Win Draw Lose Team Pruge Tipovi Statistika za Danas
( pobjedu pruge tipovi morate kladiti na jednom mjestu)
pobjeda, crtanje i izgubiti tim pruge nogomet predviđanja je o pogađanju koji tim će nastaviti svoju crtu za pobjedu, crtati ili izgubiti.
Top 5
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
05/04
17:00
|
EB/Streymur
Víkingur
|
Víkingur je pobedio zadnjih 19 meceva.
|
05/04
16:00
|
Emden
Hildesheim
|
Emden je pobedio zadnjih 17 meceva.
|
05/04
08:00
|
CS Unirea Tintareni
Vulturii Fărcășești
|
Vulturii Fărcășești je pobedio zadnjih 16 meceva.
|
05/04
11:00
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gwardia
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal je pobedio zadnjih 15 meceva.
|
05/04
12:00
|
Ghergheleu
Hușana Huși
|
Hușana Huși je pobedio zadnjih 14 meceva.
|
Pobednicki niz predvidjanja I statistika.Najvise pobeda u nizu.
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
05/04
17:00
|
EB/Streymur
Víkingur
|
Víkingur je pobedio zadnjih 19 meceva.
|
05/04
16:00
|
Emden
Hildesheim
|
Emden je pobedio zadnjih 17 meceva.
|
05/04
08:00
|
CS Unirea Tintareni
Vulturii Fărcășești
|
Vulturii Fărcășești je pobedio zadnjih 16 meceva.
|
05/04
11:00
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gwardia
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal je pobedio zadnjih 15 meceva.
|
05/04
12:00
|
Ghergheleu
Hușana Huși
|
Hușana Huși je pobedio zadnjih 14 meceva.
|
05/04
15:00
|
Livade
Novigrad
|
Novigrad je pobedio zadnjih 14 meceva.
|
05/04
08:00
|
Sparta
Oltețul Alunu
|
Sparta je pobedio zadnjih 14 meceva.
|
05/04
14:00
|
Barcău Nușfalău
AS Cosniciu
|
Barcău Nușfalău je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
05/04
15:00
|
Dinamo (D)
Lasta
|
Lasta je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
05/04
10:00
|
Dinamo
Osijek
|
Osijek je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
05/04
08:00
|
Voința Ion Creangă
Ceahlaul II
|
Ceahlaul II je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
05/04
14:00
|
Sânandrei Timiș
Vulturii Igriș
|
Vulturii Igriș je pobedio zadnjih 13 meceva.
|
05/04
08:00
|
Roman
Pietricica Site Bau
|
Roman je pobedio zadnjih 12 meceva.
|
05/04
15:00
|
Lila
Sloga (P)
|
Sloga (P) je pobedio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
15:00
|
Bacau
Negri
|
Negri je pobedio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
15:00
|
Bacau
Negri
|
Bacau je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
15:30
|
Kurilovec
Segesta
|
Segesta je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
11:30
|
Marienlyst
Odder
|
Odder je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Galbenu
Victoria Traian
|
Victoria Traian je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
15:00
|
Unirea Gurahonț
Crișul Chișineu Criș II
|
Crișul Chișineu Criș II je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
09:00
|
Crasna Moftinu Mic
Fröhlich Foieni
|
Fröhlich Foieni je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
15:00
|
Füzesabonyi
Egerszalók SE
|
Füzesabonyi je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
08:00
|
CS Iernut
ASA Tg. Mureş
|
CS Iernut je pobedio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
13:00
|
Rossoneri
FC Allschwil
|
FC Allschwil je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
15:00
|
TJ Jiskra Ú.n.O
Letohrad
|
TJ Jiskra Ú.n.O je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
14:30
|
Radnički 1946
Kraljevica
|
Kraljevica je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
23:00
|
Pachuca
Tigres UANL
|
Pachuca je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
16:30
|
Vacallo
Monteceneri
|
Monteceneri je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
12:50
|
Šibenik
NK Jarun
|
Šibenik je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
12:00
|
Mătăsaru
Găești
|
Găești je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
09:00
|
Sokół Nisko
Żdziary
|
Żdziary je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
14:00
|
MKS Przasnysz
Polonia II Warszawa
|
MKS Przasnysz je pobedio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
14:30
|
Sava Kranj
Bled-Bohinj Hirter
|
Bled-Bohinj Hirter je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:00
|
Elektra
BSK
|
Elektra je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
14:30
|
Perbál SC
GSK
|
GSK je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:30
|
Šobec Lesce
Roltek Dob
|
Roltek Dob je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
11:00
|
Vulturii Santău
Unirea (B)
|
Unirea (B) je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:30
|
Val
Jadran KS
|
Val je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
13:00
|
Valbona
KF Murlani
|
Valbona je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół
|
Ekoball Stal Sanok je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:00
|
Radnički Kovin
Vojvodina 1928
|
Vojvodina 1928 je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
13:00
|
Shakhtar
Chornomorets
|
Shakhtar je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
08:00
|
CS Iernut
ASA Tg. Mureş
|
ASA Tg. Mureş je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
14:30
|
Zemun
Teleoptik
|
Teleoptik je pobedio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
08:00
|
Sportul Lucieni
