England - Football League Trophy прогнози и статистика за Днес
Прогнози и статистика за всички мачове днес и тази седмица.
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Barnet.
Barnet have won over 3.5 corners in their last 5 games.
Leyton Orient имат под 3.5 гола в последните 8 мача.
Leyton Orient have won over 2.5 corners in their last 4 games.
Leyton Orient имат над 8.5 корнера в последните 11 мача.
Leyton Orient имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Leyton Orient имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 11 мача.
Barnet имат над 1.5 гола в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Barnet имат над 0.5 гола първо полувреме в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Двата отбора са отбелязали гол в 90% от мачовете на Barnet през последните последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиДвата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Barnet.
Barnet have won over 3.5 corners in their last 5 games.
Leyton Orient имат под 3.5 гола в последните 8 мача.
Leyton Orient have won over 2.5 corners in their last 4 games.
Leyton Orient имат над 8.5 корнера в последните 11 мача.
Leyton Orient имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Leyton Orient имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 11 мача.
Barnet имат над 1.5 гола в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Barnet имат над 0.5 гола първо полувреме в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Двата отбора са отбелязали гол в 90% от мачовете на Barnet през последните последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиOxford Utd имат под 3.5 гола в последните 6 мача.
Oxford Utd have won over 2.5 corners in their last 8 games.
Oxford Utd имат над 9.5 корнера в последните 5 мача.
Oxford Utd имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Oxford Utd имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.
Oxford Utd имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
Cheltenham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача
Cheltenham са получили над 1.5 картона в последните си 4 мача.
Cheltenham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Cheltenham имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиOxford Utd имат под 3.5 гола в последните 6 мача.
Oxford Utd have won over 2.5 corners in their last 8 games.
Oxford Utd имат над 9.5 корнера в последните 5 мача.
Oxford Utd имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Oxford Utd имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.
Oxford Utd имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
Cheltenham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 5 мача
Cheltenham са получили над 1.5 картона в последните си 4 мача.
Cheltenham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Cheltenham имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиNorthampton имат под 3.5 гола в последните 16 мача.
Northampton имат под 2.5 гола в последните 6 мача.
Northampton have won over 2.5 corners in their last 9 games.
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Gillingham.
Gillingham са получили над 1.5 картона в последните си 8 мача.
Gillingham имат над 8.5 корнера в последните 4 мача.
Gillingham имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.
Northampton имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Gillingham имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиNorthampton имат под 3.5 гола в последните 16 мача.
Northampton имат под 2.5 гола в последните 6 мача.
Northampton have won over 2.5 corners in their last 9 games.
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Gillingham.
Gillingham са получили над 1.5 картона в последните си 8 мача.
Gillingham имат над 8.5 корнера в последните 4 мача.
Gillingham имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 13 мача.
Northampton имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Gillingham имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиPlymouth имат над 9.5 корнера в последните 5 мача.
Plymouth имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Plymouth имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Plymouth имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 7 мача.
Swindon имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Swindon имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Вижте всичкиPlymouth имат над 9.5 корнера в последните 5 мача.
Plymouth имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Plymouth имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Plymouth имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 7 мача.
Swindon имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Swindon имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Вижте всичкиBromley имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Bromley са допуснали над 0.5 гола в последните си 14 мача.
Bromley имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 7 мача.
Bromley имат над 8.5 корнера в последните 5 мача.
Bromley имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Bromley имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 16 мача.
MK Dons имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 8 мача.
MK Dons have won over 3.5 corners in their last 5 games.
MK Dons имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
MK Dons имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
Bromley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Bromley имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Вижте всичкиBromley имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Bromley са допуснали над 0.5 гола в последните си 14 мача.
Bromley имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 7 мача.
Bromley имат над 8.5 корнера в последните 5 мача.
Bromley имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Bromley имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 16 мача.
MK Dons имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 8 мача.
MK Dons have won over 3.5 corners in their last 5 games.
MK Dons имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
MK Dons имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
Bromley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Bromley имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Вижте всичкиCrewe имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Crewe имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 7 мача.
Wigan имат над 3.5 картона в последните 10 мача.
Wigan have won over 2.5 corners in their last 4 games.
Crewe имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Crewe имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Crewe имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Двата отбора са отбелязали гол в 83% от мачовете на Crewe през последните последните 2 месеца (общо мачове 10).
Вижте всичкиCrewe имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Crewe имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 7 мача.
