Win Draw Lose Team Pruge Tipovi Statistika za Danas
( pobjedu pruge tipovi morate kladiti na jednom mjestu)
pobjeda, crtanje i izgubiti tim pruge nogomet predviđanja je o pogađanju koji tim će nastaviti svoju crtu za pobjedu, crtati ili izgubiti.
Top 5
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
04/27
08:00
|
Sânnicolau Mare
Timișul Șag
|
Timișul Șag je pobedio zadnjih 23 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Cireșu
Victoria Traian
|
Viitorul Cireșu je pobedio zadnjih 22 meceva.
|
04/27
08:00
|
Băicoi
Bănești-Urleta
|
Băicoi je pobedio zadnjih 21 meceva.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Ileana
Gloria Fundeni
|
Viitorul Ileana je pobedio zadnjih 20 meceva.
|
04/27
14:00
|
Zorile Scundu
Recolta Laloșu
|
Recolta Laloșu je pobedio zadnjih 17 meceva.
|
Pobednicki niz predvidjanja I statistika.Najvise pobeda u nizu.
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
04/27
08:00
|
Sânnicolau Mare
Timișul Șag
|
Timișul Șag je pobedio zadnjih 23 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Cireșu
Victoria Traian
|
Viitorul Cireșu je pobedio zadnjih 22 meceva.
|
04/27
08:00
|
Băicoi
Bănești-Urleta
|
Băicoi je pobedio zadnjih 21 meceva.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Ileana
Gloria Fundeni
|
Viitorul Ileana je pobedio zadnjih 20 meceva.
|
04/27
14:00
|
Zorile Scundu
Recolta Laloșu
|
Recolta Laloșu je pobedio zadnjih 17 meceva.
|
04/27
14:00
|
Atromitos Palama
Apollon Makrihoriou
|
Atromitos Palama je pobedio zadnjih 16 meceva.
|
04/27
15:00
|
Zagora
Zadar
|
Zagora je pobedio zadnjih 15 meceva.
|
04/27
09:00
|
Vulturii Fărcășești
AS Petrolul Stoina
|
Vulturii Fărcășești je pobedio zadnjih 15 meceva.
|
04/27
13:00
|
Apollon Tirou
Aetos Dara
|
Apollon Tirou je pobedio zadnjih 15 meceva.
|
04/27
14:00
|
Leontes
Atromitos Kavasilon
|
Atromitos Kavasilon je pobedio zadnjih 14 meceva.
|
04/27
17:30
|
Lincoln RI
Europa Point
|
Lincoln RI je pobedio zadnjih 14 meceva.
|
04/27
08:00
|
Partizan Diniaș
CSC Moșnița
|
Partizan Diniaș je pobedio zadnjih 14 meceva.
|
04/27
08:00
|
Șoimii Unirea
Borussia Dor Mărunt
|
Borussia Dor Mărunt je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
10:00
|
CS Medgidia
CS Poseidon Limanu
|
CS Medgidia je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
08:00
|
Mădulari
Sparta
|
Sparta je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
14:30
|
Šumadija
Rusanj
|
Rusanj je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
15:00
|
Novigrad
Moela
|
Novigrad je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
14:00
|
Niki Kalis
Aris Profiti Ilia
|
Niki Kalis je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
10:00
|
Split
Osijek
|
Osijek je pobedio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
15:00
|
Kulpin
Budućnost (P)
|
Kulpin je pobedio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
08:00
|
AS Recaș
Olimpia Darova
|
AS Recaș je pobedio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
08:00
|
Vulturii Igriș
Dacia Cărpiniș
|
Vulturii Igriș je pobedio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
22:00
|
CD Sokol Croata
CDSC Cosal
|
CD Sokol Croata je pobedio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
14:00
|
Venus
Spicul Vâlcelele
|
Venus je pobedio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
13:00
|
Maardu
Ajax
|
Maardu je pobedio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
13:00
|
GKS Manowo
Akademia Kotwica Kołobrzeg
|
GKS Manowo je pobedio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
13:00
|
Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek
|
Kujawiak Kowal je pobedio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
14:00
|
Negri
Faraoani
|
Negri je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
15:00
|
Fc Willisau
Ibach
|
Ibach je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
14:00
|
Gillingham
Doncaster
|
Doncaster je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
16:00
|
Vojvodina
Crvena zvezda
|
Crvena zvezda je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
15:00
|
Sloga (P)
Omladinac (N)
|
Sloga (P) je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Cireșu
Victoria Traian
|
Victoria Traian je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
15:00
|
Heréd
Füzesabonyi
|
Füzesabonyi je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
08:00
|
CS Iernut
Academica Transilvania
|
CS Iernut je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
14:00
|
Crișul Chișineu Criș II
Vârfurile
|
Crișul Chișineu Criș II je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
18:00
|
HUSA
AS FAR
|
AS FAR je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
08:00
|
Deta II
Ghiroda și Giarmata Vii II
|
Deta II je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
14:00
|
Flamura Rosie
Bacau
|
Bacau je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
11:00
|
Odder
OKS
|
Odder je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
14:00
|
Łysica
Klimontowianka
|
Łysica je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
14:30
|
Naša Krila
Željezničar (D)
|
Željezničar (D) je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
11:00
|
Sparta Praha
Slovácko
|
Sparta Praha je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
13:00
|
Noteć Gębice
MLKS Unia Gniewkowo
|
MLKS Unia Gniewkowo je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
10:00
|
Agigea
Danubius Rasova
|
Agigea je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
