Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Неделя
(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/31
08:00
|
Viitorul IL Caragiale
Viitorul Aninoasa
|
Viitorul Aninoasa са победили в последните си 20 мача.
|
03/31
13:00
|
Dunaharaszti
Veresegyház
|
Dunaharaszti са победили в последните си 16 мача.
|
03/31
14:00
|
Banatul
Karaš (K)
|
Banatul са победили в последните си 16 мача.
|
03/31
13:00
|
Kavala
Chrisoupolis
|
Kavala са победили в последните си 15 мача.
|
03/31
09:00
|
Nikitaras Dolianon
Apollon Tirou
|
Apollon Tirou са победили в последните си 13 мача.
|
Победи за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/31
08:00
|
Viitorul IL Caragiale
Viitorul Aninoasa
|
Viitorul Aninoasa са победили в последните си 20 мача.
|
03/31
13:00
|
Dunaharaszti
Veresegyház
|
Dunaharaszti са победили в последните си 16 мача.
|
03/31
14:00
|
Banatul
Karaš (K)
|
Banatul са победили в последните си 16 мача.
|
03/31
13:00
|
Kavala
Chrisoupolis
|
Kavala са победили в последните си 15 мача.
|
03/31
09:00
|
Nikitaras Dolianon
Apollon Tirou
|
Apollon Tirou са победили в последните си 13 мача.
|
03/31
08:00
|
Recolta Urzicuța
Galicea
|
Recolta Urzicuța са победили в последните си 11 мача.
|
03/31
14:00
|
Budućnost (G)
Borac 46
|
Budućnost (G) са победили в последните си 11 мача.
|
03/31
12:00
|
Voința Valea Voievozilor
Universitatea Băleni
|
Universitatea Băleni са победили в последните си 11 мача.
|
03/31
08:00
|
Vulturii Fărcășești
Jupînești
|
Vulturii Fărcășești са победили в последните си 11 мача.
|
03/31
14:00
|
Proleter
Tempo
|
Tempo са победили в последните си 11 мача.
|
03/31
14:30
|
Graničar (Š)
Mladost (Č)
|
Mladost (Č) са победили в последните си 10 мача.
|
03/31
15:00
|
Dragovoljac (NS)
Donji Svilaj
|
Dragovoljac (NS) са победили в последните си 10 мача.
|
03/31
08:00
|
Voinţa Călugăreni
Viitorul Pantazi
|
Viitorul Pantazi са победили в последните си 10 мача.
|
03/31
08:00
|
Voința Voinești
Tomesti
|
Voința Voinești са победили в последните си 10 мача.
|
03/31
12:00
|
Borussia Dor Mărunt
Viitorul Ileana II
|
Borussia Dor Mărunt са победили в последните си 10 мача.
|
03/31
13:00
|
Atromitos Kavasilon
Proodeftiki (M)
|
Atromitos Kavasilon са победили в последните си 10 мача.
|
03/31
08:00
|
Clabucet Nord
Mandra
|
Clabucet Nord са победили в последните си 9 мача.
|
03/31
14:00
|
Zagorac 1952
Želježničar (NM)
|
Želježničar (NM) са победили в последните си 9 мача.
|
03/31
13:30
|
NK Vrh
Kupinec
|
NK Vrh са победили в последните си 9 мача.
|
03/31
14:00
|
Lisović 1977
Rusanj
|
Rusanj са победили в последните си 9 мача.
|
03/31
11:00
|
Norrköping
Djurgården
|
Norrköping са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
14:30
|
Lasta
Mladost-Nada
|
Lasta са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
12:00
|
Hușana Huși
Unirea Dodești
|
Hușana Huși са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
08:00
|
Avrămeni
Ripiceni
|
Ripiceni са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
09:00
|
Covurluiul 2021
Alegria JS Matca
|
Alegria JS Matca са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
17:30
|
Lincoln RI
Europa
|
Lincoln RI са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
08:45
|
Prey Veng FC
Svay Rieng
|
Svay Rieng са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
08:00
|
Roman
AS Victoria Horia
|
Roman са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
14:00
|
Kulpin
Rusin
|
Kulpin са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
08:00
|
ProSport
Inter
|
Inter са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
13:45
|
Bayern
Frankfurt
|
Bayern са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
12:00
|
Viitorul Severin
Inter Salcia
|
Viitorul Severin са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
14:00
|
Toplice (KT)
Matija Gubec (GS)
|
Matija Gubec (GS) са победили в последните си 8 мача.
