Гол гол прогнози за Днес и статистика
(всички гол гол прогнози от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Гол гол футболни прогнози винаги се отнасят към вкарването на голове в дадена среща. Голове, които трябва всеки един отбор да вкара поне по един. Това е един от най-популярните пазари за залози и гол гол прогнозите могат да бъдат много ценни и да предоставят високи коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Прогноза | Логика | |
---|---|---|---|
05/04
08:00
|
Gloria Merisani
Atletico Sirbieni
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 20 мача на Gloria Merisani.
|
05/04
08:00
|
Tirana Homorâciu
Vulturul Zănoaga
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 17 мача на Tirana Homorâciu.
|
05/04
14:00
|
Stirling
Annan
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 14 мача на Annan.
|
05/04
08:00
|
Progresul Coslegi
Unirea Valea Dulce
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 14 мача на Unirea Valea Dulce.
|
05/04
12:00
|
Vahr Blockdiek
ESC Geestemünde
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 13 мача на ESC Geestemünde.
|
Гол гол футболни прогнози и двата отбора да отбележат гол. Гол гол прогнози на живо.
Домакин - Гост | Прогноза | Логика | |
---|---|---|---|
05/04
08:00
|
Gloria Merisani
Atletico Sirbieni
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 20 мача на Gloria Merisani.
|
05/04
08:00
|
Tirana Homorâciu
Vulturul Zănoaga
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 17 мача на Tirana Homorâciu.
|
05/04
14:00
|
Stirling
Annan
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 14 мача на Annan.
|
05/04
08:00
|
Progresul Coslegi
Unirea Valea Dulce
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 14 мача на Unirea Valea Dulce.
|
05/04
12:00
|
Vahr Blockdiek
ESC Geestemünde
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 13 мача на ESC Geestemünde.
|
05/04
09:30
|
Flacara Calinesti
Rapid Urluiu
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 13 мача на Flacara Calinesti.
|
05/04
14:30
|
Preddvor
Visoko
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 12 мача на Preddvor.
|
05/04
08:00
|
Energia Radomir
Victoria Bratovoești
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 12 мача на Victoria Bratovoești.
|
05/04
14:00
|
Ardealul Crișeni
Bănișor Peceiu
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 12 мача на Bănișor Peceiu.
|
05/04
08:00
|
Voinţa Hăbud
Viitorul Fulga
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 12 мача на Voinţa Hăbud.
|
05/04
12:00
|
TSV Nordmark Satrup
Inter Türkspor Kiel
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Inter Türkspor Kiel.
|
05/04
15:30
|
Kurilovec
Segesta
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Segesta.
|
05/04
08:00
|
Vulturul Cernătești
Standard Craiova
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Vulturul Cernătești.
|
05/04
12:00
|
Gloria Mănești
Muscelul Văleni
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Gloria Mănești.
|
05/04
11:00
|
Movila
Victoria Bordușani
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Victoria Bordușani.
|
05/04
15:00
|
Naprijed
Strug
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Naprijed.
|
05/04
08:00
|
Voința Rasnic
Valea Fântânilor
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Voința Rasnic.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Aluniș
Sovata
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Sovata.
|
05/04
14:00
|
Ina Goleniów
Wieża Postomino
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Ina Goleniów.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Predești
Viitorul Ghercești
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Viitorul Ghercești.
|
05/04
13:00
|
Lillehammer
Gran
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Gran.
|
05/04
16:00
|
Academico De Viseu
Sporting
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Sporting.
|
05/04
11:00
|
Widzew Łódź
Odra
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на Widzew Łódź.
|
05/04
12:00
|
FC Vsetin
TVD Slavičín
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 11 мача на FC Vsetin.
|
05/04
13:00
|
Baranello
Real Prata
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Baranello.
|
05/04
18:00
|
CD Dragon
AD Isidro Metapan
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на AD Isidro Metapan.
|
05/04
08:00
|
Unirea Topraisar
Luceafărul Amzacea
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Unirea Topraisar.
|
05/04
09:00
|
Olimpia Pogoanele
Glodeanu Silistea
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Glodeanu Silistea.
|
05/04
09:00
|
Blacktown
NWS Spirit FC
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на NWS Spirit FC.
