England - Football League Trophy Prognoze i Statistike za Danas
Savjeti i statistika za sve igre danas i ovaj tjedan.
Barnet ima preko 1.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Leyton Orient ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 5 utakmica
Barnet ima preko 1.5 golova u 91% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).
Oba tima daju gol u 82% meceva Barnet u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Види свеBarnet ima preko 1.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Leyton Orient ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 5 utakmica
Barnet ima preko 1.5 golova u 91% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).
Oba tima daju gol u 82% meceva Barnet u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Види свеOxford Utd ima manje od 3.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Oxford Utd ima manje od 2.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Cheltenham је постигао преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Cheltenham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Cheltenham ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Види свеOxford Utd ima manje od 3.5 golova u zadnjih 7 meceva.
Oxford Utd ima manje od 2.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Cheltenham је постигао преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Cheltenham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Cheltenham ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Види свеNorthampton ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica
Gillingham примили преко 0.5 голова у последњих 7 играма.
Northampton ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеNorthampton ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica
Gillingham примили преко 0.5 голова у последњих 7 играма.
Northampton ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеBromley ima preko 1.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Bromley примили преко 0.5 голова у последњих 15 играма.
Bromley ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 8 meceva
MK Dons je pobedio zadnjih 4 meceva.
Bromley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Bromley ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеBromley ima preko 1.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Bromley примили преко 0.5 голова у последњих 15 играма.
Bromley ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 8 meceva
MK Dons je pobedio zadnjih 4 meceva.
Bromley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Bromley ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеCrewe ima preko 1.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica
Crewe ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Crewe ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Crewe ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Oba tima daju gol u 85% meceva Crewe u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеCrewe ima preko 1.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica
Crewe ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Crewe ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Crewe ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Oba tima daju gol u 85% meceva Crewe u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеNotts County ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Notts County је постигао преко 0.5 голова у последњих 4 играма.
Notts County ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 8 meceva
Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica
Notts County примили преко 1.5 картица у последњих 5 играма.
Notts County je imao preko 3.5 kartona u zadnjih 4 meceva.
Notts County have won over 2.5 corners in their last 7 games.
Notts County je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.
Notts County ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеNotts County ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Notts County је постигао преко 0.5 голова у последњих 4 играма.
Notts County ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 8 meceva
Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica
Notts County примили преко 1.5 картица у последњих 5 играма.
Notts County je imao preko 3.5 kartona u zadnjih 4 meceva.
Notts County have won over 2.5 corners in their last 7 games.
Notts County je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.
Notts County ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеYork ima preko 1.5 golova u zadnjih 26 meceva.
York је постигао преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica
York ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 14).
York ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 14).
Види свеYork ima preko 1.5 golova u zadnjih 26 meceva.
York је постигао преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica
York ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 14).
York ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 14).
Види свеLeicester ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Leicester ima preko 1.5 golova u zadnjih 13 meceva.
Leicester је постигао преко 0.5 голова у последњих 11 играма.
Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica
Leicester have won over 4.5 corners in their last 4 games.
Leicester have won over 3.5 corners in their last 10 games.
Leicester je imao preko 8.5 kornera u 14 meceva.
Leicester je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 16 meceva.
Walsall ima preko 1.5 golova u zadnjih 10 meceva.
Walsall ima preko 2.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Walsall ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 6 meceva
Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Leicester ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Leicester ima preko 2.5 golova u 85% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Oba tima daju gol u 85% meceva Leicester u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеLeicester ima preko 2.5 golova u zadnjih 9 meceva.
Leicester ima preko 1.5 golova u zadnjih 13 meceva.
Leicester је постигао преко 0.5 голова у последњих 11 играма.
Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica
Leicester have won over 4.5 corners in their last 4 games.
Leicester have won over 3.5 corners in their last 10 games.
Leicester je imao preko 8.5 kornera u 14 meceva.
Leicester je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 16 meceva.
Walsall ima preko 1.5 golova u zadnjih 10 meceva.