|
03/31
08:00
|
Gilortul Bengești
7 Noiembrie
|
7 Noiembrie са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
08:00
|
Oltul Drăgoești
Viitorul P. Măglași
|
Viitorul P. Măglași са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
08:00
|
Victoria Olteni
Avântul Cerașu
|
Victoria Olteni са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
08:00
|
ProSport
Inter
|
ProSport са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
21:00
|
Boca Juniors
Platense
|
Boca Juniors са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
09:00
|
Borac (U)
Posavina
|
Borac (U) са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
10:00
|
Kisvarda FC II
TVSE
|
Kisvarda FC II са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
13:00
|
Sillamäe FC NPM Silmet
Maardu
|
Maardu са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
13:00
|
Atromitos Kavasilon
Proodeftiki (M)
|
Proodeftiki (M) са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
16:00
|
Levante UD
Barcelona
|
Barcelona са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
14:00
|
Mostar
Fortuna Mostar
|
Fortuna Mostar са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
13:00
|
OFI
Rea
|
OFI са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
14:00
|
Akratitos Kechrion
Anagennisi Palioura
|
Akratitos Kechrion са победили в последните си 7 мача.
|
03/31
18:00
|
Nova Venécia
CTE Colatina U20
|
Nova Venécia са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
CS Progresul Palanca
ACS Mihai Voda
|
CS Progresul Palanca са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:30
|
Nova Ves
Polet (M)
|
Polet (M) са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
21:45
|
CD Magallanes
CD Sokol Croata
|
CD Sokol Croata са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:00
|
Kydonias
Granitis
|
Kydonias са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
09:00
|
Sport Club Vernesti
Energia
|
Sport Club Vernesti са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
20:00
|
AD Sarchi
Cofutpa
|
AD Sarchi са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:00
|
Vinogradar
Borac (NS)
|
Borac (NS) са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
20:00
|
Cariari Pococí
Limón Black Star
|
Limón Black Star са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:30
|
Kraljevica
Kosovo (Z)
|
Kraljevica са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Petrolul Ologeni
Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii
|
Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:30
|
Mladost (KD)
Croatia (P)
|
Mladost (KD) са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
12:00
|
Viitorul Pietroșița
Voința Bezdead
|
Viitorul Pietroșița са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:30
|
Beli Orao
Napredak (B)
|
Beli Orao са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
12:00
|
Gütersloh
Andernach
|
Andernach са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
09:00
|
Aetos Dara
Panthireatikos B
|
Aetos Dara са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
15:30
|
UD Barbadas
Atletico Arteixo
|
Atletico Arteixo са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:00
|
Zenit
Rubin
|
Zenit са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Viitorul Cojasca
Olimpia Marcesti
|
Viitorul Cojasca са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:00
|
AS Apollon Pargas
Ambrakikos Bonitsas
|
Ambrakikos Bonitsas са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
11:00
|
ACS Bamirom Dumbrăveni
Bacau
|
Bacau са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
22:00
|
Cultural La Francia
Matienzo MSD
|
Matienzo MSD са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Miroși
Stolnici
|
Miroși са победили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:00
|
Asteras Peramatos
Rethymniakos
|
Rethymniakos са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:00
|
Diefflen
SV Morlautern
|
Diefflen са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
11:30
|
Dias Korydallou
APSE Amfiali
|
APSE Amfiali са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:30
|
Ethnikos Laginwn
AIAS
|
AIAS са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:30
|
Augsburg
Köln
|
Augsburg са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Inter Secui
Progresul Amărăștii De Sus
|
Progresul Amărăștii De Sus са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:30
|
Klenovnik
Rudar 47
|
Rudar 47 са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:30
|
Zvijezda
Željezničar (D)
|
Željezničar (D) са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Township Rollers
Matebele
|
Township Rollers са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
09:00
|
Covurluiul 2021
Alegria JS Matca
|
Covurluiul 2021 са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
07:45
|
Khangarid
Deren
|
Khangarid са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Genessis Filipești de Pădure
Prahova Nedelea
|
Genessis Filipești de Pădure са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Korinthos 2006
Asteras
|
Korinthos 2006 са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
01:00
|
Monterrey
Guadalajara
|
Monterrey са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
15:00
|
Puerto Montt
D. Concepción
|
Puerto Montt са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:30
|
Aiginiakos
Akadimía Platamóna
|
Akadimía Platamóna са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
IEK Delta 360
AE Evosmou
|
AE Evosmou са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
15:10
|
Glasgow City LFC
Celtic LFC
|
