Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Днес
(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/28
13:00
|
BSV
Werder II
|
Werder II са победили в последните си 27 мача.
|
04/28
14:00
|
Apollon Efpaliou
Potamia
|
Apollon Efpaliou са победили в последните си 24 мача.
|
04/28
13:00
|
Kavala
Keravnos Aggelochori
|
Kavala са победили в последните си 20 мача.
|
04/28
14:00
|
Panarkadikos AO
Pallixouriakos
|
Panarkadikos AO са победили в последните си 20 мача.
|
04/28
08:00
|
Gloria Burias
Progresul Mogosoaia
|
Progresul Mogosoaia са победили в последните си 19 мача.
|
Победи за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/28
13:00
|
BSV
Werder II
|
Werder II са победили в последните си 27 мача.
|
04/28
14:00
|
Apollon Efpaliou
Potamia
|
Apollon Efpaliou са победили в последните си 24 мача.
|
04/28
13:00
|
Kavala
Keravnos Aggelochori
|
Kavala са победили в последните си 20 мача.
|
04/28
14:00
|
Panarkadikos AO
Pallixouriakos
|
Panarkadikos AO са победили в последните си 20 мача.
|
04/28
08:00
|
Gloria Burias
Progresul Mogosoaia
|
Progresul Mogosoaia са победили в последните си 19 мача.
|
04/28
14:30
|
Banatul
Omladinac (Z)
|
Banatul са победили в последните си 19 мача.
|
04/28
14:00
|
Prima Brăduț
Stăruința Zagon
|
Prima Brăduț са победили в последните си 19 мача.
|
04/28
08:00
|
Vulturii Fărcășești
AS Petrolul Stoina
|
Vulturii Fărcășești са победили в последните си 16 мача.
|
04/28
14:00
|
FC Moudanion
Apollon Kryas Vrysis 1960
|
Apollon Kryas Vrysis 1960 са победили в последните си 16 мача.
|
04/28
14:00
|
Pyrasos Neas Agchialou
Ol. Volou
|
Ol. Volou са победили в последните си 16 мача.
|
04/28
13:00
|
Egestorf/Langreder
Emden
|
Emden са победили в последните си 15 мача.
|
04/28
08:00
|
Voința Voinești
Fulgerul Țibănesti
|
Voința Voinești са победили в последните си 14 мача.
|
04/28
11:00
|
Atletico Monor
Vointa
|
Atletico Monor са победили в последните си 14 мача.
|
04/28
14:00
|
Zadrugar (DT)
Slatina
|
Zadrugar (DT) са победили в последните си 14 мача.
|
04/28
16:00
|
Novigrad
Moela
|
Novigrad са победили в последните си 13 мача.
|
04/28
11:00
|
Luceafărul Mărgineni
Clabucet Nord
|
Clabucet Nord са победили в последните си 13 мача.
|
04/28
08:00
|
Ceahlaul II
Girov
|
Ceahlaul II са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
12:00
|
Split
Osijek
|
Osijek са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
08:00
|
Constructorul Topraisar
Aurora 23
|
Aurora 23 са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
15:00
|
Borac (U)
Budućnost (Z)
|
Borac (U) са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
15:00
|
Lasta
Junak (VP)
|
Lasta са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
12:00
|
Olimpia Stanilești
Hușana Huși
|
Hușana Huși са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
14:00
|
Luceafărul Bălan
Barcău Nușfalău
|
Barcău Nușfalău са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
14:00
|
Viitorul Severin
Recolta Dănceu
|
Viitorul Severin са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
08:00
|
Siretul Suraia
CSL Victoria Gugești
|
CSL Victoria Gugești са победили в последните си 12 мача.
|
04/28
13:30
|
Real Soveria Simeri
Academy Crotone
|
Academy Crotone са победили в последните си 11 мача.
|
04/28
08:00
|
Victoria Olteni
Voinţa Măgurele
|
Victoria Olteni са победили в последните си 11 мача.
|
04/28
09:00
|
Pogoń II Siedlce
Sęp Żelechów
|
Pogoń II Siedlce са победили в последните си 11 мача.
