England - Football League Trophy Prognoze i Statistike za Danas

Savjeti i statistika za sve igre danas i ovaj tjedan.

GG u zadnjih 6 meceva Barnet

Barnet have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Leyton Orient ima manje od 3.5 golova u zadnjih 8 meceva.

Leyton Orient have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Leyton Orient je imao preko 8.5 kornera u 11 meceva.

Leyton Orient je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.

Leyton Orient je imao preko 11 suteva van gola u zadnjih 11 meceva.

Barnet ima preko 1.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Barnet ima preko 0.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Oba tima daju gol u 90% meceva Barnet u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Види све

GG u zadnjih 6 meceva Barnet

Barnet have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Leyton Orient ima manje od 3.5 golova u zadnjih 8 meceva.

Leyton Orient have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Leyton Orient je imao preko 8.5 kornera u 11 meceva.

Leyton Orient je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.

Leyton Orient je imao preko 11 suteva van gola u zadnjih 11 meceva.

Barnet ima preko 1.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Barnet ima preko 0.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Oba tima daju gol u 90% meceva Barnet u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Види све

Oxford Utd ima manje od 3.5 golova u zadnjih 6 meceva.

Oxford Utd have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Oxford Utd je imao preko 9.5 kornera u 5 meceva.

Oxford Utd je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Oxford Utd je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 13 meceva.

Oxford Utd je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

Cheltenham је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.

Cheltenham примили преко 1.5 картица у последњих 4 играма.

Cheltenham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Cheltenham ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Види све

Oxford Utd ima manje od 3.5 golova u zadnjih 6 meceva.

Oxford Utd have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Oxford Utd je imao preko 9.5 kornera u 5 meceva.

Oxford Utd je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Oxford Utd je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 13 meceva.

Oxford Utd je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

Cheltenham је постигао преко 0.5 голова у последњих 5 играма.

Cheltenham примили преко 1.5 картица у последњих 4 играма.

Cheltenham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Cheltenham ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Види све

Northampton ima manje od 3.5 golova u zadnjih 16 meceva.

Northampton ima manje od 2.5 golova u zadnjih 6 meceva.

Northampton have won over 2.5 corners in their last 9 games.

GG u zadnjih 6 meceva Gillingham

Gillingham примили преко 1.5 картица у последњих 8 играма.

Gillingham je imao preko 8.5 kornera u 4 meceva.

Gillingham je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 13 meceva.

Northampton ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Gillingham ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Види све

Northampton ima manje od 3.5 golova u zadnjih 16 meceva.

Northampton ima manje od 2.5 golova u zadnjih 6 meceva.

Northampton have won over 2.5 corners in their last 9 games.

GG u zadnjih 6 meceva Gillingham

Gillingham примили преко 1.5 картица у последњих 8 играма.

Gillingham je imao preko 8.5 kornera u 4 meceva.

Gillingham je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 13 meceva.

Northampton ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Gillingham ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Види све

Plymouth je imao preko 9.5 kornera u 5 meceva.

Plymouth je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.

Plymouth je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.

Plymouth je imao preko 7 suteva van gola u zadnjih 7 meceva.

Swindon je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Swindon je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Види све

Plymouth je imao preko 9.5 kornera u 5 meceva.

Plymouth je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.

Plymouth je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.

Plymouth je imao preko 7 suteva van gola u zadnjih 7 meceva.

Swindon je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Swindon je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Види све

Bromley ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Bromley примили преко 0.5 голова у последњих 14 играма.

Bromley ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 7 meceva

Bromley je imao preko 8.5 kornera u 5 meceva.

Bromley je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Bromley je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 16 meceva.

MK Dons ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica

MK Dons have won over 3.5 corners in their last 5 games.

MK Dons je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

MK Dons je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

Bromley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

Bromley ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Види све

Bromley ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Bromley примили преко 0.5 голова у последњих 14 играма.

Bromley ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 7 meceva

Bromley je imao preko 8.5 kornera u 5 meceva.

Bromley je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Bromley je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 16 meceva.

MK Dons ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica

MK Dons have won over 3.5 corners in their last 5 games.