14:00
|
Wrexham
Stockport
|
Stockport je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
13:00
|
FC Allschwil
Reinach
|
FC Allschwil je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
14:30
|
GSK
FKSE
|
GSK je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
09:00
|
Speed Academy
Poiana Lacului
|
Speed Academy je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
09:30
|
Nanov
Drăgănești Vlașca
|
Nanov je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:00
|
Dobrovice
TJ Jiskra Ú.n.O
|
TJ Jiskra Ú.n.O je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
11:00
|
Gloria Ograda
Unirea Mihail Kogalniceanu
|
Unirea Mihail Kogalniceanu je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:00
|
Igloopol
Sokół (KD)
|
Sokół (KD) je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
08:00
|
Voința Bărăganu
Vointa (V)
|
Vointa (V) je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
14:00
|
Victoria Skalbmierz
ŁKS Łagów
|
ŁKS Łagów je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
13:00
|
Apollon Tirou
Aetos Dara
|
Aetos Dara je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:30
|
Petrinja
Segesta
|
Segesta je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:00
|
A. Miren
Roltek Dob
|
Roltek Dob je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
08:00
|
Băicoi
Bănești-Urleta
|
Bănești-Urleta je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
09:00
|
Teleoptik
PKB
|
Teleoptik je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:00
|
Castel San Giorgio
Sant'Antonio Abate
|
Castel San Giorgio je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
15:00
|
Varaždin
Dinamo
|
Dinamo je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:00
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn
Tarpan Mrocza
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
ASC Olimpic Zărnești
Muscelul Câmpulung
|
Muscelul Câmpulung je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
15:00
|
Klas
Elektra
|
Elektra je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
12:30
|
Voința Lazuri
CSM Satu Mare II
|
CSM Satu Mare II je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
16:00
|
Haute-Gruyère
Cugy/Montet/Aumont/Murist
|
Cugy/Montet/Aumont/Murist je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:30
|
Britof
Bled-Bohinj Hirter
|
Bled-Bohinj Hirter je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
Pogoń Leżajsk
ŁKS Łowisko
|
ŁKS Łowisko je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
15:00
|
Górnik Konin
Polonia Golina
|
Polonia Golina je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
15:00
|
Ludogorets
Krumovgrad
|
Ludogorets je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
09:00
|
Port Melbourne Sharks
South Melbourne FC
|
Port Melbourne Sharks je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
16:00
|
Gunzwil
Hergiswil
|
Hergiswil je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:30
|
FK Zvižd Kučevo
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do
|
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
Atromitos Leptokaryas
Aris Ampelion
|
Aris Ampelion je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
21:30
|
Real
São Raimundo-RR
|
São Raimundo-RR je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Flacăra Gaz-Metan
Recolta Alma
|
Recolta Alma je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
Mureșul Cenad
|
Mureșul Cenad je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
12:00
|
BKMA II
FC Syunik
|
BKMA II je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Hrvatski Leskovac
Sloga-Gredelj
|
Hrvatski Leskovac je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
16:00
|
Peamount Utd
Galway
|
Galway je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Ústí nad Labem
Slovan Velvary
|
Ústí nad Labem je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
17:00
|
Messinense
Quarteira
|
Quarteira je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:15
|
Rangers LFC
Celtic LFC
|
Celtic LFC je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
17:30
|
Arzo
Boglia Cadro
|
Boglia Cadro je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
12:00
|
Aachen
Bocholt
|
Aachen je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Al-Faisaly
Al-Ahli
|
Al-Faisaly je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Naroże Juszczyn
Hejnal Kety
|
Naroże Juszczyn je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Sesvetski (K)
Mladost
|
Mladost je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
KF Besa Doberdoll
Pelister
|
Pelister je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
12:00
|
Rosenborg
Røa
|
Rosenborg je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Unirea Sântana
CS Glogovăț
|
Unirea Sântana je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:30
|
Melissoxoriou
Apollon Akraifniou
|
Melissoxoriou je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
16:30
|
Balagne
Bastia 2
|
Balagne je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Grabówka
Warmia (G)
|
Warmia (G) je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Sparta Gryfice
Rega Trzebiatów
|
Sparta Gryfice je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
12:00
|
Melita
Pietà H
|
Melita je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Solin
Zrinski Jurjevac
|
Zrinski Jurjevac je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
23:00
|
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City FC
