England - Football League Trophy прогнози и статистика за Днес
Прогнози и статистика за всички мачове днес и тази седмица.
Barnet имат над 1.5 гола в последните 7 мача.
Leyton Orient имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 5 мача.
Barnet имат над 1.5 гола в 91% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Двата отбора са отбелязали гол в 82% от мачовете на Barnet през последните последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиBarnet имат над 1.5 гола в последните 7 мача.
Leyton Orient имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 5 мача.
Barnet имат над 1.5 гола в 91% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Двата отбора са отбелязали гол в 82% от мачовете на Barnet през последните последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиOxford Utd имат под 3.5 гола в последните 7 мача.
Oxford Utd имат под 2.5 гола в последните 4 мача.
Cheltenham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 6 мача
Cheltenham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Cheltenham имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Вижте всичкиOxford Utd имат под 3.5 гола в последните 7 мача.
Oxford Utd имат под 2.5 гола в последните 4 мача.
Cheltenham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 6 мача
Cheltenham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Cheltenham имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Вижте всичкиNorthampton имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
Gillingham са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.
Northampton имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиNorthampton имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
Gillingham са допуснали над 0.5 гола в последните си 7 мача.
Northampton имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиBromley имат над 1.5 гола в последните 5 мача.
Bromley са допуснали над 0.5 гола в последните си 15 мача.
Bromley имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 8 мача.
MK Dons са победили в последните си 4 мача.
Bromley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Bromley имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиBromley имат над 1.5 гола в последните 5 мача.
Bromley са допуснали над 0.5 гола в последните си 15 мача.
Bromley имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 8 мача.
MK Dons са победили в последните си 4 мача.
Bromley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Bromley имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиCrewe имат над 1.5 гола в последните 5 мача.
Crewe имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 8 мача.
Crewe имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Crewe имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Crewe имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Crewe през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиCrewe имат над 1.5 гола в последните 5 мача.
Crewe имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 8 мача.
Crewe имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Crewe имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Crewe имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Crewe през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиNotts County имат над 1.5 гола в последните 9 мача.
Notts County са отбелязали над 0.5 гола в последните си 4 мача
Notts County имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 8 мача.
Notts County имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 10 мача.
Notts County са получили над 1.5 картона в последните си 5 мача.
Notts County имат над 3.5 картона в последните 4 мача.
Notts County have won over 2.5 corners in their last 7 games.
Notts County имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Notts County имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиNotts County имат над 1.5 гола в последните 9 мача.
Notts County са отбелязали над 0.5 гола в последните си 4 мача
Notts County имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 8 мача.
Notts County имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 10 мача.
Notts County са получили над 1.5 картона в последните си 5 мача.
Notts County имат над 3.5 картона в последните 4 мача.
Notts County have won over 2.5 corners in their last 7 games.
Notts County имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Notts County имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиYork имат над 1.5 гола в последните 26 мача.
York са отбелязали над 0.5 гола в последните си 9 мача
York имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 12 мача.
York имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 14).
York имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 14).
Вижте всичкиYork имат над 1.5 гола в последните 26 мача.
York са отбелязали над 0.5 гола в последните си 9 мача
York имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 12 мача.
York имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 14).
York имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 14).
Вижте всичкиLeicester имат над 2.5 гола в последните 9 мача.
Leicester имат над 1.5 гола в последните 13 мача.
Leicester са отбелязали над 0.5 гола в последните си 11 мача
Leicester имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 12 мача.
Leicester have won over 4.5 corners in their last 4 games.
Leicester have won over 3.5 corners in their last 10 games.
Leicester имат над 8.5 корнера в последните 14 мача.
Leicester имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 16 мача.
Walsall имат над 1.5 гола в последните 10 мача.
Walsall имат над 2.5 гола в последните 4 мача.
Walsall имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 6 мача.
Leicester имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Leicester имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Leicester имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Leicester имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Leicester през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиLeicester имат над 2.5 гола в последните 9 мача.
Leicester имат над 1.5 гола в последните 13 мача.
Leicester са отбелязали над 0.5 гола в последните си 11 мача
Leicester имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 12 мача.
Leicester have won over 4.5 corners in their last 4 games.
Leicester have won over 3.5 corners in their last 10 games.
Leicester имат над 8.5 корнера в последните 14 мача.
Leicester имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 16 мача.
Walsall имат над 1.5 гола в последните 10 мача.
Walsall имат над 2.5 гола в последните 4 мача.
