Win Draw Lose Team Pruge Tipovi Statistika za Danas
( pobjedu pruge tipovi morate kladiti na jednom mjestu)
pobjeda, crtanje i izgubiti tim pruge nogomet predviđanja je o pogađanju koji tim će nastaviti svoju crtu za pobjedu, crtati ili izgubiti.
Top 5
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
05/04
17:00
|
EB/Streymur
Víkingur
|
Víkingur je pobijedio zadnjih 19 utakmica
|
05/04
16:00
|
Emden
Hildesheim
|
Emden je pobijedio zadnjih 17 utakmica
|
05/04
15:00
|
Livade
Novigrad
|
Novigrad je pobijedio zadnjih 14 utakmica
|
05/04
15:00
|
Dinamo (D)
Lasta
|
Lasta je pobijedio zadnjih 13 utakmica
|
05/04
15:00
|
Lila
Sloga (P)
|
Sloga (P) je pobijedio zadnjih 11 utakmica
|
Dnevna pretpostavka i statistika za moguće pobjedničke ishode. Najviše pobijeđenih utakmica u nizu.
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
05/04
17:00
|
EB/Streymur
Víkingur
|
Víkingur je pobijedio zadnjih 19 utakmica
|
05/04
16:00
|
Emden
Hildesheim
|
Emden je pobijedio zadnjih 17 utakmica
|
05/04
15:00
|
Livade
Novigrad
|
Novigrad je pobijedio zadnjih 14 utakmica
|
05/04
15:00
|
Dinamo (D)
Lasta
|
Lasta je pobijedio zadnjih 13 utakmica
|
05/04
15:00
|
Lila
Sloga (P)
|
Sloga (P) je pobijedio zadnjih 11 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bacau
Negri
|
Negri je pobijedio zadnjih 11 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bacau
Negri
|
Bacau je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
05/04
15:30
|
Kurilovec
Segesta
|
Segesta je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
05/04
15:00
|
Unirea Gurahonț
Crișul Chișineu Criș II
|
Crișul Chișineu Criș II je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
05/04
15:00
|
Füzesabonyi
Egerszalók SE
|
Füzesabonyi je pobijedio zadnjih 10 utakmica
|
05/04
15:00
|
TJ Jiskra Ú.n.O
Letohrad
|
TJ Jiskra Ú.n.O je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
05/04
14:30
|
Radnički 1946
Kraljevica
|
Kraljevica je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
05/04
23:00
|
Pachuca
Tigres UANL
|
Pachuca je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
05/04
16:30
|
Vacallo
Monteceneri
|
Monteceneri je pobijedio zadnjih 9 utakmica
|
05/04
14:30
|
Sava Kranj
Bled-Bohinj Hirter
|
Bled-Bohinj Hirter je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
Elektra
BSK
|
Elektra je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
14:30
|
Perbál SC
GSK
|
GSK je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:30
|
Šobec Lesce
Roltek Dob
|
Roltek Dob je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:30
|
Val
Jadran KS
|
Val je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół
|
Ekoball Stal Sanok je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
Radnički Kovin
Vojvodina 1928
|
Vojvodina 1928 je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
14:30
|
Zemun
Teleoptik
|
Teleoptik je pobijedio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:30
|
Stražilovo
Petar Puača
|
Stražilovo je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:45
|
Vinogorac
NK Slobodnica
|
Vinogorac je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Athletico Vinga
Viitorul Arad
|
Viitorul Arad je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Ózd-Sajóvölgye
Hidasnemeti VSC
|
Ózd-Sajóvölgye je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
OŠK
Funtana
|
OŠK je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Petržalka
Prešov
|
Petržalka je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
18:00
|
FC Ferreiras B
Quarteira
|
Quarteira je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
14:30
|
Lauš Banja Luka
Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Sloga DIPO Gornji Podgradci je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Mladost 1977
NK Bonk
|
NK Bonk je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
NK Špansko
Mladost
|
Mladost je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Zagreb 041
Hrvatski Leskovac
|
Hrvatski Leskovac je pobijedio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:30
|
Metalac (M)
Frankopan (S)
|
Frankopan (S) je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
14:30
|
Šamot
Kalipolje
|
Kalipolje je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:00
|
Grêmio
APAFUT U17
|
Grêmio je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Lokomotiva Rijeka
Umag-Umago
|
Lokomotiva Rijeka je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
|
Lech Rypin je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
16:00
|
Al-Wakrah
Al-Rayyan
|
Al-Rayyan je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
14:30
|
Tekstilac
Crni Vrh
|
Crni Vrh je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bestovje
Jamnica
|
Bestovje je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Sloga (J)
Sapci
|
Sapci je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bjelica
Dragačevo
|
Dragačevo je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
17:00
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12
Talleres - SUB 12
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 12 je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Pogoń-Sokół
|
Pogoń-Sokół je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Graničar (BV)
Posavac (K)
|
Graničar (BV) je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
16:00
|
Dinamo Kirov
Volna Kovernino
|
Dinamo Kirov je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:30
|
Pas de la Casa
Santa Coloma
|
Santa Coloma je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
NK Špansko
Mladost
|
NK Špansko je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
17:00
|
Hranice
Baník Ostrava B
|
Baník Ostrava B je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bratstvo Gr.