|
Detroit City FC je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
Unirea Ungheni
Universitatea Alba Iulia
|
Unirea Ungheni je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Ohaba Forgaci
Boldur II
|
Viitorul Ohaba Forgaci je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
12:30
|
LNZ Cherkasy
Shakhtar
|
Shakhtar je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:00
|
Kiel
Kaiserslautern
|
Kiel je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
10:00
|
SMS Ślesin
Zjednoczeni Trzemeszno
|
SMS Ślesin je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Bocs KSC
Ózd-Sajóvölgye
|
Ózd-Sajóvölgye je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Noteć Dziembowo
Sokół Szamocin
|
Sokół Szamocin je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Armata
Sântămăria Orlea
|
Armata je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Ripensia Timișoara
Electrica 1929 Timișoara
|
Ripensia Timișoara je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Golubovec
Ravnice
|
Ravnice je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Avântul Jamu Mare
Petroman
|
Petroman je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
Lokomotiv (GO)
Boruna
|
Lokomotiv (GO) je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Mladost (F)
OŠK
|
OŠK je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:00
|
Buriram
Muang Thong Utd
|
Muang Thong Utd je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
10:00
|
CS Victoria Cumpana
Sparta Techirghiol
|
Sparta Techirghiol je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Nur
ZET
|
Nur je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
18:00
|
Portuguesa
Palmeiras
|
Palmeiras je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:30
|
Om. Aradippou
Ypsonas FC
|
Om. Aradippou je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
16:00
|
Poitiers
LB Châteauroux B
|
Poitiers je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
09:00
|
Jogeva Noorus
Polva Lootus
|
Polva Lootus je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Dragačevo
Radnički (T)
|
Dragačevo je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:15
|
Neratovice-Byškovice
TJ Sokol Nespeky
|
Neratovice-Byškovice je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
11:00
|
Hutnik Warszawa
Ząbkovia
|
Ząbkovia je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Čelik
Bratstvo Gr.
|
Bratstvo Gr. je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
17:00
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12
25 de Mayo - SUB 12
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:30
|
VfR Baumholder 1886
SV Morlautern
|
SV Morlautern je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Billericay
Margate
|
Billericay je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
11:00
|
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
|
Legia Warszawa je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
BK Astrio
Varberg
|
Varberg je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Obreš Sveti Ilija
Radnički (H)
|
Obreš Sveti Ilija je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Retezatul Hațeg
Victoria Calan
|
Retezatul Hațeg je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Újfehértó
Tarpa
|
Tarpa je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Büyükçekmece Tepecik
Silivrispor
|
Silivrispor je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
11:00
|
Sparta Praha
Slovácko
|
Slovácko je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Blato
NK Špansko
|
NK Špansko je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Rawia Rawicz
Kania Gostyń
|
Kania Gostyń je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Graničar (BV)
Vatrogasac (G)
|
Graničar (BV) je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Atletic Tîrgu
Pogăceaua
|
Atletic Tîrgu je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
20:00
|
Colo Colo
Santiago Morning
|
Colo Colo je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
NK Rače
Brežice Terme Čatež
|
Brežice Terme Čatež je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Sparta Gryfice
Rega Trzebiatów
|
Rega Trzebiatów je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Rugvica
Tigar
|
Tigar je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Arapongas
Londrina
|
Londrina je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Poprad Rytro
Ropa
|
Poprad Rytro je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Agia Paraskevi Volou
Toxotis Volou B
|
Toxotis Volou B je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Coalville
Telford
|
Telford je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
11:30
|
Yunnan Yukun
Chongqing Tonglianglong FC
|
Yunnan Yukun je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Saburtalo
Torpedo Kutaisi
|
Saburtalo je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Warrington
Ilkeston Town FC
|
Ilkeston Town FC je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Metropolitan Isalnita
Avantul
|
Avantul je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Frankopan (S)
TŠK 1932
|
Frankopan (S) je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Spartak Varna
Montana
|
Spartak Varna je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
10:00
|
Maritimo
Sporting CP
|
Sporting CP je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
16:45
|
Castello
Basso Ceresio
|
Castello je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Ruch Stanowice