Luceafărul Dărmănești
|
Sportul Lucieni je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:30
|
Stražilovo
Petar Puača
|
Stražilovo je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:45
|
Vinogorac
NK Slobodnica
|
Vinogorac je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Athletico Vinga
Viitorul Arad
|
Viitorul Arad je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
09:00
|
Energia
Viitorul Tisău
|
Viitorul Tisău je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
08:00
|
Viisoara
Voinţa Siminoc
|
Viisoara je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
08:00
|
Siretul Vădeni
Victoria Traian II
|
Victoria Traian II je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Ózd-Sajóvölgye
Hidasnemeti VSC
|
Ózd-Sajóvölgye je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
14:00
|
Meblorz Swarzędz
SMS Ślesin
|
SMS Ślesin je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
14:00
|
Szekszárdi UFC
Ferencváros
|
Ferencváros je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
13:00
|
Ferencváros
Soroksár SC
|
Ferencváros je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
14:00
|
Virtus Stabia
San Gregorio
|
Virtus Stabia je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Minerul Lupeni
Armata
|
Armata je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
OŠK
Funtana
|
OŠK je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Petržalka
Prešov
|
Petržalka je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
18:00
|
FC Ferreiras B
Quarteira
|
Quarteira je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
14:30
|
Lauš Banja Luka
Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Mladost 1977
NK Bonk
|
NK Bonk je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
12:00
|
Valahii 1456 Târgoviște
Viitorul Pietroșița
|
Valahii 1456 Târgoviște je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
NK Špansko
Mladost
|
Mladost je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Zagreb 041
Hrvatski Leskovac
|
Hrvatski Leskovac je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
08:00
|
Lungulețu
Știinta Finta
|
Lungulețu je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
08:00
|
Voinţa Măgurele
Scorţeni Mislea
|
Voinţa Măgurele je pobedio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:30
|
Metalac (M)
Frankopan (S)
|
Frankopan (S) je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:30
|
Šamot
Kalipolje
|
Kalipolje je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
18:00
|
Grêmio
APAFUT U17
|
Grêmio je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:00
|
Newmarket Town
Thetford Town
|
Newmarket Town je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Lokomotiva Rijeka
Umag-Umago
|
Lokomotiva Rijeka je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
|
Lech Rypin je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
16:00
|
Al-Wakrah
Al-Rayyan
|
Al-Rayyan je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Zrinjski
Široki Brijeg
|
Zrinjski je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:30
|
Tekstilac
Crni Vrh
|
Crni Vrh je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
10:00
|
FC Ingolstadt
Augsburg
|
FC Ingolstadt je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Bestovje
Jamnica
|
Bestovje je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:00
|
Gulf FC
Al-Oruba
|
Al-Oruba je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Voința Șoșdea
Oravița
|
Oravița je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Chimia 1973
Păușești Otăsău
|
Chimia 1973 je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
09:00
|
Avântul Zărnești
Viitorul Știubei
|
Avântul Zărnești je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:00
|
Real Murcia
Castellón
|
Castellón je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Sloga (J)
Sapci
|
Sapci je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Bjelica
Dragačevo
|
Dragačevo je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
17:00
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12
Talleres - SUB 12
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12 je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
09:00
|
Sigma Olomouc
Slovácko
|
Slovácko je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół
|
Pogoń-Sokół je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Graničar (BV)
Posavac (K)
|
Graničar (BV) je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
16:00
|
Dinamo Kirov
Volna Kovernino
|
Dinamo Kirov je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Înfrățirea Deaj
Viitorul Hărănglab
|
Viitorul Hărănglab je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
18:30
|
Pas de la Casa
Santa Coloma
|
Santa Coloma je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Voința Chiselet
Avântul Luica
|
Voința Chiselet je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
NK Špansko
Mladost
|
NK Špansko je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Znicz II
Progres Warszawa
|
Znicz II je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Inter Petrila
Retezatul Hațeg
|
Retezatul Hațeg je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
17:00
|
Hranice
Baník Ostrava B
|
Baník Ostrava B je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Bratstvo Gr.
