget Remetea Mare
Făget
|
Meget Remetea Mare са загубили в последните си 17 мача.
|
04/27
13:00
|
Dundee Utd WFC
Hamilton Academical WFC
|
Dundee Utd WFC са загубили в последните си 15 мача.
|
04/27
02:45
|
FC Twenty 11
Christchurch United
|
FC Twenty 11 са загубили в последните си 15 мача.
|
04/27
09:00
|
Wda Świecie
Lider Włocławek
|
Lider Włocławek са загубили в последните си 14 мача.
|
04/27
15:00
|
MKS Ledziny
Polonia Łaziska Górne
|
MKS Ledziny са загубили в последните си 13 мача.
|
04/27
00:00
|
Tecos
Coras Tepic
|
Coras Tepic са загубили в последните си 13 мача.
|
04/27
11:00
|
Vihar (T)
Zhiten II
|
Zhiten II са загубили в последните си 13 мача.
|
04/27
11:00
|
Gudja Utd
Sliema
|
Gudja Utd са загубили в последните си 13 мача.
|
04/27
09:00
|
Leonidio B
Nikitaras Dolianon
|
Nikitaras Dolianon са загубили в последните си 12 мача.
|
04/27
05:00
|
Moreland City FC
Altona Magic
|
Moreland City FC са загубили в последните си 12 мача.
|
04/27
08:00
|
Victoria Daneasa
Știința Maruntei
|
Victoria Daneasa са загубили в последните си 12 мача.
|
04/27
12:00
|
Huge
Kvarnsveden
|
Kvarnsveden са загубили в последните си 12 мача.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Șepreuș
Recolta Apateu
|
Recolta Apateu са загубили в последните си 12 мача.
|
04/27
13:00
|
Chavdar Etropole
Bansko
|
Chavdar Etropole са загубили в последните си 11 мача.
|
04/27
14:00
|
Dunav Lom
Pavlikeni
|
Dunav Lom са загубили в последните си 10 мача.
|
04/27
16:30
|
Morbio
Ravecchia
|
Ravecchia са загубили в последните си 10 мача.
|
04/27
08:00
|
Slovan Valea Cerului
Voința Cheresig
|
Slovan Valea Cerului са загубили в последните си 10 мача.
|
04/27
15:00
|
Proleter 1951
Bačka 1923
|
Proleter 1951 са загубили в последните си 10 мача.
|
04/27
10:00
|
CS Navodari
Farul Tuzla
|
Farul Tuzla са загубили в последните си 9 мача.
|
04/27
16:00
|
Wiedikon
Witikon
|
Witikon са загубили в последните си 9 мача.
|
04/27
08:00
|
Universitatea Oradea
CS Diosig
|
Universitatea Oradea са загубили в последните си 9 мача.
|
04/27
06:45
|
Mitchelton FC
Moreton City Excelsior FC 2
|
Mitchelton FC са загубили в последните си 9 мача.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Ocnița
CSM Fieni
|
Viitorul Ocnița са загубили в последните си 9 мача.
|
04/27
10:00
|
Minerul Bălan
Ezüstfenyő
|
Ezüstfenyő са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
13:00
|
Sadownik Waganiec
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Căscioarele
Unirea Manastirea
|
Viitorul Căscioarele са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
23:47
|
Ittihad Tawergha
Al Jihad
|
Ittihad Tawergha са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
11:00
|
CS Valea Bargaului 2021
AC Dumitra
|
AC Dumitra са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
14:00
|
Osogovo
Karaorman
|
Karaorman са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
19:30
|
GRAP
Monte Real
|
Monte Real са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
12:00
|
Rudki
Hetman Włoszczowa
|
Hetman Włoszczowa са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
15:00
|
FC Rapperswil-Jona
FC Sion
|
FC Rapperswil-Jona са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
12:00
|
Tarsus İY
Karabük İdman Yurdu
|
Tarsus İY са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
14:30
|
Rudar 2001
Trgovački Petrovac
|
Trgovački Petrovac са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
15:00
|
ACB Ineu II
Podgoria Pâncota
|
ACB Ineu II са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
08:00
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
ACS Păltiniș Rășinari
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
09:30
|
Viitorul Piatra
Victoria Lunca
|
Viitorul Piatra са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
08:00
|
Voința Schițu
Caracal
|
Caracal са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
13:00
|
Heidelopers
Gelmelboys
|
Heidelopers са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
08:00
|
Berceni
Avântul Măneciu
|
Berceni са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
14:00
|
Arbroath
Queen's Park
|
Arbroath са загубили в последните си 8 мача.
