Win Draw Lose Team Pruge Tipovi Statistika za Danas
( pobjedu pruge tipovi morate kladiti na jednom mjestu)
pobjeda, crtanje i izgubiti tim pruge nogomet predviđanja je o pogađanju koji tim će nastaviti svoju crtu za pobjedu, crtati ili izgubiti.
Top 5
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
04/28
13:00
|
BSV
Werder II
|
Werder II je pobijedio zadnjih 27 utakmica
|
04/28
14:00
|
Apollon Efpaliou
Potamia
|
Apollon Efpaliou je pobijedio zadnjih 24 utakmica
|
04/28
13:00
|
Kavala
Keravnos Aggelochori
|
Kavala je pobijedio zadnjih 20 utakmica
|
04/28
14:00
|
Panarkadikos AO
Pallixouriakos
|
Panarkadikos AO je pobijedio zadnjih 20 utakmica
|
04/28
14:30
|
Banatul
Omladinac (Z)
|
Banatul je pobijedio zadnjih 19 utakmica
|
Dnevna pretpostavka i statistika za moguće pobjedničke ishode. Najviše pobijeđenih utakmica u nizu.
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
04/28
13:00
|
BSV
Werder II
|
Werder II je pobijedio zadnjih 27 utakmica
|
04/28
14:00
|
Apollon Efpaliou
Potamia
|
Apollon Efpaliou je pobijedio zadnjih 24 utakmica
|
04/28
13:00
|
Kavala
Keravnos Aggelochori
|
Kavala je pobijedio zadnjih 20 utakmica
|
04/28
14:00
|
Panarkadikos AO
Pallixouriakos
|
Panarkadikos AO je pobijedio zadnjih 20 utakmica
|
04/28
14:30
|
Banatul
Omladinac (Z)
|
Banatul je pobijedio zadnjih 19 utakmica
|
04/28
14:00
|
Prima Brăduț
Stăruința Zagon
|
Prima Brăduț je pobijedio zadnjih 19 utakmica
|
04/28
14:00
|
FC Moudanion
Apollon Kryas Vrysis 1960
|
Apollon Kryas Vrysis 1960 je pobijedio zadnjih 16 utakmica
|
04/28
14:00
|
Pyrasos Neas Agchialou
Ol. Volou
|
Ol. Volou je pobijedio zadnjih 16 utakmica
|
04/28
13:00
|
Egestorf/Langreder
Emden
|
Emden je pobijedio zadnjih 15 utakmica
|
04/28
11:00
|
Atletico Monor
Vointa
|
Atletico Monor je pobijedio zadnjih 14 utakmica
|
04/28
14:00
|
Zadrugar (DT)
Slatina
|
Zadrugar (DT) je pobijedio zadnjih 14 utakmica
|
04/28
16:00
|
Novigrad
Moela
|
Novigrad je pobijedio zadnjih 13 utakmica
|
04/28
11:00
|
Luceafărul Mărgineni
Clabucet Nord
|
Clabucet Nord je pobijedio zadnjih 13 utakmica
|
04/28
12:00
|
Split
Osijek
|
Osijek je pobijedio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
15:00
|
Borac (U)
Budućnost (Z)
|
Borac (U) je pobijedio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
15:00
|
Lasta
Junak (VP)
|
Lasta je pobijedio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
12:00
|
Olimpia Stanilești
Hușana Huși
|
Hușana Huși je pobijedio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
14:00
|
Luceafărul Bălan
Barcău Nușfalău
|
Barcău Nușfalău je pobijedio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
14:00
|
Viitorul Severin
Recolta Dănceu
|
Viitorul Severin je pobijedio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
13:30
|
Real Soveria Simeri
Academy Crotone
|
Academy Crotone je pobijedio zadnjih 11 utakmica
|
04/28
14:00
|
Khimik Novomoskovsk
Aerozol Novomoskovsk
|
Khimik Novomoskovsk je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sveta Jana
Mladost (KD)
|
Mladost (KD) je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
14:00
|
Pissonas
Kathenoi
|
Kathenoi je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sporting de Pombal
Caldas S.C B
|
Sporting de Pombal je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Dinamo (KD)
Mladost (Čač)
|
Mladost (Čač) je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
14:00
|
Prima Brăduț
Stăruința Zagon
|
Stăruința Zagon je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
17:30
|
Lokomotiva
Rijeka
|
Rijeka je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
21:00
|
Satsaid
Boca Juniors
|
Boca Juniors je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Bratstvo (GB)
Mikleuš
|
Bratstvo (GB) je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
14:00
|
Apollon Agiou Ioanni
Rethymniakos
|
Rethymniakos je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:30
|
JIPPO
Jaro
|
Jaro je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:30
|
Vojvodina
Crvena zvezda
|
Crvena zvezda je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Posavac
Soko 1970
|
Soko 1970 je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:00
|
Fröhlich Foieni
Recolta Sanislău
|
Fröhlich Foieni je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
11:30
|
AS Olimpia Mirsa
Speranta
|
Speranta je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
12:00
|
Ferencváros
Győri ETO
|
Győri ETO je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
12:00
|
Gloria Sălsig
Satu Nou de Jos
|
Satu Nou de Jos je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:30
|
Kraljevica
Midžor
|
Kraljevica je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:00
|
Crișul Chișineu Criș II
Vârfurile
|
Crișul Chișineu Criș II je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:00
|
Karaula
Lugovi
|
Lugovi je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:00
|
Avanca
Santo André
|
Avanca je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:00
|
Aparecida
Termas de São Vicente
|
Aparecida je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
13:00
|
Korinthos 2006
Dafni Eksamilion
|
Korinthos 2006 je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
13:30
|
Calcio Malvito
Nuova Roggiano
|
Calcio Malvito je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
12:00
|
Andernach
Hoffenheim II
|
Andernach je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
13:30
|
Brixen
Latsch
|
Brixen je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:00
|
Hajduk (Č)
Sirig
|
Sirig je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:00
|
Anagennisi Perivoliou
AE Grammochoria
|