|
05/04
08:00
|
Cricovul Cioceni
Rapid Sălciile
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Rapid Sălciile.
|
05/04
13:00
|
Meerle XL
Gelmelboys
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Gelmelboys.
|
05/04
11:15
|
SP Falcons FC
Erdenes Ilch
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Erdenes Ilch.
|
05/04
08:00
|
Voinţa Măgurele
Scorţeni Mislea
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Voinţa Măgurele.
|
05/04
12:00
|
Abatorul
Urziceni
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Abatorul.
|
05/04
13:00
|
Fortuna Wieleń
Sokół Damasławek
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Sokół Damasławek.
|
05/04
07:00
|
Inglewood Utd.
Armadale
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 10 мача на Armadale.
|
05/04
14:00
|
Podrinje
Ljeskovac
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Ljeskovac.
|
05/04
06:30
|
Kingborough
Devonport
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Kingborough.
|
05/04
11:00
|
Reading
Middlesbrough
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Middlesbrough.
|
05/04
11:00
|
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Viitorul Valea Ciorii.
|
05/04
17:00
|
Siviriez
Sarine-Ouest
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Siviriez.
|
05/04
08:00
|
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Voinţa 2009 Gornet.
|
05/04
14:00
|
Margina
Nițchidorf
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Nițchidorf.
|
05/04
14:30
|
Lauš Banja Luka
Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Lauš Banja Luka.
|
05/04
08:00
|
Olimpia Marcesti
Dinamo Odaia Turcului
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Dinamo Odaia Turcului.
|
05/04
08:00
|
Steaua Sângeru
Viitorul Colceag
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Steaua Sângeru.
|
05/04
08:00
|
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Avântul Tomşani.
|
05/04
13:00
|
Skeid
Ullensaker/Kisa
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Ullensaker/Kisa.
|
05/04
16:00
|
FC Farvagny/Ogoz
FC Amical Saint-Prex
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на FC Amical Saint-Prex.
|
05/04
12:30
|
Spezia
Salernitana
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Salernitana.
|
05/04
15:00
|
San Cristobal
Santa Croya
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Santa Croya.
|
05/04
12:00
|
Sandviken
Førde
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Sandviken.
|
05/04
15:00
|
ŠNK Bakovci
Ižakovci
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на ŠNK Bakovci.
|
05/04
10:00
|
Galácticos del Caribe
Raniza FC
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 9 мача на Raniza FC.
|
05/04
14:00
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на MKS Narew 1962 Ostrołęka.
|
05/04
09:00
|
Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Slovan Bratislava.
|
05/04
08:00
|
Energia
Viitorul (S)
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Energia.
|
05/04
15:00
|
Stejarul Vlădești
Corona Mihaesti
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Corona Mihaesti.
|
05/04
09:00
|
Platanul Marna
Someșul Oar
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Platanul Marna.
|
05/04
08:00
|
Slovan Liberec
Sparta Praha
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Slovan Liberec.
|
05/04
15:00
|
Slatina R.
Rakičan
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Rakičan.
|
05/04
14:00
|
Martigny-Sports
Lancy
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Martigny-Sports.
|
05/04
11:00
|
Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Viitorul Platonesti.
|
05/04
14:00
|
JS Ghir Abadla
MCB Oued Sly
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на JS Ghir Abadla.
|
05/04
11:00
|
Legia Warszawa
Polonia Warszawa
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Legia Warszawa.
|
05/04
15:30
|
FC Veyrier Sports
Urania Genève Sport
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на FC Veyrier Sports.
|
05/04
08:00
|
Tirana Homorâciu
Vulturul Zănoaga
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Vulturul Zănoaga.
|
05/04
14:00
|
Wiśniowa
Sokół Kamień
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Sokół Kamień.
|
05/04
08:00
|
Zlatna
Fortuna Lunca Mureșului
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Zlatna.
|
05/04
10:00
|
Persas FC
Real Titán
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Real Titán.
|
05/04
08:30
|
FK Blansko
Uherský Brod
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на FK Blansko.
|
05/04
12:00
|
Malu Cu Flori
Voința Buciumeni
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Voința Buciumeni.
|
05/04
13:00
|
Boston River
Miramar
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Miramar.
|
05/04
15:00
|
Šparta
Mladost Buzin
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Šparta.