Tomislavgrad
|
Bratstvo Gr. je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
17:00
|
Melide
Castello
|
Castello je pobijedio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Freienbach
Tuggen
|
Tuggen je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:30
|
Santa Quitéria
Combate Barreirinha
|
Combate Barreirinha je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers II
SC YF Juventus
|
SC YF Juventus je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:00
|
Lajeado U17
Internacional
|
Internacional je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:30
|
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Fortaleza U17 je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
14:30
|
Brackley
Boston
|
Brackley je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:30
|
Rusin
Bršadin
|
Bršadin je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Budućnost (SC)
Kozara
|
Budućnost (SC) je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:00
|
São Luiz U17
Juventude U17
|
Juventude U17 je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:00
|
Deportivo Municipal
Universitario
|
Universitario je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:00
|
Real Noroeste U20
Porto Vitoria
|
Porto Vitoria je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Jedinstvo (V)
Mladost Omoljica
|
Mladost Omoljica je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Przemsza Siewierz
Piast Gliwice II
|
Piast Gliwice II je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Wattwil Bunt 1929
FC Arbon 05
|
FC Arbon 05 je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
14:30
|
OFK Napredak Markovac
FK Đerdap Golubac
|
OFK Napredak Markovac je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
14:30
|
Omladinac (Z)
FK FAP Priboj
|
FK FAP Priboj je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Ravangrad 2018
Sloga (Č)
|
Sloga (Č) je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:30
|
Testvériség
Unione FC
|
Unione FC je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Sloboda (V)
Dinamo 01
|
Sloboda (V) je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
ZET
Kralj Tomislav
|
Kralj Tomislav je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Mladost (D)
Motičina
|
Motičina je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Alsózsolca
Edelény-Borsodszer
|
Alsózsolca je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Jiskra II
SK Petrin Plzen
|
SK Petrin Plzen je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:30
|
Operário
Coritiba
|
Coritiba je pobijedio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:30
|
Deportivo Metalurgico
Camioneros
|
Camioneros je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Kameni
Hajduk 1932
|
Hajduk 1932 je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
Carénage
Mondial Club
|
Carénage je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Šumadija (D)
Maršić
|
Šumadija (D) je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Sumperk
Opava B
|
Opava B je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:30
|
Ceará
Ferroviário U17
|
Ferroviário U17 je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
19:00
|
Fluminense
Atlético-MG
|
Atlético-MG je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
Náutico
Ypiranga
|
Ypiranga je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
Deportivo Moto Kart - SUB 16
Recreativo Estrellas - SUB 16
|
Deportivo Moto Kart - SUB 16 je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Čulinec
Čehi
|
Čehi je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
21:00
|
Atom
Avangard-M
|
Atom je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
Monza
Lazio
|
Lazio je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:00
|
Real Noroeste U20
Porto Vitoria
|
Real Noroeste U20 je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Zalesianka Zalesie
Sandecja II Nowy Sącz
|
Sandecja II Nowy Sącz je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:30
|
Deportivo Moto Kart - SUB 14
Recreativo Estrellas - SUB 14
|
Deportivo Moto Kart - SUB 14 je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Água Longa
AB 92
|
Água Longa je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:30
|
Villaralbo B
Camarzana y Los Valles
|
Camarzana y Los Valles je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Stupnik
Moslavac
|
Moslavac je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Mladost (L)
Dinamo (J)
|
Mladost (L) je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Czarni 1910 Jasło
Ostoja Kołaczyce
|
Czarni 1910 Jasło je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