Glasgow City LFC са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Progresul Deleni
Topile
|
Progresul Deleni са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Metropolitan Isalnita
Unirea Amarastii
|
Metropolitan Isalnita са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Achilleas Naousa
Kapsochora
|
Kapsochora са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Speranta
ASFC Podisor
|
Speranta са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:00
|
Crișul Chișineu Criș II
Voința Sintea Mare
|
Crișul Chișineu Criș II са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:30
|
21. Oktobar
Apolon
|
Apolon са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:30
|
Vorskla
Dynamo Kyiv
|
Dynamo Kyiv са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Ermionida
Ellas Syrou
|
Ellas Syrou са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Luceafarul
Vânători Galați
|
Vânători Galați са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
15:00
|
General Velasquez
Melipilla
|
Melipilla са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
11:00
|
Levski-Spartak 1962
Urvich
|
Levski-Spartak 1962 са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
11:00
|
Kazichene
Levski-Spartak 1962
|
Levski-Spartak 1962 са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Rentistas
Torque
|
Torque са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:00
|
Academica Recea
Progresul Șomcuta Mare
|
Academica Recea са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Rivers Utd
USM Alger
|
USM Alger са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
10:00
|
Gomel
Neman Grodno
|
Neman Grodno са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
09:00
|
MTK Budapest II
Iváncsa
|
Iváncsa са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
05:00
|
Nagano Parceiro
Urawa Red Diamonds
|
Urawa Red Diamonds са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:00
|
Satu Nou de Jos
Mireșul Mare
|
Satu Nou de Jos са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:00
|
Falu BS
Sandvikens AIK FK
|
Falu BS са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Loggas
Stenosias
|
Stenosias са победили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Doksa Trilofou
Orfeas Sourwtis
|
Orfeas Sourwtis са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Hajduk (G)
Titel
|
Titel са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Tismana
Negomir
|
Negomir са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:30
|
Gaiseni
Real Drăgăneasca
|
Real Drăgăneasca са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
15:00
|
Sturm
RB Salzburg
|
RB Salzburg са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
FC Olimpik
Neftchi
|
Neftchi са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:00
|
Keravnos Afalona
Andronikas Parakoilon
|
Andronikas Parakoilon са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Vulturul Zănoaga
Bucov Pleasa
|
Vulturul Zănoaga са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Trnje (T)
Mladost Varaždin
|
Trnje (T) са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
20:00
|
Talleres
Recreativo Estrellas
|
Recreativo Estrellas са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
19:00
|
Lyon
Le Havre AC
|
Lyon са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
18:00
|
APR FC
Rwamagana City FC
|
APR FC са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Malinik Podgorac
BSK Bogovina
|
BSK Bogovina са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Academica Recea
Progresul Șomcuta Mare
|
Progresul Șomcuta Mare са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Vulturii Fărcășești II
Viitorul Brănești
|
Viitorul Brănești са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Trgovački Sremska Mitrovica
Borac (M)
|
Borac (M) са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Asteras Mporsias
O.F. Iliokastrou
|
O.F. Iliokastrou са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Vointa Visina
Găești
|
Găești са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
09:00
|
Victoria Grebănu
Recolta Boldu
|
Victoria Grebănu са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
20:00
|
Jicaral
Marineros de Puntarenas
|
Marineros de Puntarenas са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Voința Voinești
Tomesti
|
Tomesti са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Gloria Sălsig
Unirea Arieșul de Pădure
|
Gloria Sălsig са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
09:00
|
Orfeus Sofiko
Iraklis Sagini
|
Orfeus Sofiko са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
23:00
|
Atlético de San Luis
Pachuca
|
Pachuca са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
09:30
|
Sporting Roșiori II
Steaua Rosie Bujoru 2021
|
Steaua Rosie Bujoru 2021 са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
CS Real Bradu
Domnesti
|
Domnesti са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
09:00
|
Voința Cochirleanca
Viitorul Valea Râmnicului
|
Voința Cochirleanca са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Olympiakos Rethymnou
Asi Gonia
|
Asi Gonia са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:00
|
Omladinac (BL)
Rekreativo
|
Rekreativo са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
16:00
|
CD Huracán
CS Puertollano
|
CS Puertollano са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Terekveš
Polet (S)
|
Polet (S) са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:00
|
Sokol-Benkovski
Sportist 13
|
Sokol-Benkovski са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
05:00
|
Cerezo Osaka Sakai Ladies
INAC Kobe
|