Anagennisi Perivoliou je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Leixões B
Nogueirense
|
Nogueirense je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
12:50
|
Dugopolje
Šibenik
|
Šibenik je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:00
|
Neas Ionias
Karavas
|
Karavas je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
12:00
|
Găești
Petrolul Răscăeți
|
Găești je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Mirandês
Bragança
|
Bragança je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mladost Polje
Ključ
|
Ključ je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
ŠD Bogojina
Cankova
|
ŠD Bogojina je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
17:30
|
Wieczysta II
Garbarnia II
|
Wieczysta II je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
13:00
|
Astir Varis
Marko
|
Marko je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:30
|
Bratstvo (J)
Dinamo (BPS)
|
Bratstvo (J) je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:00
|
PSG
Lyon
|
Lyon je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
13:00
|
Imolese
Carpi
|
Carpi je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:00
|
Shipka
Draginovo
|
Draginovo je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
NK Zmaj
FK Liješeva Visoko
|
FK Liješeva Visoko je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Adana DS
Galatasaray
|
Galatasaray je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:00
|
Apollon Agiou Ioanni
Rethymniakos
|
Apollon Agiou Ioanni je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Borac (M)
Obilić 1933
|
Borac (M) je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Lesichovo
Benkovski
|
Lesichovo je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Minyor
Lesichovo
|
Lesichovo je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Dinamo Minsk FC
Dnepr Mogilev
|
Dinamo Minsk FC je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Reka
Omladinac (H)
|
Omladinac (H) je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:30
|
Olimpia Merano
Oltrisarco Juventus Club
|
Olimpia Merano je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Desenzano
Arconatese
|
Desenzano je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Val
Urania
|
Val je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:30
|
Nissa
Aspra
|
Nissa je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Băgău
|
Băgău je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:30
|
Frankopan RA
Vidor Matijević (SL)
|
Frankopan RA je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Andritsainas 2023
Pyrgou 2023
|
Pyrgou 2023 je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Lens
Lille
|
Lille je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
PPG Rujevac
Češko Selo
|
Češko Selo je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:30
|
Vojvodina 1928
Begej Žitište
|
Vojvodina 1928 je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Olimpia Bocsig
Socodor II
|
Socodor II je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Unirea (B)
Olimpia Domănești
|
Unirea (B) je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Sokół Kamień
Ekoball Stal Sanok
|
Ekoball Stal Sanok je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Boys Vairano
Roccaravindola 1973
|
Boys Vairano je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Anthoupolis
Tsaritsani
|
Anthoupolis je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Neas Ionias
Karavas
|
Neas Ionias je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Tarouquense
Carvalhais
|
Carvalhais je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Stal II Stalowa Wola
Żdziary
|
Żdziary je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:30
|
E. Hohkeppel
Bergisch Gladbach
|
E. Hohkeppel je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
11:00
|
Zryw Sobolew
Wektra Zbuczyn
|
Wektra Zbuczyn je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:30
|
Budućnost (BB)
Crvena Zvezda (P)
|
Crvena Zvezda (P) je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Kaćuni
Sportprevent
|
Kaćuni je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Băgău
|
Arieșul Apuseni Baia de Arieș je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:45
|
Ludogorets
Krumovgrad
|
Ludogorets je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Metz II
Troyes 2
|
Troyes 2 je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
12:00
|
Malmö
AIK
|
Malmö je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
21:00
|
Humaitá
Porto Velho
|
Porto Velho je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
19:30
|
Vilhena
Porto Velho
|
Porto Velho je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
U. S. de Montemor
Viana do Alentejo
|
Viana do Alentejo je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
16:00
|
Flora Tallinn
JK Tallinna
|
Flora Tallinn je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Trgovački Sremska Mitrovica
Zeka Buljubaša
|
Zeka Buljubaša je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Ferreira do Zêzere
Abrantes e Benfica
|
Abrantes e Benfica je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Agnonese
Isernia
|
Isernia je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Foros Vale Figueira
O Calipolense
|
O Calipolense je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Keratsini
Loutraki
|
Keratsini je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Matera
Martina
|
Martina je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Kállósemjén
Nagyecsed
|
Nagyecsed je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Cascais
Belenenses B
|
Belenenses B je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:30
