Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Събота

(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)

Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.

Топ 5

Домакин - Гост Логика
10/30
12:30
SFK 2000 са победили в последните си 22 мача.
10/30
21:00
Shinnik са победили в последните си 14 мача.
10/30
11:00
Gjøvik-Lyn са победили в последните си 12 мача.
10/30
13:00
Olde Veste '54 са победили в последните си 11 мача.
10/30
12:00
Rostocker FC са победили в последните си 10 мача.

Победи за отбор

Домакин - Гост Логика
10/30
12:30
SFK 2000 са победили в последните си 22 мача.
10/30
21:00
Shinnik са победили в последните си 14 мача.
10/30
11:00
Gjøvik-Lyn са победили в последните си 12 мача.
10/30
13:00
Olde Veste '54 са победили в последните си 11 мача.
10/30
12:00
Rostocker FC са победили в последните си 10 мача.
10/30
21:00
Europa (w) са победили в последните си 10 мача.
10/30
11:00
Fana са победили в последните си 10 мача.
10/30
11:00
Hertha BSC U17 са победили в последните си 9 мача.
10/30
12:00
Karlberg са победили в последните си 9 мача.
10/30
21:00
Crevillente са победили в последните си 8 мача.
10/30
21:00
Illescas U19 са победили в последните си 8 мача.
10/30
12:00
Bylis са победили в последните си 8 мача.
10/30
17:30
Thun (w) са победили в последните си 8 мача.
10/30
11:00
Uthai Thani са победили в последните си 8 мача.
10/30
21:00
Real Betis U19 са победили в последните си 8 мача.
10/30
13:00
Kongsvinger са победили в последните си 8 мача.
10/30
12:00
Husqvarna са победили в последните си 8 мача.
10/30
21:00
Formentera II са победили в последните си 8 мача.
10/30
14:00
Voitsberg са победили в последните си 8 мача.
10/30
14:00
Eccleshill United са победили в последните си 8 мача.
10/30
14:00
Deal Town са победили в последните си 8 мача.
10/30
21:00
Boca Juniors Res. са победили в последните си 7 мача.
10/30
14:00
Bromley са победили в последните си 7 мача.
10/30
13:30
Linlithgow Rose са победили в последните си 7 мача.
10/30
21:00
Sarriana са победили в последните си 7 мача.
10/30
10:00
IJFC (w) са победили в последните си 7 мача.
10/30
05:00
INAC Kobe Leonessa са победили в последните си 7 мача.
10/30
12:30
Den Bosch U18 са победили в последните си 7 мача.
10/30
15:00
Breznica са победили в последните си 7 мача.
10/30
21:00
Rayo Ibense са победили в последните си 7 мача.
10/30
13:30
Emmen U18 са победили в последните си 7 мача.
10/30
21:00
Celta de Vigo U19 са победили в последните си 7 мача.
10/30
13:00
Alberschwende са победили в последните си 7 мача.
10/30
21:00
Huesca U19 са победили в последните си 7 мача.
10/30
12:30
Hodonín са победили в последните си 7 мача.
10/30
14:00
Chatham Town са победили в последните си 7 мача.
10/30
21:00
Málaga (w) са победили в последните си 7 мача.
10/30
21:00
Peña Deportiva II са победили в последните си 7 мача.
10/30
09:00
Borussia M'bach U17 са победили в последните си 7 мача.
10/30
12:55
Al Arabi са победили в последните си 7 мача.
10/30
12:00
Hertha BSC U19 са победили в последните си 7 мача.
10/30
18:00
Fluminense са победили в последните си 6 мача.
10/30
13:30
St. Martin i.M. са победили в последните си 6 мача.
10/30
16:00
Slovacko са победили в последните си 6 мача.
10/30
12:00
Red Bull Akademie U15 са победили в последните си 6 мача.
10/30
14:00
Farnborough са победили в последните си 6 мача.
10/30
16:00
Ascona са победили в последните си 6 мача.
10/30
21:00
Motagua са победили в последните си 6 мача.
10/30
08:00
České Budějovice U19 са победили в последните си 6 мача.
10/30
12:00
Someşul Dej са победили в последните си 6 мача.
10/30
17:30
Oostkamp са победили в последните си 6 мача.
10/30
10:30
Willem II U18 са победили в последните си 6 мача.
10/30
13:00
DTS Ede (w) са победили в последните си 6 мача.
10/30
21:00
Valencia II (w) са победили в последните си 6 мача.
10/30
16:30
Zürich (w) са победили в последните си 6 мача.
10/30
12:30
Emina Mostar са победили в последните си 6 мача.
10/30
14:30
Cultural Leonesa II са победили в последните си 6 мача.
10/30
14:00
Red Bull Akademie U18 са победили в последните си 6 мача.
10/30
11:30
NSA Sofia (w) са победили в последните си 6 мача.
10/30
15:00
Naft Al-Wasat са победили в последните си 6 мача.
10/30
10:00
KuPS U20 са победили в последните си 6 мача.
10/30
16:00
Skalica са победили в последните си 6 мача.
10/30
14:00
Ebbsfleet United са победили в последните си 6 мача.
10/30
12:00
Union Mauer са победили в последните си 6 мача.
10/30
21:00
Puntarenas са победили в последните си 6 мача.
10/30
21:00
Sevilla U19 са победили в последните си 6 мача.
10/30
18:00
Flamengo (w) са победили в последните си 6 мача.
10/30
13:30
Essingen са победили в последните си 6 мача.
10/30
12:30
WV-HEDW са победили в последните си 6 мача.
10/30
12:00
Trat са победили в последните си 6 мача.
10/30
21:00
Deportivo Coruña U19 II са победили в последните си 6 мача.
10/30
11:30
OFK Vršac са победили в последните си 6 мача.
10/30
10:00
Charlton Athletic U18 са победили в последните си 6 мача.
10/30
14:00
Berkhamsted са победили в последните си 6 мача.
10/30
11:00
Nordstrand са победили в последните си 6 мача.
10/30
12:30
Nyiregyháza Spartacus (w) са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Rapid II са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Brimscombe & Thrupp са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Universitario са победили в последните си 5 мача.
10/30
16:00
Cacereño са победили в последните си 5 мача.
10/30
17:30
Achel са победили в последните си 5 мача.
10/30
11:00
Lokomotiv Oslo са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Kifisia са победили в последните си 5 мача.
10/30
15:00
Šobec Lesce са победили в последните си 5 мача.
10/30
10:00
AFC Wimbledon U18 са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
BATE Res. са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Brockenhurst са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Real Madrid U19 II са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Alcázar U19 са победили в последните си 5 мача.
10/30
11:00
Træff са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Einheit Ueckermünde са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Sheppey United са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:30
Igman Konjic са победили в последните си 5 мача.
10/30
15:00
Concordia Lausanne са победили в последните си 5 мача.
10/30
10:00
Mallorca II са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Racing Santander U19 са победили в последните си 5 мача.
10/30
13:30
Śląsk Wrocław II са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Trans II са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Hereford Lads Club са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Melksham Town са победили в последните си 5 мача.