INAC Kobe са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Saobraćajac
Omladinac Stup-Doglodi
|
Saobraćajac са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
04:00
|
Nittaidai
Iga FC Kunoichi
|
Iga FC Kunoichi са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
10:00
|
Cetate Almașu
Olimpia Rus
|
Olimpia Rus са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Zadrugar
Čevo
|
Zadrugar са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Benkovski
Draginovo
|
Draginovo са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Luceafarul
Vânători Galați
|
Luceafarul са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Șoimii Gura Humorului
ACS Recolta Fântânele
|
Șoimii Gura Humorului са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Hajduk 1932
Ljukovo
|
Ljukovo са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Nagykanizsa
Szentlőrinc
|
Szentlőrinc са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Viitorul Postârnacu
Olimpicii Ulmi
|
Olimpicii Ulmi са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Jadran (K)
Seljak
|
Seljak са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Spicul Bucerdea
Dacia Mihalț
|
Dacia Mihalț са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Steaua Sângeru
Viitorul 2018 Ceptura
|
Viitorul 2018 Ceptura са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Dystos
Lilas Vasilikou
|
Lilas Vasilikou са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Viitorul Albești
Soimii
|
Viitorul Albești са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
10:00
|
Meton-FC Dabas
BKV Előre
|
BKV Előre са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Aris Dimitras
Doxa Elaiona
|
Aris Dimitras са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
19:30
|
Al-Faisaly
Al-Wehdat
|
Al-Faisaly са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
07:30
|
A.P. Soudas
Thiseas
|
Thiseas са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:30
|
Aiginiakos
Akadimía Platamóna
|
Aiginiakos са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Foresta
CS Diosig
|
Foresta са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:00
|
Polul Nord Brodina
Vointa Zvoristea
|
Vointa Zvoristea са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
SD Compostela
CD Guijuelo
|
CD Guijuelo са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:30
|
Levadia
Paide
|
Levadia са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:30
|
Șoimii Draghiceni
Gloria Vișina Veche
|
Șoimii Draghiceni са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Budućnost (Š)
RAŠK
|
Budućnost (Š) са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
15:30
|
Man. City
Arsenal
|
Arsenal са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
09:00
|
Olimpia Pogoanele
Diadema Gheraseni
|
Olimpia Pogoanele са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:30
|
Unirea Stoenești
Oltul Tia Mare
|
Oltul Tia Mare са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Nord Păltiniș
Speranța Dumbravița
|
Nord Păltiniș са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Pridjel Donji
Borac Osinja
|
Borac Osinja са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
SC Sopron
Budaörs
|
Budaörs са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:30
|
Karavas
Aetos Korydallou
|
Karavas са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Fruškogorac (K)
Mladost (B)
|
Fruškogorac (K) са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
00:00
|
Rivière Pilote
Espoir
|
Espoir са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Bratstvo (J)
Ribar
|
Bratstvo (J) са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
AS Viitorul Baneasa
AS Unirea Slobozia
|
AS Unirea Slobozia са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Gloria Mănești
Sportul Runcu
|
Gloria Mănești са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Recolta Măceșu De Jos
Sarja Robănești
|
Sarja Robănești са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Academica Heracleea
Luceafărul Slava Cercheză
|
Academica Heracleea са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Pașcani
Unirea Alexandru
|
Pașcani са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
18:00
|
Al Seeb
Oman
|
Al Seeb са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
10:00
|
Girona B
CF Badalona
|
CF Badalona са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
16:00
|
UD Llanera
Sporting B
|
UD Llanera са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Duboko
FK Pobednik Piroman
|
Duboko са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Meteor
Sloga (NM)
|
Sloga (NM) са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
18:00
|
Dibba Al-Hisn
Masafi
|
Dibba Al-Hisn са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Plimob Sighetu Marmației
Salina Ocna Șugatag
|
Salina Ocna Șugatag са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Ionikos Asteras Thivas
Apollon Akraifniou
|
Apollon Akraifniou са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Orient Blandiana
Ocna Mureș II
|
Orient Blandiana са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Viitorul Roșia Montană
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
21:10
|
Pereira
Bucaramanga
|
Bucaramanga са победили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
ACS Șomuzul Preutești
Bradul Putna
|
Bradul Putna са победили в последните си 4 мача.
|
Загуби за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/31
14:30
|
Kapelna
Bočkinci
|
Kapelna са загубили в последните си 30 мача.
|
03/31
11:30
|
AO Chalkidon
Iraklis Nikaias
|
Iraklis Nikaias са загубили в последните си 23 мача.