|
Vojvodina (B)
Bega Novi Itebej
|
Vojvodina (B) je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
21:00
|
P. dos Solimões
São Raimundo-RR
|
São Raimundo-RR je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
11:30
|
Genk
Club Brugge
|
Club Brugge je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Polet Skrad
Risnjak Lokve
|
Risnjak Lokve je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
11:30
|
Viitorul Bărăști
Lupii Profa
|
Lupii Profa je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Sūduva
Žalgiris
|
Žalgiris je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Worthing
Maidstone
|
Worthing je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
11:30
|
Neustrelitz
Hertha 03
|
Hertha 03 je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Keraunos Irion
Aristeionas
|
Aristeionas je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci
Lijevče Nova Topola
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Minsk
Dynamo Brest
|
Minsk je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:30
|
Sudinox Vișea
Meteor Mociu
|
Meteor Mociu je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Folgore/Falciano
La Fiorita
|
La Fiorita je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
La Fiorita
Folgore/Falciano
|
La Fiorita je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Dübendorf
FC Bülach
|
Dübendorf je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Olimpia II Elbląg
Dobre Miasto
|
Dobre Miasto je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Rikard Benčić
Goranin
|
Rikard Benčić je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
NK Bonk
Mladost (JM)
|
NK Bonk je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
União FC
Naval 1893
|
Naval 1893 je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Jedinstvo (P)
Budućnost (R)
|
Budućnost (R) je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
SPVGG Vreden 1921
Turkspor Dortmund 2000
|
Turkspor Dortmund 2000 je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:30
|
Luceafărul Ghirișu Român
Viitorul Cătina
|
Viitorul Cătina je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Fulgens Foligno
A.S.D. Pierantonio Sport
|
Fulgens Foligno je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Viitorul Ohaba Forgaci
Boldur II
|
Viitorul Ohaba Forgaci je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:15
|
Psunj Sokol
Vinogorac
|
Vinogorac je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Keratsini
Loutraki
|
Loutraki je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Azzurra Monserrato
Cannonau Jerzu Picchi
|
Cannonau Jerzu Picchi je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
12:00
|
Muscelul Văleni
Valahii 1456 Târgoviște
|
Valahii 1456 Târgoviște je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
18:30
|
Independiente
Quilmes
|
Quilmes je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Rječina
Vihor Baška
|
Vihor Baška je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Borac Stejanovci
Sremac
|
Sremac je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Šumar
Hajduk (V)
|
Šumar je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Hajduk (G)
Stražilovo
|
Stražilovo je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Podravec (T)
GOŠK
|
Podravec (T) je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
12:00
|
Ferencváros
Győri ETO
|
Ferencváros je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
11:00
|
Silvicultorul
CS Progresul Nasaud
|
Silvicultorul je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Avântul Jamu Mare
Petroman
|
Petroman je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
11:15
|
Erchim
FC Ulaanbaatar
|
FC Ulaanbaatar je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Nova Ves
Bukovčan 27
|
Nova Ves je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
FK Iskra
Otrant-Olympic
|
Otrant-Olympic je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sloboda Tužno
Plitvica
|
Sloboda Tužno je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
12:00
|
Liptovský Mikuláš
Petržalka
|
Petržalka je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Atletico Masainas
Senorbi
|
Atletico Masainas je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Alghero
Luogosanto
|
Alghero je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Apollon Paralimniou
Panthrakikos
|
Panthrakikos je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Luceafărul Bălan
Barcău Nușfalău
|
Luceafărul Bălan je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Stade Rennais
Avranches
|
Stade Rennais je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
12:00
|
Potsdam
Wolfsburg II
|
Potsdam je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Carbonia
Ossese
|
Ossese je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mladost (DD)
Čulinec
|
Čulinec je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
11:00
|
Bradul Vama
Larix Dornisoara
|
Larix Dornisoara je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Čelik
Bratstvo Gr.
|
Bratstvo Gr. je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Walferdange
Rodange
|
Rodange je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Strømsgodset
Kristiansund
|
Strømsgodset je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Termoli
L'Aquila 1927
|
L'Aquila 1927 je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:30
|
Borac (VR)
FK Srem Sremska Mitrovica
|
FK Srem Sremska Mitrovica je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Olimpia Bocsig
Socodor II
|
Olimpia Bocsig je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
D.A.N.S.