|
04/28
14:00
|
Khimik Novomoskovsk
Aerozol Novomoskovsk
|
Khimik Novomoskovsk са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Sveta Jana
Mladost (KD)
|
Mladost (KD) са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
14:00
|
Pissonas
Kathenoi
|
Kathenoi са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Sporting de Pombal
Caldas S.C B
|
Sporting de Pombal са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Dinamo (KD)
Mladost (Čač)
|
Mladost (Čač) са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
14:00
|
Prima Brăduț
Stăruința Zagon
|
Stăruința Zagon са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
17:30
|
Lokomotiva
Rijeka
|
Rijeka са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
21:00
|
Satsaid
Boca Juniors
|
Boca Juniors са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Bratstvo (GB)
Mikleuš
|
Bratstvo (GB) са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
14:00
|
Apollon Agiou Ioanni
Rethymniakos
|
Rethymniakos са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:30
|
JIPPO
Jaro
|
Jaro са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:30
|
Vojvodina
Crvena zvezda
|
Crvena zvezda са победили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Posavac
Soko 1970
|
Soko 1970 са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:00
|
Fröhlich Foieni
Recolta Sanislău
|
Fröhlich Foieni са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
11:30
|
AS Olimpia Mirsa
Speranta
|
Speranta са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
12:00
|
Ferencváros
Győri ETO
|
Győri ETO са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
12:00
|
Gloria Sălsig
Satu Nou de Jos
|
Satu Nou de Jos са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:30
|
Kraljevica
Midžor
|
Kraljevica са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:00
|
Crișul Chișineu Criș II
Vârfurile
|
Crișul Chișineu Criș II са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:00
|
Karaula
Lugovi
|
Lugovi са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:00
|
Avanca
Santo André
|
Avanca са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:00
|
Aparecida
Termas de São Vicente
|
Aparecida са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
13:00
|
Korinthos 2006
Dafni Eksamilion
|
Korinthos 2006 са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
13:30
|
Calcio Malvito
Nuova Roggiano
|
Calcio Malvito са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
12:00
|
Andernach
Hoffenheim II
|
Andernach са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
13:30
|
Brixen
Latsch
|
Brixen са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:00
|
Hajduk (Č)
Sirig
|
Sirig са победили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:00
|
Anagennisi Perivoliou
AE Grammochoria
|
Anagennisi Perivoliou са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Leixões B
Nogueirense
|
Nogueirense са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
12:50
|
Dugopolje
Šibenik
|
Šibenik са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:00
|
Neas Ionias
Karavas
|
Karavas са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Vointa Darza
CSO Bragadiru
|
CSO Bragadiru са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
12:00
|
Găești
Petrolul Răscăeți
|
Găești са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Mirandês
Bragança
|
Bragança са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Mladost Polje
Ključ
|
Ključ са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
ŠD Bogojina
Cankova
|
ŠD Bogojina са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Birza
Ceramica Oboga
|
Birza са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
17:30
|
Wieczysta II
Garbarnia II
|
Wieczysta II са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
13:00
|
Astir Varis
Marko
|
Marko са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:30
|
Bratstvo (J)
Dinamo (BPS)
|
Bratstvo (J) са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:00
|
PSG
Lyon
|
Lyon са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
05:00
|
W. Sydney Y
Leichhardt
|
W. Sydney Y са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
13:00
|
Imolese
Carpi
|
Carpi са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:00
|
Shipka
Draginovo
|
Draginovo са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
NK Zmaj
FK Liješeva Visoko
|
FK Liješeva Visoko са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Adana DS
Galatasaray
|
Galatasaray са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:00
|
Apollon Agiou Ioanni
Rethymniakos
|
Apollon Agiou Ioanni са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Peștera
Recolta Nicolae Bălcescu
|
Peștera са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Șoimii Gura Humorului
CSO Viitorul Liteni
|
Șoimii Gura Humorului са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Borac (M)
Obilić 1933
|
Borac (M) са победили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Lesichovo
Benkovski
|
Lesichovo са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Minyor
Lesichovo
|
Lesichovo са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Dinamo Minsk FC
Dnepr Mogilev
|
Dinamo Minsk FC са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Reka
Omladinac (H)
|
Omladinac (H) са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:30
|
Olimpia Merano
Oltrisarco Juventus Club
|
Olimpia Merano са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Desenzano
Arconatese
|
Desenzano са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Val
Urania
|
Val са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:30
|
Nissa
Aspra
|
Nissa са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Băgău
|
Băgău са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:30
|
Frankopan RA
Vidor Matijević (SL)
|
Frankopan RA са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Andritsainas 2023
Pyrgou 2023
|
Pyrgou 2023 са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Lens
Lille
|
