Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Днес
(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/04
17:00
|
EB/Streymur
Víkingur
|
Víkingur са победили в последните си 19 мача.
|
05/04
16:00
|
Emden
Hildesheim
|
Emden са победили в последните си 17 мача.
|
05/04
15:00
|
Livade
Novigrad
|
Novigrad са победили в последните си 14 мача.
|
05/04
15:00
|
Dinamo (D)
Lasta
|
Lasta са победили в последните си 13 мача.
|
05/04
15:00
|
Lila
Sloga (P)
|
Sloga (P) са победили в последните си 11 мача.
|
Победи за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/04
17:00
|
EB/Streymur
Víkingur
|
Víkingur са победили в последните си 19 мача.
|
05/04
16:00
|
Emden
Hildesheim
|
Emden са победили в последните си 17 мача.
|
05/04
15:00
|
Livade
Novigrad
|
Novigrad са победили в последните си 14 мача.
|
05/04
15:00
|
Dinamo (D)
Lasta
|
Lasta са победили в последните си 13 мача.
|
05/04
15:00
|
Lila
Sloga (P)
|
Sloga (P) са победили в последните си 11 мача.
|
05/04
15:00
|
Bacau
Negri
|
Negri са победили в последните си 11 мача.
|
05/04
15:00
|
Bacau
Negri
|
Bacau са победили в последните си 10 мача.
|
05/04
15:30
|
Kurilovec
Segesta
|
Segesta са победили в последните си 10 мача.
|
05/04
15:00
|
Unirea Gurahonț
Crișul Chișineu Criș II
|
Crișul Chișineu Criș II са победили в последните си 10 мача.
|
05/04
15:00
|
Füzesabonyi
Egerszalók SE
|
Füzesabonyi са победили в последните си 10 мача.
|
05/04
15:00
|
TJ Jiskra Ú.n.O
Letohrad
|
TJ Jiskra Ú.n.O са победили в последните си 9 мача.
|
05/04
14:30
|
Radnički 1946
Kraljevica
|
Kraljevica са победили в последните си 9 мача.
|
05/04
23:00
|
Pachuca
Tigres UANL
|
Pachuca са победили в последните си 9 мача.
|
05/04
16:30
|
Vacallo
Monteceneri
|
Monteceneri са победили в последните си 9 мача.
|
05/04
14:30
|
Sava Kranj
Bled-Bohinj Hirter
|
Bled-Bohinj Hirter са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
Elektra
BSK
|
Elektra са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
14:30
|
Perbál SC
GSK
|
GSK са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:30
|
Šobec Lesce
Roltek Dob
|
Roltek Dob са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:30
|
Val
Jadran KS
|
Val са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół
|
Ekoball Stal Sanok са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
Radnički Kovin
Vojvodina 1928
|
Vojvodina 1928 са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
14:30
|
Zemun
Teleoptik
|
Teleoptik са победили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:30
|
Stražilovo
Petar Puača
|
Stražilovo са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:45
|
Vinogorac
NK Slobodnica
|
Vinogorac са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Athletico Vinga
Viitorul Arad
|
Viitorul Arad са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Ózd-Sajóvölgye
Hidasnemeti VSC
|
Ózd-Sajóvölgye са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
OŠK
Funtana
|
OŠK са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Petržalka
Prešov
|
Petržalka са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
18:00
|
FC Ferreiras B
Quarteira
|
Quarteira са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
14:30
|
Lauš Banja Luka
Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Mladost 1977
NK Bonk
|
NK Bonk са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
NK Špansko
Mladost
|
Mladost са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Zagreb 041
Hrvatski Leskovac
|
Hrvatski Leskovac са победили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:30
|
Metalac (M)
Frankopan (S)
|
Frankopan (S) са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
14:30
|
Šamot
Kalipolje
|
Kalipolje са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:00
|
Grêmio
APAFUT U17
|
Grêmio са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Lokomotiva Rijeka
Umag-Umago
|
Lokomotiva Rijeka са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
|
Lech Rypin са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
16:00
|
Al-Wakrah
Al-Rayyan
|
Al-Rayyan са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
14:30
|
Tekstilac
Crni Vrh
|
Crni Vrh са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Bestovje
Jamnica
|
Bestovje са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Sloga (J)
Sapci
|
Sapci са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Bjelica
Dragačevo
|
Dragačevo са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
17:00
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12
Talleres - SUB 12
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12 са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół
|
Pogoń-Sokół са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Graničar (BV)
Posavac (K)
|
Graničar (BV) са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
16:00
|
Dinamo Kirov
Volna Kovernino
|
Dinamo Kirov са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:30
|
Pas de la Casa
Santa Coloma
|
Santa Coloma са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
NK Špansko
Mladost
|
NK Špansko са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
17:00
|
Hranice
Baník Ostrava B
|
Baník Ostrava B са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Bratstvo Gr.
