Romania - Liga 5 Timiș прогнози и статистика за Днес

Прогнози и статистика за всички мачове днес и тази седмица.

Avântul Bobda са загубили в последните си 7 мача.

Avântul Bobda имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Avântul Bobda имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Avântul Bobda имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 115 мача.

Avântul Bobda имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 40 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Unirea II.

Unirea II имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Unirea II имат над 3.5 гола в последните 11 мача.

Unirea II са отбелязали над 0.5 гола в последните си 9 мача

Unirea II имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 28 мача.

Unirea II имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 104 мача.

Unirea II имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 34 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Sânandrei Timiș.

Sânandrei Timiș имат над 1.5 гола в последните 17 мача.

Sânandrei Timiș имат над 2.5 гола в последните 8 мача.

Sânandrei Timiș са отбелязали над 1.5 гола в последните си 5 мача

Sânandrei Timiș имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 21 мача.

Sânandrei Timiș имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 55 мача.

Вижте всички

Tricoul 1 Iunie Timișoara са загубили в последните си 4 мача.

Tricoul 1 Iunie Timișoara са допуснали над 0.5 гола в последните си 11 мача.

Tricoul 1 Iunie Timișoara имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 16 мача.

Șoimii Pesac са допуснали над 0.5 гола в последните си 4 мача.

Șoimii Pesac имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 96 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Fortuna Becicherecu Mic.

Fortuna Becicherecu Mic имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Fortuna Becicherecu Mic са отбелязали над 1.5 гола в последните си 5 мача

Fortuna Becicherecu Mic са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача

Fortuna Becicherecu Mic имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 2.5 гола в последните 11 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 1.5 гола в последните 15 мача.

Steaua Bulgăruș са допуснали над 1.5 гола в последните си 6 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 86 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 22 мача.

Вижте всички

Progresul Iecea Mare са победили в последните си 7 мача.

Progresul Iecea Mare имат над 2.5 гола в последните 12 мача.

Progresul Iecea Mare са отбелязали над 1.5 гола в последните си 11 мача

Progresul Iecea Mare имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 79 мача.

Checeana Checea са отбелязали над 0.5 гола в последните си 19 мача

Checeana Checea имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 73 мача.

Вижте всички

Gelu имат над 1.5 гола в последните 11 мача.

Gelu са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.

Gelu имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 44 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Chinejana Chinezu.

Chinejana Chinezu имат над 2.5 гола в последните 19 мача.

Chinejana Chinezu са отбелязали над 0.5 гола в последните си 9 мача

Chinejana Chinezu са отбелязали над 1.5 гола в последните си 6 мача

Chinejana Chinezu имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 28 мача.

Chinejana Chinezu имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 56 мача.

Pobeda Stár Bišnov имат над 2.5 гола в последните 12 мача.

Pobeda Stár Bišnov са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Вижте всички

Unirea Tomnatic имат над 1.5 гола в последните 16 мача.

Unirea Tomnatic са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача

Unirea Tomnatic имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 34 мача.

Plavi Delia Sânpetru Mare имат над 1.5 гола в последните 9 мача.

Plavi Delia Sânpetru Mare имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Plavi Delia Sânpetru Mare са допуснали над 0.5 гола в последните си 5 мача.

Вижте всички

Unirea Banloc имат над 1.5 гола в последните 17 мача.

Unirea Banloc имат над 2.5 гола в последните 14 мача.

Unirea Banloc са допуснали над 1.5 гола в последните си 4 мача.

Unirea Banloc имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 76 мача.

Progresul Gătaia имат над 1.5 гола в последните 20 мача.

Progresul Gătaia са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.

Progresul Gătaia имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 55 мача.

Progresul Gătaia имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 76 мача.

Вижте всички

Meget Remetea Mare имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Meget Remetea Mare са отбелязали над 2.5 гола в последните си 5 мача

Meget Remetea Mare са отбелязали над 1.5 гола в последните си 6 мача

AS Hodoni имат над 1.5 гола в последните 12 мача.

AS Hodoni имат над 2.5 гола в последните 5 мача.

AS Hodoni са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.

AS Hodoni имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 31 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Petroman.

Petroman имат над 3.5 гола в последните 5 мача.

Petroman имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Petroman имат над 1.5 гола в последните 11 мача.

Petroman имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 29 мача.

Progresul Ciacova имат над 2.5 гола в последните 6 мача.

Progresul Ciacova са отбелязали над 0.5 гола в последните си 14 мача

Вижте всички

Avântul Jamu Mare имат над 1.5 гола в последните 12 мача.