|
03/31
13:30
|
Pridjel Donji
Borac Osinja
|
Pridjel Donji са загубили в последните си 21 мача.
|
03/31
13:00
|
Zakynthos
Magnisiakos
|
Magnisiakos са загубили в последните си 20 мача.
|
03/31
13:00
|
Keravnos Aggelochori
PAOK Kristonis
|
Keravnos Aggelochori са загубили в последните си 19 мача.
|
03/31
14:00
|
Pobeda
Slavia (K)
|
Pobeda са загубили в последните си 19 мача.
|
03/31
21:00
|
CSD Vendaval
CD Fuerte Aguilares
|
CSD Vendaval са загубили в последните си 18 мача.
|
03/31
14:00
|
Xostion
Pigasos Agias Annas
|
Pigasos Agias Annas са загубили в последните си 17 мача.
|
03/31
08:00
|
Aris Dimitras
Doxa Elaiona
|
Doxa Elaiona са загубили в последните си 15 мача.
|
03/31
14:00
|
Askris
Hraklis Asopias
|
Hraklis Asopias са загубили в последните си 15 мача.
|
03/31
13:30
|
Polet (J)
Krivelj
|
Polet (J) са загубили в последните си 13 мача.
|
03/31
13:00
|
PO Fikis
Pierikos
|
PO Fikis са загубили в последните си 13 мача.
|
03/31
13:30
|
Ozremica
Slatina
|
Ozremica са загубили в последните си 13 мача.
|
03/31
08:00
|
Vulturul Costisa
Girov
|
Girov са загубили в последните си 13 мача.
|
03/31
12:00
|
Viitorul Zorleni
Avântul Băcani
|
Avântul Băcani са загубили в последните си 12 мача.
|
03/31
08:00
|
AS Roneda Naipu
AS Viitorul Goleasca
|
AS Roneda Naipu са загубили в последните си 12 мача.
|
03/31
14:30
|
Tomislav Berek
NK Ribar Koncanica
|
Tomislav Berek са загубили в последните си 12 мача.
|
03/31
08:00
|
Progresul Coslegi
Voinţa 2009 Gornet
|
Voinţa 2009 Gornet са загубили в последните си 12 мача.
|
03/31
15:00
|
Dundee Utd WFC
Spartans
|
Dundee Utd WFC са загубили в последните си 11 мача.
|
03/31
14:30
|
Srijemac
Jadran (G)
|
Srijemac са загубили в последните си 11 мача.
|
03/31
14:00
|
AEO Orxomenos
Neos Trofonios
|
AEO Orxomenos са загубили в последните си 11 мача.
|
03/31
11:00
|
Marginea
Sporting Vointa Bunesti
|
Sporting Vointa Bunesti са загубили в последните си 11 мача.
|
03/31
09:00
|
Nikitaras Dolianon
Apollon Tirou
|
Nikitaras Dolianon са загубили в последните си 10 мача.
|
03/31
08:00
|
CSO FC Olt Scornicești II
AS Avântul Oporelu
|
AS Avântul Oporelu са загубили в последните си 10 мача.
|
03/31
13:00
|
Zmijanje
Sloga (N)
|
Zmijanje са загубили в последните си 10 мача.
|
03/31
08:00
|
Parângul Bumbești-Jiu
AS Minerul II Matasari
|
Parângul Bumbești-Jiu са загубили в последните си 10 мача.
|
03/31
08:00
|
Naţional Somova
Granitul Babadag
|
Granitul Babadag са загубили в последните си 10 мача.
|
03/31
08:00
|
Granitul Babadag
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Granitul Babadag са загубили в последните си 10 мача.
|
03/31
13:00
|
Oravské Veselé
Rimavská Sobota
|
Oravské Veselé са загубили в последните си 10 мача.
|
03/31
13:30
|
Prijevor
Lugovi Čačak
|
Lugovi Čačak са загубили в последните си 9 мача.
|
03/31
14:00
|
BSK (BB)
Soko
|
Soko са загубили в последните си 9 мача.
|
03/31
09:00
|
Recolta Conțești
Siretul Hălăucești
|
Recolta Conțești са загубили в последните си 9 мача.
|
03/31
14:00
|
Slanobarac
Miletić
|
Slanobarac са загубили в последните си 9 мача.
|
03/31
13:30
|
Morava Prugovo
Stig
|
Stig са загубили в последните си 9 мача.
|
03/31
12:00
|
Recolta Apateu
Crișul Alb Buteni
|
Recolta Apateu са загубили в последните си 9 мача.