GKS II Jastrzębie
|
GKS II Jastrzębie je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:30
|
Velesovo-Cerklje
Kranj
|
Kranj je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
20:00
|
Recreativo Estrellas - SUB 16
Cultural Del Campillo - SUB 16
|
Recreativo Estrellas - SUB 16 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
11:15
|
Royal Schellekes
Royal Koartjes
|
Royal Koartjes je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:30
|
Voința Lazuri
CSM Satu Mare II
|
Voința Lazuri je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Sapci
Sava (S)
|
Sapci je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
09:00
|
Wolfsburg
Union Berlin
|
Union Berlin je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Tak Chun Ka I
Cheng Fung
|
Cheng Fung je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
AFC Agnita
ACS Leii Șura Mică
|
AFC Agnita je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:30
|
Fortaleza U17
Tirol/CEFAT U17
|
Tirol/CEFAT U17 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Ştiinta Grădiştea
Făurești
|
Făurești je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Jedinstvo
Ovčar
|
Jedinstvo je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
KF Besa Doberdoll
Pelister
|
KF Besa Doberdoll je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:30
|
Benevento
Napoli
|
Napoli je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Newmarket Town
Dereham Town
|
Newmarket Town je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:00
|
Hercílio Luz
Barra FC U20
|
Barra FC U20 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Gheorgheni
Golimpiakosz
|
Gheorgheni je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Otočac
Lokomotiva Rijeka
|
Lokomotiva Rijeka je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Bánhorváti
Gesztely
|
Gesztely je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Unia Wąbrzeźno
Lech Rypin
|
Lech Rypin je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Lada-Togliatti
Dinamo Kirov
|
Dinamo Kirov je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Posušje
Zrinjski
|
Zrinjski je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Dimitrovgrad
Rozova Dolina
|
Rozova Dolina je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Lagoa
Esperança
|
Lagoa je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Guşoeni
Chimia 1973
|
Chimia 1973 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Bratsigovo
Velichkovo
|
Bratsigovo je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Vulturul
Voința Oituz
|
Vulturul je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
CSKA
WFC Spartak Moscow
|
CSKA je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Kalochori-Panteichi
Nea Styra
|
Nea Styra je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Raštane
Debeljak
|
Raštane je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Drobeta 2024
Pandurii Cerneți
|
Drobeta 2024 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
10:00
|
Bukowa Jastkowice
Junior Zakrzów
|
Bukowa Jastkowice je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:00
|
Inter-SM U17
Grêmio
|
Grêmio je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:00
|
Charleroi
RAAL La Louvière
|
RAAL La Louvière je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Levski 2007
Sevlievo
|
Sevlievo je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
09:30
|
Moreton City Excelsior FC
Gold Coast Knights
|
Gold Coast Knights je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:55
|
Al-Oruba
Gulf Heroes FC
|
Al-Oruba je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
1865 Dachau
SV Heimstetten
|
SV Heimstetten je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Mardin 1969
İnegöl Kafkas Gençlikspor
|
İnegöl Kafkas Gençlikspor je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Canicense
União da Bola
|
Canicense je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
10:00
|
Portul Constanta
Murfatlar
|
Portul Constanta je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
11:00
|
Ayutthaya United
DP Kanchanaburi FC
|
Ayutthaya United je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
14:00
|
FK FAP Priboj
Vrelo Sport
|
FK FAP Priboj je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
18:30
|
Andraus U20
Coritiba
|
Coritiba je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
17:00
|
Olhanense
Moncarapachense B
|
Moncarapachense B je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viktoria Plzen
Sigma Olomouc
|
Sigma Olomouc je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
09:00
|
Pendikspor
Bodrum FK U19
|
Pendikspor je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
Gubitnicki niz predvidjanja I statistika.Najvise poraza u nizu.
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
04/27
05:45
|
Falirakiou
Kleovoulos Lindou B
|
Falirakiou je izgubio zadnjih 31 meceva.
|
04/27
14:00
|
Atromitos Vasilikon
Doxa Prokopiou
|
Doxa Prokopiou je izgubio zadnjih 30 meceva.
|
04/27
14:00
|
Kalochori-Panteichi
Nea Styra
|
Kalochori-Panteichi je izgubio zadnjih 26 meceva.
|
04/27
05:15
|
ANU FC
WCW
|
WCW je izgubio zadnjih 24 meceva.
|
04/27
14:00
|
Alexandru Văidean
Daco-Getica B.
|
Alexandru Văidean je izgubio zadnjih 23 meceva.
|
04/27
14:00
|
Doxa Elaiona
Ifitos Kalivion
|
Doxa Elaiona je izgubio zadnjih 19 meceva.
|
04/27
14:00
|
AE Mouzakiou
AO Agnanterou
|
AO Agnanterou je izgubio zadnjih 19 meceva.
|
04/27
09:00
|
Izolator B.