Tomislavgrad
|
Bratstvo Gr. je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:15
|
SK Ujezd Praha 4
Neratovice-Byškovice
|
Neratovice-Byškovice je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
17:00
|
Melide
Castello
|
Castello je pobedio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Freienbach
Tuggen
|
Tuggen je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:30
|
Santa Quitéria
Combate Barreirinha
|
Combate Barreirinha je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Miulesti
Tartasesti
|
Tartasesti je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Energia
Viitorul (S)
|
Viitorul (S) je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Unirea Zorești
Vulcanii Scorțoasa
|
Vulcanii Scorțoasa je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Şoimii Apostolache je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Meseșul Treznea
Venus Borla
|
Meseșul Treznea je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers II
SC YF Juventus
|
SC YF Juventus je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Åsane
Vålerenga
|
Vålerenga je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:00
|
SCPB '22
Kolping Boys
|
Kolping Boys je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Wohlen
Muttenz
|
Muttenz je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Lascar
Covurluiul 2021
|
Covurluiul 2021 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
Lajeado U17
Internacional
|
Internacional je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Nürnberg II
Schweinfurt 05
|
Nürnberg II je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:30
|
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Fortaleza U17 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Martigny-Sports
Lancy
|
Lancy je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:00
|
Chippa Utd
Orlando Pirates
|
Orlando Pirates je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:30
|
Brackley
Boston
|
Brackley je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Ibom Youth FC
Phoenix Athletics Sports Club
|
Phoenix Athletics Sports Club je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Phoenix Athletics Sports Club
Ibom Youth FC
|
Phoenix Athletics Sports Club je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:00
|
ZPC Kariba
Manica Diamonds
|
Manica Diamonds je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:30
|
Rusin
Bršadin
|
Bršadin je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:55
|
Sesvete U9
Šibenik U9
|
Sesvete U9 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:40
|
Sesvete U9
Bubamara U9
|
Sesvete U9 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:15
|
Olimpija Ljubljana U9
Sesvete U9
|
Sesvete U9 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Victoria (I)
Vointa 2015
|
Vointa 2015 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Ararat II
Gandzasar
|
Gandzasar je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Budućnost (SC)
Kozara
|
Budućnost (SC) je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
São Luiz U17
Juventude U17
|
Juventude U17 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
Deportivo Municipal
Universitario
|
Universitario je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Ibom Youth FC
Phoenix Athletics Sports Club
|
Ibom Youth FC je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Phoenix Athletics Sports Club
Ibom Youth FC
|
Ibom Youth FC je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Solothurn
Emmenbrücke
|
Solothurn je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Voința Plopu
Urleasca
|
Urleasca je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
Real Noroeste U20
Porto Vitoria
|
Porto Vitoria je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Jedinstvo (V)
Mladost Omoljica
|
Mladost Omoljica je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Przemsza Siewierz
Piast Gliwice II
|
Piast Gliwice II je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
WFC Dynamo Moscow
Chertanovo
|
WFC Dynamo Moscow je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Wattwil Bunt 1929
FC Arbon 05
|
FC Arbon 05 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:30
|
OFK Napredak Markovac
FK Đerdap Golubac
|
OFK Napredak Markovac je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:30
|
Omladinac (Z)
FK FAP Priboj
|
FK FAP Priboj je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Pohronie
Michalovce
|
Pohronie je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:30
|
Jong Almere City
Treffers
|
Treffers je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:00
|
Cascavel
Azuriz U17
|
Azuriz U17 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Ravangrad 2018
Sloga (Č)
|
Sloga (Č) je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:30
|
Testvériség
Unione FC
|
Unione FC je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Bursaspor
Van Spor
|
Van Spor je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Sloboda (V)
Dinamo 01
|
Sloboda (V) je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Obra Zbąszyń
UKS Śrem
|
UKS Śrem je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Kakamega Homeboyz
Kenya Police
|
Kenya Police je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:00
|
Złoci Złotkowo
Lubonski
|
Złoci Złotkowo je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
ZET
Kralj Tomislav
|
Kralj Tomislav je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Mladost (D)
Motičina
|
Motičina je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Alsózsolca
Edelény-Borsodszer
|
Alsózsolca je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:30
|
Lichtenauer
Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Rot-Weiß Wolfhagen 1925 je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Stilon
Odra Bytom Odrzanski
|
Stilon je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Jiskra II
SK Petrin Plzen
|
SK Petrin Plzen je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:30
|
Operário
Coritiba
|
Coritiba je pobedio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Inter Secui
Victoria Călărași
|
Inter Secui je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
18:30
|
Deportivo Metalurgico
Camioneros
|