Wigan имат над 3.5 картона в последните 10 мача.
Wigan have won over 2.5 corners in their last 4 games.
Crewe имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Crewe имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Crewe имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 11).
Двата отбора са отбелязали гол в 83% от мачовете на Crewe през последните последните 2 месеца (общо мачове 10).
Вижте всичкиBurton have won over 3.5 corners in their last 5 games.
Burton имат над 8.5 корнера в последните 7 мача.
Burton имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Burton имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Notts County имат над 1.5 гола в последните 8 мача.
Notts County имат под 3.5 гола в последните 4 мача.
Notts County имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 7 мача.
Notts County имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.
Notts County have won over 2.5 corners in their last 6 games.
Notts County имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Вижте всичкиBurton have won over 3.5 corners in their last 5 games.
Burton имат над 8.5 корнера в последните 7 мача.
Burton имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Burton имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Notts County имат над 1.5 гола в последните 8 мача.
Notts County имат под 3.5 гола в последните 4 мача.
Notts County имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 7 мача.
Notts County имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 9 мача.
Notts County have won over 2.5 corners in their last 6 games.
Notts County имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Вижте всичкиBradford имат под 3.5 гола в последните 6 мача.
Bradford have won over 3.5 corners in their last 8 games.
Bradford имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Bradford имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Bradford имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
York имат над 1.5 гола в последните 25 мача.
York са отбелязали над 0.5 гола в последните си 8 мача
York имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
York имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 11 мача.
York имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
York имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
York имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Вижте всичкиBradford имат под 3.5 гола в последните 6 мача.
Bradford have won over 3.5 corners in their last 8 games.
Bradford имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Bradford имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Bradford имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
York имат над 1.5 гола в последните 25 мача.
York са отбелязали над 0.5 гола в последните си 8 мача
York имат над 1.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
York имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 11 мача.
York имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
York имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
York имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Вижте всичкиLeicester имат над 2.5 гола в последните 8 мача.
Leicester имат над 1.5 гола в последните 12 мача.
Leicester са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача
Leicester имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 11 мача.
Leicester have won over 3.5 corners in their last 9 games.
Leicester имат над 8.5 корнера в последните 13 мача.
Leicester имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 15 мача.
Walsall имат над 1.5 гола в последните 9 мача.
Walsall имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.
Walsall have won over 4.5 corners in their last 4 games.
Walsall имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Walsall имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Walsall имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
Leicester имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Leicester имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Leicester имат над 2.5 гола в 83% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Leicester имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Двата отбора са отбелязали гол в 83% от мачовете на Leicester през последните последните 2 месеца (общо мачове 10).
Вижте всичкиLeicester имат над 2.5 гола в последните 8 мача.
Leicester имат над 1.5 гола в последните 12 мача.
Leicester са отбелязали над 0.5 гола в последните си 10 мача
Leicester имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 11 мача.
Leicester have won over 3.5 corners in their last 9 games.
Leicester имат над 8.5 корнера в последните 13 мача.
Leicester имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 15 мача.
Walsall имат над 1.5 гола в последните 9 мача.
Walsall имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.
Walsall have won over 4.5 corners in their last 4 games.
Walsall имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Walsall имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Walsall имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 5 мача.
Leicester имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Leicester имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Leicester имат над 2.5 гола в 83% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Leicester имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Двата отбора са отбелязали гол в 83% от мачовете на Leicester през последните последните 2 месеца (общо мачове 10).
Вижте всичкиReading имат под 3.5 гола в последните 5 мача.
Reading have won over 2.5 corners in their last 18 games.
Reading имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 6 мача.
Вижте всичкиReading имат под 3.5 гола в последните 5 мача.
Reading have won over 2.5 corners in their last 18 games.
Reading имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 6 мача.
Вижте всичкиStockport имат под 3.5 гола в последните 5 мача.
Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.
Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Stockport имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Stockport имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Tranmere са отбелязали над 0.5 гола в последните си 8 мача
Tranmere са получили над 1.5 картона в последните си 4 мача.
Вижте всичкиStockport имат под 3.5 гола в последните 5 мача.
Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.
Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Stockport имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 8 мача.
Stockport имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 4 мача.
Tranmere са отбелязали над 0.5 гола в последните си 8 мача
Tranmere са получили над 1.5 картона в последните си 4 мача.
Вижте всичкиMansfield имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Chesterfield са допуснали над 0.5 гола в последните си 8 мача.
