Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Днес
(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/19
17:30
|
Lillehammer
Kolbu KK
|
Lillehammer са победили в последните си 15 мача.
|
04/19
21:00
|
Mikrothives
Agia Paraskevi Volou
|
Agia Paraskevi Volou са победили в последните си 9 мача.
|
04/19
18:45
|
Celtic B
Hearts B
|
Hearts B са победили в последните си 8 мача.
|
04/19
18:30
|
Denbigh Town
Flint Town Utd
|
Flint Town Utd са победили в последните си 7 мача.
|
04/19
15:00
|
Magra
MC Alger
|
MC Alger са победили в последните си 7 мача.
|
Победи за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/19
17:30
|
Lillehammer
Kolbu KK
|
Lillehammer са победили в последните си 15 мача.
|
04/19
21:00
|
Mikrothives
Agia Paraskevi Volou
|
Agia Paraskevi Volou са победили в последните си 9 мача.
|
04/19
18:45
|
Celtic B
Hearts B
|
Hearts B са победили в последните си 8 мача.
|
04/19
18:30
|
Denbigh Town
Flint Town Utd
|
Flint Town Utd са победили в последните си 7 мача.
|
04/19
15:00
|
Magra
MC Alger
|
MC Alger са победили в последните си 7 мача.
|
04/19
13:00
|
Sheriff II
Flacara Falesti
|
Sheriff II са победили в последните си 6 мача.
|
04/19
14:00
|
Daco-Getica B.
ACS FC Dinamo
|
ACS FC Dinamo са победили в последните си 6 мача.
|
04/19
13:30
|
Al Fedaa
Al Shajra
|
Al Fedaa са победили в последните си 6 мача.
|
04/19
14:00
|
Chertanovo Moscow
Zenit
|
Zenit са победили в последните си 6 мача.
|
04/19
23:00
|
ABCD
Areias
|
Areias са победили в последните си 6 мача.
|
04/19
15:30
|
SK Slany
SK Kladno
|
SK Kladno са победили в последните си 6 мача.
|
04/19
14:30
|
BASK
Teleoptik
|
Teleoptik са победили в последните си 6 мача.
|
04/19
18:00
|
Lierse
Kortrijk
|
Kortrijk са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
18:00
|
Roda
De Graafschap
|
Roda са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
13:00
|
Peterborough Utd
Hull City
|
Hull City са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
17:00
|
Lootos Polva
Flora Tallinn
|
Flora Tallinn са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
18:00
|
Colchester
Sheffield Wed
|
Sheffield Wed са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
13:00
|
Terengganu
Kedah
|
Terengganu са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
14:00
|
Puskas FC
Ferencváros
|
Ferencváros са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
13:00
|
Chornomorets
FC Kryvbas Kriviy Rih U19
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
16:30
|
U. 60 Bremen
BTS Neustadt
|
BTS Neustadt са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
18:00
|
Wezel
Nooit Verwacht
|
Nooit Verwacht са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
16:00
|
Stal Rzeszów
TS Podbeskidzie
|
Stal Rzeszów са победили в последните си 5 мача.
|
04/19
12:00
|
Lokomotiv Moscow
Sochi Youth
|
Sochi Youth са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
17:30
|
Schalke 04 II
Oberhausen
|
Schalke 04 II са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
16:30
|
Lidköping
Gauthiod
|
Lidköping са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
11:00
|
Universidade de Macau
Cheng Fung
|
Cheng Fung са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
10:30
|
Gold Coast Knights
Brisbane
|
Gold Coast Knights са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
17:30
|
SV Heimstetten
Gundelfingen
|
SV Heimstetten са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
21:00
|
Neoi Agias Annas
Mirmidones Platanou
|
Mirmidones Platanou са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
17:30
|
AS Eupen
Oostende
|
Oostende са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
16:00
|
Al-Tadhmon
Al Ittihad Bahrain
|
Al Ittihad Bahrain са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
07:00
|
Birkenhead United
East Coast Bays
|
Birkenhead United са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
23:00
|
Golden Lion
US Riveraine
|
Golden Lion са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
17:30
|
Vorup FB
Horsens FS
|
Horsens FS са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
21:00
|
Toxotis Volou B
Ano Lechonia
|
Toxotis Volou B са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
16:00
|
FC Telavi
Saburtalo
|
Saburtalo са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
18:00
|
Royal Koartjes
Mundial VV
|
Royal Koartjes са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
17:30
|
SV Morlautern
Pfeddersheim
|
SV Morlautern са победили в последните си 4 мача.
|
04/19
15:00
|
Zrinski Jurjevac
BSK
|
Zrinski Jurjevac са победили в последните си 4 мача.
|
Загуби за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/19
16:00
|
Al-Tadhmon
Al Ittihad Bahrain
|
Al-Tadhmon са загубили в последните си 16 мача.
|
04/19
13:00
|
H. Ramat Gan
Ihud Bnei Shefa-Amr
|
Ihud Bnei Shefa-Amr са загубили в последните си 12 мача.
|
04/19
18:00
|
Taquaritinga
São Carlos
|
Taquaritinga са загубили в последните си 12 мача.
|
04/19
21:00
|
Iraklis Volou
Chloi
|
Chloi са загубили в последните си 11 мача.
|
04/19
09:30
|
Heidelberg Utd.