MK Dons je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

MK Dons je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

Bromley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

Bromley ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Види све

Crewe ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Wigan je imao preko 3.5 kartona u zadnjih 10 meceva.

Wigan have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Crewe ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Crewe ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Crewe ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Oba tima daju gol u 83% meceva Crewe u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Види све

Crewe ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Wigan je imao preko 3.5 kartona u zadnjih 10 meceva.

Wigan have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Crewe ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Crewe ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Crewe ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Oba tima daju gol u 83% meceva Crewe u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Види све

Burton have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Burton je imao preko 8.5 kornera u 7 meceva.

Burton je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

Burton je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Notts County ima preko 1.5 golova u zadnjih 8 meceva.

Notts County ima manje od 3.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Notts County ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 7 meceva

Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Notts County have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Notts County ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Види све

Burton have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Burton je imao preko 8.5 kornera u 7 meceva.

Burton je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

Burton je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Notts County ima preko 1.5 golova u zadnjih 8 meceva.

Notts County ima manje od 3.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Notts County ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 7 meceva

Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Notts County have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Notts County ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Види све

Bradford ima manje od 3.5 golova u zadnjih 6 meceva.

Bradford have won over 3.5 corners in their last 8 games.

Bradford je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Bradford je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Bradford je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

York ima preko 1.5 golova u zadnjih 25 meceva.

York је постигао преко 0.5 голова у последњих 8 играма.

York ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

York je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

York ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

York ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

Види све

Bradford ima manje od 3.5 golova u zadnjih 6 meceva.

Bradford have won over 3.5 corners in their last 8 games.

Bradford je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Bradford je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Bradford je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

York ima preko 1.5 golova u zadnjih 25 meceva.

York је постигао преко 0.5 голова у последњих 8 играма.

York ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

York je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

York ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

York ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

Види све

Leicester ima preko 2.5 golova u zadnjih 8 meceva.

Leicester ima preko 1.5 golova u zadnjih 12 meceva.

Leicester је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.

Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

Leicester have won over 3.5 corners in their last 9 games.

Leicester je imao preko 8.5 kornera u 13 meceva.

Leicester je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 15 meceva.

Walsall ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.

Walsall ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 5 meceva

Walsall have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Walsall je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.

Walsall je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

Walsall je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Leicester ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Leicester ima preko 2.5 golova u 83% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Oba tima daju gol u 83% meceva Leicester u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Види све

Leicester ima preko 2.5 golova u zadnjih 8 meceva.

Leicester ima preko 1.5 golova u zadnjih 12 meceva.

Leicester је постигао преко 0.5 голова у последњих 10 играма.

Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

Leicester have won over 3.5 corners in their last 9 games.

Leicester je imao preko 8.5 kornera u 13 meceva.

Leicester je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 15 meceva.

Walsall ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.

Walsall ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 5 meceva

Walsall have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Walsall je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.

Walsall je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

Walsall je imao preko 5 suteva van gola u zadnjih 5 meceva.

Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Leicester ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Leicester ima preko 2.5 golova u 83% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Leicester ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Oba tima daju gol u 83% meceva Leicester u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Види све

Reading ima manje od 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.

Reading have won over 2.5 corners in their last 18 games.

Reading je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 6 meceva.

Види све

Reading ima manje od 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.

Reading have won over 2.5 corners in their last 18 games.

Reading je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 6 meceva.

Види све

Stockport ima manje od 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.

Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.

Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Stockport je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

Stockport je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.

Tranmere је постигао преко 0.5 голова у последњих 8 играма.

Tranmere примили преко 1.5 картица у последњих 4 играма.

Види све

Stockport ima manje od 3.5 golova u zadnjih 5 meceva.

Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.

Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Stockport je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 8 meceva.

Stockport je imao preko 4 suteva van gola u zadnjih 4 meceva.

Tranmere је постигао преко 0.5 голова у последњих 8 играма.

Tranmere примили преко 1.5 картица у последњих 4 играма.

Види све

Mansfield je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Chesterfield примили преко 0.5 голова у последњих 8 играма.