Korona Rzeszów
|
Korona Rzeszów je izgubio zadnjih 18 meceva.
|
04/27
08:00
|
Meget Remetea Mare
Făget
|
Meget Remetea Mare je izgubio zadnjih 17 meceva.
|
04/27
15:00
|
Sokół Sokolniki
San Wrzawy
|
Sokół Sokolniki je izgubio zadnjih 16 meceva.
|
04/27
13:00
|
Dundee Utd WFC
Hamilton Academical WFC
|
Dundee Utd WFC je izgubio zadnjih 15 meceva.
|
04/27
09:00
|
Wda Świecie
Lider Włocławek
|
Lider Włocławek je izgubio zadnjih 14 meceva.
|
04/27
10:00
|
Parângul Bumbești-Jiu
CS Petrolul Bustuchin
|
Parângul Bumbești-Jiu je izgubio zadnjih 14 meceva.
|
04/27
15:00
|
MKS Ledziny
Polonia Łaziska Górne
|
MKS Ledziny je izgubio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
11:00
|
Vihar (T)
Zhiten II
|
Zhiten II je izgubio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
11:00
|
Gudja Utd
Sliema
|
Gudja Utd je izgubio zadnjih 13 meceva.
|
04/27
09:00
|
Leonidio B
Nikitaras Dolianon
|
Nikitaras Dolianon je izgubio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
08:00
|
Victoria Daneasa
Știința Maruntei
|
Victoria Daneasa je izgubio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
12:00
|
Huge
Kvarnsveden
|
Kvarnsveden je izgubio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Șepreuș
Recolta Apateu
|
Recolta Apateu je izgubio zadnjih 12 meceva.
|
04/27
13:00
|
Chavdar Etropole
Bansko
|
Chavdar Etropole je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
14:00
|
Sportivii
Progresul 2005
|
Sportivii je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
13:00
|
Ehrle Dobra
Hutnik Szczecin
|
Ehrle Dobra je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
09:00
|
Viitorul Vidra
Viitorul (P)
|
Viitorul (P) je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
04/27
13:00
|
Słomka Siekierczyna
Ujanowice
|
Słomka Siekierczyna je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
06:45
|
Mitchelton FC
Moreton City Excelsior FC 2
|
Mitchelton FC je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
14:00
|
Dunav Lom
Pavlikeni
|
Dunav Lom je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
16:30
|
Morbio
Ravecchia
|
Ravecchia je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
10:00
|
CS Navodari
Farul Tuzla
|
Farul Tuzla je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
08:00
|
Slovan Valea Cerului
Voința Cheresig
|
Slovan Valea Cerului je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
15:00
|
Proleter 1951
Bačka 1923
|
Proleter 1951 je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
16:00
|
Wiedikon
Witikon
|
Witikon je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
04/27
14:00
|
Viitorul Căscioarele
Unirea Manastirea
|
Viitorul Căscioarele je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
08:00
|
Universitatea Oradea
CS Diosig
|
Universitatea Oradea je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Ocnița
CSM Fieni
|
Viitorul Ocnița je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
04/27
10:00
|
Minerul Bălan
Ezüstfenyő
|
Ezüstfenyő je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
13:00
|
Sadownik Waganiec
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
13:00
|
Sarmata Dobra
Prawobrzeże Świnoujście
|
Sarmata Dobra je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
07:00
|
Inglewood Utd.
Uwa Nedlands FC
|
Inglewood Utd. je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
10:00
|
Viitorul Poieni
Inter Dezmir
|
Inter Dezmir je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
23:47
|
Ittihad Tawergha
Al Jihad
|
Ittihad Tawergha je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
11:00
|
CS Valea Bargaului 2021
AC Dumitra
|
AC Dumitra je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
14:00
|
Osogovo
Karaorman
|
Karaorman je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
19:30
|
GRAP
Monte Real
|
Monte Real je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
12:00
|
Rudki
Hetman Włoszczowa
|
Hetman Włoszczowa je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:00
|
FC Rapperswil-Jona
FC Sion
|
FC Rapperswil-Jona je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:00
|
Lopadea Nouă
Limbenii Limba
|
Lopadea Nouă je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
12:00
|
Tarsus İY
Karabük İdman Yurdu
|
Tarsus İY je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
14:30
|
Rudar 2001
Trgovački Petrovac
|
Trgovački Petrovac je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:00
|
ACB Ineu II
Podgoria Pâncota
|
ACB Ineu II je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
15:30
|
Moraleja
Sporting Zamora
|
Sporting Zamora je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
08:00
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
ACS Păltiniș Rășinari
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
09:30
|
Viitorul Piatra
Victoria Lunca
|
Viitorul Piatra je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
08:00
|
Voința Schițu
Caracal
|
Caracal je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
13:00
|
Heidelopers
Gelmelboys
|
Heidelopers je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
08:00
|
Berceni
Avântul Măneciu
|
Berceni je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
14:00
|
Arbroath
Queen's Park
|
Arbroath je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
04/27
09:00
|
Łokietek Brześć Kujawski
Chemik Bydgoszcz
|
Łokietek Brześć Kujawski je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:00
|
Polonia Luszowice
Halniak Targanice
|
Polonia Luszowice je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:00
|
Dopiewo
Lechia Kostrzyn
|
Dopiewo je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:00
|
Faiano
Salernum
|
Faiano je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:30
|
Olympiakos
Peyia
|
Peyia je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
09:00
|
Kotwica
Jarota Jarocin
|
Jarota Jarocin je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
Workington
Guiseley
|
Workington je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
12:00
|
Eidsvold
Gjøvik-Lyn
|
Gjøvik-Lyn je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
15:00
|
Santacruzense
Santana
|
Santana je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
Flamura Rosie
Bacau
|
Flamura Rosie je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
08:00
|
Juventus Pișchia
Viitorul Bencec
|
Juventus Pișchia je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
08:00
|
Juventus Pișchia
Viitorul Bencec
|
Viitorul Bencec je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
18:00
|
Botafogo
Atlético-MG
|