La Résistance
La Frégate
|
La Résistance je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
Amical Club
La Gauloise
|
Amical Club je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Lunjkovec
Mladost (SP)
|
Mladost (SP) je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
21:00
|
Torque
Juventud
|
Juventud je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Radunia II Stężyca
Jaguar
|
Jaguar je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:30
|
US Bougouni
AS Korofina
|
US Bougouni je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:30
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 14
Talleres - SUB 14
|
Ind'te de Ranqueles - SUB 14 je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
CD Cruzeiro
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de Ilobasco je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Skołyszyn
Przełęcz Dukla
|
Przełęcz Dukla je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
23:00
|
Melbourne City
Sydney FC
|
Melbourne City je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
MTK
Szent Mihály SE
|
MTK je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Graničar (BV)
Posavac (K)
|
Posavac (K) je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Naprijed
Strug
|
Strug je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
22:30
|
Charleston Battery
Hartford Athletic
|
Charleston Battery je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Unicum
Szendehely
|
Szendehely je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
FK Spartak Soběslav
Aritma Praha
|
Aritma Praha je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Arcus
Nemere Ghelinta
|
Arcus je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:15
|
Slavonac Nova Kapela
Hajduk Pakrac
|
Slavonac Nova Kapela je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Omiš
Zadar
|
Zadar je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Olimpia Olsztynek
Polonia Lidzbark Warmiński
|
Polonia Lidzbark Warmiński je pobijedio zadnjih 4 utakmica
|
Dnevna pretpostavka i statistika za moguće izgubljene ishode. Najviše izgubljenih utakmica u nizu.
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
05/04
16:00
|
CSD Vendaval
CD Once Lobos Chalchuapa
|
CSD Vendaval je izgubio zadnjih 24 utakmica
|
05/04
15:00
|
Daruvar
Tomislav Berek
|
Tomislav Berek je izgubio zadnjih 17 utakmica
|
05/04
15:00
|
Glinishchevo
Sputnik Karachev
|
Sputnik Karachev je izgubio zadnjih 13 utakmica
|
05/04
14:30
|
Šamot
Kalipolje
|
Šamot je izgubio zadnjih 12 utakmica
|
05/04
17:00
|
Ravecchia
Vedeggio
|
Ravecchia je izgubio zadnjih 11 utakmica
|
05/04
15:00
|
Novaci
Karaorman
|
Karaorman je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
05/04
15:00
|
Jeziorak Chwałowice
Tanew Wólka Tanewska
|
Jeziorak Chwałowice je izgubio zadnjih 10 utakmica
|
05/04
15:00
|
Victoria Nădlac
ACB Ineu II
|
ACB Ineu II je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
05/04
15:00
|
Tworków
GKS II Tychy
|
Tworków je izgubio zadnjih 9 utakmica
|
05/04
14:30
|
Diósgyőr
MOL Vidi FC
|
MOL Vidi FC je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
TJ Jiskra Ú.n.O
Letohrad
|
Letohrad je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
14:30
|
FK Karanovac
Krajina (BL)
|
FK Karanovac je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
14:30
|
Veliko Gradište
FK Sloboda Lipe
|
FK Sloboda Lipe je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
Jarota Jarocin
Obra Kościan
|
Jarota Jarocin je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
Briteiros Santo Estêvão
Mosteiro
|
Mosteiro je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
AFC Bubu
Flamura Rosie
|
Flamura Rosie je izgubio zadnjih 8 utakmica
|
05/04
15:00
|
St. Johann
Rankweil
|
Rankweil je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Dornbirner
Bischofshofen
|
Dornbirner je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Constract Lubawa
Mamry Gizycko
|
Mamry Gizycko je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Jedinstvo
Mladost DK
|
Mladost DK je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
18:00
|
Imortal DC B
Moncarapachense B
|
Imortal DC B je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
23:00
|
El Farolito
Oakland Stompers
|
Oakland Stompers je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Hajdina
Dravograd
|
Dravograd je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
Kema
Lipa
|
Lipa je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
14:30
|
Kranj
Kranjska Gora
|
Kranjska Gora je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:00
|
UZU Darmanesti
Viitorul (Ca)
|