10/30
13:30
Denzlingen са победили в последните си 5 мача.
10/30
08:30
Jablonec II са победили в последните си 5 мача.
10/30
11:00
Saestum (w) са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Kelty Hearts са победили в последните си 5 мача.
10/30
11:30
Lokomotiv Stara Zagora (w) са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Real Oviedo U19 II са победили в последните си 5 мача.
10/30
08:00
Hajduk Split U19 са победили в последните си 5 мача.
10/30
13:00
Bistrica са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Sabadell U19 са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Odorheiu Secuiesc са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Afumaţi са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Motala са победили в последните си 5 мача.
10/30
10:00
Tobol са победили в последните си 5 мача.
10/30
13:00
Almere City U21 са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:15
Atlético Madrid U19 са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Inđija са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Diocesano са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Águilas II са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Grimsby Town са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:30
AS Salé са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Sturm Graz U16 са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Deportivo Coruña U19 са победили в последните си 5 мача.
10/30
13:30
Tynecastle са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
OH Leuven (w) са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
CFF Albacete са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Vipers са победили в последните си 5 мача.
10/30
21:00
Viajes Interrías са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
SGV Freiberg са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Raja Aīt Iazza са победили в последните си 5 мача.
10/30
16:00
Zalgiris са победили в последните си 5 мача.
10/30
16:00
Universitatea Craiova са победили в последните си 5 мача.
10/30
14:00
Shildon AFC са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:30
Respekt Myślenice са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:30
Zrinjski са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Sepsi II са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Polonia Bytom са победили в последните си 5 мача.
10/30
12:00
Slavia Praha (w) са победили в последните си 5 мача.
10/30
09:00
Juventus U19 са победили в последните си 5 мача.
10/30
11:00
Cruiz са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
AFC Stoneham са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Cetate Deva са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Freiburg II (w) са победили в последните си 4 мача.
10/30
08:30
Muang Loei United са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:30
Newtown са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Stal Stalowa Wola са победили в последните си 4 мача.
10/30
15:45
Bellinzona са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Chelsea са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Radnik Križevci са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:30
GOŠK Gabela са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Uxbridge са победили в последните си 4 мача.
10/30
11:00
FC Stăuceni са победили в последните си 4 мача.
10/30
09:15
Krabi са победили в последните си 4 мача.
10/30
19:00
AFC Bournemouth са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
East Kilbride са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:00
Frosinone U19 са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:30
IJzendijke (w) са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Sariñena са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Güímar (w) са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:00
Vukovar са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Solares са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Split (w) са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Saffron Walden Town са победили в последните си 4 мача.
10/30
15:00
Córdoba са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Bjelovar са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Westerhausen са победили в последните си 4 мача.
10/30
00:00
Delfin са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:30
Guilsfield са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Tedeón са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Atlético Madrid III са победили в последните си 4 мача.
10/30
10:00
Exeter City U18 са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Lenense са победили в последните си 4 мача.
10/30
16:00
Ankaragücü са победили в последните си 4 мача.
10/30
01:00
Atlas са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Fomat Martin са победили в последните си 4 мача.
10/30
18:00
Libramont са победили в последните си 4 мача.
10/30
11:30
Peyia са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Moraleja са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
UD Logroñés U19 II са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:30
Katwijk са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Rio Ave U17 са победили в последните си 4 мача.
10/30
16:00
Porto са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Neftekhimik са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Schwaz са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:30
Al Nasr са победили в последните си 4 мача.
10/30
11:00
Brøndby (w) са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Považská Bystrica са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Inter Amistad U19 са победили в последните си 4 мача.
10/30
15:00
Miedź Legnica II са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Herne Bay са победили в последните си 4 мача.
10/30
17:00
Hapoel Be'er Sheva са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Pucioasa са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Brentwood Town са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Gomel Res. са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Cirencester Town са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Recoleta са победили в последните си 4 мача.
10/30
21:00
Oberena са победили в последните си 4 мача.
10/30
14:00
Rugby Town са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:00
Attard са победили в последните си 4 мача.
10/30
12:00
Oţelul са победили в последните си 4 мача.
10/30
13:00
Vilzing са победили в последните си 4 мача.