|
05/04
11:30
|
Sävedalen
Laholm
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Laholm.
|
05/04
12:00
|
Woltmershausen
Brinkum
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Woltmershausen.
|
05/04
15:00
|
Grobničan
Marsonia
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Marsonia.
|
05/04
08:00
|
Petrolul Poieni
Viitorul Gratia
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Petrolul Poieni.
|
05/04
09:00
|
Werder
Carl Zeiss Jena
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Carl Zeiss Jena.
|
05/04
19:00
|
CN Santa Cruz
24 de Septiembre
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на 24 de Septiembre.
|
05/04
14:00
|
Sporting Gornești
Forța Sânpaul
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Sporting Gornești.
|
05/04
13:00
|
Stk Eilvese
TuS Bersenbrück
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на TuS Bersenbrück.
|
05/04
15:00
|
Gryf W.
Sparta S.
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 8 мача на Sparta S..
|
05/04
15:00
|
Nové Mesto nad Váhom
Beluša
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Beluša.
|
05/04
20:00
|
Baie-Mahault
Phare du Canal
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Baie-Mahault.
|
05/04
14:30
|
Šamot
Kalipolje
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Šamot.
|
05/04
15:00
|
Moslavina (DG)
Matija Gubec
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Moslavina (DG).
|
05/04
15:00
|
Vârfurile
Viitorul Satu Nou
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Viitorul Satu Nou.
|
05/04
14:00
|
Powiśle
Arka II
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Arka II.
|
05/04
10:00
|
Wieczysta
Wisłoka Dębica
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Wisłoka Dębica.
|
05/04
14:30
|
Kranj
Kranjska Gora
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Kranjska Gora.
|
05/04
15:00
|
Gryf W.
Sparta S.
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Gryf W..
|
05/04
13:00
|
Secunda Adâncata
Junior Țăndărei
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Secunda Adâncata.
|
05/04
18:00
|
Municipal Limeño
Alianza FC
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Municipal Limeño.
|
05/04
15:00
|
Siretu Saucesti
Voința Cleja
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Siretu Saucesti.
|
05/04
13:30
|
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на VfR Baumholder 1886.
|
05/04
11:00
|
Legia Warszawa
Polonia Warszawa
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Polonia Warszawa.
|
05/04
11:00
|
Ghenci
Recolta Sanislău
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Ghenci.
|
05/04
16:00
|
Schöftland
FC Besa Biel/Bienne
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на FC Besa Biel/Bienne.
|
05/04
07:00
|
Floreat
Balcatta
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Balcatta.
|
05/04
14:00
|
FC Tavannes/Tramelan
FC Prishtina Bern
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на FC Tavannes/Tramelan.
|
05/04
13:00
|
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Lechita Kłecko.
|
05/04
14:00
|
Virtus Goti
Baiano
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Baiano.
|
05/04
15:00
|
Pniówek Pawłowice
Gwarek T. G.
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Pniówek Pawłowice.
|
05/04
16:00
|
Kremin
Podillia
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Podillia.
|
05/04
14:00
|
Ustrem
Benkovski Isperih
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Ustrem .
|
05/04
13:00
|
Rossoneri
FC Allschwil
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Rossoneri.
|
05/04
13:00
|
Staruinta Brosteni
Victoria (MB)
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Staruinta Brosteni.
|
05/04
14:00
|
Creaca Jac
Luceafărul Bălan
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Creaca Jac.
|
05/04
12:00
|
Neumünster
Oldenburger
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Oldenburger.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Talpa
Sporting Videle
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Viitorul Talpa.
|
05/04
09:00
|
Crasna Moftinu Mic
Fröhlich Foieni
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Crasna Moftinu Mic.
|
05/04
15:00
|
Alutus Sălătrucel
Olanu
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Alutus Sălătrucel.
|
05/04
13:00
|
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на LZS Otorowo.
|
05/04
16:00
|
Vizela
Maritimo
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Vizela.
|
05/04
23:30
|
Inter Miami
NY Red Bulls
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Inter Miami.
|
05/04
11:00
|
SV Empor Berlin
SFC Stern 1900
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на SV Empor Berlin.
|
05/04
15:00
|
Stejarul Vlădești
Corona Mihaesti
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Stejarul Vlădești .