Walsall ima preko 2.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Walsall ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 6 meceva
Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Leicester ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Leicester ima preko 2.5 golova u 85% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Oba tima daju gol u 85% meceva Leicester u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Види свеReading have won over 2.5 corners in their last 19 games.
Reading je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.
Види свеReading have won over 2.5 corners in their last 19 games.
Reading je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.
Види свеStockport ima manje od 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.
Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Stockport je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.
Stockport je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.
Види свеStockport ima manje od 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.
Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.
Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Stockport je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.
Stockport je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.
Види свеGG u zadnjih 4 meceva Chesterfield
Chesterfield примили преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
Chesterfield ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 14).
Chesterfield ima preko 1.5 golova u 93% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Chesterfield ima preko 0.5 golova u 93% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Oba tima daju gol u 86% meceva Chesterfield u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Види свеGG u zadnjih 4 meceva Chesterfield
Chesterfield примили преко 0.5 голова у последњих 9 играма.
Chesterfield ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 14).
Chesterfield ima preko 1.5 golova u 93% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Chesterfield ima preko 0.5 golova u 93% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).
Oba tima daju gol u 86% meceva Chesterfield u последња 2 месеца (ukupno igri 12).
Види свеGG u zadnjih 6 meceva Fulham
Fulham је постигао преко 0.5 голова у последњих 17 играма.
Fulham ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 14 meceva
Stevenage ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Fulham ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Fulham ima preko 2.5 golova u 86% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).
Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Oba tima daju gol u 100% meceva Fulham u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Види свеGG u zadnjih 6 meceva Fulham
Fulham је постигао преко 0.5 голова у последњих 17 играма.
Fulham ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 14 meceva
Stevenage ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).
Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Fulham ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Fulham ima preko 2.5 golova u 86% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).
Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Oba tima daju gol u 100% meceva Fulham u последња 2 месеца (ukupno igri 7).
Види свеHuddersfield ima preko 1.5 golova u zadnjih 10 meceva.
Huddersfield ima manje od 3.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Huddersfield ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 6 meceva
Liverpool примили преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.
Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.
Види свеHuddersfield ima preko 1.5 golova u zadnjih 10 meceva.
Huddersfield ima manje od 3.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Huddersfield ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 6 meceva
Liverpool примили преко 0.5 голова у последњих 10 играма.
Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.
Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.
Види свеGrimsby ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Grimsby примили преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Grimsby je imao preko 8.5 kornera u 8 meceva.
Grimsby je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.
Grimsby je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 5 meceva.
Grimsby je imao preko 7 suteva van gola u zadnjih 7 meceva.
Forest примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica
Forest ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Види свеGrimsby ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.
Grimsby примили преко 0.5 голова у последњих 5 играма.
Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.
Grimsby je imao preko 8.5 kornera u 8 meceva.
Grimsby je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.
Grimsby je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 5 meceva.
Grimsby je imao preko 7 suteva van gola u zadnjih 7 meceva.
Forest примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.
Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica
Forest ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Види свеColchester ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 4 meceva
Ipswich ima preko 2.5 golova u zadnjih 10 meceva.
Ipswich ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica
Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Ipswich ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Ipswich ima preko 2.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Види свеColchester ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 4 meceva
Ipswich ima preko 2.5 golova u zadnjih 10 meceva.
Ipswich ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.
Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica
Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Ipswich ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Ipswich ima preko 2.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Види свеCrawley је постигао преко 0.5 голова у последњих 7 играма.
Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.
Crawley je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 11 meceva.
Crawley je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 12 meceva.
Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica
Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.
Brentford U21 je imao preko 10.5 kornera u 6 meceva.
Brentford U21 je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.
Brentford U21 je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.
Crawley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).
Crawley ima preko 1.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Brentford U21 ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).
Види свеCrawley је постигао преко 0.5 голова у последњих 7 играма.
Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.
Crawley je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 11 meceva.
Crawley je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 12 meceva.
Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica
Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.
Brentford U21 je imao preko 10.5 kornera u 6 meceva.
Brentford U21 je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.
Brentford U21 je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.
Crawley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).
Crawley ima preko 1.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).
Brentford U21 ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).
Види све