Romania - Liga 5 Timiș Prognoze i Statistike za Danas
Savjeti i statistika za sve igre danas i ovaj tjedan.
Pobeda Stár Bišnov ima preko 2.5 golova u zadnjih 12 meceva.
Pobeda Stár Bišnov је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
GG u zadnjih 8 meceva Fortuna Becicherecu Mic
Fortuna Becicherecu Mic ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Fortuna Becicherecu Mic је постигао преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Fortuna Becicherecu Mic је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Fortuna Becicherecu Mic ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Види свеSteaua Bulgăruș ima preko 2.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Steaua Bulgăruș ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Steaua Bulgăruș примили преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Steaua Bulgăruș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica
Steaua Bulgăruș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 86 utakmica
Види свеProgresul Iecea Mare je pobedio zadnjih 7 meceva.
Progresul Iecea Mare ima preko 2.5 golova u zadnjih 12 meceva.
Progresul Iecea Mare је постигао преко 1.5 голова у последњих 11 играма.
Progresul Iecea Mare ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 79 utakmica
Unirea Tomnatic ima preko 1.5 golova u zadnjih 16 meceva.
Unirea Tomnatic је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Unirea Tomnatic ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica
Види свеCheceana Checea је постигао преко 0.5 голова у последњих 19 играма.
Checeana Checea ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 73 utakmica
Види свеGG u zadnjih 4 meceva Sânandrei Timiș
Sânandrei Timiș ima preko 1.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Sânandrei Timiș ima preko 2.5 golova u zadnjih 8 meceva.
Sânandrei Timiș је постигао преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Sânandrei Timiș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica
Sânandrei Timiș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica
Avântul Bobda je izgubio zadnjih 7 meceva.
Avântul Bobda ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Avântul Bobda ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Avântul Bobda ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 115 utakmica
Avântul Bobda ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 40 utakmica
Види свеPlavi Delia Sânpetru Mare ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Plavi Delia Sânpetru Mare ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Plavi Delia Sânpetru Mare примили преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Tricoul 1 Iunie Timișoara je izgubio zadnjih 4 meceva.
Tricoul 1 Iunie Timișoara примили преко 0.5 голова у последњих 11 играма.
Tricoul 1 Iunie Timișoara ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 16 utakmica
Види свеGG u zadnjih 5 meceva Unirea II
Unirea II ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Unirea II ima preko 3.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Unirea II је постигао преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
Unirea II ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica
Unirea II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 104 utakmica
Unirea II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica
Gelu ima preko 1.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Gelu примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Gelu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 44 utakmica
Види свеȘoimii Pesac примили преко 0.5 голова у последњих 4 играма.
Șoimii Pesac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 96 utakmica
GG u zadnjih 4 meceva Chinejana Chinezu
Chinejana Chinezu ima preko 2.5 golova u zadnjih 19 meceva.
Chinejana Chinezu је постигао преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
Chinejana Chinezu је постигао преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Chinejana Chinezu ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica
Chinejana Chinezu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica
Види свеKids Sânmihaiu Român ima preko 1.5 golova u zadnjih 18 meceva.
Kids Sânmihaiu Român ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Kids Sânmihaiu Român ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 97 utakmica
Dudeștii Noi ima preko 1.5 golova u zadnjih 18 meceva.
Dudeștii Noi ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Dudeștii Noi ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 102 utakmica
Види свеAS Hodoni ima preko 1.5 golova u zadnjih 12 meceva.
AS Hodoni ima preko 2.5 golova u zadnjih 5 meceva.
AS Hodoni примили преко 0.5 голова у последњих 7 играма.
AS Hodoni ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 31 utakmica
GG u zadnjih 5 meceva Unirea Cerneteaz
Unirea Cerneteaz ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Unirea Cerneteaz ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Unirea Cerneteaz је постигао преко 0.5 голова у последњих 11 играма.
Unirea Cerneteaz ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 64 utakmica
Види свеMeget Remetea Mare ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Meget Remetea Mare је постигао преко 2.5 голова у последњих 5 играма.
Meget Remetea Mare је постигао преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Avântul Jamu Mare ima preko 1.5 golova u zadnjih 12 meceva.
Avântul Jamu Mare је постигао преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Види свеProgresul Ciacova ima preko 2.5 golova u zadnjih 6 meceva.