Camioneros je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
08:00
|
Shenzhen Juniors FC
Guangxi Hengchen FC
|
Guangxi Hengchen FC je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Kameni
Hajduk 1932
|
Hajduk 1932 je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
20:00
|
Carénage
Mondial Club
|
Carénage je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Karlshamn
Österlen
|
Österlen je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
12:00
|
FC Gießen
TUS Dietkirchen
|
FC Gießen je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
11:30
|
Swansea
Millwall
|
Millwall je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
07:00
|
Sir Monty FC
Palm Syrup Football Club Limited
|
Sir Monty FC je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
12:00
|
Mirandés
Valladolid
|
Valladolid je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:30
|
Šumadija (D)
Maršić
|
Šumadija (D) je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
12:00
|
Grorud
Eidsvold
|
Eidsvold je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Zürich
FC Luzern Frauen
|
Zürich je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:30
|
Sumperk
Opava B
|
Opava B je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
12:00
|
Omax
Fortune Sacco
|
Fortune Sacco je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Predești
Viitorul Ghercești
|
Viitorul Predești je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
18:30
|
Ceará
Ferroviário U17
|
Ferroviário U17 je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
13:00
|
Meppen
HSV II
|
Meppen je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
19:00
|
Fluminense
Atlético-MG
|
Atlético-MG je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Rapperswil-Jona
Bavois
|
Rapperswil-Jona je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
20:00
|
Náutico
Ypiranga
|
Ypiranga je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
20:00
|
Deportivo Moto Kart - SUB 16
Recreativo Estrellas - SUB 16
|
Deportivo Moto Kart - SUB 16 je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
13:30
|
Vitebsk 2
Krumkachy
|
Krumkachy je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Čulinec
Čehi
|
Čehi je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
08:00
|
Flacăra Zavoiu
Luceafărul Bolovani
|
Flacăra Zavoiu je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
11:00
|
Petrocub
Dacia
|
Petrocub je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
21:00
|
Atom
Avangard-M
|
Atom je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
16:00
|
Monza
Lazio
|
Lazio je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Vålerenga
Bryne FK
|
Bryne FK je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
09:00
|
Unirea Tășnad
CS Oașul
|
CS Oașul je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
07:00
|
Fc Deltra
Oyc Fc
|
Fc Deltra je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
18:00
|
Real Noroeste U20
Porto Vitoria
|
Real Noroeste U20 je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Zalesianka Zalesie
Sandecja II Nowy Sącz
|
Sandecja II Nowy Sącz je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
18:30
|
Deportivo Moto Kart - SUB 14
Recreativo Estrellas - SUB 14
|
Deportivo Moto Kart - SUB 14 je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:30
|
Água Longa
AB 92
|
Água Longa je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:30
|
Villaralbo B
Camarzana y Los Valles
|
Camarzana y Los Valles je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Stupnik
Moslavac
|
Moslavac je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
12:00
|
Serik Belediyespor
Erokspor
|
Erokspor je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
08:00
|
Sopot
Betis Craiova
|
Sopot je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Mladost (L)
Dinamo (J)
|
Mladost (L) je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
08:00
|
Hidromecanica
CIL
|
CIL je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Czarni 1910 Jasło
Ostoja Kołaczyce
|
Czarni 1910 Jasło je pobedio zadnjih 4 meceva.
|
Gubitnicki niz predvidjanja I statistika.Najvise poraza u nizu.
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
05/04
16:00
|
CSD Vendaval
CD Once Lobos Chalchuapa
|
CSD Vendaval je izgubio zadnjih 24 meceva.
|
05/04
09:00
|
Korona Rzeszów
Cosmos Nowotaniec
|
Korona Rzeszów je izgubio zadnjih 19 meceva.
|
05/04
12:00
|
Uşakspor
Sarıyer
|
Uşakspor je izgubio zadnjih 18 meceva.
|
05/04
15:00
|
Daruvar
Tomislav Berek
|
Tomislav Berek je izgubio zadnjih 17 meceva.
|
05/04
08:00
|
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Voinţa 2009 Gornet je izgubio zadnjih 17 meceva.
|
05/04
14:00
|
Kolejarz Knapy
Sokół Sokolniki
|
Sokół Sokolniki je izgubio zadnjih 17 meceva.
|
05/04
14:00
|
Kubrat 2016
Svetkavitsa
|
Kubrat 2016 je izgubio zadnjih 15 meceva.
|
05/04
08:00
|
FC Petrolul Ticleni
Parângul Bumbești-Jiu
|
Parângul Bumbești-Jiu je izgubio zadnjih 15 meceva.
|
05/04
10:00
|
Kujawianka Izbica Kujawska
Lider Włocławek
|
Lider Włocławek je izgubio zadnjih 15 meceva.
|
05/04
09:00
|
Flamura Racovițeni
Chiojdu
|
Flamura Racovițeni je izgubio zadnjih 13 meceva.
|
05/04
15:00
|
Glinishchevo
Sputnik Karachev
|
Sputnik Karachev je izgubio zadnjih 13 meceva.
|
05/04
14:30
|
Šamot
Kalipolje
|
Šamot je izgubio zadnjih 12 meceva.
|
05/04
17:00
|
Ravecchia
Vedeggio
|
Ravecchia je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
08:00
|
Luceafărul Poiana
Steagu Rosu
|
Luceafărul Poiana je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
09:30
|
Vointa Dunarea Pietrosani
Viitorul Saceni
|
Vointa Dunarea Pietrosani je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
08:00
|
Vadu Crișului
Slovan Valea Cerului
|
Slovan Valea Cerului je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
09:00
|
Spójnia Osiek Zimnodół-Zawada
Wiślanka
|
Wiślanka je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
08:00
|
Minerul Uricani
Mihai Viteazu Vulcan
|
Minerul Uricani je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
12:00
|
Ararat-Armenia II
Onor
|
Onor je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
08:00
|
Flacăra Filipeşti de Târg
Gorgota
|
Flacăra Filipeşti de Târg je izgubio zadnjih 11 meceva.