|
04/27
09:00
|
Łokietek Brześć Kujawski
Chemik Bydgoszcz
|
Łokietek Brześć Kujawski са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
13:00
|
Dopiewo
Lechia Kostrzyn
|
Dopiewo са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
13:00
|
Faiano
Salernum
|
Faiano са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
13:30
|
Olympiakos
Peyia
|
Peyia са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
09:00
|
Kotwica
Jarota Jarocin
|
Jarota Jarocin са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
Lopadea Nouă
Limbenii Limba
|
Lopadea Nouă са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:00
|
Workington
Guiseley
|
Workington са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:30
|
Moraleja
Sporting Zamora
|
Sporting Zamora са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
10:00
|
Viitorul Pecineaga
Poarta Alba
|
Poarta Alba са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
12:00
|
Eidsvold
Gjøvik-Lyn
|
Gjøvik-Lyn са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
Santacruzense
Santana
|
Santana са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:00
|
Flamura Rosie
Bacau
|
Flamura Rosie са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:00
|
Juventus Pișchia
Viitorul Bencec
|
Juventus Pișchia са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:00
|
Juventus Pișchia
Viitorul Bencec
|
Viitorul Bencec са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
18:00
|
Botafogo
Atlético-MG
|
Atlético-MG са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Insurăței
CS Făurei
|
Viitorul Insurăței са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
13:00
|
Bolintin Malu Spart
Energia
|
Energia са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:00
|
Sintești Timiș
Foresta Mănăștiur
|
Foresta Mănăștiur са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
23:00
|
Colima FC
Real de Arteaga
|
Colima FC са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
Soroksár SC
MOL Vidi FC
|
MOL Vidi FC са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:00
|
Bradford
Newport
|
Newport са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
13:00
|
Notecianka Pakość
Cukrownik Tuczno
|
Cukrownik Tuczno са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:00
|
Kourtesiou
Ermis
|
Ermis са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
15:00
|
MV Croatia
Graničar (K)
|
MV Croatia са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:00
|
Hornchurch
Kingstonian
|
Kingstonian са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
08:15
|
Letohrad
Rmsk Cidlina
|
Letohrad са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
12:00
|
Salina Ocna Șugatag
Iza Dragomirești
|
Iza Dragomirești са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
14:00
|
FK Sloboda Lipe
OFK Napredak Markovac
|
FK Sloboda Lipe са загубили в последните си 7 мача.
|
04/27
11:30
|
Viby
B 1909
|
B 1909 са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:00
|
Cetățenii
Săcele
|
Cetățenii са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
19:00
|
Prostars FC
Alliance United
|
Prostars FC са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:00
|
Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
Mureșul Cenad
|
Dedy Mid Viitorul Iecea Mare са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
01:00
|
Puebla
América
|
Puebla са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
Vointa (L)
Dacia U. Brăila
|
Vointa (L) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:00
|
AS Cornești
Radniciki Soca
|
AS Cornești са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
JPS
Kuopion Elo
|
JPS са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
11:00
|
Kudrivka Irpin
Metalurh-2 Zaporizhzhia
|
Metalurh-2 Zaporizhzhia са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
16:00
|
Schwaz
Dornbirner
|
Dornbirner са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Maritsa
Strumska Slava
|
Maritsa са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
16:30
|
Newry City
Loughgall
|
Newry City са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
11:00
|
CS Valea Bargaului 2021
AC Dumitra
|
CS Valea Bargaului 2021 са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:00
|
Fredrikstad II
Fyllingsdalen
|
Fredrikstad II са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:30
|
Egrisi
Goats
|
Goats са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
21:00
|
Árabe Unido
San Miguelito
|
Árabe Unido са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
12:30
|
Bola Branca
Ponte Nova
|
Ponte Nova са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
Radnički (NB)
Dubočica
|
Radnički (NB) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:00
|
Sokół Bralin
Płomień Opatów
|
Sokół Bralin са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
20:00
|
Saint-Félix
JTR
|
Saint-Félix са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
17:00
|
Valenciennes
Grenoble
|
Valenciennes са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
17:10
|
Hajduk
Rudeš
|
Rudeš са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
Plopeni
CS Păulești
|
CS Păulești са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
Enfield
Stowmarket Town FC
|
Stowmarket Town FC са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
11:00
|
Vatan Sport
OSC Bremerhaven
|
Vatan Sport са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:00
|
Svetkavitsa
Septemvri
|
Svetkavitsa са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
18:30
|
Calouros do Ar U17
Clube Atlético Cearense U17
|
Clube Atlético Cearense U17 са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
14:00
|
Rankweil
A. Salzburg
|
Rankweil са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
09:45
|
Brothers Union
Chittagong Abahani
|
Brothers Union са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
NK Ljutomer
Dravograd
|
Dravograd са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:15
|
Sportplus
De Klok
|
De Klok са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:00
|
Åskollen
Ullern
|
Åskollen са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:00
|
Mădulari
Sparta
|
Mădulari са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
12:00
|
Mamry Gizycko
Olimpia Olsztynek
|
Mamry Gizycko са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
08:00
|
Progresul Vucova
Margina
|
Progresul Vucova са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
11:00
|
Gloria Gura Ialomiței
Spicul Vladeni
|
Spicul Vladeni са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
10:00
|
Karviná
Pardubice
|
Karviná са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Mladost DK
Sloboda
|
Mladost DK са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
13:00
|
Leśnik Margonin
Dyskobolia
|
Leśnik Margonin са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
05:00
|
Busan Trans. Corp.