Lille са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
PPG Rujevac
Češko Selo
|
Češko Selo са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:30
|
Vojvodina 1928
Begej Žitište
|
Vojvodina 1928 са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Poiana Popești
Gloria Românești
|
Gloria Românești са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Gloria Românești
Poiana Popești
|
Gloria Românești са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Olimpia Bocsig
Socodor II
|
Socodor II са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Unirea (B)
Olimpia Domănești
|
Unirea (B) са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Sokół Kamień
Ekoball Stal Sanok
|
Ekoball Stal Sanok са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Boys Vairano
Roccaravindola 1973
|
Boys Vairano са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Viitorul Odobescu
Phoenix Ulmu
|
Phoenix Ulmu са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Anthoupolis
Tsaritsani
|
Anthoupolis са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Neas Ionias
Karavas
|
Neas Ionias са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Tarouquense
Carvalhais
|
Carvalhais са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Stal II Stalowa Wola
Żdziary
|
Żdziary са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:30
|
E. Hohkeppel
Bergisch Gladbach
|
E. Hohkeppel са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Triumf Barca
Avântul Giubega
|
Avântul Giubega са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
11:00
|
Zryw Sobolew
Wektra Zbuczyn
|
Wektra Zbuczyn са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Luceafărul Slava Cercheză
Progresul Isaccea
|
Progresul Isaccea са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Progresul Isaccea
D. Tulcea
|
Progresul Isaccea са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:30
|
Budućnost (BB)
Crvena Zvezda (P)
|
Crvena Zvezda (P) са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Kaćuni
Sportprevent
|
Kaćuni са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Băgău
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:45
|
Ludogorets
Krumovgrad
|
Ludogorets са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Metz II
Troyes 2
|
Troyes 2 са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
12:00
|
Malmö
AIK
|
Malmö са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
21:00
|
Humaitá
Porto Velho
|
Porto Velho са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
19:30
|
Vilhena
Porto Velho
|
Porto Velho са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
U. S. de Montemor
Viana do Alentejo
|
Viana do Alentejo са победили в последните си 7 мача.
|
04/28
16:00
|
Flora Tallinn
JK Tallinna
|
Flora Tallinn са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Trgovački Sremska Mitrovica
Zeka Buljubaša
|
Zeka Buljubaša са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Ferreira do Zêzere
Abrantes e Benfica
|
Abrantes e Benfica са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Agnonese
Isernia
|
Isernia са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Foros Vale Figueira
O Calipolense
|
O Calipolense са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Keratsini
Loutraki
|
Keratsini са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Matera
Martina
|
Martina са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Kállósemjén
Nagyecsed
|
Nagyecsed са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Cascais
Belenenses B
|
Belenenses B са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:30
|
Vojvodina (B)
Bega Novi Itebej
|
Vojvodina (B) са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
21:00
|
P. dos Solimões
São Raimundo-RR
|
São Raimundo-RR са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
11:30
|
Genk
Club Brugge
|
Club Brugge са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Polet Skrad
Risnjak Lokve
|
Risnjak Lokve са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Flacăra Gaz-Metan
Recolta Alma
|
Recolta Alma са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
11:30
|
Viitorul Bărăști
Lupii Profa
|
Lupii Profa са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Sūduva
Žalgiris
|
Žalgiris са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Viitorul Murighiol
Șoimii Topolog
|
Viitorul Murighiol са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Worthing
Maidstone
|
Worthing са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
11:30
|
Neustrelitz
Hertha 03
|
Hertha 03 са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Keraunos Irion
Aristeionas
|
Aristeionas са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci
Lijevče Nova Topola
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Minsk
Dynamo Brest
|
Minsk са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:30
|
Sudinox Vișea
Meteor Mociu
|
Meteor Mociu са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Victoria Olteni
Voinţa Măgurele
|
Voinţa Măgurele са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Folgore/Falciano
La Fiorita
|
La Fiorita са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
La Fiorita
Folgore/Falciano
|
La Fiorita са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Dübendorf
FC Bülach
|
Dübendorf са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
09:00
|
Viitorul Tisău
Partizanul
|
Viitorul Tisău са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Olimpia II Elbląg
Dobre Miasto
|
Dobre Miasto са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Rikard Benčić
Goranin
|
Rikard Benčić са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
NK Bonk
Mladost (JM)
|
NK Bonk са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
União FC
Naval 1893
|
Naval 1893 са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Jedinstvo (P)
Budućnost (R)
|
Budućnost (R) са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
SPVGG Vreden 1921
Turkspor Dortmund 2000
|
Turkspor Dortmund 2000 са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Spicul Râmnicelu
