Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Днес
(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/03
15:00
|
DP Cornu
Băicoi
|
Băicoi са победили в последните си 22 мача.
|
05/03
10:00
|
Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
CS Medgidia са победили в последните си 14 мача.
|
05/03
15:00
|
Bacova
AS Recaș
|
AS Recaș са победили в последните си 13 мача.
|
05/03
15:00
|
Viitorul Severin
Strehaia
|
Viitorul Severin са победили в последните си 13 мача.
|
05/03
15:00
|
Sânandrei Timiș
Vulturii Igriș
|
Vulturii Igriș са победили в последните си 13 мача.
|
Победи за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/03
15:00
|
DP Cornu
Băicoi
|
Băicoi са победили в последните си 22 мача.
|
05/03
10:00
|
Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
CS Medgidia са победили в последните си 14 мача.
|
05/03
15:00
|
Bacova
AS Recaș
|
AS Recaș са победили в последните си 13 мача.
|
05/03
15:00
|
Viitorul Severin
Strehaia
|
Viitorul Severin са победили в последните си 13 мача.
|
05/03
15:00
|
Sânandrei Timiș
Vulturii Igriș
|
Vulturii Igriș са победили в последните си 13 мача.
|
05/03
05:00
|
Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka Sakai Ladies
|
Urawa Red Diamonds са победили в последните си 10 мача.
|
05/03
15:00
|
Zenit
Orenburg
|
Zenit са победили в последните си 8 мача.
|
05/03
12:00
|
FK Gomel
Dinamo Minsk FC
|
Dinamo Minsk FC са победили в последните си 8 мача.
|
05/03
08:00
|
Progresul Isaccea
Academica Heracleea
|
Progresul Isaccea са победили в последните си 8 мача.
|
05/03
08:00
|
Luceafărul Slava Cercheză
Progresul Isaccea
|
Progresul Isaccea са победили в последните си 8 мача.
|
05/03
15:00
|
Botev II
Lokomotiv (GO)
|
Lokomotiv (GO) са победили в последните си 7 мача.
|
05/03
17:30
|
Deinze
Kortrijk
|
Kortrijk са победили в последните си 7 мача.
|
05/03
15:00
|
Petroman
Deta II
|
Petroman са победили в последните си 7 мача.
|
05/03
15:00
|
Dnepr Mogilev
Minsk
|
Minsk са победили в последните си 7 мача.
|
05/03
00:10
|
Racing
Talleres
|
Racing са победили в последните си 7 мача.
|
05/03
14:30
|
Cetate 800 Ardud
Voința Lazuri
|
Voința Lazuri са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
09:00
|
Polimer Barnaul
FK Novokuznetsk
|
FK Novokuznetsk са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
13:00
|
Selangor FC
Geylang Int.
|
Selangor FC са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
08:00
|
Naţional Somova
Viitorul Murighiol
|
Viitorul Murighiol са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
16:30
|
Sv. Mihovil
Raštane
|
Raštane са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
15:30
|
Japan
Uzbekistan
|
Uzbekistan са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
15:00
|
Recolta Dănceu
Drobeta 2024
|
Drobeta 2024 са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
15:00
|
Sevlievo
Akademik
|
Sevlievo са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
08:00
|
Academica Heracleea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
08:00
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
Șoimii Topolog
|
AS Pescărușul 1969 Sarichioi са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
23:00
|
Golden Lion
Club Franciscain
|
Golden Lion са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
05:00
|
Nagasaki
Blaublitz A
|
Nagasaki са победили в последните си 6 мача.
|
05/03
15:00
|
Viitorul Cluj
Unirea Alba Iulia
|
Unirea Alba Iulia са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Unirea Roșia
Izvorul Cociuba Mare
|
Unirea Roșia са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
18:15
|
Vaduz
Aarau
|
Vaduz са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
14:00
|
Phoenix Athletics Sports Club
Ibom Youth FC
|
Phoenix Athletics Sports Club са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Teleajenul Vălenii De Munte
Olimpia Comarnic
|
Teleajenul Vălenii De Munte са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
14:00
|
Phoenix Athletics Sports Club
Ibom Youth FC
|
Ibom Youth FC са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
17:00
|
Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Auerbach са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
17:00
|
Lotte
Münster II
|
Lotte са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
10:00
|
Farul Tuzla
Portul Constanta
|
Portul Constanta са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
17:00
|
FC Roskilde
Aarhus Fr
|
Aarhus Fr са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
14:30
|
Assabah SC
Ajial Abu Qurayn
|
Assabah SC са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
08:00
|
Concordia
Viitorul Târgu Jiu
|
Concordia са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
18:30
|
Belenense
Pinheirense U20
|
Pinheirense U20 са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
18:30
|
Coldrerio
Rapid Lugano
|
Rapid Lugano са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
16:00
|
Unia Skierniewice
Broń Radom
|
Unia Skierniewice са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
ACB Ineu
Progresul Pecica
|
Progresul Pecica са победили в последните си 5 мача.