|
05/04
11:00
|
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Spicul Vladeni.
|
05/04
14:00
|
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на WA Boufarik.
|
05/04
14:00
|
Martigny-Sports
Lancy
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Lancy.
|
05/04
08:15
|
Khangarid
FC Ulaanbaatar
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на FC Ulaanbaatar.
|
05/04
14:00
|
Vízművek
Pestszentimre
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Pestszentimre.
|
05/04
09:30
|
Tineretul Suhaia
Sporting Roșiori II
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Tineretul Suhaia.
|
05/04
15:00
|
Unirea Gurahonț
Crișul Chișineu Criș II
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 7 мача на Unirea Gurahonț.
|
05/04
15:30
|
Trešnjevka
Samobor
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Trešnjevka.
|
05/04
16:00
|
Bassersdorf
Phönix Seen
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Bassersdorf.
|
05/04
16:00
|
CD Cruzeiro
CD El Roble de Ilobasco
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на CD Cruzeiro.
|
05/04
12:00
|
Ratchaburi
Pathum Utd
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Pathum Utd.
|
05/04
14:00
|
Someșul Someș Odorhei
Inter Cizer
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Inter Cizer.
|
05/04
15:00
|
Os Originais
Mulekada
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Mulekada .
|
05/04
15:00
|
Viitorul P. Măglași
Șușani
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Viitorul P. Măglași.
|
05/04
15:00
|
Mladost (K)
Spartak (MS)
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Mladost (K).
|
05/04
13:00
|
Pharco
Ismaily
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Ismaily.
|
05/04
13:30
|
Jong Almere City
Treffers
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Jong Almere City.
|
05/04
14:30
|
Hajduk (J)
Kutlovo
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Kutlovo.
|
05/04
18:00
|
KSC Lokeren Temse
URSL Visé
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на URSL Visé.
|
05/04
17:00
|
FK Arsenal
Budućnost
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Budućnost.
|
05/04
14:30
|
Elko Holešov
Sternberk
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Elko Holešov.
|
05/04
23:30
|
Charlotte
Portland
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Portland.
|
05/04
14:00
|
SKAF
RCA
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на SKAF.
|
05/04
12:00
|
Beyoğlu Yeni Çarşı
Karacabey
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Karacabey.
|
05/04
10:00
|
NS Međimurje Čakovec
Agram
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на NS Međimurje Čakovec.
|
05/04
11:30
|
BATE Borisov
Energetik-BGU
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на BATE Borisov.
|
05/04
11:30
|
Energetik-BGU
BATE Borisov
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на BATE Borisov.
|
05/04
13:00
|
SV Urk
IJsselmeervogels
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на SV Urk.
|
05/04
20:00
|
AS Moule
Equinoxe
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Equinoxe.
|
05/04
12:30
|
Winkeln SG
Wittenbach
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Winkeln SG.
|
05/04
18:30
|
Centro Oeste GO
Santa Helena
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Santa Helena.
|
05/04
15:00
|
Pek Legacy
Winkot
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Winkot.
|
05/04
13:00
|
Vigør
Sola
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Sola.
|
05/04
13:00
|
Wallbach-Zeiningen
Old Boys 2
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Wallbach-Zeiningen.
|
05/04
14:00
|
FC Lachen/Altendorf
FC Adliswil
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на FC Lachen/Altendorf.
|
05/04
08:00
|
Kostelec Na Hane
FK Nove Sady
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на FK Nove Sady.
|
05/04
15:00
|
Crișul Alb Buteni
Voința Sintea Mare
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Crișul Alb Buteni.
|
05/04
17:00
|
New England Revolution II
Chicago Fire FC II
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на New England Revolution II.
|
05/04
17:00
|
Ravecchia
Vedeggio
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Ravecchia.
|
05/04
15:00
|
VIS Simm-Bau
FK Gornji Rahic
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на VIS Simm-Bau.
|
05/04
09:00
|
Unirea Tășnad
CS Oașul
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на CS Oașul.
|
05/04
15:00
|
Cernat
Catalina
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Cernat.
|
05/04
14:30
|
Água Longa
AB 92
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Água Longa.
|
05/04
15:00
|
Imst 1933
SC Röthis
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Imst 1933.