Avântul Jamu Mare са отбелязали над 1.5 гола в последните си 5 мача

Peciu Nou имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Peciu Nou са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Peciu Nou имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 32 мача.

Peciu Nou имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 21 мача.

Вижте всички

Dudeștii Noi имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Dudeștii Noi имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Dudeștii Noi имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 102 мача.

CSC Săcălaz II са отбелязали над 1.5 гола в последните си 10 мача

CSC Săcălaz II са отбелязали над 0.5 гола в последните си 27 мача

Вижте всички

Unirea Uivar имат над 1.5 гола в последните 19 мача.

Unirea Uivar са допуснали над 1.5 гола в последните си 5 мача.

Unirea Uivar имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 56 мача.

Unirea Uivar имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 26 мача.

Kids Sânmihaiu Român имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Kids Sânmihaiu Român имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Kids Sânmihaiu Român имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 97 мача.

Вижте всички

Deta II имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Deta II имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Deta II имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 19 мача.

Deta II имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 116 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Unirea Cerneteaz.

Unirea Cerneteaz имат над 1.5 гола в последните 15 мача.

Unirea Cerneteaz имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Unirea Cerneteaz са отбелязали над 0.5 гола в последните си 11 мача

Unirea Cerneteaz имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 64 мача.

Вижте всички

CS Utvin имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

CS Utvin са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.

CS Utvin имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 54 мача.

CS Utvin имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 63 мача.

CS Utvin имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 32 мача.

Victoria Rudna имат над 2.5 гола в последните 5 мача.

Victoria Rudna са отбелязали над 0.5 гола в последните си 13 мача

Вижте всички

Bacova имат над 2.5 гола в последните 8 мача.

Bacova имат над 1.5 гола в последните 16 мача.

Bacova са допуснали над 0.5 гола в последните си 43 мача.

Bacova имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 55 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на ACS Remetea Ianova.

ACS Remetea Ianova имат над 1.5 гола в последните 9 мача.

ACS Remetea Ianova имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

ACS Remetea Ianova са отбелязали над 1.5 гола в последните си 4 мача

ACS Remetea Ianova са допуснали над 0.5 гола в последните си 14 мача.

Вижте всички

Bazoș имат над 2.5 гола в последните 4 мача.

Bazoș имат над 1.5 гола в последните 9 мача.

Bazoș са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Bazoș имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 110 мача.

Bazoș имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 5).

Bazoș имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 5).

Bazoș имат над 2.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 5).

Двата отбора са отбелязали гол в 80% от мачовете на Bazoș през последните последните 2 месеца (общо мачове 4).

Вижте всички

Viitorul Sacoșu Turcesc имат над 1.5 гола в последните 14 мача.

Viitorul Sacoșu Turcesc са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача

Viitorul Sacoșu Turcesc имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 90 мача.

Berini са загубили в последните си 4 мача.

Berini имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Вижте всички

Boldur имат над 1.5 гола в последните 7 мача.

Boldur са допуснали над 1.5 гола в последните си 6 мача.

Boldur имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.

CS Știuca имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

CS Știuca са отбелязали над 1.5 гола в последните си 15 мача

CS Știuca имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 18 мача.

CS Știuca имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Вижте всички

Făget имат над 2.5 гола в последните 6 мача.

Făget имат над 1.5 гола в последните 17 мача.

Făget имат над 3.5 гола в последните 5 мача.

Făget са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 мача

Făget са отбелязали над 0.5 гола в последните си 13 мача

Făget имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 47 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 1.5 гола в последните 20 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 2.5 гола в последните 15 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 76 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 21 мача.

Вижте всички

Tormac са победили в последните си 4 мача.

Tormac имат над 3.5 гола в последните 7 мача.

Tormac имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Voința Iosifalău.

Voința Iosifalău имат над 1.5 гола в последните 5 мача.

Voința Iosifalău имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.

Вижте всички

Juventus Pișchia имат над 3.5 гола в последните 8 мача.

Juventus Pișchia имат над 1.5 гола в последните 19 мача.

Juventus Pișchia са отбелязали над 0.5 гола в последните си 29 мача

Juventus Pișchia са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 мача

Margina са загубили в последните си 5 мача.

Margina имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Margina имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 94 мача.

Вижте всички

Avântul Bobda са загубили в последните си 7 мача.

Avântul Bobda имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Avântul Bobda имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Avântul Bobda имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 115 мача.