Voința Plopu
|
Spicul Râmnicelu са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Voința Adânca
Sportul Lucieni
|
Sportul Lucieni са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:30
|
Luceafărul Ghirișu Român
Viitorul Cătina
|
Viitorul Cătina са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Fulgens Foligno
A.S.D. Pierantonio Sport
|
Fulgens Foligno са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Dentas Tărtășești
Lungulețu
|
Lungulețu са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Viitorul Ohaba Forgaci
Boldur II
|
Viitorul Ohaba Forgaci са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:15
|
Psunj Sokol
Vinogorac
|
Vinogorac са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Keratsini
Loutraki
|
Loutraki са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Azzurra Monserrato
Cannonau Jerzu Picchi
|
Cannonau Jerzu Picchi са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
12:00
|
Muscelul Văleni
Valahii 1456 Târgoviște
|
Valahii 1456 Târgoviște са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
18:30
|
Independiente
Quilmes
|
Quilmes са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Rječina
Vihor Baška
|
Vihor Baška са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Borac Stejanovci
Sremac
|
Sremac са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Šumar
Hajduk (V)
|
Šumar са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Victoria Traian II
Gloria Movila Miresii
|
Victoria Traian II са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Hajduk (G)
Stražilovo
|
Stražilovo са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Podravec (T)
GOŠK
|
Podravec (T) са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:30
|
Velke Hamry
Vysoké Mýto
|
Velke Hamry са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Progresul Măldărești 2019
Oltul Dăeşti
|
Progresul Măldărești 2019 са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
12:00
|
Ferencváros
Győri ETO
|
Ferencváros са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
11:00
|
Silvicultorul
CS Progresul Nasaud
|
Silvicultorul са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Avântul Jamu Mare
Petroman
|
Petroman са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
11:15
|
Erchim
FC Ulaanbaatar
|
FC Ulaanbaatar са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Nova Ves
Bukovčan 27
|
Nova Ves са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
FK Iskra
Otrant-Olympic
|
Otrant-Olympic са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Sloboda Tužno
Plitvica
|
Sloboda Tužno са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Targşorul Vechi Stăncești
Progresul Bucov
|
Progresul Bucov са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
12:00
|
Liptovský Mikuláš
Petržalka
|
Petržalka са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
09:00
|
Lodigiani Calcio 1972
Formia
|
Lodigiani Calcio 1972 са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Atletico Masainas
Senorbi
|
Atletico Masainas са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
10:00
|
Honvéd II
Vasas II
|
Vasas II са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Alghero
Luogosanto
|
Alghero са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Apollon Paralimniou
Panthrakikos
|
Panthrakikos са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Luceafărul Bălan
Barcău Nușfalău
|
Luceafărul Bălan са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Fotbal Curciu
Arsenal Dirlos
|
Fotbal Curciu са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Stade Rennais
Avranches
|
Stade Rennais са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
12:00
|
Potsdam
Wolfsburg II
|
Potsdam са победили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Carbonia
Ossese
|
Ossese са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
15:00
|
Mladost (DD)
Čulinec
|
Čulinec са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
11:00
|
Bradul Vama
Larix Dornisoara
|
Larix Dornisoara са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
15:00
|
Čelik
Bratstvo Gr.
|
Bratstvo Gr. са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
05:00
|
Suwon Bluewings
Gyeongnam
|
Suwon Bluewings са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
14:00
|
Walferdange
Rodange
|
Rodange са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
15:00
|
Strømsgodset
Kristiansund
|
Strømsgodset са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
08:00
|
Academica Heracleea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
08:00
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
Luceafărul Slava Cercheză
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
10:00
|
Praviano
Lealtad
|
Praviano са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
08:00
|
Chirnogeni
Viisoara
|
Viisoara са победили в последните си 5 мача.
|
04/28
13:00
|
Termoli
L'Aquila 1927
|
L'Aquila 1927 са победили в последните си 5 мача.
|
Загуби за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/28
12:30
|
13.April
Gornji Stepoš
|
13.April са загубили в последните си 31 мача.
|
04/28
13:00
|
Forulum
Altilia
|
Altilia са загубили в последните си 30 мача.
|
04/28
14:30
|
Pridjel Donji
Polet Podnovlje
|
Pridjel Donji са загубили в последните си 25 мача.
|
04/28
13:00
|
Magnisiakos
Trikala
|
Magnisiakos са загубили в последните си 25 мача.
|
04/28
08:00
|
Progresul Spartac
Chindia Târgoviște
|
Progresul Spartac са загубили в последните си 24 мача.
|
04/28
13:00
|
Kavala
Keravnos Aggelochori
|
Keravnos Aggelochori са загубили в последните си 24 мача.
|
04/28
13:00
|
Rawys Raciąż
Stal Grudziądz
|
Stal Grudziądz са загубили в последните си 23 мача.
|
04/28
14:30
|
Pobeda
Omladinac 1927
|
Pobeda са загубили в последните си 22 мача.
|
04/28
09:00
|
Racing Ardea
Monte San Biagio
|
Racing Ardea са загубили в последните си 22 мача.
|
04/28
21:00
|
San Pablo Municipal
CSD Vendaval
|
CSD Vendaval са загубили в последните си 22 мача.