Загуби за отбор

Домакин - Гост Логика
10/30
14:00
Vale of Leithen са загубили в последните си 35 мача.
10/30
14:00
Hythe & Dibden са загубили в последните си 18 мача.
10/30
11:00
Floreşti са загубили в последните си 17 мача.
10/30
12:00
Olteniţa са загубили в последните си 16 мача.
10/30
14:00
Biggleswade United са загубили в последните си 16 мача.
10/30
11:00
Åssiden IF са загубили в последните си 16 мача.
10/30
19:15
River Melilla са загубили в последните си 15 мача.
10/30
08:15
Tatran Rakovník са загубили в последните си 15 мача.
10/30
21:00
Noah Jūrmala са загубили в последните си 15 мача.
10/30
12:30
Rijsoord са загубили в последните си 14 мача.
10/30
12:30
Drina Zvornik са загубили в последните си 13 мача.
10/30
10:00
Peniche U17 са загубили в последните си 13 мача.
10/30
14:30
Blue Stars Zürich са загубили в последните си 13 мача.
10/30
21:00
Excursionistas (w) са загубили в последните си 13 мача.
10/30
16:30
Europa Point са загубили в последните си 13 мача.
10/30
09:00
Opava U19 са загубили в последните си 13 мача.
10/30
13:30