Atlético-MG je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Insurăței
CS Făurei
|
Viitorul Insurăței je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:00
|
Bolintin Malu Spart
Energia
|
Energia je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
08:00
|
Sintești Timiș
Foresta Mănăștiur
|
Foresta Mănăștiur je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
15:00
|
Soroksár SC
MOL Vidi FC
|
MOL Vidi FC je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
Bradford
Newport
|
Newport je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
13:00
|
Notecianka Pakość
Cukrownik Tuczno
|
Cukrownik Tuczno je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
Kourtesiou
Ermis
|
Ermis je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
15:00
|
MV Croatia
Graničar (K)
|
MV Croatia je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
09:00
|
Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski
|
Lechia Sędziszów Małopolski je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
Hornchurch
Kingstonian
|
Kingstonian je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
08:15
|
Letohrad
Rmsk Cidlina
|
Letohrad je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
12:00
|
Salina Ocna Șugatag
Iza Dragomirești
|
Iza Dragomirești je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
14:00
|
FK Sloboda Lipe
OFK Napredak Markovac
|
FK Sloboda Lipe je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
04/27
11:30
|
Viby
B 1909
|
B 1909 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Elmina
Kingdom Stars
|
Kingdom Stars je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Millenium Giarmata II
LPS Banatul
|
LPS Banatul je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Cetățenii
Săcele
|
Cetățenii je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
19:00
|
Prostars FC
Alliance United
|
Prostars FC je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
Mureșul Cenad
|
Dedy Mid Viitorul Iecea Mare je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
Vointa (L)
Dacia U. Brăila
|
Vointa (L) je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
AS Cornești
Radniciki Soca
|
AS Cornești je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
JPS
Kuopion Elo
|
JPS je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:00
|
Kudrivka Irpin
Metalurh-2 Zaporizhzhia
|
Metalurh-2 Zaporizhzhia je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Achilleas Achilliou
Nileas Enosi Lechonion
|
Achilleas Achilliou je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
16:00
|
Schwaz
Dornbirner
|
Dornbirner je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Maritsa
Strumska Slava
|
Maritsa je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
16:30
|
Newry City
Loughgall
|
Newry City je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:00
|
CS Valea Bargaului 2021
AC Dumitra
|
CS Valea Bargaului 2021 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Fredrikstad II
Fyllingsdalen
|
Fredrikstad II je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:30
|
Egrisi
Goats
|
Goats je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
21:00
|
Árabe Unido
San Miguelito
|
Árabe Unido je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:30
|
Kranjska Gora
Preddvor
|
Kranjska Gora je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
12:30
|
Bola Branca
Ponte Nova
|
Ponte Nova je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
Radnički (NB)
Dubočica
|
Radnički (NB) je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Sokół Bralin
Płomień Opatów
|
Sokół Bralin je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
20:00
|
Saint-Félix
JTR
|
Saint-Félix je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
09:00
|
Panserraikos
AE Kifisia
|
AE Kifisia je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
17:10
|
Hajduk
Rudeš
|
Rudeš je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Lokomotiv (R)
Ustrem
|
Lokomotiv (R) je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
Plopeni
CS Păulești
|
CS Păulești je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
Enfield
Stowmarket Town FC
|
Stowmarket Town FC je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:00
|
Vatan Sport
OSC Bremerhaven
|
Vatan Sport je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Svetkavitsa
Septemvri
|
Svetkavitsa je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
18:30
|
Calouros do Ar U17
Clube Atlético Cearense U17
|
Clube Atlético Cearense U17 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
14:00
|
Rankweil
A. Salzburg
|
Rankweil je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Zorza Dobrzany
Korona Człopa
|
Korona Człopa je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:00
|
Vihar (T)
Zhiten II
|
Vihar (T) je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
09:45
|
Brothers Union
Chittagong Abahani
|
Brothers Union je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
NK Ljutomer
Dravograd
|
Dravograd je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:15
|
Sportplus
De Klok
|
De Klok je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Åskollen
Ullern
|
Åskollen je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Mădulari
Sparta
|
Mădulari je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
12:00
|
Mamry Gizycko
Olimpia Olsztynek
|
Mamry Gizycko je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
08:00
|
Progresul Vucova
Margina
|
Progresul Vucova je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
11:00
|
Gloria Gura Ialomiței
Spicul Vladeni
|
Spicul Vladeni je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
10:00
|
Karviná
Pardubice
|
Karviná je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
15:00
|
Mladost DK
Sloboda
|
Mladost DK je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Leśnik Margonin
Dyskobolia
|
Leśnik Margonin je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
17:00
|
Armacenenses
Imortal DC B
|
Imortal DC B je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
04/27
18:30
|
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14
Deportivo Moto Kart - SUB 14
|
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:00
|
Flamengo de Guarulhos
Barcelona SP
|
Flamengo de Guarulhos je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Diósjenő
Bátonyterenyei
|
Bátonyterenyei je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Nacional
Jelengrad
|
Jelengrad je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:30
|
FC Slavia HK
Čáslav
|