Viitorul (Ca) je izgubio zadnjih 7 utakmica
|
05/04
15:30
|
Obilić (V)
Vinogradar
|
Vinogradar je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Gesztely
Sárospataki
|
Sárospataki je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:30
|
Trieste
União Vila Sandra
|
União Vila Sandra je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:00
|
Sambrasense
Messinense
|
Messinense je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bátonyterenyei
Szécsény
|
Bátonyterenyei je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
14:30
|
Poreč
Sloga (K)
|
Poreč je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Barcia CF
Sporting B
|
Barcia CF je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
20:00
|
Asociacion Deportivo Pasto
Real Santander
|
Real Santander je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Moacsa
Harghita Aita Mare
|
Harghita Aita Mare je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
14:30
|
Skołyszyn
Przełęcz Dukla
|
Skołyszyn je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:30
|
Floresta U17
Clube Atlético Cearense U17
|
Clube Atlético Cearense U17 je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:30
|
Banovac
Jelengrad
|
Jelengrad je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:30
|
Nicolás Bruzone - SUB 14
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14
|
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 14 je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
19:30
|
Progresso RR
São Raimundo-RR
|
Progresso RR je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:30
|
Marinci
Meteor
|
Meteor je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
16:00
|
MFC Metalurh
Metalist
|
MFC Metalurh je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers
Stade Ls Ouchy
|
Grasshoppers je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:00
|
Santa Tecla
Jocoro FC
|
Jocoro FC je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
20:00
|
Delfines Del Este FC
Atl. San Cristóbal
|
Atl. San Cristóbal je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
Klana
Borac Bakar
|
Klana je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
15:00
|
FC Chatel-St-Denis
FC La Tour/Le Paquier
|
FC Chatel-St-Denis je izgubio zadnjih 6 utakmica
|
05/04
18:00
|
Capellen
Thes Sport
|
Capellen je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
21:30
|
U. de Concepción
San Felipe
|
San Felipe je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:30
|
Poljičanin 1921
Imotski
|
Poljičanin 1921 je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Weesen
SV Schaffhausen
|
Weesen je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
CD Alesves
CD Lerines
|
CD Alesves je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bélkő
Maklár
|
Bélkő je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
16:00
|
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
FC Bitburg 1919 je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
14:30
|
Sloga Saničani
Budućnost (BL)
|
Sloga Saničani je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Plavi (P)
Trnava (G)
|
Trnava (G) je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
16:00
|
Lusitania FC Lourosa
Gil Vicente
|
Lusitania FC Lourosa je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
14:30
|
Nagykáta
Dunaharaszti
|
Nagykáta je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
16:00
|
Cabeça Gorda
Aldeia Fernandes
|
Aldeia Fernandes je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
20:00
|
Deportivo Madryn
Atl. Rafaela
|
Atl. Rafaela je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
14:30
|
Trebič
Rajko Mitić
|
Trebič je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
17:00
|
Hranice
Baník Ostrava B
|
Hranice je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:00
|
KSC Lokeren Temse
URSL Visé
|
KSC Lokeren Temse je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Mošćanica
Natron
|
Mošćanica je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Gomionica Bronzani Majdan
Vrbas
|
Gomionica Bronzani Majdan je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Mándok
Austria
|
Austria je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
19:00
|
Torre Fuerte
Club River San Julián
|
Club River San Julián je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
17:00
|
Uzwil 2
Bronschhofen
|
Bronschhofen je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
22:00
|
Windsor City
North Mississauga
|
Windsor City je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Straža
Ivančica (ZB)
|
Ivančica (ZB) je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:30
|
Burgos P.