Ippotes
|
Ippotes je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:20
|
Santa Elena
Falucho
|
Falucho je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
17:30
|
Stup
Župča
|
Župča je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Jeziorak Chwałowice
Stal Gorzyce
|
Stal Gorzyce je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Cetate Săvîrșin
Mureșul Zădăreni II
|
Cetate Săvîrșin je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Speranța Plumbuita
Voința Chiselet
|
Voința Chiselet je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sloboda Tužno
Plitvica
|
Plitvica je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
11:30
|
Viitorul Bărăști
Lupii Profa
|
Viitorul Bărăști je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Estrela da Calheta
AD Machico
|
AD Machico je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Vasco Gama (S)
Comércio e Indústria
|
Comércio e Indústria je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Borgo S. Donnino
Ravenna
|
Ravenna je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Torpedo Kuševac
Radnik
|
Torpedo Kuševac je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Lonja
Farkaš
|
Lonja je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Pelariga
Grupo Alegre e Unido
|
Grupo Alegre e Unido je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
16:00
|
Logroñés B
Alfaro
|
Logroñés B je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
11:00
|
Bazaltul Racos
Ludișor
|
Ludișor je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Čarda Martjanci
Bistrica
|
Čarda Martjanci je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Dawtex
Marrion
|
Dawtex je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
12:00
|
Gonsenheim
Trier
|
Trier je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Iskar 1945
Nadezhda Dobroslavtsi
|
Nadezhda Dobroslavtsi je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Anzio
Cavese
|
Cavese je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:30
|
Jastrebac Blace
Dinamo Jug
|
Dinamo Jug je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
20:00
|
Étoile Filante
Juvenis
|
Étoile Filante je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
16:25
|
Connah's Quay
TNS
|
TNS je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
16:30
|
Santa Coloma
Ordino
|
Santa Coloma je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
RB Salzburg
Sturm
|
Sturm je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Dąb Dębno
Stal Szczecin
|
Dąb Dębno je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
AO Ellopiakos
AO Ypatou
|
AO Ypatou je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Klubi 04
OLS
|
Klubi 04 je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
11:30
|
Electrica București
Team Școala Mea
|
Electrica București je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Famous Spider Fc
Jnr Danburan FC
|
Jnr Danburan FC je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Jnr Danburan FC
Fc Cp Boys
|
Jnr Danburan FC je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
07 Vestur
HB
|
HB je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
JS Omrane
CS Tabarka
|
JS Omrane je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
LIO
Goleo
|
Goleo je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
WS Temara
Union sportive Yacoub El Mansour
|
Union sportive Yacoub El Mansour je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
Dnevna pretpostavka i statistika za moguće izgubljene ishode. Najviše izgubljenih utakmica u nizu.
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
04/28
12:30
|
13.April
Gornji Stepoš
|
13.April je izgubio zadnjih 31 utakmica
|
04/28
13:00
|
Forulum
Altilia
|
Altilia je izgubio zadnjih 30 utakmica
|
04/28
14:30
|
Pridjel Donji
Polet Podnovlje
|
Pridjel Donji je izgubio zadnjih 25 utakmica
|
04/28
13:00
|
Magnisiakos
Trikala
|
Magnisiakos je izgubio zadnjih 25 utakmica
|
04/28
13:00
|
Kavala
Keravnos Aggelochori
|
Keravnos Aggelochori je izgubio zadnjih 24 utakmica
|
04/28
13:00
|
Rawys Raciąż
Stal Grudziądz
|
Stal Grudziądz je izgubio zadnjih 23 utakmica
|
04/28
14:30
|
Pobeda
Omladinac 1927
|
Pobeda je izgubio zadnjih 22 utakmica
|
04/28
21:00
|
San Pablo Municipal
CSD Vendaval
|
CSD Vendaval je izgubio zadnjih 22 utakmica
|
04/28
15:00
|
Prokosovići
Radnički
|
Prokosovići je izgubio zadnjih 19 utakmica
|
04/28
14:00
|
Conpet 2006
Zarea Cuza Vodă
|
Conpet 2006 je izgubio zadnjih 19 utakmica
|
04/28
13:00
|
PO Fikis
A.O.N.A.
