Romania - Liga 5 Timiș Prognoze i Statistike za Danas

Savjeti i statistika za sve igre danas i ovaj tjedan.

Pobeda Stár Bišnov je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Pobeda Stár Bišnov zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 8 utakmica s Fortuna Becicherecu Mic

Fortuna Becicherecu Mic je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Fortuna Becicherecu Mic zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Fortuna Becicherecu Mic zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Fortuna Becicherecu Mic ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Pogledajte sve

Steaua Bulgăruș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Steaua Bulgăruș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Steaua Bulgăruș su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Steaua Bulgăruș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 86 utakmica

Steaua Bulgăruș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Pogledajte sve

Progresul Iecea Mare je pobijedio zadnjih 7 utakmica

Progresul Iecea Mare je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Progresul Iecea Mare zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 11 igara.

Progresul Iecea Mare ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 79 utakmica

Unirea Tomnatic je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 16 utakmica.

Unirea Tomnatic zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Unirea Tomnatic ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica

Pogledajte sve

Checeana Checea zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 19 igara.

Checeana Checea ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 73 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Sânandrei Timiș

Sânandrei Timiș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Sânandrei Timiș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Sânandrei Timiș zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Sânandrei Timiș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica

Sânandrei Timiș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica

Avântul Bobda je izgubio zadnjih 7 utakmica

Avântul Bobda je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Avântul Bobda ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Avântul Bobda ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 115 utakmica

Avântul Bobda ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 40 utakmica

Pogledajte sve

Plavi Delia Sânpetru Mare je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Plavi Delia Sânpetru Mare je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Plavi Delia Sânpetru Mare su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Tricoul 1 Iunie Timișoara je izgubio zadnjih 4 utakmica

Tricoul 1 Iunie Timișoara su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 11 igara.

Tricoul 1 Iunie Timișoara ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 16 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 5 utakmica s Unirea II

Unirea II je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Unirea II je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Unirea II zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Unirea II ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica

Unirea II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 104 utakmica

Unirea II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica

Gelu je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Gelu su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Gelu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 44 utakmica

Pogledajte sve

Șoimii Pesac su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

Șoimii Pesac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 96 utakmica

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Chinejana Chinezu

Chinejana Chinezu je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 19 utakmica.

Chinejana Chinezu zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Chinejana Chinezu zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Chinejana Chinezu ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica

Chinejana Chinezu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica

Pogledajte sve

Kids Sânmihaiu Român je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Kids Sânmihaiu Român ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Kids Sânmihaiu Român ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 97 utakmica

Dudeștii Noi je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Dudeștii Noi je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Dudeștii Noi ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 102 utakmica

Pogledajte sve

AS Hodoni je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

AS Hodoni je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

AS Hodoni su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

AS Hodoni ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 31 utakmica

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 5 utakmica s Unirea Cerneteaz

Unirea Cerneteaz je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Unirea Cerneteaz je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Unirea Cerneteaz zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 11 igara.

Unirea Cerneteaz ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 64 utakmica

Pogledajte sve

Meget Remetea Mare je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Meget Remetea Mare zabiti pogodak više od 2.5 golova u zadnjih 5 igara.

Meget Remetea Mare zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Avântul Jamu Mare je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Avântul Jamu Mare zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Pogledajte sve

Progresul Ciacova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Progresul Ciacova zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 14 igara.

Unirea Banloc je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Unirea Banloc je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 14 utakmica.

Unirea Banloc su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 4 igara.

Unirea Banloc ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica

Pogledajte sve

Victoria Rudna je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Victoria Rudna zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 13 igara.

Deta II je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Deta II je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Deta II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 19 utakmica

Deta II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 116 utakmica

Pogledajte sve

Peciu Nou je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Peciu Nou zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Peciu Nou ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica

Peciu Nou ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica

Unirea Uivar je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 19 utakmica.

Unirea Uivar su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Unirea Uivar ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica

Unirea Uivar ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 26 utakmica

Pogledajte sve

CSC Săcălaz II zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 10 igara.