|
05/03
14:00
|
Anina
Magica Balta Caransebeș
|
Magica Balta Caransebeș са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
10:00
|
Eastern Suburbs
Brisbane Roar QAS
|
Eastern Suburbs са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
21:00
|
San Lorenzo
Tembetary
|
Tembetary са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
21:00
|
Temp Novonikolaevsk
Urozhay Elan
|
Urozhay Elan са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Lokomotiv Moscow
Krasnodar
|
Lokomotiv Moscow са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
23:00
|
Água Longa
AB 92
|
Água Longa са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
11:00
|
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Zorka-BSU са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Viitorul Voinesti
Recolta Gura Sutii
|
Recolta Gura Sutii са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
08:00
|
Stiinta Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
ACS Tractorul Cetate са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
17:00
|
BE1 Nfa
Ekranas
|
BE1 Nfa са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
17:00
|
Skreia
Kolbu KK
|
Kolbu KK са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
22:00
|
Radunia II Stężyca
Jaguar
|
Jaguar са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
18:30
|
Hoffenheim
RB Leipzig
|
RB Leipzig са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
18:45
|
Cobh Ramblers
Bray Wanderers
|
Bray Wanderers са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
21:00
|
Hamrun S.
Hibernians
|
Hamrun S. са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
16:00
|
Cracovia
Górnik
|
Górnik са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
13:00
|
Shakhtar
Chornomorets
|
Shakhtar са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Oltul Curtișoara
Unirea Bascov
|
Oltul Curtișoara са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
18:00
|
MOL Vidi FC
MTK
|
MTK са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
16:30
|
Sv. Mihovil
Raštane
|
Sv. Mihovil са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
18:00
|
XV de Jaú
Velo Clube
|
Velo Clube са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
17:00
|
IFK Hässleholm
Hässleholms IF
|
Hässleholms IF са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
23:00
|
Nacional
Racing
|
Nacional са победили в последните си 4 мача.
|
05/03
23:00
|
ABCD
Reguenga
|
ABCD са победили в последните си 4 мача.
|
Загуби за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/03
08:00
|
CSM Slatina
Progresul Spartac
|
Progresul Spartac са загубили в последните си 25 мача.
|
05/03
15:00
|
Berini
Meget Remetea Mare
|
Meget Remetea Mare са загубили в последните си 18 мача.
|
05/03
21:00
|
Valletta
Gudja Utd
|
Gudja Utd са загубили в последните си 14 мача.
|
05/03
18:00
|
São José EC
União Mogi
|
União Mogi са загубили в последните си 12 мача.
|
05/03
15:00
|
Adriatic
Prugovo
|
Prugovo са загубили в последните си 12 мача.
|
05/03
10:00
|
Farul Tuzla
Portul Constanta
|
Farul Tuzla са загубили в последните си 11 мача.
|
05/03
15:00
|
Boruna
Dunav Lom
|
Dunav Lom са загубили в последните си 11 мача.
|
05/03
15:00
|
ACS Strajerii Razvad
Viitorul Ocnița
|
Viitorul Ocnița са загубили в последните си 10 мача.
|
05/03
12:00
|
Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Tineretul Poienarii Burchii са загубили в последните си 10 мача.
|
05/03
17:00
|
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
1. SC Feucht са загубили в последните си 9 мача.
|
05/03
15:00
|
ACS Petrosport Ploiești
Berceni
|
Berceni са загубили в последните си 9 мача.
|
05/03
18:45
|
Raith Rovers
Arbroath
|
Arbroath са загубили в последните си 9 мача.
|
05/03
18:00
|
Rio Preto
Fernandópolis
|
Fernandópolis са загубили в последните си 9 мача.
|
05/03
18:00
|
MOL Vidi FC
MTK
|
MOL Vidi FC са загубили в последните си 8 мача.
|
05/03
15:00
|
Rudeš
Istra
|
Rudeš са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
15:00
|
Voința Iosifalău
Progresul Vucova
|
Progresul Vucova са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
15:00
|
CS Păulești
FC Pucioasa
|
CS Păulești са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
15:00
|
Vointa (L)
Hamangia Baia
|
Vointa (L) са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
08:00
|
Ghiroda și Giarmata Vii II
Juventus Pișchia
|
Juventus Pișchia са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
08:00
|
Viitorul Bencec
Unirea Cerneteaz
|
Viitorul Bencec са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
08:00
|
Granitul Babadag
Viitorul Horia
|
Viitorul Horia са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
08:00
|
Viitorul Horia
Triumf Cerna
|
Viitorul Horia са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
08:00
|
Oltul Ionești
Mădulari
|
Mădulari са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
10:00
|
Sheikh Jamal
Brothers Union
|
Brothers Union са загубили в последните си 7 мача.