|
04/28
15:00
|
Prokosovići
Radnički
|
Prokosovići са загубили в последните си 19 мача.
|
04/28
14:00
|
Conpet 2006
Zarea Cuza Vodă
|
Conpet 2006 са загубили в последните си 19 мача.
|
04/28
13:00
|
PO Fikis
A.O.N.A.
|
PO Fikis са загубили в последните си 18 мача.
|
04/28
14:00
|
Meget Remetea Mare
Făget
|
Meget Remetea Mare са загубили в последните си 17 мача.
|
04/28
14:00
|
Ozremica
Lugovi Čačak
|
Ozremica са загубили в последните си 17 мача.
|
04/28
12:00
|
Denizlispor
Uşakspor
|
Uşakspor са загубили в последните си 17 мача.
|
04/28
08:00
|
Luceafărul Drajna
Voinţa 2009 Gornet
|
Voinţa 2009 Gornet са загубили в последните си 16 мача.
|
04/28
15:00
|
Tomislav Berek
Bilogora (K)
|
Tomislav Berek са загубили в последните си 16 мача.
|
04/28
11:00
|
Vointa Hantesti
Sporting Vointa Bunesti
|
Sporting Vointa Bunesti са загубили в последните си 15 мача.
|
04/28
08:00
|
Parângul Bumbești-Jiu
CS Petrolul Bustuchin
|
Parângul Bumbești-Jiu са загубили в последните си 15 мача.
|
04/28
14:00
|
Ethnikos Dimitriou
AEO Orxomenos
|
AEO Orxomenos са загубили в последните си 15 мача.
|
04/28
15:00
|
Grbci (R)
Snježnik
|
Snježnik са загубили в последните си 14 мача.
|
04/28
13:00
|
Dunav II
Kubrat 2016
|
Kubrat 2016 са загубили в последните си 13 мача.
|
04/28
14:00
|
Ozremica
Lugovi Čačak
|
Lugovi Čačak са загубили в последните си 13 мача.
|
04/28
13:30
|
Cittanova
Stilo Monasterace
|
Stilo Monasterace са загубили в последните си 13 мача.
|
04/28
08:00
|
Recolta Conțești
Avântul Tătăruși
|
Recolta Conțești са загубили в последните си 13 мача.
|
04/28
09:00
|
Activ Valea Seacă
Recolta Conțești
|
Recolta Conțești са загубили в последните си 13 мача.
|
04/28
14:30
|
Stig
Kumane
|
Stig са загубили в последните си 13 мача.
|
04/28
13:30
|
U.S. Montecchio
Bagnolese
|
Bagnolese са загубили в последните си 12 мача.
|
04/28
14:00
|
Benkovski
Spartak Kalugerovo II
|
Spartak Kalugerovo II са загубили в последните си 12 мача.
|
04/28
15:00
|
Voloder
Sloga (H)
|
Sloga (H) са загубили в последните си 12 мача.
|
04/28
09:00
|
Viitorul Candești
Flamura Racovițeni
|
Flamura Racovițeni са загубили в последните си 12 мача.
|
04/28
11:00
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk
Sputnik Karachev
|
Sputnik Karachev са загубили в последните си 12 мача.
|
04/28
14:00
|
Viitorul Șepreuș
Recolta Apateu
|
Recolta Apateu са загубили в последните си 12 мача.
|
04/28
14:30
|
ŽAK
Budućnost (SC)
|
ŽAK са загубили в последните си 12 мача.
|
04/28
15:00
|
Top Talent
Miracle Land
|
Top Talent са загубили в последните си 11 мача.
|
04/28
15:15
|
Parasan
BSK
|
BSK са загубили в последните си 11 мача.
|
04/28
09:00
|
Gorski Car
Šamot
|
Šamot са загубили в последните си 11 мача.
|
04/28
13:30
|
Cordovado
San Luigi
|
Cordovado са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Mamarrosa
Ribeira da Azenha
|
Mamarrosa са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
13:00
|
Giresunspor
Sakaryaspor
|
Giresunspor са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
08:00
|
Deva II
Minerul Uricani
|
Minerul Uricani са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Mladost (I)
Slavonac Preslatinci
|
Mladost (I) са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
08:00
|
Luceafărul Poiana
Viitorul Gheboaia
|
Luceafărul Poiana са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
08:00
|
Flacăra Filipeşti de Târg
Ariceştii Rahtivani
|
Flacăra Filipeşti de Târg са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
08:15
|
SP Falcons FC
FC Bavarians
|
FC Bavarians са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Sava
Mladost (K)
|
Sava са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Sloga (J)
Mladost (Č)
|
Mladost (Č) са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
12:00
|
RSV Eintracht 1949 e.V.