|
03/31
09:00
|
Neas Kiou
Prosimnis
|
Neas Kiou са загубили в последните си 8 мача.
|
03/31
14:00
|
Spartak Kalugerovo II
Bratanitsa
|
Spartak Kalugerovo II са загубили в последните си 8 мача.
|
03/31
12:30
|
Aris
Kalou Nerou
|
Aris са загубили в последните си 8 мача.
|
03/31
09:00
|
Flamura Racovițeni
Sahateni
|
Flamura Racovițeni са загубили в последните си 8 мача.
|
03/31
11:30
|
AS Pontion
Filathloi Peiraia
|
Filathloi Peiraia са загубили в последните си 8 мача.
|
03/31
12:00
|
Tomori Berat
Besa
|
Tomori Berat са загубили в последните си 8 мача.
|
03/31
08:00
|
Unirea Dulcești
Biruința Gherăești
|
Biruința Gherăești са загубили в последните си 8 мача.
|
03/31
10:00
|
Los Troncos
Rayo de Barcelona
|
Rayo de Barcelona са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
09:00
|
Puiești
Victoria Buda
|
Victoria Buda са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
20:30
|
Lime Hall Academy FC
Tivoli Gardens
|
Lime Hall Academy FC са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
08:00
|
Urleasca
Șoimii Tudor Vladimirescu
|
Șoimii Tudor Vladimirescu са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
14:00
|
Aetos Vasilikon
AO Kardias
|
Aetos Vasilikon са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
14:30
|
Vratno
Dinamo (B)
|
Vratno са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
13:30
|
Gornja Trnava
Šamot
|
Šamot са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
08:00
|
Gloria Smig
Flacăra Gaz-Metan
|
Flacăra Gaz-Metan са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
12:30
|
Thiella Charakopiou
Olympiacos Analipsis
|
Olympiacos Analipsis са загубили в последните си 7 мача.
|
03/31
08:30
|
Stripfing/Weiden
First Vienna
|
Stripfing/Weiden са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:00
|
Mladost (K)
Radnički (S)
|
Mladost (K) са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:00
|
Borac (P)
Kolonija
|
Borac (P) са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Ifitos Kalivion
Aetos Alpokhoriou
|
Ifitos Kalivion са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
12:30
|
Sollentuna
Umeå
|
Sollentuna са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
09:00
|
Rukh
Lnz Cherkasy U19
|
Lnz Cherkasy U19 са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:30
|
Šokadija (SM)
Hajduk Mirko
|
Hajduk Mirko са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Luceafărul Poiana
Viitorul Dobra
|
Luceafărul Poiana са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:30
|
ASK
Mladost 1977
|
ASK са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
09:30
|
Tineretul Ciolanesti 2020
Vointa Dunarea Pietrosani
|
Vointa Dunarea Pietrosani са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:00
|
Asteras Peramatos
Rethymniakos
|
Asteras Peramatos са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
10:00
|
Ceglédi VSE
Szolnoki MÁV
|
Ceglédi VSE са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:30
|
Athinais
Peristeriou
|
Athinais са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
21:00
|
Rosario Central
Huracán
|
Rosario Central са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
FC Unirea Scanteia
Unirea Ruginoasa
|
FC Unirea Scanteia са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Caraimanul Buşteni
Tineretul Poienarii Burchii
|
Caraimanul Buşteni са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
12:00
|
Luceafărul Dărmănești II
Viitorul Gorgota 2019
|
Viitorul Gorgota 2019 са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:30
|
Mladost (SL)
Beretinec
|
Beretinec са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:00
|
Progresul Fărău
Recolta Crăciunel
|
Recolta Crăciunel са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:30
|
Mladost (Č)
Perkovci
|
Mladost (Č) са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Viitorul Țuglui
Viitorul Terpezita
|
Viitorul Terpezita са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
11:00
|
Rapid Perieti
BC Ciulnița 2023
|
Rapid Perieti са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
12:00
|
Petrolul Răscăeți
Gura Foii
|
Gura Foii са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:30
|
Napredak (G)
Bane 1931
|
Napredak (G) са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
01:30
|
Bandits
Benque Police
|
Bandits са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
14:30
|
Šokadija (Sr)
Selna
|
Selna са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
08:00
|
Flacăra Filipeşti de Târg
Avântul Măgureni
|
Flacăra Filipeşti de Târg са загубили в последните си 6 мача.