Daejeon Korail
|
Busan Trans. Corp. са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
17:00
|
Armacenenses
Imortal DC B
|
Imortal DC B са загубили в последните си 6 мача.
|
04/27
15:00
|
Sloboda (V)
Bratstvo (OV)
|
Bratstvo (OV) са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:00
|
Flamengo de Guarulhos
Barcelona SP
|
Flamengo de Guarulhos са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:30
|
FC Slavia HK
Čáslav
|
FC Slavia HK са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Warta Międzychód
Polonia Jastrowie
|
Polonia Jastrowie са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Știința Craiova
Stiinta Celaru
|
Stiinta Celaru са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Bdin
Litex
|
Bdin са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Gjelleråsen
Ready
|
Gjelleråsen са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Silver Inter
AS Omerta Stoenesti
|
AS Omerta Stoenesti са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Long Eaton United
Leiston
|
Long Eaton United са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
16:00
|
Khust
MFC Metalurh
|
MFC Metalurh са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Brezovica
Straža
|
Brezovica са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:00
|
Cornellà
Sestao River
|
Cornellà са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
23:00
|
Miami FC
San Antonio
|
Miami FC са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Spartak Trnava
Banská Bystrica
|
Banská Bystrica са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Lokomotiv (R)
Ustrem
|
Lokomotiv (R) са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Daous Dava 2018
ACS Comunal Cazasu
|
ACS Comunal Cazasu са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Zastava
Mokra Gora
|
Zastava са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
07:30
|
Gwangju
Suwon FC
|
Gwangju са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
10:00
|
Gusii F.C.
Rainbow
|
Gusii F.C. са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Zdenka 91
Brestovac
|
Brestovac са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Progresul Perișoru
Înainte Modelu II
|
Progresul Perișoru са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Klana
Lovran
|
Klana са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Kaštela
Sloga (M)
|
Sloga (M) са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Täfteå
Älgarna
|
Älgarna са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
11:00
|
Kasetsart
Chiangmai FC
|
Kasetsart са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Crișana Oradea
Transilvania Sport Academy
|
Crișana Oradea са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Las Palmas
Girona
|
Las Palmas са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Næstved IF
Slagelse
|
Slagelse са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
16:00
|
Fuenlabrada
Teruel
|
Fuenlabrada са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
17:30
|
2DROTS
Bus
|
2DROTS са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Elpida
AEK Tripolis B
|
AEK Tripolis B са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Albanova
Mariglianese
|
Mariglianese са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Novigrad
Moela
|
Moela са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
16:00
|
Avilés Stadium CF
SD Lenense
|
SD Lenense са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:30
|
Županja 77
Negoslavci
|
Negoslavci са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
18:30
|
Pedreira
Atlético JM9
|
Atlético JM9 са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Elmina
Kingdom Stars
|
Kingdom Stars са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Dudeștii Noi
CS Utvin
|
CS Utvin са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:30
|
Sand
FSV Dornberg
|
FSV Dornberg са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:30
|
Perušić
Sokolac
|
Sokolac са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
17:00
|
Huétor Vega
El Ejido
|
Huétor Vega са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Kreuzlingen
Balzers
|
Balzers са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Borac (B)
Slavonija (S)
|
Borac (B) са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
08:00
|
Millenium Giarmata II
LPS Banatul
|
LPS Banatul са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Rapid Brodoc
Șomuz Fălticeni
|
Rapid Brodoc са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
11:00
|
Vihar (T)
Zhiten II
|
Vihar (T) са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:30
|
Ternana
Pescara
|
Ternana са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
15:00
|
Viktoria M.L.