Atlético Tordesillas
|
Burgos P. je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
18:00
|
Cruzeiro-RS U17
Passo Fundo U17
|
Passo Fundo U17 je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
Zalesianka Zalesie
Sandecja II Nowy Sącz
|
Zalesianka Zalesie je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
20:00
|
Comunicaciones
San Carlos
|
San Carlos je izgubio zadnjih 5 utakmica
|
05/04
15:00
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
Unia Rędziny
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Đurđenovac
Viljevo
|
Đurđenovac je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Medulin 1921
Uljanik
|
Medulin 1921 je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Orzeł Miedary
Victoria Częstochowa
|
Orzeł Miedary je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Göteborg
Norrköping
|
Norrköping je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Omladinac Sanica
Mladost Polje
|
Omladinac Sanica je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Wattwil Bunt 1929
FC Arbon 05
|
Wattwil Bunt 1929 je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Ustrzyki Dolne
Partyzant Targowiska
|
Partyzant Targowiska je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
17:15
|
Újpest
DVTK
|
Újpest je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Mladost (D)
Motičina
|
Mladost (D) je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
23:00
|
Academica SC
Olympic Club
|
Olympic Club je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Tamale Steadfast
Wa Power
|
Wa Power je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Siretu Saucesti
Voința Cleja
|
Siretu Saucesti je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Sl. Novi Grad
Progres
|
Progres je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:30
|
Patriotas U20
Andraus U20
|
Andraus U20 je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Bátonyterenyei
Szécsény
|
Szécsény je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
Sc Goldau
FC Kickers Luzern
|
FC Kickers Luzern je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
Chacarita Jrs.
Tristán Suárez
|
Tristán Suárez je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Teteks
KF Besa Doberdoll
|
Teteks je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
Sindri
KFK
|
Sindri je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Sloga (M)
Banat (V)
|
Sloga (M) je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Budućnost Banovići
Radnik Hadžići
|
Budućnost Banovići je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:00
|
Santo André
Patrocinense
|
Patrocinense je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Victoria Nădlac
ACB Ineu II
|
Victoria Nădlac je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
21:15
|
Fuerte San Francisco
Once Deportivo
|
Fuerte San Francisco je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Bruntál je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
Saku Sporting
Lootos Polva
|
Lootos Polva je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Radnički 2020
Orljane
|
Orljane je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:30
|
Azuriz
Grêmio Maringá U20
|
Grêmio Maringá U20 je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:30
|
Morales del Vino Atlético
Fresno de la Ribera
|
Morales del Vino Atlético je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Partyzant Radoszyce
ŁKS Łagów
|
Partyzant Radoszyce je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
FK Sloga (R)
Posavina
|
FK Sloga (R) je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
USM Khenchela
Belouizdad
|
USM Khenchela je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Kamen (P)
Primorac Biograd
|
Primorac Biograd je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Sokół K.
KS Unia Solec Kujawski
|
Sokół K. je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:30
|
Tupi
Betim
|
Tupi je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
SC Buochs
SC Cham II
|
SC Buochs je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
14:30
|
Rudar (P)
Osnić
|
Rudar (P) je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
Cerfa
Jeunesse Evolution FC
|
Cerfa je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Martin
Dubnica
|
Dubnica je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
USR
Stade Lamentinois
|
USR je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
18:00
|
Avaí
Figueirense
|
Figueirense je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
Athletic Bilbao
Villarreal
|
Villarreal je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Hanácká Slavia
Sparta Praha B
|
Hanácká Slavia je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
20:00
|
Nicolás Bruzone - SUB 16
C. S. y D. Barrio Quirno - SUB 16
|
Nicolás Bruzone - SUB 16 je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
16:00
|
Grasshoppers
Stade Ls Ouchy
|
Stade Ls Ouchy je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Valdebek
Istra Tar
|
Valdebek je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
05/04
15:00
|
Al Taleaa Ghat
Al Hekma Qatrun
|
Al Hekma Qatrun je izgubio zadnjih 4 utakmica
|
Dnevna pretpostavka i statistika za moguće neriješene ishode. Najviše neriješenih rezultata u nizu.