Tomislavgrad
|
Bratstvo Gr. са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
17:00
|
Melide
Castello
|
Castello са победили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Freienbach
Tuggen
|
Tuggen са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:30
|
Santa Quitéria
Combate Barreirinha
|
Combate Barreirinha са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers II
SC YF Juventus
|
SC YF Juventus са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:00
|
Lajeado U17
Internacional
|
Internacional са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:30
|
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Fortaleza U17 са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
14:30
|
Brackley
Boston
|
Brackley са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:30
|
Rusin
Bršadin
|
Bršadin са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Budućnost (SC)
Kozara
|
Budućnost (SC) са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:00
|
São Luiz U17
Juventude U17
|
Juventude U17 са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:00
|
Deportivo Municipal
Universitario
|
Universitario са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:00
|
Real Noroeste U20
Porto Vitoria
|
Porto Vitoria са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Jedinstvo (V)
Mladost Omoljica
|
Mladost Omoljica са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Przemsza Siewierz
Piast Gliwice II
|
Piast Gliwice II са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Wattwil Bunt 1929
FC Arbon 05
|
FC Arbon 05 са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
14:30
|
OFK Napredak Markovac
FK Đerdap Golubac
|
OFK Napredak Markovac са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
14:30
|
Omladinac (Z)
FK FAP Priboj
|
FK FAP Priboj са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Ravangrad 2018
Sloga (Č)
|
Sloga (Č) са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:30
|
Testvériség
Unione FC
|
Unione FC са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Sloboda (V)
Dinamo 01
|
Sloboda (V) са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
ZET
Kralj Tomislav
|
Kralj Tomislav са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Mladost (D)
Motičina
|
Motičina са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Alsózsolca
Edelény-Borsodszer
|
Alsózsolca са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Jiskra II
SK Petrin Plzen
|
SK Petrin Plzen са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:30
|
Operário
Coritiba
|
Coritiba са победили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:30
|
Deportivo Metalurgico
Camioneros
|
Camioneros са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Kameni
Hajduk 1932
|
Hajduk 1932 са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Carénage
Mondial Club
|
Carénage са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Šumadija (D)
Maršić
|
Šumadija (D) са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Sumperk
Opava B
|
Opava B са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:30
|
Ceará
Ferroviário U17
|
Ferroviário U17 са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
19:00
|
Fluminense
Atlético-MG
|
Atlético-MG са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Náutico
Ypiranga
|
Ypiranga са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Deportivo Moto Kart - SUB 16
Recreativo Estrellas - SUB 16
|
Deportivo Moto Kart - SUB 16 са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Čulinec
Čehi
|
Čehi са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
21:00
|
Atom
Avangard-M
|
Atom са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
Monza
Lazio
|
Lazio са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:00
|
Real Noroeste U20
Porto Vitoria
|
Real Noroeste U20 са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Zalesianka Zalesie
Sandecja II Nowy Sącz
|
Sandecja II Nowy Sącz са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:30
|
Deportivo Moto Kart - SUB 14
Recreativo Estrellas - SUB 14
|
Deportivo Moto Kart - SUB 14 са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Água Longa
AB 92
|
Água Longa са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:30
|
Villaralbo B
Camarzana y Los Valles
|
Camarzana y Los Valles са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Stupnik
Moslavac
|
Moslavac са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Mladost (L)
Dinamo (J)
|
Mladost (L) са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Czarni 1910 Jasło
Ostoja Kołaczyce
|
Czarni 1910 Jasło са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