FC Slavia HK je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Warta Międzychód
Polonia Jastrowie
|
Polonia Jastrowie je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Viitorul Știința Craiova
Stiinta Celaru
|
Stiinta Celaru je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Victoria Dedulești
Comagrim Dudești
|
Victoria Dedulești je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Bdin
Litex
|
Bdin je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:30
|
Sud América
La Luz
|
Sud América je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Gjelleråsen
Ready
|
Gjelleråsen je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Silver Inter
AS Omerta Stoenesti
|
AS Omerta Stoenesti je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
19:30
|
Atl. Roraima
Progresso RR
|
Progresso RR je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Long Eaton United
Leiston
|
Long Eaton United je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
16:00
|
Khust
MFC Metalurh
|
MFC Metalurh je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Doxa Megaplatanou
Aris Palaifytou
|
Aris Palaifytou je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Brezovica
Straža
|
Brezovica je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:00
|
Cornellà
Sestao River
|
Cornellà je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
23:00
|
Miami FC
San Antonio
|
Miami FC je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Spartak Trnava
Banská Bystrica
|
Banská Bystrica je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Daous Dava 2018
ACS Comunal Cazasu
|
ACS Comunal Cazasu je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Zastava
Mokra Gora
|
Zastava je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
07:30
|
Gwangju
Suwon FC
|
Gwangju je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
10:00
|
Gusii F.C.
Rainbow
|
Gusii F.C. je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Progresul Perișoru
Înainte Modelu II
|
Progresul Perișoru je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Klana
Lovran
|
Klana je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Kaštela
Sloga (M)
|
Sloga (M) je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Täfteå
Älgarna
|
Älgarna je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
11:00
|
Kasetsart
Chiangmai FC
|
Kasetsart je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Crișana Oradea
Transilvania Sport Academy
|
Crișana Oradea je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Las Palmas
Girona
|
Las Palmas je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Næstved IF
Slagelse
|
Slagelse je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
16:00
|
Fuenlabrada
Teruel
|
Fuenlabrada je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
17:30
|
2DROTS
Bus
|
2DROTS je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Elpida
AEK Tripolis B
|
AEK Tripolis B je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Apam Ahenfo
Apata Kofi
|
Apam Ahenfo je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Albanova
Mariglianese
|
Mariglianese je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Novigrad
Moela
|
Moela je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
10:00
|
Kintampo Super Eagles
Yakam
|
Kintampo Super Eagles je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
16:00
|
Avilés Stadium CF
SD Lenense
|
SD Lenense je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:30
|
Županja 77
Negoslavci
|
Negoslavci je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
09:00
|
Inter 2000
Vânători Galați
|
Inter 2000 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
18:30
|
Pedreira
Atlético JM9
|
Atlético JM9 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Dudeștii Noi
CS Utvin
|
CS Utvin je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:30
|
Sand
FSV Dornberg
|
FSV Dornberg je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
08:00
|
Avântul Topolovățu Mare
Comloșu Mare
|
Avântul Topolovățu Mare je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
17:00
|
Huétor Vega
El Ejido
|
Huétor Vega je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Kreuzlingen
Balzers
|
Balzers je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Borac (B)
Slavonija (S)
|
Borac (B) je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Rapid Brodoc
Șomuz Fălticeni
|
Rapid Brodoc je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Dumbrăveni
Caiata
|
Caiata je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:30
|
Ternana
Pescara
|
Ternana je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Axintele
AS Albești 08
|
AS Albești 08 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:30
|
Santa Cruz FC-CE U17
Anjos do Céu U17
|
Santa Cruz FC-CE U17 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:00
|
Sárospataki
ÁIDSE Emőd
|
Sárospataki je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
17:00
|
Messinense
Quarteira
|
Messinense je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Orzeł Mroczeń
Piast Czekanów
|
Orzeł Mroczeń je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Grêmio
Kindermann
|
Kindermann je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek
|
Zdrój Ciechocinek je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:30
|
Vizela
Rio Ave
|
Vizela je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
09:00
|
Sakaryaspor U19
Denizlispor
|
Denizlispor je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Riteriai
FA Siauliai B
|
FA Siauliai B je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
12:00
|
Bjoerkelangen
Skedsmo
|
Skedsmo je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Florø
OS IL
|
Florø je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Colinele Argeșului Mitreni
2006 Partizan
|
Colinele Argeșului Mitreni je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Atlético São Miguel
Capanema U20
|
Atlético São Miguel je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
13:00
|
Wybrzeże Biesiekierz
Victoria Sianów
|
Victoria Sianów je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
15:30
|
Šećeranac
Dunav
|
Šećeranac je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
17:00
|
Dinamo Batumi
FC Gagra
|
FC Gagra je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Ribnica
Hajduk Stanko
|
Hajduk Stanko je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
04/27
15:00
|
Croatia (T)
Omladinac (ST)
|
Croatia (T) je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
Nereseno niz predvidjanja I statistika.Najvise neresenih u nizu.