|
PO Fikis je izgubio zadnjih 18 utakmica
|
04/28
14:00
|
Meget Remetea Mare
Făget
|
Meget Remetea Mare je izgubio zadnjih 17 utakmica
|
04/28
14:00
|
Ozremica
Lugovi Čačak
|
Ozremica je izgubio zadnjih 17 utakmica
|
04/28
12:00
|
Denizlispor
Uşakspor
|
Uşakspor je izgubio zadnjih 17 utakmica
|
04/28
15:00
|
Tomislav Berek
Bilogora (K)
|
Tomislav Berek je izgubio zadnjih 16 utakmica
|
04/28
11:00
|
Vointa Hantesti
Sporting Vointa Bunesti
|
Sporting Vointa Bunesti je izgubio zadnjih 15 utakmica
|
04/28
14:00
|
Ethnikos Dimitriou
AEO Orxomenos
|
AEO Orxomenos je izgubio zadnjih 15 utakmica
|
04/28
15:00
|
Grbci (R)
Snježnik
|
Snježnik je izgubio zadnjih 14 utakmica
|
04/28
13:00
|
Dunav II
Kubrat 2016
|
Kubrat 2016 je izgubio zadnjih 13 utakmica
|
04/28
14:00
|
Ozremica
Lugovi Čačak
|
Lugovi Čačak je izgubio zadnjih 13 utakmica
|
04/28
13:30
|
Cittanova
Stilo Monasterace
|
Stilo Monasterace je izgubio zadnjih 13 utakmica
|
04/28
14:30
|
Stig
Kumane
|
Stig je izgubio zadnjih 13 utakmica
|
04/28
13:30
|
U.S. Montecchio
Bagnolese
|
Bagnolese je izgubio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
14:00
|
Benkovski
Spartak Kalugerovo II
|
Spartak Kalugerovo II je izgubio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
15:00
|
Voloder
Sloga (H)
|
Sloga (H) je izgubio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
11:00
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk
Sputnik Karachev
|
Sputnik Karachev je izgubio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
14:00
|
Viitorul Șepreuș
Recolta Apateu
|
Recolta Apateu je izgubio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
14:30
|
ŽAK
Budućnost (SC)
|
ŽAK je izgubio zadnjih 12 utakmica
|
04/28
15:00
|
Top Talent
Miracle Land
|
Top Talent je izgubio zadnjih 11 utakmica
|
04/28
15:15
|
Parasan
BSK
|
BSK je izgubio zadnjih 11 utakmica
|
04/28
13:30
|
Cordovado
San Luigi
|
Cordovado je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mamarrosa
Ribeira da Azenha
|
Mamarrosa je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
13:00
|
Giresunspor
Sakaryaspor
|
Giresunspor je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mladost (I)
Slavonac Preslatinci
|
Mladost (I) je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sava
Mladost (K)
|
Sava je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sloga (J)
Mladost (Č)
|
Mladost (Č) je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
12:00
|
RSV Eintracht 1949 e.V.
FSV Union
|
FSV Union je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
14:00
|
Isili
Fer Massenti S. Giovanni
|
Fer Massenti S. Giovanni je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sloga (G)
ASK
|
ASK je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
14:00
|
Slovan Valea Cerului
Voința Cheresig
|
Slovan Valea Cerului je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
04/28
13:00
|
Mori S. Stefano
Virtus Bolzano
|
Mori S. Stefano je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:00
|
Coghinas Calcio
Posada
|
Posada je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
13:30
|
Cattolica Calcio
Cervia
|
Cervia je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:00
|
Jeziorak Chwałowice
Stal Gorzyce
|
Jeziorak Chwałowice je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
11:00
|
Mundo Resita
Voința Șoșdea
|
Mundo Resita je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:00
|
Viitorul Căscioarele
Unirea Manastirea
|
Viitorul Căscioarele je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:00
|
Allaríz
Antela
|
Allaríz je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
13:30
|
BW Friesdorf
Deutz 05
|
BW Friesdorf je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
11:00
|
Trubchevsk
Torpedo Roslavl
|
Trubchevsk je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:15
|
NK Slobodnica
Lipik
|
NK Slobodnica je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
12:00
|
Enisey 2
Luki-Energiya
|
Enisey 2 je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
15:00
|
Dajla
Rabac
|
Rabac je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:30
|
PonteVomano
Fossacesia
|
Fossacesia je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
13:30
|
Bentivoglio
Vis Novafeltria
|
Bentivoglio je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
04/28
14:00
|
CS Grevenmacher
Blo-W. Medernach
|
Blo-W. Medernach je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Radnički (B)
Budućnost (A)
|
Budućnost (A) je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
13:00
|
Siegen
Schermbeck
|
Schermbeck je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
12:00
|
Muscelul Văleni
Valahii 1456 Târgoviște
|
Muscelul Văleni je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
12:00
|
Kreuzlingen
Wattwil Bunt 1929
|
Kreuzlingen je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Viitorul Poieni
Inter Dezmir
|
Inter Dezmir je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
13:00
|
Forza Coraggio
Arenzano
|
Forza Coraggio je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Ittihad Tawergha
Al Jihad
|
Ittihad Tawergha je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Đurđin
Ravangrad 2018
|
Ravangrad 2018 je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Sveta Jana
Mladost (KD)
|
Sveta Jana je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Amares
Forjães
|
Amares je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
23:00
|
Inter Wanica
SV Broki
|
SV Broki je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:00
|
Mosjøen
Rosenborg II
|
Mosjøen je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
11:30
|
FK Borac Ostruznica
Poštar 1930
|
Poštar 1930 je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
15:00
|
Oeiras
Estoril Praia B
|
Oeiras je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Enwsi Sikaiwn
Ethnikos Laginwn
|
Enwsi Sikaiwn je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Radnički (M)
Croatia (BV)
|
Croatia (BV) je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
13:00
|
Recolta Agrij
Cetate Almașu
|
Cetate Almașu je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Bukovik
Napredak 1929
|
Bukovik je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
13:00