Progresul Ciacova је постигао преко 0.5 голова у последњих 14 играма.
Unirea Banloc ima preko 1.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Unirea Banloc ima preko 2.5 golova u zadnjih 14 meceva.
Unirea Banloc примили преко 1.5 голова у последњих 4 играма.
Unirea Banloc ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica
Види свеVictoria Rudna ima preko 2.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Victoria Rudna је постигао преко 0.5 голова у последњих 13 играма.
Deta II ima preko 1.5 golova u zadnjih 18 meceva.
Deta II ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Deta II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 19 utakmica
Deta II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 116 utakmica
Види свеPeciu Nou ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Peciu Nou је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Peciu Nou ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica
Peciu Nou ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica
Unirea Uivar ima preko 1.5 golova u zadnjih 19 meceva.
Unirea Uivar примили преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Unirea Uivar ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 26 utakmica
Unirea Uivar ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica
Види свеCSC Săcălaz II је постигао преко 1.5 голова у последњих 10 играма.
CSC Săcălaz II је постигао преко 0.5 голова у последњих 27 играма.
GG u zadnjih 4 meceva Petroman
Petroman ima preko 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Petroman ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Petroman ima preko 1.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Petroman ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 29 utakmica
Види свеProgresul Gătaia ima preko 1.5 golova u zadnjih 20 meceva.
Progresul Gătaia примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Progresul Gătaia ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica
Progresul Gătaia ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica
CS Utvin ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
CS Utvin примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
CS Utvin ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 54 utakmica
CS Utvin ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 63 utakmica
CS Utvin ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica
Види свеBerini je izgubio zadnjih 4 meceva.
Berini ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Făget ima preko 2.5 golova u zadnjih 6 meceva.
Făget ima preko 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Făget ima preko 1.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Făget је постигао преко 2.5 голова у последњих 4 играма.
Făget је постигао преко 0.5 голова у последњих 13 играма.
Făget ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 47 utakmica
Види свеGG u zadnjih 4 meceva Voința Iosifalău
Voința Iosifalău ima preko 1.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Voința Iosifalău ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica
Boldur ima preko 1.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Boldur примили преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Boldur ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica
Види свеMargina je izgubio zadnjih 5 meceva.
Margina ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Margina ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 94 utakmica
Bazoș ima preko 2.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Bazoș ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Bazoș је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Bazoș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 110 utakmica
Bazoș ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 5).
Bazoș ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 5).
Bazoș ima preko 2.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 5).
Oba tima daju gol u 80% meceva Bazoș u последња 2 месеца (ukupno igri 4).
Види свеSteaua Roșie Stanciova ima preko 2.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Steaua Roșie Stanciova ima preko 1.5 golova u zadnjih 20 meceva.
Steaua Roșie Stanciova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica
Steaua Roșie Stanciova ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica
Tormac je pobedio zadnjih 4 meceva.
Tormac ima preko 3.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Tormac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica
Види свеBacova ima preko 2.5 golova u zadnjih 8 meceva.
Bacova ima preko 1.5 golova u zadnjih 16 meceva.
Bacova примили преко 0.5 голова у последњих 43 играма.
Bacova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica
Види свеGG u zadnjih 8 meceva ACS Remetea Ianova
ACS Remetea Ianova ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
ACS Remetea Ianova ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
ACS Remetea Ianova је постигао преко 1.5 голова у последњих 4 играма.
ACS Remetea Ianova примили преко 0.5 голова у последњих 14 играма.
Viitorul Sacoșu Turcesc ima preko 1.5 golova u zadnjih 14 meceva.
Viitorul Sacoșu Turcesc је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Viitorul Sacoșu Turcesc ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 90 utakmica
Види свеCS Știuca ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
CS Știuca је постигао преко 1.5 голова у последњих 15 играма.
CS Știuca ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 18 utakmica
CS Știuca ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Juventus Pișchia ima preko 3.5 golova u zadnjih 8 meceva.
Juventus Pișchia ima preko 1.5 golova u zadnjih 19 meceva.
Juventus Pișchia је постигао преко 0.5 голова у последњих 29 играма.
Juventus Pișchia је постигао преко 2.5 голова у последњих 4 играма.
Види свеPobeda Stár Bišnov ima preko 2.5 golova u zadnjih 12 meceva.