|
05/04
08:00
|
Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Tineretul Poienarii Burchii je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
15:00
|
Novaci
Karaorman
|
Karaorman je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
09:00
|
Viitorul Armeniș 2023
Mundo Resita
|
Mundo Resita je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
15:00
|
Jeziorak Chwałowice
Tanew Wólka Tanewska
|
Jeziorak Chwałowice je izgubio zadnjih 10 meceva.
|
05/04
15:00
|
Victoria Nădlac
ACB Ineu II
|
ACB Ineu II je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
13:00
|
FC 't Hert
Heidelopers
|
Heidelopers je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
08:00
|
Lopadea Nouă
Spicul
|
Lopadea Nouă je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
08:00
|
ACS Gloria Bucsani
Voința Adânca
|
ACS Gloria Bucsani je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
13:00
|
Bekecs Măgherani
Steaua Cornești
|
Bekecs Măgherani je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
15:00
|
Tworków
GKS II Tychy
|
Tworków je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
12:00
|
Gloria Mănești
Muscelul Văleni
|
Muscelul Văleni je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
14:00
|
Watra Mrozy
Podlasie Sokołów Podlaski
|
Watra Mrozy je izgubio zadnjih 9 meceva.
|
05/04
13:00
|
Darłovia Darłowo
Odra Chojna
|
Odra Chojna je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
14:30
|
Diósgyőr
MOL Vidi FC
|
MOL Vidi FC je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
12:00
|
Viitorul Gorgota 2019
Voința Valea Voievozilor
|
Voința Valea Voievozilor je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:00
|
TJ Jiskra Ú.n.O
Letohrad
|
Letohrad je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
14:30
|
FK Karanovac
Krajina (BL)
|
FK Karanovac je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
14:30
|
Veliko Gradište
FK Sloboda Lipe
|
FK Sloboda Lipe je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
11:00
|
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Łokietek Brześć Kujawski je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
08:00
|
Sportivul Trusesti
Soimii
|
Soimii je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:00
|
Jarota Jarocin
Obra Kościan
|
Jarota Jarocin je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
09:00
|
Olkusz
Karpaty Siepraw
|
Karpaty Siepraw je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:00
|
Briteiros Santo Estêvão
Mosteiro
|
Mosteiro je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
13:00
|
Voința Băgaciu
Comuna Ațintiș
|
Voința Băgaciu je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
15:00
|
AFC Bubu
Flamura Rosie
|
Flamura Rosie je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
08:00
|
Cricovul Cioceni
Rapid Sălciile
|
Cricovul Cioceni je izgubio zadnjih 8 meceva.
|
05/04
14:00
|
LKS 1968 Jankowy
Sokół Bralin
|
Sokół Bralin je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
St. Johann
Rankweil
|
Rankweil je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Dornbirner
Bischofshofen
|
Dornbirner je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
12:00
|
Voința Iosifalău
Progresul Vucova
|
Progresul Vucova je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
12:00
|
Rapid Dambovicioara
Viitorul Sălcioara
|
Viitorul Sălcioara je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
09:00
|
Zlín
Karviná
|
Karviná je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Constract Lubawa
Mamry Gizycko
|
Mamry Gizycko je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Jedinstvo
Mladost DK
|
Mladost DK je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
18:00
|
Imortal DC B
Moncarapachense B
|
Imortal DC B je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
11:00
|
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Spicul Vladeni je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
23:00
|
El Farolito
Oakland Stompers
|
Oakland Stompers je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
11:00
|
Metalurh-2 Zaporizhzhia
Rukh-2
|
Metalurh-2 Zaporizhzhia je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
08:00
|
Oltul Ionești
Mădulari
|
Mădulari je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Hajdina
Dravograd
|
Dravograd je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
12:00
|
Wegberg-B.
Lippstadt
|
Wegberg-B. je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
08:00
|
Unirea Săveni
Unirea (C)
|
Unirea Săveni je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
Kema
Lipa
|
Lipa je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
14:30
|
Kranj
Kranjska Gora
|
Kranjska Gora je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
15:00
|
UZU Darmanesti
Viitorul (Ca)
|
Viitorul (Ca) je izgubio zadnjih 7 meceva.