|
Viitorul Hărănglab
Bekecs Măgherani
|
Bekecs Măgherani je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:00
|
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Ogniwo Wierzbica
|
Ogniwo Wierzbica je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
13:00
|
Mesolonghi
Ermionida
|
Mesolonghi je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
19:00
|
Trindade
Inhumas
|
Inhumas je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
04/28
14:30
|
Sremac (V)
Krušedol
|
Krušedol je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
11:00
|
Viitorul Forasti
Releul Mihoveni Scheia
|
Viitorul Forasti je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Apollon Smyrnis
Atromitos Peiraios
|
Atromitos Peiraios je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Penalva do Castelo
Lamego
|
Lamego je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:30
|
1. Oktobar
Podgrmeč
|
1. Oktobar je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Poljoprivrednik
Polet (M)
|
Poljoprivrednik je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Zvekovac
Croatia (NK)
|
Croatia (NK) je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Avanca
Santo André
|
Santo André je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mosteiro
Pica
|
Mosteiro je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
16:00
|
Big Brain
Power
|
Big Brain je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Pêro Pinheiro
Sporting B
|
Pêro Pinheiro je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:30
|
Ethnikos Metewrwn
Thermaikos Thessalonikis
|
Ethnikos Metewrwn je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Draganec
Sloga (B)
|
Draganec je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Steaua Cornești
Voința Băgaciu
|
Voința Băgaciu je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:30
|
Budućnost (BL)
FK Karanovac
|
FK Karanovac je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Boluspor
Altay
|
Altay je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:30
|
Rat
SOŠK 1919
|
SOŠK 1919 je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
12:00
|
Voința Valea Voievozilor
Viitorul Postârnacu
|
Voința Valea Voievozilor je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Ouriense
Braga
|
Ouriense je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:30
|
A.S.D. San Pietro Apostolo 1963
A.S.D. Grifone Catanzaro
|
A.S.D. Grifone Catanzaro je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
12:00
|
Sintești Timiș
Foresta Mănăștiur
|
Foresta Mănăștiur je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Dotieas Agias
Ipokratis
|
Ipokratis je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:30
|
Fruškogorac
Nosteria
|
Nosteria je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Crișul Alb Șicula
Progresul Hălmagiu
|
Crișul Alb Șicula je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
14:00
|
Moravia
Stal Kunów
|
Stal Kunów je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
22:30
|
Burnaby
Harbourside
|
Harbourside je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Tworków
KS Decor Belk
|
Tworków je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Reka
Omladinac (H)
|
Reka je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
13:00
|
Recolta Agrij
Cetate Almașu
|
Recolta Agrij je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Kupinec
Savski Marof
|
Kupinec je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Slanobarac
Obilić (V)
|
Obilić (V) je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
04/28
15:00
|
Zvekovac
Croatia (NK)
|
Zvekovac je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Podravac Svibovec Podravski
Omladinac (J)
|
Omladinac (J) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
21:00
|
Excursionistas
San Lorenzo
|
Excursionistas je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Argonautis Katakolou
Alfeios
|
Alfeios je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Alfeios
Oleneiakos
|
Alfeios je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
18:00
|
Náutico
Acauã
|
Náutico je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Nyiko Bisericani
Subcetate
|
Subcetate je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Omladinac (Ć)
Zrinski (T)
|
Zrinski (T) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
NK Fortuna Zenica
Proleter (M)
|
Proleter (M) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
AS Cornești
Radniciki Soca
|
AS Cornești je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
CCR Válega
Calvão
|
CCR Válega je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Thermaikos
Megas Alexandros Ag. Marinas
|
Megas Alexandros Ag. Marinas je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Estrela
Alcaçovense
|
Alcaçovense je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Métropole Troyenne
Prix-les-Mezieres
|
Métropole Troyenne je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
22:00
|
Positive
Lion Heart
|
Positive je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Watford
Reading
|
Watford je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:30
|
Faradomus
Polisportiva Valle Del Crocchio
|
Polisportiva Valle Del Crocchio je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
11:30
|
Argeșul
ACS Maxima Hobaia II
|
ACS Maxima Hobaia II je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Posavac (K)
Roma Kali Sara
|
Roma Kali Sara je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Radnički (NB)
Dubočica
|
Radnički (NB) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
20:00
|
JVF
Juventa
|
JVF je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Sokół Bralin
Płomień Opatów
|
Sokół Bralin je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Borac (K)
PSK
|
Borac (K) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
16:00
|
AD San Clemente
La Solana
|
AD San Clemente je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:30
|
Ermis
P.O. Xylotymbou
|
P.O. Xylotymbou je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Bristol City
Man. City
|
Bristol City je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Minerul Șuncuiuș
Viitorul Gepiu
|
Minerul Șuncuiuș je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