La Résistance
La Frégate
|
La Résistance са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Amical Club
La Gauloise
|
Amical Club са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Lunjkovec
Mladost (SP)
|
Mladost (SP) са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
21:00
|
Torque
Juventud
|
Juventud са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Radunia II Stężyca
Jaguar
|
Jaguar са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:30
|
US Bougouni
AS Korofina
|
US Bougouni са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:30
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 14
Talleres - SUB 14
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 14 са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
CD Cruzeiro
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de Ilobasco са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Skołyszyn
Przełęcz Dukla
|
Przełęcz Dukla са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
23:00
|
Melbourne City
Sydney FC
|
Melbourne City са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
MTK
Szent Mihály SE
|
MTK са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Graničar (BV)
Posavac (K)
|
Posavac (K) са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Naprijed
Strug
|
Strug са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
22:30
|
Charleston Battery
Hartford Athletic
|
Charleston Battery са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Unicum
Szendehely
|
Szendehely са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
FK Spartak Soběslav
Aritma Praha
|
Aritma Praha са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Arcus
Nemere Ghelinta
|
Arcus са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:15
|
Slavonac Nova Kapela
Hajduk Pakrac
|
Slavonac Nova Kapela са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Omiš
Zadar
|
Zadar са победили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Olimpia Olsztynek
Polonia Lidzbark Warmiński
|
Polonia Lidzbark Warmiński са победили в последните си 4 мача.
|
Загуби за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/04
16:00
|
CSD Vendaval
CD Once Lobos Chalchuapa
|
CSD Vendaval са загубили в последните си 24 мача.
|
05/04
15:00
|
Daruvar
Tomislav Berek
|
Tomislav Berek са загубили в последните си 17 мача.
|
05/04
15:00
|
Glinishchevo
Sputnik Karachev
|
Sputnik Karachev са загубили в последните си 13 мача.
|
05/04
14:30
|
Šamot
Kalipolje
|
Šamot са загубили в последните си 12 мача.
|
05/04
17:00
|
Ravecchia
Vedeggio
|
Ravecchia са загубили в последните си 11 мача.
|
05/04
15:00
|
Novaci
Karaorman
|
Karaorman са загубили в последните си 10 мача.
|
05/04
15:00
|
Jeziorak Chwałowice
Tanew Wólka Tanewska
|
Jeziorak Chwałowice са загубили в последните си 10 мача.
|
05/04
15:00
|
Victoria Nădlac
ACB Ineu II
|
ACB Ineu II са загубили в последните си 9 мача.
|
05/04
15:00
|
Tworków
GKS II Tychy
|
Tworków са загубили в последните си 9 мача.
|
05/04
14:30
|
Diósgyőr
MOL Vidi FC
|
MOL Vidi FC са загубили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
TJ Jiskra Ú.n.O
Letohrad
|
Letohrad са загубили в последните си 8 мача.
|
05/04
14:30
|
FK Karanovac
Krajina (BL)
|
FK Karanovac са загубили в последните си 8 мача.
|
05/04
14:30
|
Veliko Gradište
FK Sloboda Lipe
|
FK Sloboda Lipe са загубили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
Jarota Jarocin
Obra Kościan
|
Jarota Jarocin са загубили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
Briteiros Santo Estêvão
Mosteiro
|
Mosteiro са загубили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
AFC Bubu
Flamura Rosie
|
Flamura Rosie са загубили в последните си 8 мача.
|
05/04
15:00
|
St. Johann
Rankweil
|
Rankweil са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Dornbirner
Bischofshofen
|
Dornbirner са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Constract Lubawa
Mamry Gizycko
|
Mamry Gizycko са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Jedinstvo
Mladost DK
|
Mladost DK са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
18:00
|
Imortal DC B
Moncarapachense B
|
Imortal DC B са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
23:00
|
El Farolito
Oakland Stompers
|
Oakland Stompers са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Hajdina
Dravograd
|
Dravograd са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
Kema
Lipa
|
Lipa са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
14:30
|
Kranj
Kranjska Gora
|
Kranjska Gora са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:00
|
UZU Darmanesti
Viitorul (Ca)
|
Viitorul (Ca) са загубили в последните си 7 мача.