Chesterfield имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Chesterfield имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Chesterfield имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Chesterfield през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиMansfield имат над 8.5 удра извън очертанията на вратата в последните 6 мача.
Chesterfield са допуснали над 0.5 гола в последните си 8 мача.
Chesterfield имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 13).
Chesterfield имат над 1.5 гола в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Chesterfield имат над 0.5 гола първо полувреме в 92% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 12).
Двата отбора са отбелязали гол в 85% от мачовете на Chesterfield през последните последните 2 месеца (общо мачове 11).
Вижте всичкиStevenage имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 10 мача.
Stevenage имат над 8.5 корнера в последните 8 мача.
Stevenage имат над 9.5 корнера в последните 4 мача.
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Fulham.
Fulham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 17 мача
Fulham имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 14 мача.
Stevenage имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Fulham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 2.5 гола в 86% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Fulham имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Двата отбора са отбелязали гол в 100% от мачовете на Fulham през последните последните 2 месеца (общо мачове 7).
Вижте всичкиStevenage имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 10 мача.
Stevenage имат над 8.5 корнера в последните 8 мача.
Stevenage имат над 9.5 корнера в последните 4 мача.
Двата отбора са отбелязали гол в послендите 6 мача на Fulham.
Fulham са отбелязали над 0.5 гола в последните си 17 мача
Fulham имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 14 мача.
Stevenage имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Fulham имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Fulham имат над 2.5 гола в 86% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Fulham имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 7).
Двата отбора са отбелязали гол в 100% от мачовете на Fulham през последните последните 2 месеца (общо мачове 7).
Вижте всичкиHuddersfield имат над 1.5 гола в последните 9 мача.
Huddersfield имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.
Huddersfield имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 9 мача.
Liverpool са допуснали над 0.5 гола в последните си 10 мача.
Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.
Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.
Вижте всичкиHuddersfield имат над 1.5 гола в последните 9 мача.
Huddersfield имат над 0.5 голове първо полувреме в последните 5 мача.
Huddersfield имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 9 мача.
Liverpool са допуснали над 0.5 гола в последните си 10 мача.
Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.
Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.
Вижте всичкиGrimsby имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Grimsby са допуснали над 0.5 гола в последните си 5 мача.
Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Grimsby имат над 8.5 корнера в последните 8 мача.
Grimsby имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Grimsby имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 5 мача.
Grimsby имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 7 мача.
Forest са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.
Forest имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 22 мача.
Forest имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиGrimsby имат над 1.5 гола в последните 4 мача.
Grimsby са допуснали над 0.5 гола в последните си 5 мача.
Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Grimsby имат над 8.5 корнера в последните 8 мача.
Grimsby имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 10 мача.
Grimsby имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 5 мача.
Grimsby имат над 9.5 удра извън очертанията на вратата в последните 7 мача.
Forest са допуснали над 0.5 гола в последните си 6 мача.
Forest имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 22 мача.
Forest имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиIpswich имат над 2.5 гола в последните 10 мача.
Ipswich имат над 1.5 гола в последните 15 мача.
Ipswich имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 14 мача.
Ipswich имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 2.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиIpswich имат над 2.5 гола в последните 10 мача.
Ipswich имат над 1.5 гола в последните 15 мача.
Ipswich имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 14 мача.
Ipswich имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 1.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 2.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Ipswich имат над 0.5 гола първо полувреме в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Вижте всичкиCrawley са отбелязали над 0.5 гола в последните си 7 мача
Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.
Crawley имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 11 мача.
Crawley имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 12 мача.
Brentford U21 имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.
Brentford U21 имат над 10.5 корнера в последните 6 мача.
Brentford U21 имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Brentford U21 имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Crawley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Crawley имат над 1.5 гола в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Brentford U21 имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Вижте всичкиCrawley са отбелязали над 0.5 гола в последните си 7 мача
Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.
Crawley имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 11 мача.
Crawley имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 12 мача.
Brentford U21 имат над 0.5 голове през второ полувреме в последните 4 мача.
Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.
Brentford U21 имат над 10.5 корнера в последните 6 мача.
Brentford U21 имат над 5.5 удра в очертанията на вратата в последните 7 мача.
Brentford U21 имат над 6.5 удра в очертанията на вратата в последните 4 мача.
Crawley имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 10).
Crawley имат над 1.5 гола в 90% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 9).
Brentford U21 имат над 0.5 гола в 100% от мачовете през последните 2 месеца (общо мачове 6).
Вижте всички