FSV Union
|
FSV Union са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
14:00
|
Isili
Fer Massenti S. Giovanni
|
Fer Massenti S. Giovanni са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
15:00
|
Sloga (G)
ASK
|
ASK са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
14:00
|
Slovan Valea Cerului
Voința Cheresig
|
Slovan Valea Cerului са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
09:30
|
Atletic Orbeasca
Vointa Dunarea Pietrosani
|
Vointa Dunarea Pietrosani са загубили в последните си 10 мача.
|
04/28
13:00
|
Mori S. Stefano
Virtus Bolzano
|
Mori S. Stefano са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:00
|
Coghinas Calcio
Posada
|
Posada са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
13:30
|
Cattolica Calcio
Cervia
|
Cervia са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
08:00
|
Gloria Berevoești
Vulturii Vulturești
|
Vulturii Vulturești са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
08:00
|
Înfrățirea 23
Pescăruşul Gîrliciu
|
Înfrățirea 23 са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:00
|
Jeziorak Chwałowice
Stal Gorzyce
|
Jeziorak Chwałowice са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
11:00
|
Mundo Resita
Voința Șoșdea
|
Mundo Resita са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:00
|
Viitorul Căscioarele
Unirea Manastirea
|
Viitorul Căscioarele са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:00
|
Allaríz
Antela
|
Allaríz са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
13:30
|
BW Friesdorf
Deutz 05
|
BW Friesdorf са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
11:00
|
Trubchevsk
Torpedo Roslavl
|
Trubchevsk са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
10:00
|
Villa De Alagón
Cella
|
Villa De Alagón са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:15
|
NK Slobodnica
Lipik
|
NK Slobodnica са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
12:00
|
Enisey 2
Luki-Energiya
|
Enisey 2 са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
15:00
|
Dajla
Rabac
|
Rabac са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:30
|
PonteVomano
Fossacesia
|
Fossacesia са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
09:00
|
Nettuno
Vis Sezze
|
Nettuno са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
08:00
|
Tineretul Poienarii Burchii
Progresul Aluniş
|
Tineretul Poienarii Burchii са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
13:30
|
Bentivoglio
Vis Novafeltria
|
Bentivoglio са загубили в последните си 9 мача.
|
04/28
14:00
|
CS Grevenmacher
Blo-W. Medernach
|
Blo-W. Medernach са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Radnički (B)
Budućnost (A)
|
Budućnost (A) са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Avântul Golăiești
Voința Bosia
|
Avântul Golăiești са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Raciu
ACS Gloria Bucsani
|
ACS Gloria Bucsani са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
13:00
|
Siegen
Schermbeck
|
Schermbeck са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
12:00
|
Muscelul Văleni
Valahii 1456 Târgoviște
|
Muscelul Văleni са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
12:00
|
Kreuzlingen
Wattwil Bunt 1929
|
Kreuzlingen са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Viitorul Poieni
Inter Dezmir
|
Inter Dezmir са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
13:00
|
Forza Coraggio
Arenzano
|
Forza Coraggio са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Ittihad Tawergha
Al Jihad
|
Ittihad Tawergha са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Gloria Smig
Sorostin Șeica-Mică
|
Sorostin Șeica-Mică са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Đurđin
Ravangrad 2018
|
Ravangrad 2018 са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Sveta Jana
Mladost (KD)
|
Sveta Jana са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Amares
Forjães
|
Amares са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
23:00
|
Inter Wanica
SV Broki
|
SV Broki са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:00
|
Mosjøen
Rosenborg II
|
Mosjøen са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
11:30
|
FK Borac Ostruznica
Poštar 1930
|
Poštar 1930 са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
15:00
|
Oeiras
Estoril Praia B
|
Oeiras са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
08:00
|
Ciocârlia
Voința Cochirleni
|
Voința Cochirleni са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Enwsi Sikaiwn
Ethnikos Laginwn
|
Enwsi Sikaiwn са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Radnički (M)
Croatia (BV)
|
Croatia (BV) са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
13:00
|
Recolta Agrij
Cetate Almașu
|
Cetate Almașu са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Bukovik
Napredak 1929
|
Bukovik са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
13:00
|
Viitorul Hărănglab
Bekecs Măgherani
|
Bekecs Măgherani са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:00
|
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Ogniwo Wierzbica
|
Ogniwo Wierzbica са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
13:00
|
Mesolonghi
Ermionida
|
Mesolonghi са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
19:00
|
Trindade
Inhumas
|
Inhumas са загубили в последните си 8 мача.