domaćina - gostujući tim | logika | |
---|---|---|
05/04
18:30
|
Everton (LP)
Deportivo Provincial
|
Deportivo Provincial je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
16:00
|
Skanstes SK
Rēzekne
|
Skanstes SK je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
18:00
|
Rio Branco
Atl. Francana
|
Atl. Francana je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
22:30
|
Floresta
Ferroviária
|
Ferroviária je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
17:00
|
Dakar Sacre Cœur
Linguere
|
Linguere je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
15:00
|
Shamrock Rovers FC
Peamount Utd
|
Shamrock Rovers FC je zadnjih 5 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
15:00
|
Enköping
Hudiksvall
|
Hudiksvall je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
18:30
|
Tailândia Tapajós
Águia de Marabá
|
Águia de Marabá je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
15:00
|
Stejarul Vlădești
Corona Mihaesti
|
Stejarul Vlădești je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
20:00
|
Costa Rica-MS
Inter de Limeira
|
Costa Rica-MS je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
20:00
|
Olympique du Marin
Étoile de Basse-Pointe
|
Olympique du Marin je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
17:00
|
Esporte Clube Pelotas
Lajeadense
|
Lajeadense je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
05/04
16:00
|
El Dakhlya
Ceramica Cleopatra
|
Ceramica Cleopatra je zadnjih 4 utakmica odigrao neriješeno
|
Win, draw, lose team streaks football predictions
Win, draw and lose team streaks football prediction is one of the prediction type that has the lowest patronage in the betting market as a result of the fact that it requires a lot of understanding and it rarely pay off. Draw or lose team streaks football prediction refers to a consecutive number of games won, draw or lose in a long season or session of a football match. That is the back-to-back wins, draws or loses of a particular team in a league, cup and other football competition. It extends through a single season and when a particular team won throughout a particular season, the season is often called perfect season.
Predicting a team streak, come in two ways you either bet on or against the streak. You bet on the team streak with the expectation that it will continue and against it believing it won’t continue. A win, draw or lose team streaks is available not only in football but also in other sports like basketball, hockey, or by an individual, as in tennis and it follows the same part all through. A win, draw or lose streaks is never to be confused with a win or draw football prediction. Winning streaks refers to the number of time a team won in a row while draw streak, the number of time there match ends in a draw and the number of match lost is termed lose streak. When a team wins draws but never loses a game in a row or session altogether, the game is referred to as an unbeaten streak.For instance, if a football team wins 5 games in a row, plays a draw, wins 2 more, plays 2 draws in a row, and then loses, they had a 10game unbeaten streak and their longest winning streak is 5 games. Losses in overtime and shootout are declared regulation ties, and accumulate one point for the draw. At this end if a team wins 4 consecutive games, loses 2 consecutive games in overtime, and loses in a shootout with another wining in a 3 consecutive games. The team has a 10 game unbeaten, which means seven wins and three ties at the end of regulation.
The only secret to knowing the best team streak is observing the state of the session and the performance of the team often in the season, their number of wins, draws and loses in the season so far. In other words, if their performance in the season has been alternating, predict against the winning streak, if their performance has been consecutive then place your bet or predict accordingly.Thinking of the season like the sea which sometimes looks smooth and at times choppy, so knowing this will help to predict the next state of the sea and save you from drowning. Accordingly, knowing the previous and present state of the teams will help you to predict their next line of state accurately.
Several people ask question like how many bets or matches do they have to watch before they could accurately know whether they are in a winning, draw or losing streak. Obviously speaking, too many bets may cover a wide range of changes and missed opportunities. Similarly, little or low number of bets doesn't give a clear enough indication of the performing statics of both teams.Following the saying that experience is the best teacher, nobody gets it exactly right all the time, but with experience, a conversant bettor or predictor gets the kind of initiative needed as to how the streaks are going and knows when to predict, place or change the bet.Many times you get it wrong and change the bet just as the bets change in your favor. In time like that all you need do is keep your wits about you and bear in mind at all times the our overall betting and predicting strategy , you shouldn’t lose big and at the same have little winnings, hopefully, your experience should build you stronger and get you the best team streaks for the season.