Moreland City FC
|
Moreland City FC са загубили в последните си 11 мача.
|
04/19
18:00
|
Pinda U20
União Mogi
|
União Mogi са загубили в последните си 10 мача.
|
04/19
13:00
|
Oleksandria
Lnz Cherkasy U19
|
Lnz Cherkasy U19 са загубили в последните си 9 мача.
|
04/19
17:00
|
Saned Joniskis
FK Garliava
|
Saned Joniskis са загубили в последните си 8 мача.
|
04/19
18:00
|
Guarulhos
Flamengo de Guarulhos
|
Guarulhos са загубили в последните си 8 мача.
|
04/19
16:00
|
Trygg/Lade
Mosjøen
|
Mosjøen са загубили в последните си 7 мача.
|
04/19
18:00
|
Fernandópolis
Jose Bonifacio EC SP U20
|
Fernandópolis са загубили в последните си 7 мача.
|
04/19
21:00
|
Skiathos B
Eleftheriakos
|
Eleftheriakos са загубили в последните си 7 мача.
|
04/19
17:30
|
Schermbeck
Erkenschwick
|
Schermbeck са загубили в последните си 7 мача.
|
04/19
10:15
|
Riverside Ol.
Launceston United Soccer Club
|
Riverside Ol. са загубили в последните си 6 мача.
|
04/19
17:00
|
Altay
Manisa
|
Altay са загубили в последните си 6 мача.
|
04/19
18:30
|
Svábhegy
Pestszentimre
|
Pestszentimre са загубили в последните си 6 мача.
|
04/19
14:00
|
Cibalia U19
Rudeš
|
Cibalia U19 са загубили в последните си 6 мача.
|
04/19
12:00
|
Port FC
Chiangrai Utd
|
Chiangrai Utd са загубили в последните си 6 мача.
|
04/19
16:00
|
Shepherd Stars
Big Brain
|
Big Brain са загубили в последните си 6 мача.
|
04/19
15:00
|
US Souf
Chlef
|
US Souf са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
21:00
|
Anthimos Gazis Mileon
Achilleas Achilliou
|
Achilleas Achilliou са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
10:15
|
Riverside Ol.
Launceston United Soccer Club
|
Launceston United Soccer Club са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
16:30
|
Lidköping
Gauthiod
|
Gauthiod са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
18:00
|
CA Bandeirante SP U20
Inter Bebedouro
|
Inter Bebedouro са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
18:30
|
Gresford Ath
Prestatyn
|
Prestatyn са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
17:00
|
Norrköping
Djurgården
|
Norrköping са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
18:00
|
Oostende
SL16 FC
|
SL16 FC са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
17:00
|
Kornburg
FC Coburg
|
FC Coburg са загубили в последните си 5 мача.
|
04/19
09:00
|
Presidente Prudente U20
Tupã
|
Tupã са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
23:00
|
Zamora
Portuguesa
|
Zamora са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
16:00
|
Baltika-M Kaliningrad
Spartak Moscow
|
Baltika-M Kaliningrad са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
18:00
|
Taquaritinga
São Carlos
|
São Carlos са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
17:00
|
Trivartis
Spartakas
|
Spartakas са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
10:00
|
Modbury Jets
Adelaide
|
Adelaide са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
17:00
|
Slagelse
Herlev
|
Slagelse са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
10:00
|
Strogino Moscow Youth
Master-Saturn
|
Master-Saturn са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
16:00
|
Riteriai
Banga Gargzdai B
|
Banga Gargzdai B са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
10:30
|
Werribee City
Northcote
|
Werribee City са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
16:30
|
Genk
Club Brugge Féminin
|
Club Brugge Féminin са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
18:30
|
Arbedo-Castione
Cadenazzo
|
Cadenazzo са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
18:30
|
Uniao Barbarense PA
Comercial PA
|
Comercial PA са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
16:00
|
Gasogi United
Sunrise FC
|
Sunrise FC са загубили в последните си 4 мача.
|
04/19
18:00
|
Deportivo Dongu
CDF Zitácuaro
|
Deportivo Dongu са загубили в последните си 4 мача.
|
Равенства за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/19
17:00
|
Feirense
Leixões
|
Leixões са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/19
18:45
|
Bohemian
Drogheda Utd
|
Drogheda Utd са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
Победи, равенства, загуби - серии на отборите
Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.
Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.