|
04/28
14:30
|
Sremac (V)
Krušedol
|
Krušedol са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
11:00
|
Viitorul Forasti
Releul Mihoveni Scheia
|
Viitorul Forasti са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Apollon Smyrnis
Atromitos Peiraios
|
Atromitos Peiraios са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Penalva do Castelo
Lamego
|
Lamego са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:30
|
1. Oktobar
Podgrmeč
|
1. Oktobar са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
FC Unirea Scanteia
Stejarul Sinesti
|
Stejarul Sinesti са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Recolta Dumbrava
Cricovul Cioceni
|
Cricovul Cioceni са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Poljoprivrednik
Polet (M)
|
Poljoprivrednik са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Zvekovac
Croatia (NK)
|
Croatia (NK) са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Avanca
Santo André
|
Santo André са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Mosteiro
Pica
|
Mosteiro са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
16:00
|
Big Brain
Power
|
Big Brain са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
07:00
|
Panserraikos
AE Kifisia
|
AE Kifisia са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Pêro Pinheiro
Sporting B
|
Pêro Pinheiro са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:30
|
Ethnikos Metewrwn
Thermaikos Thessalonikis
|
Ethnikos Metewrwn са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Draganec
Sloga (B)
|
Draganec са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
10:00
|
Meton-FC Dabas
Korosladany MSK
|
Meton-FC Dabas са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Steaua Cornești
Voința Băgaciu
|
Voința Băgaciu са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:30
|
Budućnost (BL)
FK Karanovac
|
FK Karanovac са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Boluspor
Altay
|
Altay са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:30
|
Rat
SOŠK 1919
|
SOŠK 1919 са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
12:00
|
Voința Valea Voievozilor
Viitorul Postârnacu
|
Voința Valea Voievozilor са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Ouriense
Braga
|
Ouriense са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Granitul Babadag
Viitorul Horia
|
Viitorul Horia са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:30
|
A.S.D. San Pietro Apostolo 1963
A.S.D. Grifone Catanzaro
|
A.S.D. Grifone Catanzaro са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
12:00
|
Sintești Timiș
Foresta Mănăștiur
|
Foresta Mănăștiur са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Dotieas Agias
Ipokratis
|
Ipokratis са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
10:00
|
Salgótarján
Gyöngyösi AK
|
Gyöngyösi AK са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:30
|
Fruškogorac
Nosteria
|
Nosteria са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Crișul Alb Șicula
Progresul Hălmagiu
|
Crișul Alb Șicula са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Soimii
AS 2000
|
Soimii са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
14:00
|
Moravia
Stal Kunów
|
Stal Kunów са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Nafta veterani
Panonija (G)
|
Nafta veterani са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
22:30
|
Burnaby
Harbourside
|
Harbourside са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Tworków
KS Decor Belk
|
Tworków са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Reka
Omladinac (H)
|
Reka са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
13:00
|
Recolta Agrij
Cetate Almașu
|
Recolta Agrij са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Kupinec
Savski Marof
|
Kupinec са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Slanobarac
Obilić (V)
|
Obilić (V) са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
08:00
|
Proitos
Neas Kiou
|
Proitos са загубили в последните си 7 мача.
|
04/28
15:00
|
Zvekovac
Croatia (NK)
|
Zvekovac са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Podravac Svibovec Podravski
Omladinac (J)
|
Omladinac (J) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
21:00
|
Excursionistas
San Lorenzo
|
Excursionistas са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Argonautis Katakolou
Alfeios
|
Alfeios са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Alfeios
Oleneiakos
|
Alfeios са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
18:00
|
Náutico
Acauã
|
Náutico са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Nyiko Bisericani
Subcetate
|
Subcetate са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Omladinac (Ć)
Zrinski (T)
|
Zrinski (T) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
NK Fortuna Zenica
Proleter (M)
|
Proleter (M) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
AS Cornești
Radniciki Soca
|
AS Cornești са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
05:00
|
Central Coast Y.