Avântul Bobda имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 40 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Unirea II.

Unirea II имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Unirea II имат над 3.5 гола в последните 11 мача.

Unirea II са отбелязали над 0.5 гола в последните си 9 мача

Unirea II имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 28 мача.

Unirea II имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 104 мача.

Unirea II имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 34 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Sânandrei Timiș.

Sânandrei Timiș имат над 1.5 гола в последните 17 мача.

Sânandrei Timiș имат над 2.5 гола в последните 8 мача.

Sânandrei Timiș са отбелязали над 1.5 гола в последните си 5 мача

Sânandrei Timiș имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 21 мача.

Sânandrei Timiș имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 55 мача.

Вижте всички

Tricoul 1 Iunie Timișoara са загубили в последните си 4 мача.

Tricoul 1 Iunie Timișoara са допуснали над 0.5 гола в последните си 11 мача.

Tricoul 1 Iunie Timișoara имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 16 мача.

Șoimii Pesac са допуснали над 0.5 гола в последните си 4 мача.

Șoimii Pesac имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 96 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Fortuna Becicherecu Mic.

Fortuna Becicherecu Mic имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Fortuna Becicherecu Mic са отбелязали над 1.5 гола в последните си 5 мача

Fortuna Becicherecu Mic са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача

Fortuna Becicherecu Mic имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 2.5 гола в последните 11 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 1.5 гола в последните 15 мача.

Steaua Bulgăruș са допуснали над 1.5 гола в последните си 6 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 86 мача.

Steaua Bulgăruș имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 22 мача.

Вижте всички

Progresul Iecea Mare са победили в последните си 7 мача.

Progresul Iecea Mare имат над 2.5 гола в последните 12 мача.

Progresul Iecea Mare са отбелязали над 1.5 гола в последните си 11 мача

Progresul Iecea Mare имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 79 мача.

Checeana Checea са отбелязали над 0.5 гола в последните си 19 мача

Checeana Checea имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 73 мача.

Вижте всички

Gelu имат над 1.5 гола в последните 11 мача.

Gelu са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.

Gelu имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 44 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Chinejana Chinezu.

Chinejana Chinezu имат над 2.5 гола в последните 19 мача.

Chinejana Chinezu са отбелязали над 0.5 гола в последните си 9 мача

Chinejana Chinezu са отбелязали над 1.5 гола в последните си 6 мача

Chinejana Chinezu имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 28 мача.

Chinejana Chinezu имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 56 мача.

Pobeda Stár Bišnov имат над 2.5 гола в последните 12 мача.

Pobeda Stár Bišnov са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Вижте всички

Unirea Tomnatic имат над 1.5 гола в последните 16 мача.

Unirea Tomnatic са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача

Unirea Tomnatic имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 34 мача.

Plavi Delia Sânpetru Mare имат над 1.5 гола в последните 9 мача.

Plavi Delia Sânpetru Mare имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Plavi Delia Sânpetru Mare са допуснали над 0.5 гола в последните си 5 мача.

Вижте всички

Unirea Banloc имат над 1.5 гола в последните 17 мача.

Unirea Banloc имат над 2.5 гола в последните 14 мача.

Unirea Banloc са допуснали над 1.5 гола в последните си 4 мача.

Unirea Banloc имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 76 мача.

Progresul Gătaia имат над 1.5 гола в последните 20 мача.

Progresul Gătaia са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.

Progresul Gătaia имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 55 мача.

Progresul Gătaia имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 76 мача.

Вижте всички

Meget Remetea Mare имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Meget Remetea Mare са отбелязали над 2.5 гола в последните си 5 мача

Meget Remetea Mare са отбелязали над 1.5 гола в последните си 6 мача

AS Hodoni имат над 1.5 гола в последните 12 мача.

AS Hodoni имат над 2.5 гола в последните 5 мача.

AS Hodoni са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.

AS Hodoni имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 31 мача.

Вижте всички

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Petroman.

Petroman имат над 3.5 гола в последните 5 мача.

Petroman имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Petroman имат над 1.5 гола в последните 11 мача.

Petroman имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 29 мача.

Progresul Ciacova имат над 2.5 гола в последните 6 мача.

Progresul Ciacova са отбелязали над 0.5 гола в последните си 14 мача

Вижте всички

Avântul Jamu Mare имат над 1.5 гола в последните 12 мача.

Avântul Jamu Mare са отбелязали над 1.5 гола в последните си 5 мача

Peciu Nou имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

Peciu Nou са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Peciu Nou имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 32 мача.