Jindřichův Hradec
|
Viktoria M.L. са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
17:00
|
Messinense
Quarteira
|
Messinense са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Orzeł Mroczeń
Piast Czekanów
|
Orzeł Mroczeń са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Grêmio
Kindermann
|
Kindermann са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek
|
Zdrój Ciechocinek са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:30
|
Vizela
Rio Ave
|
Vizela са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
09:00
|
Sakaryaspor U19
Denizlispor
|
Denizlispor са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Riteriai
FA Siauliai B
|
FA Siauliai B са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
12:00
|
Bjoerkelangen
Skedsmo
|
Skedsmo са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Florø
OS IL
|
Florø са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
13:00
|
Atlético São Miguel
Capanema U20
|
Atlético São Miguel са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
17:00
|
Dinamo Batumi
FC Gagra
|
FC Gagra са загубили в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Ribnica
Hajduk Stanko
|
Hajduk Stanko са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Croatia (T)
Omladinac (ST)
|
Croatia (T) са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
16:00
|
Victoria Sumy
Ahrobiznes V.
|
Victoria Sumy са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
18:30
|
San Carlos
Dep. Armenio
|
San Carlos са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:30
|
Interclube
Cr Uniao de Malanje
|
Cr Uniao de Malanje са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
08:15
|
FK Olympie Brezova
Union Cheb
|
Union Cheb са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
Sokół Mieścisko
Sokół Damasławek
|
Sokół Damasławek са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
20:00
|
San Martín
Atl. Rafaela
|
Atl. Rafaela са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
10:00
|
Atletico Melilla CF
UD Torre Del Mar
|
Atletico Melilla CF са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
SKP Słupca
AP Reissa
|
AP Reissa са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:30
|
Rudar (B)
Progorelica
|
Rudar (B) са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
21:00
|
London
Windsor City
|
Windsor City са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
Hammarby Talang FF
Friska Viljor
|
Friska Viljor са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
08:00
|
Unirea Dragalina II
Tricolorul
|
Tricolorul са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
Victoria Czernikowo
Victoria Lisewo
|
Victoria Lisewo са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
22:00
|
Spokane Velocity
CV Fuego
|
CV Fuego са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
São Veríssimo
Soarense
|
Soarense са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
14:00
|
Etar II
Botev II
|
Botev II са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
20:00
|
Atl. San Cristóbal
Atlántico
|
Atl. San Cristóbal са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
Calpazio
Giffoni
|
Giffoni са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Gwarek T. G.
Śląsk Wrocław II
|
Gwarek T. G. са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
08:00
|
Codlea
Carpaţi Berivoi
|
Carpaţi Berivoi са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Al Akhdood
Abha
|
Al Akhdood са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
18:00
|
Napoli
Amigos D10
|
Amigos D10 са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
13:00
|
Victoria
Speranta
|
Speranta са загубили в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Apam City
Windy Professionals
|
Apam City са загубили в последните си 4 мача.
|
Равенства за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/27
14:00
|
Stenhousemuir
B. Rose
|
Stenhousemuir са завършили наравно в последните си 7 мача.
|
04/27
23:30
|
Columbus
Montréal
|
Columbus са завършили наравно в последните си 6 мача.
|
04/27
20:00
|
San Martín
Atl. Rafaela
|
San Martín са завършили наравно в последните си 6 мача.
|
04/27
13:00
|
Zanaco
Kabwe Warriors
|
Zanaco са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Didcot
Hendon
|
Hendon са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/27
16:00
|
Vesoul
Pontarlier
|
Pontarlier са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/27
02:00
|
Erakor Golden Star
ABM Galaxy FC
|
Erakor Golden Star са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/27
14:30
|
Leixões
Vilaverdense
|
Leixões са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/27
14:00
|
Ştiința Miroslava
FC Bacău
|
Ştiința Miroslava са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
20:00
|
Bogotá
Leones
|
Leones са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
16:00
|
CD Pipil
CD Cacahuatique
|
CD Pipil са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
14:15
|
Leganés
Zaragoza
|
Leganés са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
11:00
|
Gudja Utd
Sliema
|
Sliema са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
18:30
|
Deportivo Provincial
Belgrano Zarate
|
Deportivo Provincial са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
17:30
|
2DROTS
Bus
|
Bus са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
20:00
|
Güemes
Ferro
|
Ferro са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
15:00
|
Gomoa Sports For Change
Winneba Youth
|
Gomoa Sports For Change са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/27
12:00
|
RW Ahlen
1. FC Düren
|
1. FC Düren са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
Победи, равенства, загуби - серии на отборите
Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.
Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.