Pobeda Stár Bišnov је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
GG u zadnjih 8 meceva Fortuna Becicherecu Mic
Fortuna Becicherecu Mic ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Fortuna Becicherecu Mic је постигао преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Fortuna Becicherecu Mic је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Fortuna Becicherecu Mic ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Види свеSteaua Bulgăruș ima preko 2.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Steaua Bulgăruș ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Steaua Bulgăruș примили преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Steaua Bulgăruș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica
Steaua Bulgăruș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 86 utakmica
Види свеProgresul Iecea Mare je pobedio zadnjih 7 meceva.
Progresul Iecea Mare ima preko 2.5 golova u zadnjih 12 meceva.
Progresul Iecea Mare је постигао преко 1.5 голова у последњих 11 играма.
Progresul Iecea Mare ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 79 utakmica
Unirea Tomnatic ima preko 1.5 golova u zadnjih 16 meceva.
Unirea Tomnatic је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Unirea Tomnatic ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica
Види свеCheceana Checea је постигао преко 0.5 голова у последњих 19 играма.
Checeana Checea ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 73 utakmica
Види свеGG u zadnjih 4 meceva Sânandrei Timiș
Sânandrei Timiș ima preko 1.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Sânandrei Timiș ima preko 2.5 golova u zadnjih 8 meceva.
Sânandrei Timiș је постигао преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Sânandrei Timiș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica
Sânandrei Timiș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica
Avântul Bobda je izgubio zadnjih 7 meceva.
Avântul Bobda ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Avântul Bobda ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Avântul Bobda ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 115 utakmica
Avântul Bobda ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 40 utakmica
Види свеPlavi Delia Sânpetru Mare ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Plavi Delia Sânpetru Mare ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Plavi Delia Sânpetru Mare примили преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Tricoul 1 Iunie Timișoara je izgubio zadnjih 4 meceva.
Tricoul 1 Iunie Timișoara примили преко 0.5 голова у последњих 11 играма.
Tricoul 1 Iunie Timișoara ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 16 utakmica
Види свеGG u zadnjih 5 meceva Unirea II
Unirea II ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Unirea II ima preko 3.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Unirea II је постигао преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
Unirea II ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica
Unirea II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 104 utakmica
Unirea II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica
Gelu ima preko 1.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Gelu примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Gelu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 44 utakmica
Види свеȘoimii Pesac примили преко 0.5 голова у последњих 4 играма.
Șoimii Pesac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 96 utakmica
GG u zadnjih 4 meceva Chinejana Chinezu
Chinejana Chinezu ima preko 2.5 golova u zadnjih 19 meceva.
Chinejana Chinezu је постигао преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
Chinejana Chinezu је постигао преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Chinejana Chinezu ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica
Chinejana Chinezu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica
Види свеKids Sânmihaiu Român ima preko 1.5 golova u zadnjih 18 meceva.
Kids Sânmihaiu Român ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Kids Sânmihaiu Român ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 97 utakmica
Dudeștii Noi ima preko 1.5 golova u zadnjih 18 meceva.
Dudeștii Noi ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Dudeștii Noi ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 102 utakmica
Види свеAS Hodoni ima preko 1.5 golova u zadnjih 12 meceva.
AS Hodoni ima preko 2.5 golova u zadnjih 5 meceva.
AS Hodoni примили преко 0.5 голова у последњих 7 играма.
AS Hodoni ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 31 utakmica
GG u zadnjih 5 meceva Unirea Cerneteaz
Unirea Cerneteaz ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Unirea Cerneteaz ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Unirea Cerneteaz је постигао преко 0.5 голова у последњих 11 играма.
Unirea Cerneteaz ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 64 utakmica
Види свеMeget Remetea Mare ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Meget Remetea Mare је постигао преко 2.5 голова у последњих 5 играма.
Meget Remetea Mare је постигао преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Avântul Jamu Mare ima preko 1.5 golova u zadnjih 12 meceva.
Avântul Jamu Mare је постигао преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Види свеProgresul Ciacova ima preko 2.5 golova u zadnjih 6 meceva.
Progresul Ciacova је постигао преко 0.5 голова у последњих 14 играма.
Unirea Banloc ima preko 1.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Unirea Banloc ima preko 2.5 golova u zadnjih 14 meceva.