|
03/31
13:00
|
Paleochora
Poseidonas Tsikalarion
|
Paleochora са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
18:30
|
Al-Shabab
Khaitan
|
Al-Shabab са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:30
|
Mladi Rudar
FK Vinča
|
Mladi Rudar са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:00
|
ÅFF
Huddinge
|
ÅFF са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Caraimanul Buşteni
Tineretul Poienarii Burchii
|
Tineretul Poienarii Burchii са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Anagennisi Geras
Alkiviadis Kato Tritous
|
Alkiviadis Kato Tritous са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:30
|
Ermis Exochis
Peristashs
|
Peristashs са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
C.D. Unión Puerto
CD Unión Sur Yaiza
|
C.D. Unión Puerto са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Pangeorgikos
Ypsilantis - Elpides Aliartou
|
Pangeorgikos са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Mramor
Bankya 2009
|
Bankya 2009 са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
10:00
|
Avilés Stadium CF
Condal Club
|
Condal Club са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Syrianska
Mjölby AI FF
|
Mjölby AI FF са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:30
|
Radnički (VV)
Tomislav (Đ)
|
Radnički (VV) са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
16:00
|
UD Maracena
El Ejido
|
El Ejido са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:30
|
Keravnos Agiou Nikolaou
Sfakianakis
|
Keravnos Agiou Nikolaou са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Sumperk
Frenstat Pod Radhostem
|
Sumperk са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Levski Rakitovo
Trakiya
|
Trakiya са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:30
|
Nemetali
Poreč
|
Nemetali са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Minsk
Dinamo Minsk
|
Minsk са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:30
|
Faiakon
Anagennisi Perivoliou
|
Faiakon са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:30
|
Dizel Bare
Napredak (N)
|
Napredak (N) са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
16:00
|
CD Mirandes B
SD Ponferradina B
|
CD Mirandes B са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
13:00
|
Olympiakos (L)
Proodos Agiou
|
Proodos Agiou са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
07:00
|
Tallinn U21
Ajax
|
Tallinn U21 са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:00
|
Speranța Chier
Progresul Dieci
|
Speranța Chier са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Viitorul Darvari
Avantul Bistrita
|
Viitorul Darvari са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
08:00
|
Valea Mare Pravat
Vulturii Vulturești
|
Vulturii Vulturești са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
21:00
|
Pacatuba EC
AE Tiradentes
|
Pacatuba EC са загубили в последните си 5 мача.
|
03/31
12:30
|
Prix-les-Mezieres
Thionville Lusitanos
|
Prix-les-Mezieres са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Hrtkovci
Napredak (Ž)
|
Hrtkovci са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:30
|
Ermis Exochis
Peristashs
|
Ermis Exochis са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Sportul Studențesc Iași
Avântul Golăiești
|
Sportul Studențesc Iași са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Sirakovo
Rudar 2001
|
Sirakovo са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Ermis
Leontes
|
Ermis са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Unirea Dulcești
Biruința Gherăești
|
Unirea Dulcești са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
10:00
|
Cetate Almașu
Olimpia Rus
|
Cetate Almașu са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Croatia (BV)
Luč
|
Croatia (BV) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
10:00
|
Füzesgyarmati
Szeged-Csanád Grosics II
|
Füzesgyarmati са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
MV Croatia
Željezničar 1946
|
MV Croatia са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Bačka 1923
Petrovaradin
|
Petrovaradin са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
10:00
|
Barcău Tusa
Meseșul Treznea
|
Barcău Tusa са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
18:00
|
Montañeses
Pioneros
|
Pioneros са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:00
|
Sparta Sofia
Lyulin
|
Lyulin са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Šokadija (SM)
Hajduk Mirko
|
Šokadija (SM) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Obilić (V)
Tatra
|
Obilić (V) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Sveta Jana
Savski Marof
|
Sveta Jana са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Orient Blandiana
Ocna Mureș II
|
Ocna Mureș II са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
07:30
|
A.P. Soudas
Thiseas
|
A.P. Soudas са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:00
|
Grobiņa
Auda
|
Grobiņa са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Customs Utd
Chanthaburi
|
Customs Utd са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Blacks Power
Ndejje University
|
Ndejje University са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Progresul Fărău
Recolta Crăciunel
|
Progresul Fărău са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Lepoglava
Radnički (H)
|
Lepoglava са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Zmaj Noćaj
Obilić 1933
|
Zmaj Noćaj са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Spic de Grau
Juventus Crovu
|
Spic de Grau са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
AES Eleonas
Thespiakos
|
AES Eleonas са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Mladost (NP)
Veliko Korenovo
|
Veliko Korenovo са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