|
05/04
15:30
|
Obilić (V)
Vinogradar
|
Vinogradar са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Gesztely
Sárospataki
|
Sárospataki са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:30
|
Trieste
União Vila Sandra
|
União Vila Sandra са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:00
|
Sambrasense
Messinense
|
Messinense са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Bátonyterenyei
Szécsény
|
Bátonyterenyei са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
14:30
|
Poreč
Sloga (K)
|
Poreč са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Barcia CF
Sporting B
|
Barcia CF са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
20:00
|
Asociacion Deportivo Pasto
Real Santander
|
Real Santander са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Moacsa
Harghita Aita Mare
|
Harghita Aita Mare са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
14:30
|
Skołyszyn
Przełęcz Dukla
|
Skołyszyn са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:30
|
Floresta U17
Clube Atlético Cearense U17
|
Clube Atlético Cearense U17 са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:30
|
Banovac
Jelengrad
|
Jelengrad са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:30
|
Nicolás Bruzone - SUB 14
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14
|
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14 са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
19:30
|
Progresso RR
São Raimundo-RR
|
Progresso RR са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:30
|
Marinci
Meteor
|
Meteor са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
16:00
|
MFC Metalurh
Metalist
|
MFC Metalurh са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers
Stade Ls Ouchy
|
Grasshoppers са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:00
|
Santa Tecla
Jocoro FC
|
Jocoro FC са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
20:00
|
Delfines Del Este FC
Atl. San Cristóbal
|
Atl. San Cristóbal са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
Klana
Borac Bakar
|
Klana са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
15:00
|
FC Chatel-St-Denis
FC La Tour/Le Paquier
|
FC Chatel-St-Denis са загубили в последните си 6 мача.
|
05/04
18:00
|
Capellen
Thes Sport
|
Capellen са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
21:30
|
U. de Concepción
San Felipe
|
San Felipe са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:30
|
Poljičanin 1921
Imotski
|
Poljičanin 1921 са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Weesen
SV Schaffhausen
|
Weesen са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
CD Alesves
CD Lerines
|
CD Alesves са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Bélkő
Maklár
|
Bélkő са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
16:00
|
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
FC Bitburg 1919 са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
14:30
|
Sloga Saničani
Budućnost (BL)
|
Sloga Saničani са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Plavi (P)
Trnava (G)
|
Trnava (G) са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
16:00
|
Lusitania FC Lourosa
Gil Vicente
|
Lusitania FC Lourosa са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
14:30
|
Nagykáta
Dunaharaszti
|
Nagykáta са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
16:00
|
Cabeça Gorda
Aldeia Fernandes
|
Aldeia Fernandes са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
20:00
|
Deportivo Madryn
Atl. Rafaela
|
Atl. Rafaela са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
14:30
|
Trebič
Rajko Mitić
|
Trebič са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
17:00
|
Hranice
Baník Ostrava B
|
Hranice са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:00
|
KSC Lokeren Temse
URSL Visé
|
KSC Lokeren Temse са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Mošćanica
Natron
|
Mošćanica са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Gomionica Bronzani Majdan
Vrbas
|
Gomionica Bronzani Majdan са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Mándok
Austria
|
Austria са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
19:00
|
Torre Fuerte
Club River San Julián
|
Club River San Julián са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
17:00
|
Uzwil 2
Bronschhofen
|
Bronschhofen са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
22:00
|
Windsor City
North Mississauga
|
Windsor City са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Straža
Ivančica (ZB)
|
Ivančica (ZB) са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:30
|
Burgos P.
Atlético Tordesillas
|
Burgos P. са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
18:00
|
Cruzeiro-RS U17
Passo Fundo U17
|
Passo Fundo U17 са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Zalesianka Zalesie
Sandecja II Nowy Sącz
|
Zalesianka Zalesie са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
20:00
|
Comunicaciones
San Carlos
|
San Carlos са загубили в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
Unia Rędziny
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Đurđenovac
Viljevo
|
Đurđenovac са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Medulin 1921
Uljanik
|
Medulin 1921 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Orzeł Miedary
Victoria Częstochowa
|
Orzeł Miedary са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Göteborg
Norrköping
|
Norrköping са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Omladinac Sanica
Mladost Polje
|
Omladinac Sanica са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Wattwil Bunt 1929
FC Arbon 05
|
Wattwil Bunt 1929 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Ustrzyki Dolne
Partyzant Targowiska
|
Partyzant Targowiska са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
17:15
|
Újpest
DVTK
|
Újpest са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Mladost (D)
Motičina
|
Mladost (D) са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
23:00
|
Academica SC
Olympic Club
|
Olympic Club са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Tamale Steadfast
Wa Power
|
Wa Power са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Siretu Saucesti
Voința Cleja
|
Siretu Saucesti са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Sl. Novi Grad
Progres
|
Progres са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:30
|
Patriotas U20
Andraus U20
|
Andraus U20 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Bátonyterenyei
Szécsény
|
Szécsény са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
Sc Goldau
FC Kickers Luzern
|
FC Kickers Luzern са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Chacarita Jrs.