|
05/04
09:00
|
Unirea Padina
Viitorul Rusetu
|
Viitorul Rusetu je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Malina
Inter 2000
|
Inter 2000 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Timau Basel
Laufen
|
Timau Basel je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:30
|
Obilić (V)
Vinogradar
|
Vinogradar je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:00
|
CS Utvin
Inter Foieni
|
CS Utvin je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Gesztely
Sárospataki
|
Sárospataki je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
12:00
|
Real Sociedad
Las Palmas
|
Las Palmas je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
12:30
|
Tiradentes-PA
Comercial PA
|
Comercial PA je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:00
|
Balzers
Gossau
|
Balzers je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:00
|
FC Arlanda
Dalkurd
|
Dalkurd je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Roccaravindola 1973
Polisportiva Kalena 1924
|
Polisportiva Kalena 1924 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
AS Albești 08
Unirea Grivița
|
AS Albești 08 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
11:15
|
Atletico Melilla CF
Poli Almería
|
Atletico Melilla CF je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
18:30
|
Trieste
União Vila Sandra
|
União Vila Sandra je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
18:00
|
Sambrasense
Messinense
|
Messinense je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
ACS Comunal Cazasu
Sportul Chiscani
|
ACS Comunal Cazasu je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Dinamo Bogdana
Old Boys Alexandria
|
Dinamo Bogdana je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
12:00
|
Voința Bezdead
Gloria Doicești
|
Gloria Doicești je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
12:30
|
Cosenza
Ternana
|
Ternana je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Polonia Jastrowie
Piast Kobylnica
|
Polonia Jastrowie je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Loddefjord
Florø
|
Florø je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Bátonyterenyei
Szécsény
|
Bátonyterenyei je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:30
|
Poreč
Sloga (K)
|
Poreč je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Barcia CF
Sporting B
|
Barcia CF je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
13:00
|
Pöxyt
EBK
|
Pöxyt je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Șimnicu De Sus
Avântul Pielești II
|
Șimnicu De Sus je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Unirea Topraisar
Luceafărul Amzacea
|
Luceafărul Amzacea je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
11:00
|
Ghenci
Recolta Sanislău
|
Ghenci je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
20:00
|
Asociacion Deportivo Pasto
Real Santander
|
Real Santander je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
12:00
|
SS Assad
Gusii F.C.
|
Gusii F.C. je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
12:00
|
Bursaspor
Van Spor
|
Bursaspor je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Moacsa
Harghita Aita Mare
|
Harghita Aita Mare je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:30
|
Skołyszyn
Przełęcz Dukla
|
Skołyszyn je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
18:30
|
Floresta U17
Clube Atlético Cearense U17
|
Clube Atlético Cearense U17 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
10:00
|
Unia Dolice
Olimp Gościno
|
Unia Dolice je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:30
|
Banovac
Jelengrad
|
Jelengrad je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
18:30
|
Nicolás Bruzone - SUB 14
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14
|
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14 je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
19:30
|
Progresso RR
São Raimundo-RR
|
Progresso RR je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:30
|
Marinci
Meteor
|
Meteor je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Tufești
Romgal Romanu
|
Tufești je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
16:00
|
MFC Metalurh
Metalist
|
MFC Metalurh je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Știința Cerat II
Desnatuiul Giurgița
|
Desnatuiul Giurgița je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers
Stade Ls Ouchy
|
Grasshoppers je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
06:30
|
Launceston United Soccer Club
Launceston
|
Launceston United Soccer Club je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
18:00
|
Santa Tecla
Jocoro FC
|
Jocoro FC je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
20:00
|
Delfines Del Este FC
Atl. San Cristóbal
|
Atl. San Cristóbal je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
14:00
|
Molniya Volzhskiy
Dinamo Nikolaevsk
|
Dinamo Nikolaevsk je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
Klana
Borac Bakar
|
Klana je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
ACS Gloria Bucsani
Voința Adânca
|
Voința Adânca je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:15
|
Werribee City
Bentleigh
|
Werribee City je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
12:00
|
Älgarna
Umeå FC Ak.