Sutherland
|
Central Coast Y. са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
CCR Válega
Calvão
|
CCR Válega са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Thermaikos
Megas Alexandros Ag. Marinas
|
Megas Alexandros Ag. Marinas са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
02:00
|
Napa Valley 1839
Oakland Stompers
|
Oakland Stompers са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
10:00
|
Vélez
Marbella
|
Vélez са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Estrela
Alcaçovense
|
Alcaçovense са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Métropole Troyenne
Prix-les-Mezieres
|
Métropole Troyenne са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Cetatea Apata
Codlea II
|
Codlea II са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Asalt Cincu
Beclereana
|
Beclereana са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
22:00
|
Positive
Lion Heart
|
Positive са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Vitis Șuletea
Victoria Muntenii De Jos
|
Victoria Muntenii De Jos са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Watford
Reading
|
Watford са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
09:00
|
CS Unirea Mircești
Biruinta Miroslovesti
|
CS Unirea Mircești са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Siretul Hălăucești
CS Unirea Mircești
|
CS Unirea Mircești са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:30
|
Faradomus
Polisportiva Valle Del Crocchio
|
Polisportiva Valle Del Crocchio са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:30
|
Lipa
Cven
|
Lipa са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
11:30
|
Argeșul
ACS Maxima Hobaia II
|
ACS Maxima Hobaia II са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Inter
Unirea Săveni
|
Unirea Săveni са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Posavac (K)
Roma Kali Sara
|
Roma Kali Sara са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Radnički (NB)
Dubočica
|
Radnički (NB) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
20:00
|
JVF
Juventa
|
JVF са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Sokół Bralin
Płomień Opatów
|
Sokół Bralin са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Borac (K)
PSK
|
Borac (K) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
16:00
|
AD San Clemente
La Solana
|
AD San Clemente са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:30
|
Ermis
P.O. Xylotymbou
|
P.O. Xylotymbou са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Bristol City
Man. City
|
Bristol City са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Minerul Șuncuiuș
Viitorul Gepiu
|
Minerul Șuncuiuș са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
19:00
|
Alliance
L'Éclair
|
Alliance са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Șușani
Bărbătești
|
Șușani са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Budućnost
Zastava
|
Zastava са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
09:30
|
Bobruichanka
FC Smorgon
|
FC Smorgon са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
|
Sokół Sieniawa са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
19:00
|
Madiana
Grand-Bourg
|
Grand-Bourg са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Chrisoupolis
Anagennisi
|
Anagennisi са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Grbci (R)
Snježnik
|
Grbci (R) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:30
|
Azzurra Premariacco
Sanvitese
|
Sanvitese са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
10:00
|
Mensajero
Unión Adarve
|
Mensajero са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Gonnosfanadiga
Selargius
|
Gonnosfanadiga са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Chelsea București
Fulgerul București
|
Fulgerul București са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
08:00
|
Romgal Romanu
Dunărea Tichilești
|
Dunărea Tichilești са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
12:00
|
Viitorul Sălcioara
Miulesti
|
Viitorul Sălcioara са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Omarska
Ljubić Prnjavor
|
Omarska са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Mladost Rogatica
Podrinje
|
Podrinje са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Kupa (DM)
Vrlovka Kamanje
|
Vrlovka Kamanje са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Thiella (KD)
Panemeatikos
|
Thiella (KD) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:30
|
Graničar (K)
LSK
|
LSK са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
14:00
|
Pelops (Pe)
Agios Georgios (P)
|
Agios Georgios (P) са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Mihovil
Mladost Tribunj
|
Mihovil са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
15:00
|
Čarda Martjanci
Bistrica
|
Bistrica са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
21:00
|
Iporá
União Rondonópolis
|
Iporá са загубили в последните си 6 мача.
|
04/28
22:00
|
Wagiya SC
Altitude FC
|
Wagiya SC са загубили в последните си 6 мача.
|
Равенства за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
04/28
11:00
|
Kaluga
Tekstilshchik
|
Tekstilshchik са завършили наравно в последните си 7 мача.
|
04/28
19:00
|
San Martín
Atl. Rafaela
|
San Martín са завършили наравно в последните си 6 мача.
|
04/28
13:00
|
Lugo B Polvorin
RC Celta de Vigo C
|
RC Celta de Vigo C са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/28
13:00
|
Kansanshi Dynamos
Zanaco
|
Zanaco са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/28
13:00
|
Zanaco
Kabwe Warriors
|
Zanaco са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
04/28
15:00
|
Basake Holy Stars
New Edubiase United
|
Basake Holy Stars са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
13:00
|
Dukagjini
Drita
|
Dukagjini са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
15:00
|
Geração
Mosteirô
|
Geração са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
16:00
|
Riga FC II
Skanstes SK
|
Skanstes SK са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
21:00
|
Sergipe
ASA
|
Sergipe са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
17:00
|
Linguere
Guediawaye
|
Linguere са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
05:00
|
Tokyo Verdy
Avispa F
|
Avispa F са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
13:30
|
Dro
St. Pauls
|
St. Pauls са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
13:30
|
Atl. Francana
SKA Brasil
|
Atl. Francana са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
19:30
|
CSA
Ferroviária
|
Ferroviária са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
04/28
14:00
|
Mladost (P)
Ozrem PMH
|
Ozrem PMH са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
Победи, равенства, загуби - серии на отборите
Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.
Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.