Netherlands - Eerste Divisie прогнози и статистика за Днес

Прогнози и статистика за всички мачове днес и тази седмица.

Jong AZ са допуснали над 0.5 гола в последните си 16 мача.

Jong AZ имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 10 мача.

Jong AZ have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Jong AZ имат над 11.5 корнера в последните 4 мача.

Jong AZ имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.

Jong AZ имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 9 мача.

Almere City имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

Almere City са отбелязали над 0.5 гола в последните си 8 мача

Almere City have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Almere City имат над 8.5 корнера в последните 5 мача.

Almere City имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 13 мача.

Jong AZ имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Jong AZ имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Jong AZ имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Двата отбора са отбелязали гол в 92% от мачовете на Jong AZ през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).

Almere City имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Вижте всички

Jong AZ са допуснали над 0.5 гола в последните си 16 мача.

Jong AZ имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 10 мача.

Jong AZ have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Jong AZ имат над 11.5 корнера в последните 4 мача.

Jong AZ имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.

Jong AZ имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 9 мача.

Almere City имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

Almere City са отбелязали над 0.5 гола в последните си 8 мача

Almere City have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Almere City имат над 8.5 корнера в последните 5 мача.

Almere City имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 13 мача.

Jong AZ имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Jong AZ имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Jong AZ имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Двата отбора са отбелязали гол в 92% от мачовете на Jong AZ през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).

Almere City имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Вижте всички

Helmond Sport имат над 1.5 гола в последните 14 мача.

Helmond Sport са допуснали над 1.5 гола в последните си 8 мача.

Helmond Sport имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 6 мача.

Helmond Sport имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 7 мача.

Helmond Sport имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 14 мача.

Volendam имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

Volendam имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 7 мача.

Volendam have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Volendam имат над 9.5 корнера в последните 6 мача.

Volendam имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 8 мача.

Helmond Sport имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Helmond Sport имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Helmond Sport имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Helmond Sport имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Helmond Sport през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).

Volendam имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Volendam имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Вижте всички

Helmond Sport имат над 1.5 гола в последните 14 мача.

Helmond Sport са допуснали над 1.5 гола в последните си 8 мача.

Helmond Sport имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 6 мача.

Helmond Sport имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 7 мача.

Helmond Sport имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 14 мача.

Volendam имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

Volendam имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 7 мача.

Volendam have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Volendam имат над 9.5 корнера в последните 6 мача.

Volendam имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 8 мача.

Helmond Sport имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Helmond Sport имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Helmond Sport имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Helmond Sport имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Helmond Sport през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).

Volendam имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Volendam имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Вижте всички

TOP Oss имат над 1.5 гола в последните 6 мача.

TOP Oss са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.

TOP Oss имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 9 мача.

TOP Oss have won over 3.5 corners in their last 5 games.

TOP Oss имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 9 мача.

Waalwijk имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Waalwijk са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.

Waalwijk have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Waalwijk имат над 8.5 корнера в последните 5 мача.

Waalwijk имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.

Waalwijk имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.

TOP Oss имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

TOP Oss имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

TOP Oss имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Waalwijk имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Waalwijk имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Вижте всички

TOP Oss имат над 1.5 гола в последните 6 мача.

TOP Oss са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.

TOP Oss имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 9 мача.

TOP Oss have won over 3.5 corners in their last 5 games.

TOP Oss имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 9 мача.

Waalwijk имат над 1.5 гола в последните 18 мача.

Waalwijk са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.

Waalwijk have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Waalwijk имат над 8.5 корнера в последните 5 мача.

Waalwijk имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.

Waalwijk имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.

TOP Oss имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

TOP Oss имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

TOP Oss имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Waalwijk имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Waalwijk имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Вижте всички

Heracles have won over 4.5 corners in their last 14 games.

Heracles имат над 8.5 корнера в последните 9 мача.

Heracles имат над 9.5 корнера в последните 8 мача.

Roda са победили в последните си 4 мача.

Roda са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Roda имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 7 мача.

Roda have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Roda имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 14 мача.

Roda имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.

Heracles имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Вижте всички

Heracles have won over 4.5 corners in their last 14 games.

Heracles имат над 8.5 корнера в последните 9 мача.

Heracles имат над 9.5 корнера в последните 8 мача.

Roda са победили в последните си 4 мача.

Roda са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача

Roda имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 7 мача.

Roda have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Roda имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 14 мача.

Roda имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.

Heracles имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Вижте всички

VVV-Venlo имат над 1.5 гола в последните 15 мача.

VVV-Venlo са допуснали над 0.5 гола в последните си 4 мача.

VVV-Venlo имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.

VVV-Venlo имат над 8.5 корнера в последните 14 мача.

VVV-Venlo имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 11 мача.

Jong PSV имат под 3.5 гола в последните 4 мача.

Jong PSV са допуснали над 0.5 гола в последните си 10 мача.

Jong PSV имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 12 мача.

VVV-Venlo имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

VVV-Venlo имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

VVV-Venlo имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

VVV-Venlo имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Jong PSV имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Jong PSV имат над 1.5 гола в 91% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).

Двата отбора са отбелязали гол в 82% от мачовете на Jong PSV през последните последните 2 месеца (общо мачове 9).

Вижте всички

VVV-Venlo имат над 1.5 гола в последните 15 мача.

VVV-Venlo са допуснали над 0.5 гола в последните си 4 мача.

VVV-Venlo имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.

VVV-Venlo имат над 8.5 корнера в последните 14 мача.

VVV-Venlo имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 11 мача.

Jong PSV имат под 3.5 гола в последните 4 мача.

Jong PSV са допуснали над 0.5 гола в последните си 10 мача.

Jong PSV имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 12 мача.

VVV-Venlo имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

VVV-Venlo имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

VVV-Venlo имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

VVV-Venlo имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Jong PSV имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Jong PSV имат над 1.5 гола в 91% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).

Двата отбора са отбелязали гол в 82% от мачовете на Jong PSV през последните последните 2 месеца (общо мачове 9).

Вижте всички

Dordrecht са отбелязали над 0.5 гола в последните си 4 мача

Dordrecht имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.

Dordrecht have won over 2.5 corners in their last 9 games.

NAC Breda имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

NAC Breda са отбелязали над 0.5 гола в последните си 12 мача

Dordrecht имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Dordrecht имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Dordrecht имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Dordrecht имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

NAC Breda имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

NAC Breda имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

NAC Breda имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Вижте всички

Dordrecht са отбелязали над 0.5 гола в последните си 4 мача

Dordrecht имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.

Dordrecht have won over 2.5 corners in their last 9 games.

NAC Breda имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

NAC Breda са отбелязали над 0.5 гола в последните си 12 мача

Dordrecht имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).

Dordrecht имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

Dordrecht имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Dordrecht имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

NAC Breda имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).

NAC Breda имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

NAC Breda имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).

Вижте всички

Eindhoven са допуснали над 0.5 гола в последните си 9 мача.

Jong Ajax имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

Jong Ajax have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Jong Ajax имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.

Вижте всички

Eindhoven са допуснали над 0.5 гола в последните си 9 мача.

Jong Ajax имат над 1.5 гола в последните 4 мача.

Jong Ajax have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Jong Ajax имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.

Вижте всички
Donate to keep this site free!