Unirea Banloc примили преко 1.5 голова у последњих 4 играма.
Unirea Banloc ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica
Види свеVictoria Rudna ima preko 2.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Victoria Rudna је постигао преко 0.5 голова у последњих 13 играма.
Deta II ima preko 1.5 golova u zadnjih 18 meceva.
Deta II ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Deta II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 19 utakmica
Deta II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 116 utakmica
Види свеPeciu Nou ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Peciu Nou је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Peciu Nou ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica
Peciu Nou ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica
Unirea Uivar ima preko 1.5 golova u zadnjih 19 meceva.
Unirea Uivar примили преко 1.5 голова у последњих 5 играма.
Unirea Uivar ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 26 utakmica
Unirea Uivar ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica
Види свеCSC Săcălaz II је постигао преко 1.5 голова у последњих 10 играма.
CSC Săcălaz II је постигао преко 0.5 голова у последњих 27 играма.
GG u zadnjih 4 meceva Petroman
Petroman ima preko 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Petroman ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Petroman ima preko 1.5 golova u zadnjih 11 meceva.
Petroman ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 29 utakmica
Види свеProgresul Gătaia ima preko 1.5 golova u zadnjih 20 meceva.
Progresul Gătaia примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Progresul Gătaia ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica
Progresul Gătaia ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica
CS Utvin ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
CS Utvin примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
CS Utvin ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 54 utakmica
CS Utvin ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 63 utakmica
CS Utvin ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica
Види свеBerini je izgubio zadnjih 4 meceva.
Berini ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Făget ima preko 2.5 golova u zadnjih 6 meceva.
Făget ima preko 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Făget ima preko 1.5 golova u zadnjih 17 meceva.
Făget је постигао преко 2.5 голова у последњих 4 играма.
Făget је постигао преко 0.5 голова у последњих 13 играма.
Făget ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 47 utakmica
Види свеGG u zadnjih 4 meceva Voința Iosifalău
Voința Iosifalău ima preko 1.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Voința Iosifalău ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica
Boldur ima preko 1.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Boldur примили преко 1.5 голова у последњих 6 играма.
Boldur ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica
Види свеMargina je izgubio zadnjih 5 meceva.
Margina ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Margina ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 94 utakmica
Bazoș ima preko 2.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Bazoș ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Bazoș је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Bazoș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 110 utakmica
Bazoș ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 5).
Bazoș ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 5).
Bazoș ima preko 2.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 5).
Oba tima daju gol u 80% meceva Bazoș u последња 2 месеца (ukupno igri 4).
Види свеSteaua Roșie Stanciova ima preko 2.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Steaua Roșie Stanciova ima preko 1.5 golova u zadnjih 20 meceva.
Steaua Roșie Stanciova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica
Steaua Roșie Stanciova ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica
Tormac je pobedio zadnjih 4 meceva.
Tormac ima preko 3.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Tormac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica
Види свеBacova ima preko 2.5 golova u zadnjih 8 meceva.
Bacova ima preko 1.5 golova u zadnjih 16 meceva.
Bacova примили преко 0.5 голова у последњих 43 играма.
Bacova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica
Види свеGG u zadnjih 8 meceva ACS Remetea Ianova
ACS Remetea Ianova ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
ACS Remetea Ianova ima preko 2.5 golova u zadnjih 7 meceva.
ACS Remetea Ianova је постигао преко 1.5 голова у последњих 4 играма.
ACS Remetea Ianova примили преко 0.5 голова у последњих 14 играма.
Viitorul Sacoșu Turcesc ima preko 1.5 golova u zadnjih 14 meceva.
Viitorul Sacoșu Turcesc је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Viitorul Sacoșu Turcesc ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 90 utakmica
Види свеCS Știuca ima preko 2.5 golova u zadnjih 17 meceva.
CS Știuca је постигао преко 1.5 голова у последњих 15 играма.
CS Știuca ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 18 utakmica
CS Știuca ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica
Juventus Pișchia ima preko 3.5 golova u zadnjih 8 meceva.
Juventus Pișchia ima preko 1.5 golova u zadnjih 19 meceva.
Juventus Pișchia је постигао преко 0.5 голова у последњих 29 играма.
Juventus Pișchia је постигао преко 2.5 голова у последњих 4 играма.
Види све