Walsall имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 6 мача.
Leicester имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Leicester имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Leicester имат над 2.5 гола в 85% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Leicester имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Leicester през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиReading have won over 2.5 corners in their last 19 games.
Reading имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Вижте всичкиReading have won over 2.5 corners in their last 19 games.
Reading имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Вижте всичкиStockport имат под 3.5 гола в последните 5 мача.
Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.
Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Stockport имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Stockport имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Вижте всичкиStockport имат под 3.5 гола в последните 5 мача.
Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.
Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Stockport имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Stockport имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Вижте всичкиДвата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Chesterfield.
Chesterfield са допуснали над 0.5 гола в последните си 9 мача.
Chesterfield имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 14).
Chesterfield имат над 1.5 гола в 93% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Chesterfield имат над 0.5 гола първо полувреме в 93% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Двата отбора са отбелязали гол в 86% от мачовете на Chesterfield през последните последните 2 месеца (общо мачове 12).
Вижте всичкиДвата отбора са отбелязали гол в послендите 4 мача на Chesterfield.
Chesterfield са допуснали над 0.5 гола в последните си 9 мача.
Chesterfield имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 14).
Chesterfield имат над 1.5 гола в 93% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Chesterfield имат над 0.5 гола първо полувреме в 93% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Двата отбора са отбелязали гол в 86% от мачовете на Chesterfield през последните последните 2 месеца (общо мачове 12).
Вижте всичкиДвата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Fulham.
Fulham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 17 мача
Fulham имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 14 мача.
Stevenage имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Fulham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 2.5 гола в 86% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Fulham имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Двата отбора са отбелязали гол в 100% от мачовете на Fulham през последните последните 2 месеца (общо мачове 7).
Вижте всичкиДвата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Fulham.
Fulham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 17 мача
Fulham имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 14 мача.
Stevenage имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Fulham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 2.5 гола в 86% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Fulham имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Двата отбора са отбелязали гол в 100% от мачовете на Fulham през последните последните 2 месеца (общо мачове 7).
Вижте всичкиHuddersfield имат над 1.5 гола в последните 10 мача.
Huddersfield имат под 3.5 гола в последните 4 мача.
Huddersfield имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 6 мача.
Liverpool са допуснали над 0.5 гола в последните си 10 мача.
Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.
Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.
Вижте всичкиHuddersfield имат над 1.5 гола в последните 10 мача.
Huddersfield имат под 3.5 гола в последните 4 мача.
Huddersfield имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 6 мача.
Liverpool са допуснали над 0.5 гола в последните си 10 мача.
Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.
Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.
Вижте всичкиGrimsby имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Grimsby са допуснали над 0.5 гола в последните си 5 мача.
Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Grimsby имат над 8.5 корнера в последните 8 мача.
Grimsby имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Grimsby имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 5 мача.
Grimsby имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 7 мача.
Forest са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.
Forest имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 22 мача.
Forest имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиGrimsby имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Grimsby са допуснали над 0.5 гола в последните си 5 мача.
Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Grimsby имат над 8.5 корнера в последните 8 мача.
Grimsby имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Grimsby имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 5 мача.
Grimsby имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 7 мача.
Forest са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.
Forest имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 22 мача.
Forest имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиColchester имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 4 мача.
Ipswich имат над 2.5 гола в последните 10 мача.
Ipswich имат над 1.5 гола в последните 15 мача.
Ipswich имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 14 мача.
Ipswich имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 2.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиColchester имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 4 мача.
Ipswich имат над 2.5 гола в последните 10 мача.
Ipswich имат над 1.5 гола в последните 15 мача.
Ipswich имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 14 мача.
Ipswich имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 2.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиCrawley са отбелязали над 0.5 гола в последните си 7 мача
Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.
Crawley имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 11 мача.
Crawley имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 12 мача.
Brentford U21 имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.
Brentford U21 имат над 10.5 корнера в последните 6 мача.
Brentford U21 имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Brentford U21 имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Crawley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Crawley имат над 1.5 гола в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Brentford U21 имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Вижте всичкиCrawley са отбелязали над 0.5 гола в последните си 7 мача
Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.
Crawley имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 11 мача.
Crawley имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 12 мача.
Brentford U21 имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.
Brentford U21 имат над 10.5 корнера в последните 6 мача.
Brentford U21 имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Brentford U21 имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Crawley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Crawley имат над 1.5 гола в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Brentford U21 имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Вижте всички