19:00
|
Alliance
L'Éclair
|
Alliance je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Budućnost
Zastava
|
Zastava je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
|
Sokół Sieniawa je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
19:00
|
Madiana
Grand-Bourg
|
Grand-Bourg je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Chrisoupolis
Anagennisi
|
Anagennisi je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Grbci (R)
Snježnik
|
Grbci (R) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:30
|
Azzurra Premariacco
Sanvitese
|
Sanvitese je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Gonnosfanadiga
Selargius
|
Gonnosfanadiga je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Chelsea București
Fulgerul București
|
Fulgerul București je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
12:00
|
Viitorul Sălcioara
Miulesti
|
Viitorul Sălcioara je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Omarska
Ljubić Prnjavor
|
Omarska je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Mladost Rogatica
Podrinje
|
Podrinje je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Kupa (DM)
Vrlovka Kamanje
|
Vrlovka Kamanje je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
13:00
|
Thiella (KD)
Panemeatikos
|
Thiella (KD) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Graničar (K)
LSK
|
LSK je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:00
|
Pelops (Pe)
Agios Georgios (P)
|
Agios Georgios (P) je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mihovil
Mladost Tribunj
|
Mihovil je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
15:00
|
Čarda Martjanci
Bistrica
|
Bistrica je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
21:00
|
Iporá
União Rondonópolis
|
Iporá je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
22:00
|
Wagiya SC
Altitude FC
|
Wagiya SC je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
04/28
14:30
|
Polet (J)
Poreč
|
Poreč je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
12:00
|
Gala
Lun Lok
|
Gala je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:30
|
Meteor
Zrinski (T)
|
Meteor je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Al Beidan
Al Soloul Al Khudr
|
Al Soloul Al Khudr je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:30
|
Ibar
Morava (M)
|
Ibar je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
21:00
|
São José
Costa Rica-MS
|
São José je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Proleter (Nj)
Slavija
|
Slavija je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Harghita Aita Mare
Covasna
|
Harghita Aita Mare je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Bairro
Vieira
|
Bairro je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mrkopalj
Goranka
|
Mrkopalj je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Mladost (G)
Gvozd
|
Gvozd je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Atomic Gateway
Koppan
|
Atomic Gateway je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
FC Germania Teveren
VfL Vichttal
|
FC Germania Teveren je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Melres
Ataense
|
Melres je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
12:00
|
RKVV Velsen
Fortuna Wormerveer
|
Fortuna Wormerveer je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:30
|
Torre Moncorvo
Carção
|
Carção je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Dunav
Mursa
|
Mursa je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
18:00
|
Esmac
Paysandu
|
Esmac je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:15
|
Alcorcón
Eldense
|
Eldense je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:30
|
Meteor
Zrinski (T)
|
Zrinski (T) je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Filipovica
Sloga (E)
|
Filipovica je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:30
|
Plantaža
Pusta Reka
|
Plantaža je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Signal FC Bernex-Confignon
FC Chatel-St-Denis
|
FC Chatel-St-Denis je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
21:00
|
Itabuna
Real Noroeste-ES
|
Itabuna je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Zheleznitsa
Mramor
|
Zheleznitsa je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:30
|
Campese
Gebbione 2020
|
Gebbione 2020 je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
17:30
|
Crecer (R)
Colón (VdT) (R)
|
Crecer (R) je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
11:00
|
Dalkurd
Farsta
|
Dalkurd je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:15
|
Eminovci
Lipa (SL)
|
Eminovci je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
WASK
Kénitra
|
WASK je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Uštica
Sokol
|
Uštica je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:00
|
Polet 57
Čitluk
|
Čitluk je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:30
|
Partizan (G)
Stari Tamiš
|
Partizan (G) je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Maceratese
Monturano Campiglione
|
Monturano Campiglione je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
21:00
|
Capital FC TO
Real Brasília FC
|
Capital FC TO je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Mersch
Strassen
|
Mersch je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Venusz Ozun
Cernat
|
Venusz Ozun je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Sunrise FC
Gorilla FC
|
Sunrise FC je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Tau Altopascio
S. D. Tavarnelle
|
S. D. Tavarnelle je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
15:30
|
VJS
Pöxyt
|
Pöxyt je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
11:00
|
Akhmat
Pari NN
|
Pari NN je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
11:00
|
Palamós
Guineueta
|
Guineueta je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
14:00
|
Fonni
Bonorva
|
Bonorva je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
12:00
|
PHP Iadăra
CS Seini
|
CS Seini je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
04/28
13:00
|
Cavour
Luese
|
Cavour je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
Dnevna pretpostavka i statistika za moguće neriješene ishode. Najviše neriješenih rezultata u nizu.