|
Älgarna je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
10:00
|
Croydon
Adelaide
|
Adelaide je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
15:00
|
FC Chatel-St-Denis
FC La Tour/Le Paquier
|
FC Chatel-St-Denis je izgubio zadnjih 6 meceva.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiasi II
|
ACSO Filiasi II je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Țuglui
Știința Calopăr
|
Știința Calopăr je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Bayrampasa Spor A.S. U19
Karagumruk
|
Bayrampasa Spor A.S. U19 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
06:00
|
Chuncheon
Daegu FC II
|
Daegu FC II je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
Capellen
Thes Sport
|
Capellen je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Kostelec Na Hane
FK Nove Sady
|
Kostelec Na Hane je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
21:30
|
U. de Concepción
San Felipe
|
San Felipe je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:30
|
Poljičanin 1921
Imotski
|
Poljičanin 1921 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Weesen
SV Schaffhausen
|
Weesen je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Dinamic Unirea
Comunal Cazasu II
|
Comunal Cazasu II je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
CD Alesves
CD Lerines
|
CD Alesves je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Drogowiec Jedlińsk
LKS Mazur Karczew
|
LKS Mazur Karczew je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Bélkő
Maklár
|
Bélkő je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Bayern
Sandhausen
|
Sandhausen je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Viitorul Aluniș
Sovata
|
Viitorul Aluniș je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
RKVV Velsen
Fortuna Wormerveer
|
Fortuna Wormerveer je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
10:00
|
Bungoma Superstars
Bondo United
|
Bondo United je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:30
|
Offenburger FV
Hollenbach
|
Offenburger FV je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
AS Soliman
Ben Guerdane
|
AS Soliman je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Kolbudy
Chojniczanka II
|
Kolbudy je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
16:00
|
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
FC Bitburg 1919 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:30
|
Sloga Saničani
Budućnost (BL)
|
Sloga Saničani je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:00
|
Centro Limoeirense
Petrolina
|
Centro Limoeirense je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Plavi (P)
Trnava (G)
|
Trnava (G) je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Mezőkövesd
ZTE
|
Mezőkövesd je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
16:00
|
Lusitania FC Lourosa
Gil Vicente
|
Lusitania FC Lourosa je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
CD Oberena
FC Bidezarra
|
CD Oberena je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:30
|
Nagykáta
Dunaharaszti
|
Nagykáta je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
16:00
|
Cabeça Gorda
Aldeia Fernandes
|
Aldeia Fernandes je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
20:00
|
Deportivo Madryn
Atl. Rafaela
|
Atl. Rafaela je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Świt II
PKS Radość Warszawa
|
PKS Radość Warszawa je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Unirea Colibași
Comunal Valea Lungă
|
Comunal Valea Lungă je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
KS Pomorzanin Toruń je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:30
|
Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Promnik Łaskarzew je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Bălți
Zimbru
|
Bălți je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Zenit
WFC Krylya Sovetov Samara
|
WFC Krylya Sovetov Samara je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Zagreb
Blato
|
Blato je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Karlstad
Friska Viljor
|
Friska Viljor je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:30
|
Trebič
Rajko Mitić
|
Trebič je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Union Cheb
Meteor VIII
|
Union Cheb je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Soarense
Esporões
|
Soarense je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Unirea 23 Cobadin
Independența
|
Independența je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Frösö IF
Luleå
|
Frösö IF je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
17:00
|
Hranice
Baník Ostrava B
|
Hranice je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Wisła II Kraków
MKS Trzebinia
|
MKS Trzebinia je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
KSC Lokeren Temse
URSL Visé
|
KSC Lokeren Temse je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Mošćanica
Natron
|
Mošćanica je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Gomionica Bronzani Majdan
Vrbas
|
Gomionica Bronzani Majdan je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Mándok
Austria
|
Austria je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
19:00
|
Torre Fuerte
Club River San Julián
|
Club River San Julián je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
17:00
|
Uzwil 2
Bronschhofen
|
Bronschhofen je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
14:00
|
Unirea Mirșid
Venus Giurtelec
|
Venus Giurtelec je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
13:00
|
SV Donaustauf
Kornburg
|
SV Donaustauf je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
22:00
|
Windsor City
North Mississauga
|
Windsor City je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Unirea Vela
Carcea II
|
Unirea Vela je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Straža
Ivančica (ZB)
|
Ivančica (ZB) je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:00
|
Real Pharma
Skala 1911
|
Real Pharma je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
09:00
|
Werder
Carl Zeiss Jena
|
Carl Zeiss Jena je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:30
|
Burgos P.
Atlético Tordesillas
|
Burgos P. je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Gloria Albești II
Chirnogeni
|
Chirnogeni je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
Cruzeiro-RS U17
Passo Fundo U17
|
Passo Fundo U17 je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
Știința Cerat II
Desnatuiul Giurgița
|
Știința Cerat II je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Zalesianka Zalesie
Sandecja II Nowy Sącz
|
Zalesianka Zalesie je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
08:00
|
AS Minerul II Matasari
Jupînești
|
Jupînești je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
20:00
|
Comunicaciones
San Carlos
|
San Carlos je izgubio zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
Erzeni
Kukësi
|
Kukësi je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
Unia Rędziny
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
08:00
|
Adu Academy Șona
Viitorul (VS)
|
Viitorul (VS) je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
09:00
|
Vysočina Jihlava
Frydek Mistek
|
Vysočina Jihlava je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Tarrio
Guimarei
|
Tarrio je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Đurđenovac
Viljevo
|
Đurđenovac je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Medulin 1921
Uljanik
|
Medulin 1921 je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Orzeł Miedary
Victoria Częstochowa
|
Orzeł Miedary je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
12:00
|
Abatorul
Urziceni
|
Abatorul je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
12:00
|
Şagadam
Ahal
|
Şagadam je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Sevastopol
Druzhba
|
Druzhba je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Sheffield Utd
Forest
|
Sheffield Utd je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:30
|
Göteborg
Norrköping
|
Norrköping je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Omladinac Sanica
Mladost Polje
|
Omladinac Sanica je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Wattwil Bunt 1929
FC Arbon 05
|
Wattwil Bunt 1929 je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Ustrzyki Dolne
Partyzant Targowiska
|
Partyzant Targowiska je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
05/04
11:00
|
Collins Edwin Sports Club
F8Ballers Fc
|
F8Ballers Fc je izgubio zadnjih 4 meceva.