16:30
|
Real Oviedo
Villarreal B
|
Villarreal B са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Luceafărul Dărmănești II
Viitorul Gorgota 2019
|
Luceafărul Dărmănești II са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Bukovik
Orljane
|
Bukovik са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
21:00
|
Rosario Central
Huracán
|
Huracán са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Dolovo
Budućnost (A)
|
Budućnost (A) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Jonsereds
Lindome
|
Lindome са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
21:00
|
Ferro
UAI Urquiza
|
UAI Urquiza са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
16:00
|
Aris
Anorthosis
|
Anorthosis са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Poseidonas
Anagennisi Neou Rysiou
|
Poseidonas са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:30
|
Pantzitzifiakos Karpathos
Niki Renti
|
Niki Renti са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
07:00
|
Tallinn U21
Ajax
|
Ajax са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:00
|
Abu Salim
RS Berkane
|
Abu Salim са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Skok
Omladinac (Ć)
|
Omladinac (Ć) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
18:00
|
Grecia
Cartaginés
|
Grecia са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
ACS Gloria Bucsani
Sportul Lucieni
|
ACS Gloria Bucsani са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Navbahor
Surkhon Termez
|
Surkhon Termez са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:30
|
Fürth
HSV
|
Fürth са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
09:30
|
Tineretul Ciolanesti 2020
Vointa Dunarea Pietrosani
|
Tineretul Ciolanesti 2020 са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
PSK
Fruškogorac Mali Radinci
|
Fruškogorac Mali Radinci са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Mostar
Fortuna Mostar
|
Mostar са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:00
|
Llapi
Liria
|
Liria са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Mureșul Zădăreni
Banatul Arad
|
Mureșul Zădăreni са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Arsenal Dirlos
Sorostin Șeica-Mică
|
Sorostin Șeica-Mică са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Ezüstfenyő
Roseal
|
Ezüstfenyő са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
07:00
|
Lamia U19
Volos U19
|
Lamia U19 са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:00
|
Preporod
Đurđin
|
Preporod са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Jedinstvo (SKZ)
Inkop
|
Inkop са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Radnički (K)
Mladost (C)
|
Radnički (K) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
10:30
|
Symis
Asklipiou
|
Asklipiou са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
17:30
|
Bochum
Darmstadt
|
Bochum са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Kopljari
Borač
|
Kopljari са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Dinamo-Hidrel
Brcko
|
Dinamo-Hidrel са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
PSK
Fruškogorac Mali Radinci
|
PSK са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
Viitorul Horia
|
Viitorul Horia са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Viitorul Horia
Progresul Isaccea
|
Viitorul Horia са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Sabarija
Bilogora
|
Bilogora са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
16:00
|
CA River Ebro
Haro
|
Haro са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
17:45
|
CD Chile
CSD Prat
|
CSD Prat са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Zadrugar (SM)
Odžaci
|
Zadrugar (SM) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Slavija (SPS)
Graničar (MM)
|
Slavija (SPS) са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:30
|
Omonoia
Kronos Argyradon
|
Omonoia са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Voința Buciumeni
Muscelul Văleni
|
Muscelul Văleni са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
11:10
|
Partick Thistle LFC
Hearts WFC
|
Partick Thistle LFC са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
12:00
|
Viitorul Zorleni
Avântul Băcani
|
Viitorul Zorleni са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Szombathelyi Haladás
ETO Akadémia
|
ETO Akadémia са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Sportul Studențesc Iași
Avântul Golăiești
|
Avântul Golăiești са загубили в последните си 4 мача.
|
03/31
14:00
|
Mladost (KB)
Čvrstec
|
Čvrstec са загубили в последните си 4 мача.
|
Равенства за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/31
14:30
|
Omladinac Novi Grad
Sava (S)
|
Omladinac Novi Grad са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
03/31
14:00
|
Cultural Leonesa
Lugo
|
Cultural Leonesa са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/31
18:30
|
Defensores Pronunciamiento
Douglas Haig
|
Douglas Haig са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/31
19:00
|
Mitre
Aldosivi
|
Aldosivi са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/31
14:30
|
Córdoba B
Xerez DFC
|
Córdoba B са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/31
08:00
|
Targşorul Vechi Stăncești
Scorţeni Bordeni
|
Scorţeni Bordeni са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/31
15:30
|
CD Villacañas
Atl. Albacete
|
Atl. Albacete са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/31
13:30
|
Polet Tuhovec
Polet Cestica
|
Polet Cestica са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
Победи, равенства, загуби - серии на отборите
Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.
Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.