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
04/28
11:00
|
Kaluga
Tekstilshchik
|
Tekstilshchik je zadnjih 7 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
19:00
|
San Martín
Atl. Rafaela
|
San Martín je zadnjih 6 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
13:00
|
Lugo B Polvorin
RC Celta de Vigo C
|
RC Celta de Vigo C je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
13:00
|
Kansanshi Dynamos
Zanaco
|
Zanaco je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
13:00
|
Zanaco
Kabwe Warriors
|
Zanaco je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
15:00
|
Basake Holy Stars
New Edubiase United
|
Basake Holy Stars je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
13:00
|
Dukagjini
Drita
|
Dukagjini je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
15:00
|
Geração
Mosteirô
|
Geração je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
16:00
|
Riga FC II
Skanstes SK
|
Skanstes SK je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
21:00
|
Sergipe
ASA
|
Sergipe je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
17:00
|
Linguere
Guediawaye
|
Linguere je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
13:30
|
Dro
St. Pauls
|
St. Pauls je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
13:30
|
Atl. Francana
SKA Brasil
|
Atl. Francana je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
19:30
|
CSA
Ferroviária
|
Ferroviária je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
04/28
14:00
|
Mladost (P)
Ozrem PMH
|
Ozrem PMH je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
Win, draw, lose team streaks football predictions
Win, draw and lose team streaks football prediction is one of the prediction type that has the lowest patronage in the betting market as a result of the fact that it requires a lot of understanding and it rarely pay off. Draw or lose team streaks football prediction refers to a consecutive number of games won, draw or lose in a long season or session of a football match. That is the back-to-back wins, draws or loses of a particular team in a league, cup and other football competition. It extends through a single season and when a particular team won throughout a particular season, the season is often called perfect season.
Predicting a team streak, come in two ways you either bet on or against the streak. You bet on the team streak with the expectation that it will continue and against it believing it won’t continue. A win, draw or lose team streaks is available not only in football but also in other sports like basketball, hockey, or by an individual, as in tennis and it follows the same part all through. A win, draw or lose streaks is never to be confused with a win or draw football prediction. Winning streaks refers to the number of time a team won in a row while draw streak, the number of time there match ends in a draw and the number of match lost is termed lose streak. When a team wins draws but never loses a game in a row or session altogether, the game is referred to as an unbeaten streak.For instance, if a football team wins 5 games in a row, plays a draw, wins 2 more, plays 2 draws in a row, and then loses, they had a 10game unbeaten streak and their longest winning streak is 5 games. Losses in overtime and shootout are declared regulation ties, and accumulate one point for the draw. At this end if a team wins 4 consecutive games, loses 2 consecutive games in overtime, and loses in a shootout with another wining in a 3 consecutive games. The team has a 10 game unbeaten, which means seven wins and three ties at the end of regulation.
The only secret to knowing the best team streak is observing the state of the session and the performance of the team often in the season, their number of wins, draws and loses in the season so far. In other words, if their performance in the season has been alternating, predict against the winning streak, if their performance has been consecutive then place your bet or predict accordingly.Thinking of the season like the sea which sometimes looks smooth and at times choppy, so knowing this will help to predict the next state of the sea and save you from drowning. Accordingly, knowing the previous and present state of the teams will help you to predict their next line of state accurately.
Several people ask question like how many bets or matches do they have to watch before they could accurately know whether they are in a winning, draw or losing streak. Obviously speaking, too many bets may cover a wide range of changes and missed opportunities. Similarly, little or low number of bets doesn't give a clear enough indication of the performing statics of both teams.Following the saying that experience is the best teacher, nobody gets it exactly right all the time, but with experience, a conversant bettor or predictor gets the kind of initiative needed as to how the streaks are going and knows when to predict, place or change the bet.Many times you get it wrong and change the bet just as the bets change in your favor. In time like that all you need do is keep your wits about you and bear in mind at all times the our overall betting and predicting strategy , you shouldn’t lose big and at the same have little winnings, hopefully, your experience should build you stronger and get you the best team streaks for the season.