|
Nereseno niz predvidjanja I statistika.Najvise neresenih u nizu.
domaći тим - гостујући тим | логика | |
---|---|---|
05/04
14:00
|
Stranraer
Stenhousemuir
|
Stenhousemuir je odigrao nereseno zadnjih 8 meceva.
|
05/04
18:30
|
Everton (LP)
Deportivo Provincial
|
Deportivo Provincial je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
16:00
|
Skanstes SK
Rēzekne
|
Skanstes SK je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:00
|
1. FC Düren
Bocholt
|
1. FC Düren je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
11:30
|
Naftan Novopolotsk
Gomel
|
Naftan Novopolotsk je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
18:00
|
Rio Branco
Atl. Francana
|
Atl. Francana je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
22:30
|
Floresta
Ferroviária
|
Ferroviária je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
17:00
|
Dakar Sacre Cœur
Linguere
|
Linguere je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
15:00
|
Shamrock Rovers FC
Peamount Utd
|
Shamrock Rovers FC je odigrao nereseno zadnjih 5 meceva.
|
05/04
12:30
|
Obolon
LNZ Cherkasy
|
Obolon je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
13:00
|
Hønefoss BK
Ovrevoll
|
Ovrevoll je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Enköping
Hudiksvall
|
Hudiksvall je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
18:30
|
Tailândia Tapajós
Águia de Marabá
|
Águia de Marabá je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
14:00
|
Elgin City
Clyde
|
Elgin City je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
13:00
|
Ngezi Platinum
Bulawayo Chiefs FC
|
Ngezi Platinum je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
15:00
|
Stejarul Vlădești
Corona Mihaesti
|
Stejarul Vlădești je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
20:00
|
Costa Rica-MS
Inter de Limeira
|
Costa Rica-MS je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
20:00
|
Olympique du Marin
Étoile de Basse-Pointe
|
Olympique du Marin je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
17:00
|
Esporte Clube Pelotas
Lajeadense
|
Lajeadense je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
05/04
16:00
|
El Dakhlya
Ceramica Cleopatra
|
Ceramica Cleopatra je odigrao nereseno zadnjih 4 meceva.
|
Win, draw, lose team streaks football predictions
Win, draw and lose team streaks football prediction is one of the prediction type that has the lowest patronage in the betting market as a result of the fact that it requires a lot of understanding and it rarely pay off. Draw or lose team streaks football prediction refers to a consecutive number of games won, draw or lose in a long season or session of a football match. That is the back-to-back wins, draws or loses of a particular team in a league, cup and other football competition. It extends through a single season and when a particular team won throughout a particular season, the season is often called perfect season.
Predicting a team streak, come in two ways you either bet on or against the streak. You bet on the team streak with the expectation that it will continue and against it believing it won’t continue. A win, draw or lose team streaks is available not only in football but also in other sports like basketball, hockey, or by an individual, as in tennis and it follows the same part all through. A win, draw or lose streaks is never to be confused with a win or draw football prediction. Winning streaks refers to the number of time a team won in a row while draw streak, the number of time there match ends in a draw and the number of match lost is termed lose streak. When a team wins draws but never loses a game in a row or session altogether, the game is referred to as an unbeaten streak.For instance, if a football team wins 5 games in a row, plays a draw, wins 2 more, plays 2 draws in a row, and then loses, they had a 10game unbeaten streak and their longest winning streak is 5 games. Losses in overtime and shootout are declared regulation ties, and accumulate one point for the draw. At this end if a team wins 4 consecutive games, loses 2 consecutive games in overtime, and loses in a shootout with another wining in a 3 consecutive games. The team has a 10 game unbeaten, which means seven wins and three ties at the end of regulation.
The only secret to knowing the best team streak is observing the state of the session and the performance of the team often in the season, their number of wins, draws and loses in the season so far. In other words, if their performance in the season has been alternating, predict against the winning streak, if their performance has been consecutive then place your bet or predict accordingly.Thinking of the season like the sea which sometimes looks smooth and at times choppy, so knowing this will help to predict the next state of the sea and save you from drowning. Accordingly, knowing the previous and present state of the teams will help you to predict their next line of state accurately.
Several people ask question like how many bets or matches do they have to watch before they could accurately know whether they are in a winning, draw or losing streak. Obviously speaking, too many bets may cover a wide range of changes and missed opportunities. Similarly, little or low number of bets doesn't give a clear enough indication of the performing statics of both teams.Following the saying that experience is the best teacher, nobody gets it exactly right all the time, but with experience, a conversant bettor or predictor gets the kind of initiative needed as to how the streaks are going and knows when to predict, place or change the bet.Many times you get it wrong and change the bet just as the bets change in your favor. In time like that all you need do is keep your wits about you and bear in mind at all times the our overall betting and predicting strategy , you shouldn’t lose big and at the same have little winnings, hopefully, your experience should build you stronger and get you the best team streaks for the season.