Chesterfield ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

Chesterfield ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Chesterfield ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Oba tima daju gol u 85% meceva Chesterfield u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Види све

Mansfield je imao preko 6 suteva van gola u zadnjih 6 meceva.

Chesterfield примили преко 0.5 голова у последњих 8 играма.

Chesterfield ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 13).

Chesterfield ima preko 1.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Chesterfield ima preko 0.5 golova u 92% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 12).

Oba tima daju gol u 85% meceva Chesterfield u последња 2 месеца (ukupno igri 11).

Види све

Stevenage ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica

Stevenage je imao preko 8.5 kornera u 8 meceva.

Stevenage je imao preko 9.5 kornera u 4 meceva.

GG u zadnjih 6 meceva Fulham

Fulham је постигао преко 0.5 голова у последњих 17 играма.

Fulham ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 14 meceva

Stevenage ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Fulham ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Fulham ima preko 2.5 golova u 86% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).

Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Oba tima daju gol u 100% meceva Fulham u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Види све

Stevenage ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica

Stevenage je imao preko 8.5 kornera u 8 meceva.

Stevenage je imao preko 9.5 kornera u 4 meceva.

GG u zadnjih 6 meceva Fulham

Fulham је постигао преко 0.5 голова у последњих 17 играма.

Fulham ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 14 meceva

Stevenage ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Fulham ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Fulham ima preko 2.5 golova u 86% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).

Fulham ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Oba tima daju gol u 100% meceva Fulham u последња 2 месеца (ukupno igri 7).

Види све

Huddersfield ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.

Huddersfield ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 5 meceva

Huddersfield je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 9 meceva.

Liverpool примили преко 0.5 голова у последњих 10 играма.

Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.

Види све

Huddersfield ima preko 1.5 golova u zadnjih 9 meceva.

Huddersfield ima preko 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 5 meceva

Huddersfield je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 9 meceva.

Liverpool примили преко 0.5 голова у последњих 10 играма.

Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.

Види све

Grimsby ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Grimsby примили преко 0.5 голова у последњих 5 играма.

Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Grimsby je imao preko 8.5 kornera u 8 meceva.

Grimsby je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.

Grimsby je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 5 meceva.

Grimsby je imao preko 7 suteva van gola u zadnjih 7 meceva.

Forest примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.

Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Forest ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Види све

Grimsby ima preko 1.5 golova u zadnjih 4 meceva.

Grimsby примили преко 0.5 голова у последњих 5 играма.

Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Grimsby je imao preko 8.5 kornera u 8 meceva.

Grimsby je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 10 meceva.

Grimsby je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 5 meceva.

Grimsby je imao preko 7 suteva van gola u zadnjih 7 meceva.

Forest примили преко 0.5 голова у последњих 6 играма.

Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Forest ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Види све

Ipswich ima preko 2.5 golova u zadnjih 10 meceva.

Ipswich ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.

Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica

Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Ipswich ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Ipswich ima preko 2.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Види све

Ipswich ima preko 2.5 golova u zadnjih 10 meceva.

Ipswich ima preko 1.5 golova u zadnjih 15 meceva.

Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica

Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Ipswich ima preko 1.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Ipswich ima preko 2.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Ipswich ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Види све

Crawley је постигао преко 0.5 голова у последњих 7 играма.

Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.

Crawley je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 11 meceva.

Crawley je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 12 meceva.

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.

Brentford U21 je imao preko 10.5 kornera u 6 meceva.

Brentford U21 je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.

Brentford U21 je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Crawley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Crawley ima preko 1.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).

Види све

Crawley је постигао преко 0.5 голова у последњих 7 играма.

Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.

Crawley je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 11 meceva.

Crawley je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 12 meceva.

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.

Brentford U21 je imao preko 10.5 kornera u 6 meceva.

Brentford U21 je imao preko 5.5 sutevana gol u zadnjih 7 meceva.

Brentford U21 je imao preko 6.5 sutevana gol u zadnjih 4 meceva.

Crawley ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 10).

Crawley ima preko 1.5 golova u 90% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 9).

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u 100% meceva u последња 2 месеца (ukupno igri 6).

Види све
Donate to keep this site free!