|
05/03
15:00
|
CS Utvin
Inter Foieni
|
CS Utvin са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
12:30
|
Atlético JM9
Santa Rosa
|
Atlético JM9 са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
12:00
|
VOCEM
Tupã
|
Tupã са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
15:00
|
Rapid Brodoc
FCM Bacau
|
Rapid Brodoc са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
18:00
|
Rio Claro
São Carlos
|
São Carlos са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
08:00
|
Stiinta Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Stiinta Celaru са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
14:00
|
Al Soloul Al Khudr
Soqour Ben Jawad
|
Al Soloul Al Khudr са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
21:00
|
Molniya Volzhskiy
Dinamo Nikolaevsk
|
Dinamo Nikolaevsk са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
15:00
|
Ludogorets B
Bdin
|
Bdin са загубили в последните си 6 мача.
|
05/03
09:00
|
MFC Metalurh
Metalist
|
MFC Metalurh са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
11:15
|
Erchim
Khovd
|
Khovd са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
17:00
|
Allerheiligen
Steyr
|
Allerheiligen са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
19:00
|
Lens
Lorient
|
Lorient са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
18:00
|
Jabaquara AC SP U20
Portuguesa
|
Jabaquara AC SP U20 са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
16:00
|
Al-Qadsia
Al-Nasr
|
Al-Nasr са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Cozia Călimănești
Flacăra Horezu
|
Cozia Călimănești са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Recolta
Căpleni
|
Căpleni са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Industria Galda
ACS Târgu Mureş
|
Industria Galda са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Bradul (Z)
Minerul Bălan
|
Bradul (Z) са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
18:15
|
Baden
Thun
|
Baden са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Unirea Roșia
Izvorul Cociuba Mare
|
Izvorul Cociuba Mare са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
18:00
|
Colchester
Charlton
|
Charlton са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Botev II
Lokomotiv (GO)
|
Botev II са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
21:00
|
Colegiales
12 de Junio de Villa Hayes
|
Colegiales са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
13:00
|
Gagauziya
Speranta
|
Speranta са загубили в последните си 5 мача.
|
05/03
12:00
|
FC Syunik
Mika
|
Mika са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
23:00
|
Tarrio
Guimarei
|
Tarrio са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
13:00
|
Altay VKO
Khan Tengri FC
|
Altay VKO са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
09:00
|
KJ United
Unity
|
KJ United са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
18:00
|
Brasilis FC
Itapirense SP U20
|
Itapirense SP U20 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
05:00
|
Fujieda MYFC
Kusatsu G
|
Kusatsu G са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
14:00
|
Al Hamriyah
City FC
|
City FC са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
09:00
|
Hypebuzz FA
Beautiful Tour FC
|
Beautiful Tour FC са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
16:30
|
Fortuna
Nürnberg
|
Nürnberg са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
16:10
|
Leoben
St. Pölten
|
St. Pölten са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
10:00
|
Eastern Suburbs
Brisbane Roar QAS
|
Brisbane Roar QAS са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Minerul Ocna Dej
Victoria (C)
|
Minerul Ocna Dej са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
08:45
|
Real Pharma
Skala 1911
|
Real Pharma са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
13:00
|
Maccabi Yafo
Um El Fahem
|
Maccabi Yafo са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
17:45
|
Al-Aqaba
Shabab Al-Ordon
|
Shabab Al-Ordon са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:30
|
Kneho Urziceni
Viitorul Lucăceni
|
Viitorul Lucăceni са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
17:00
|
Nykøbing
Esbjerg
|
Nykøbing са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Câmpina
Unirea Urlaţi
|
Unirea Urlaţi са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
10:00
|
Viitorul Harsova
CS Navodari
|
Viitorul Harsova са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Petrolul 95 Ploiești
Unirea Cocorăştii Colţ
|
Unirea Cocorăştii Colţ са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Liptovský Mikuláš
Dolný Kubín
|
Liptovský Mikuláš са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
16:30
|
Aarhus Fremad 2
Kjellerup
|
Aarhus Fremad 2 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
17:00
|
VB 1968
Tårnby
|
VB 1968 са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
13:00
|
Oleksandria
Rukh
|
Rukh са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
16:00
|
East Riffa
Al-Hala
|
Al-Hala са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
18:00
|
Água Santa
Juventus
|
Água Santa са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
21:00
|
Grecia
AD Guanacasteca
|
AD Guanacasteca са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
15:00
|
Gradina
Sloga (L)
|
Gradina са загубили в последните си 4 мача.
|
05/03
18:00
|
VVV-Venlo
Jong Ajax
|
VVV-Venlo са загубили в последните си 4 мача.
|
Равенства за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
05/03
07:00
|
Avispa F
Gamba Osaka
|
Avispa F са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Bucovina Rădăuți
Ştiința Miroslava
|
Ştiința Miroslava са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
05/03
15:00
|
Bucovina Rădăuți
Ştiința Miroslava
|
Bucovina Rădăuți са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
Победи, равенства, загуби - серии на отборите
Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.
Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.