|
05/04
15:00
|
Croatia (V)
Mladost (S)
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Mladost (S).
|
05/04
11:00
|
Jena
Altglienicke
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Altglienicke.
|
05/04
15:00
|
Tartu FC Inter
Vastseliina FC Tannem
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Vastseliina FC Tannem.
|
05/04
13:00
|
MSJ Rangers
Adade
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на MSJ Rangers .
|
05/04
14:30
|
Kozara
FK Drina Zvornik
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Kozara.
|
05/04
12:00
|
Aue
Bielefeld
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Aue.
|
05/04
13:00
|
Vëllaznimi
Trepça '89
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Vëllaznimi.
|
05/04
10:30
|
Gute
Falu BS
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Gute.
|
05/04
14:00
|
Wilga Garwolin
KS Błonianka Błonie
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на KS Błonianka Błonie.
|
05/04
12:00
|
Viitorul Gorgota 2019
Voința Valea Voievozilor
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Viitorul Gorgota 2019.
|
05/04
16:00
|
Greifensee
Herrliberg
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Herrliberg.
|
05/04
15:00
|
Arcus
Nemere Ghelinta
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Arcus.
|
05/04
12:00
|
Hammarby IF
Malmö FF
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Hammarby IF.
|
05/04
14:00
|
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Zawisza Dolsk.
|
05/04
08:00
|
Dunărea Islaz
Progresul 2007
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Progresul 2007 .
|
05/04
12:30
|
Alessandria
Brescia
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Alessandria.
|
05/04
18:00
|
Brusque
Hercílio Luz
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Brusque.
|
05/04
08:00
|
Świt II
PKS Radość Warszawa
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на PKS Radość Warszawa.
|
05/04
08:00
|
Recolta Sfințești
Viitorul Butești
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Viitorul Butești.
|
05/04
12:00
|
Unirea Cobia
Vointa Visina
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Unirea Cobia.
|
05/04
15:00
|
Al Ahli Almusrati
Al Shat
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Al Shat.
|
05/04
21:15
|
C.D. Platense
L.A. Firpo
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на L.A. Firpo.
|
05/04
08:00
|
Luceafărul Poiana
Steagu Rosu
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Steagu Rosu .
|
05/04
13:00
|
Muttenz 2
Aesch
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Muttenz 2.
|
05/04
08:00
|
AS Petrolul Stoina
CS International Balesti
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на AS Petrolul Stoina.
|
05/04
15:15
|
Olympique de Genève
Echichens
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Olympique de Genève.
|
05/04
16:00
|
Uerdingen
Mülheimer FC 97
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Mülheimer FC 97.
|
05/04
08:00
|
Oltul Ionești
Mădulari
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Oltul Ionești.
|
05/04
15:00
|
Jiskra II
SK Petrin Plzen
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Jiskra II.
|
05/04
15:00
|
MKS Ledziny
Spojnia Landek
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Spojnia Landek.
|
05/04
15:00
|
Olimpia
Zio-Max
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Zio-Max .
|
05/04
14:30
|
FKSE
Dunavarsányi TE
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на FKSE.
|
05/04
14:00
|
Trans
Pärnu
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Pärnu.
|
05/04
10:00
|
Poseidon
Kristiine JK
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Poseidon.
|
05/04
12:00
|
Skellefteå
Boden
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Skellefteå.
|
05/04
09:00
|
Rostock
Dresden
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Dresden.
|
05/04
08:00
|
Voința Chiselet
Avântul Luica
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Avântul Luica.
|
05/04
08:00
|
Sporting Leu
Viitorul Teasc
|
Btts
|
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 5 мача на Sporting Leu.
|
Гол/гол прогнози и насоки
Гол гол прогнози или двата отбора да отбележат гол винаги са били едни от най-атрактивните прогнози и пазари предлагани.
Гол/гол означава и двата отбора играещи футболната среща да вкарат поне по един гол без значение полувремето или начина по който ще го направят.
Рагледайте колко често са играли помежду си и какви са били предишните резултати. Намерете статистиката за всеки мач и вижте процентите за които двата отбора са завършили с гол/гол през предишните им мачове и настоящата им форма. Офанзивната тактика на отборите е за предпочитане пред дефанзивната с наредени половин отбор защитници.