Peciu Nou имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 21 мача.

Вижте всички

Dudeștii Noi имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Dudeștii Noi имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Dudeștii Noi имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 102 мача.

CSC Săcălaz II са отбелязали над 1.5 гола в последните си 10 мача

CSC Săcălaz II са отбелязали над 0.5 гола в последните си 27 мача

Вижте всички

Unirea Uivar имат над 1.5 гола в последните 19 мача.

Unirea Uivar са допуснали над 1.5 гола в последните си 5 мача.

Unirea Uivar имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 56 мача.

Unirea Uivar имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 26 мача.

Kids Sânmihaiu Român имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Kids Sânmihaiu Român имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Kids Sânmihaiu Român имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 97 мача.

Вижте всички

Deta II имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Deta II имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Deta II имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 19 мача.

Deta II имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 116 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Unirea Cerneteaz.

Unirea Cerneteaz имат над 1.5 гола в последните 15 мача.

Unirea Cerneteaz имат над 2.5 гола в последните 9 мача.

Unirea Cerneteaz са отбелязали над 0.5 гола в последните си 11 мача

Unirea Cerneteaz имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 64 мача.

Вижте всички

CS Utvin имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

CS Utvin са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.

CS Utvin имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 54 мача.

CS Utvin имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 63 мача.

CS Utvin имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 32 мача.

Victoria Rudna имат над 2.5 гола в последните 5 мача.

Victoria Rudna са отбелязали над 0.5 гола в последните си 13 мача

Вижте всички

Bacova имат над 2.5 гола в последните 8 мача.

Bacova имат над 1.5 гола в последните 16 мача.

Bacova са допуснали над 0.5 гола в последните си 43 мача.

Bacova имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 55 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на ACS Remetea Ianova.

ACS Remetea Ianova имат над 1.5 гола в последните 9 мача.

ACS Remetea Ianova имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

ACS Remetea Ianova са отбелязали над 1.5 гола в последните си 4 мача

ACS Remetea Ianova са допуснали над 0.5 гола в последните си 14 мача.

Вижте всички

Bazoș имат над 2.5 гола в последните 4 мача.

Bazoș имат над 1.5 гола в последните 9 мача.

Bazoș са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Bazoș имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 110 мача.

Bazoș имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 5).

Bazoș имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 5).

Bazoș имат над 2.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 5).

Двата отбора са отбелязали гол в 80% от мачовете на Bazoș през последните последните 2 месеца (общо мачове 4).

Вижте всички

Viitorul Sacoșu Turcesc имат над 1.5 гола в последните 14 мача.

Viitorul Sacoșu Turcesc са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача

Viitorul Sacoșu Turcesc имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 90 мача.

Berini са загубили в последните си 4 мача.

Berini имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Вижте всички

Boldur имат над 1.5 гола в последните 7 мача.

Boldur са допуснали над 1.5 гола в последните си 6 мача.

Boldur имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.

CS Știuca имат над 2.5 гола в последните 17 мача.

CS Știuca са отбелязали над 1.5 гола в последните си 15 мача

CS Știuca имат над 2.5 голове през второ полувреме в последните 18 мача.

CS Știuca имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 23 мача.

Вижте всички

Făget имат над 2.5 гола в последните 6 мача.

Făget имат над 1.5 гола в последните 17 мача.

Făget имат над 3.5 гола в последните 5 мача.

Făget са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 мача

Făget са отбелязали над 0.5 гола в последните си 13 мача

Făget имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 47 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 1.5 гола в последните 20 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 2.5 гола в последните 15 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 76 мача.

Steaua Roșie Stanciova имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 21 мача.

Вижте всички

Tormac са победили в последните си 4 мача.

Tormac имат над 3.5 гола в последните 7 мача.

Tormac имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.

Двата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Voința Iosifalău.

Voința Iosifalău имат над 1.5 гола в последните 5 мача.

Voința Iosifalău имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.

Вижте всички

Juventus Pișchia имат над 3.5 гола в последните 8 мача.

Juventus Pișchia имат над 1.5 гола в последните 19 мача.

Juventus Pișchia са отбелязали над 0.5 гола в последните си 29 мача

Juventus Pișchia са отбелязали над 2.5 гола в последните си 4 мача

Margina са загубили в последните си 5 мача.

Margina имат над 2.5 гола в последните 7 мача.

Margina имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 94 мача.

Вижте всички
Donate to keep this site free!