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
04/27
14:00
|
Stenhousemuir
B. Rose
|
Stenhousemuir je odigrao nereseno zadnjih 7 meceva.
|
04/27
20:00
|
San Martín
Atl. Rafaela
|
San Martín je odigrao nereseno zadnjih 6 meceva.
|
04/27
13:00
|
Zanaco
Kabwe Warriors
|
Zanaco je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Didcot
Hendon
|
Hendon je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
04/27
20:00
|
Bogotá
Leones
|
Leones je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:30
|
Leixões
Vilaverdense
|
Leixões je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
04/27
14:00
|
Ştiința Miroslava
FC Bacău
|
Ştiința Miroslava je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
16:00
|
CD Pipil
CD Cacahuatique
|
CD Pipil je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
08:00
|
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa
|
Hapoel Haifa je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
14:15
|
Leganés
Zaragoza
|
Leganés je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
11:00
|
Gudja Utd
Sliema
|
Sliema je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
18:30
|
Deportivo Provincial
Belgrano Zarate
|
Deportivo Provincial je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
16:15
|
Standard Liège
St. Truidense
|
Standard Liège je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
17:30
|
2DROTS
Bus
|
Bus je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
04/27
12:00
|
RW Ahlen
1. FC Düren
|
1. FC Düren je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
Win, draw, lose team streaks football predictions
Win, draw and lose team streaks football prediction is one of the prediction type that has the lowest patronage in the betting market as a result of the fact that it requires a lot of understanding and it rarely pay off. Draw or lose team streaks football prediction refers to a consecutive number of games won, draw or lose in a long season or session of a football match. That is the back-to-back wins, draws or loses of a particular team in a league, cup and other football competition. It extends through a single season and when a particular team won throughout a particular season, the season is often called perfect season.
Predicting a team streak, come in two ways you either bet on or against the streak. You bet on the team streak with the expectation that it will continue and against it believing it won’t continue. A win, draw or lose team streaks is available not only in football but also in other sports like basketball, hockey, or by an individual, as in tennis and it follows the same part all through. A win, draw or lose streaks is never to be confused with a win or draw football prediction. Winning streaks refers to the number of time a team won in a row while draw streak, the number of time there match ends in a draw and the number of match lost is termed lose streak. When a team wins draws but never loses a game in a row or session altogether, the game is referred to as an unbeaten streak.For instance, if a football team wins 5 games in a row, plays a draw, wins 2 more, plays 2 draws in a row, and then loses, they had a 10game unbeaten streak and their longest winning streak is 5 games. Losses in overtime and shootout are declared regulation ties, and accumulate one point for the draw. At this end if a team wins 4 consecutive games, loses 2 consecutive games in overtime, and loses in a shootout with another wining in a 3 consecutive games. The team has a 10 game unbeaten, which means seven wins and three ties at the end of regulation.
The only secret to knowing the best team streak is observing the state of the session and the performance of the team often in the season, their number of wins, draws and loses in the season so far. In other words, if their performance in the season has been alternating, predict against the winning streak, if their performance has been consecutive then place your bet or predict accordingly.Thinking of the season like the sea which sometimes looks smooth and at times choppy, so knowing this will help to predict the next state of the sea and save you from drowning. Accordingly, knowing the previous and present state of the teams will help you to predict their next line of state accurately.
Several people ask question like how many bets or matches do they have to watch before they could accurately know whether they are in a winning, draw or losing streak. Obviously speaking, too many bets may cover a wide range of changes and missed opportunities. Similarly, little or low number of bets doesn't give a clear enough indication of the performing statics of both teams.Following the saying that experience is the best teacher, nobody gets it exactly right all the time, but with experience, a conversant bettor or predictor gets the kind of initiative needed as to how the streaks are going and knows when to predict, place or change the bet.Many times you get it wrong and change the bet just as the bets change in your favor. In time like that all you need do is keep your wits about you and bear in mind at all times the our overall betting and predicting strategy , you shouldn’t lose big and at the same have little winnings, hopefully, your experience should build you stronger and get you the best team streaks for the season.