Tristán Suárez
|
Tristán Suárez са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Teteks
KF Besa Doberdoll
|
Teteks са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
Sindri
KFK
|
Sindri са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Sloga (M)
Banat (V)
|
Sloga (M) са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Budućnost Banovići
Radnik Hadžići
|
Budućnost Banovići са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:00
|
Santo André
Patrocinense
|
Patrocinense са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Victoria Nădlac
ACB Ineu II
|
Victoria Nădlac са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
21:15
|
Fuerte San Francisco
Once Deportivo
|
Fuerte San Francisco са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Bruntál са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
Saku Sporting
Lootos Polva
|
Lootos Polva са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Radnički 2020
Orljane
|
Orljane са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:30
|
Azuriz
Grêmio Maringá U20
|
Grêmio Maringá U20 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:30
|
Morales del Vino Atlético
Fresno de la Ribera
|
Morales del Vino Atlético са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Partyzant Radoszyce
ŁKS Łagów
|
Partyzant Radoszyce са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
FK Sloga (R)
Posavina
|
FK Sloga (R) са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
USM Khenchela
Belouizdad
|
USM Khenchela са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Kamen (P)
Primorac Biograd
|
Primorac Biograd са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Sokół K.
KS Unia Solec Kujawski
|
Sokół K. са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:30
|
Tupi
Betim
|
Tupi са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
SC Buochs
SC Cham II
|
SC Buochs са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
14:30
|
Rudar (P)
Osnić
|
Rudar (P) са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Cerfa
Jeunesse Evolution FC
|
Cerfa са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Martin
Dubnica
|
Dubnica са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
USR
Stade Lamentinois
|
USR са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
18:00
|
Avaí
Figueirense
|
Figueirense са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
Athletic Bilbao
Villarreal
|
Villarreal са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Hanácká Slavia
Sparta Praha B
|
Hanácká Slavia са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Nicolás Bruzone - SUB 16
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 16
|
Nicolás Bruzone - SUB 16 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers
Stade Ls Ouchy
|
Stade Ls Ouchy са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Valdebek
Istra Tar
|
Valdebek са загубили в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Al Taleaa Ghat
Al Hekma Qatrun
|
Al Hekma Qatrun са загубили в последните си 4 мача.
|
Равенства за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/04
18:30
|
Everton (LP)
Deportivo Provincial
|
Deportivo Provincial са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/04
16:00
|
Skanstes SK
Rēzekne
|
Skanstes SK са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/04
18:00
|
Rio Branco
Atl. Francana
|
Atl. Francana са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/04
22:30
|
Floresta
Ferroviária
|
Ferroviária са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/04
17:00
|
Dakar Sacre Cœur
Linguere
|
Linguere са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Shamrock Rovers FC
Peamount Utd
|
Shamrock Rovers FC са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/04
15:00
|
Enköping
Hudiksvall
|
Hudiksvall са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
05/04
18:30
|
Tailândia Tapajós
Águia de Marabá
|
Águia de Marabá са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
05/04
15:00
|
Stejarul Vlădești
Corona Mihaesti
|
Stejarul Vlădești са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Costa Rica-MS
Inter de Limeira
|
Costa Rica-MS са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
05/04
20:00
|
Olympique du Marin
Étoile de Basse-Pointe
|
Olympique du Marin са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
05/04
17:00
|
Esporte Clube Pelotas
Lajeadense
|
Lajeadense са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
05/04
16:00
|
El Dakhlya
Ceramica Cleopatra
|
Ceramica Cleopatra са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
Победи, равенства, загуби - серии на отборите
Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.
Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.