CSC Săcălaz II zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 27 igara.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Petroman

Petroman je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Petroman je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Petroman je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Petroman ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 29 utakmica

Pogledajte sve

Progresul Gătaia je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 20 utakmica.

Progresul Gătaia su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Progresul Gătaia ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica

Progresul Gătaia ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica

CS Utvin je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

CS Utvin su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

CS Utvin ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 54 utakmica

CS Utvin ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 63 utakmica

CS Utvin ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica

Pogledajte sve

Berini je izgubio zadnjih 4 utakmica

Berini je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Făget je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Făget je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Făget je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Făget zabiti pogodak više od 2.5 golova u zadnjih 4 igara.

Făget zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 13 igara.

Făget ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 47 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Voința Iosifalău

Voința Iosifalău je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Voința Iosifalău ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Boldur je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Boldur su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Boldur ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Pogledajte sve

Margina je izgubio zadnjih 5 utakmica

Margina je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Margina ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 94 utakmica

Bazoș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Bazoș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Bazoș zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Bazoș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 110 utakmica

Bazoș je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 5)

Bazoș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 5)

Bazoș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 5)

Obje ekipe koje su zabile u 80% utakmica s Bazoș u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 4)

Pogledajte sve

Steaua Roșie Stanciova je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 20 utakmica.

Steaua Roșie Stanciova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Steaua Roșie Stanciova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica

Steaua Roșie Stanciova ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica

Tormac je pobijedio zadnjih 4 utakmica

Tormac je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Tormac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Pogledajte sve

Bacova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Bacova je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 16 utakmica.

Bacova su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 43 igara.

Bacova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 8 utakmica s ACS Remetea Ianova

ACS Remetea Ianova je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

ACS Remetea Ianova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

ACS Remetea Ianova zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 4 igara.

ACS Remetea Ianova su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 14 igara.

Viitorul Sacoșu Turcesc je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 14 utakmica.

Viitorul Sacoșu Turcesc zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Viitorul Sacoșu Turcesc ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 90 utakmica

Pogledajte sve

CS Știuca je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

CS Știuca zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 15 igara.

CS Știuca ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 18 utakmica

CS Știuca ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Juventus Pișchia je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Juventus Pișchia je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 19 utakmica.

Juventus Pișchia zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 29 igara.

Juventus Pișchia zabiti pogodak više od 2.5 golova u zadnjih 4 igara.

Pogledajte sve

Pobeda Stár Bišnov je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Pobeda Stár Bišnov zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 8 utakmica s Fortuna Becicherecu Mic

Fortuna Becicherecu Mic je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Fortuna Becicherecu Mic zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Fortuna Becicherecu Mic zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Fortuna Becicherecu Mic ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Pogledajte sve

Steaua Bulgăruș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Steaua Bulgăruș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Steaua Bulgăruș su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Steaua Bulgăruș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 86 utakmica

Steaua Bulgăruș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Pogledajte sve

Progresul Iecea Mare je pobijedio zadnjih 7 utakmica

Progresul Iecea Mare je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Progresul Iecea Mare zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 11 igara.

Progresul Iecea Mare ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 79 utakmica

Unirea Tomnatic je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 16 utakmica.

Unirea Tomnatic zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Unirea Tomnatic ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica

Pogledajte sve

Checeana Checea zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 19 igara.

Checeana Checea ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 73 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Sânandrei Timiș

Sânandrei Timiș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Sânandrei Timiș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Sânandrei Timiș zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Sânandrei Timiș ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica

Sânandrei Timiș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica

Avântul Bobda je izgubio zadnjih 7 utakmica

Avântul Bobda je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Avântul Bobda ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Avântul Bobda ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 115 utakmica

Avântul Bobda ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 40 utakmica

Pogledajte sve

Plavi Delia Sânpetru Mare je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Plavi Delia Sânpetru Mare je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Plavi Delia Sânpetru Mare su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Tricoul 1 Iunie Timișoara je izgubio zadnjih 4 utakmica

Tricoul 1 Iunie Timișoara su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 11 igara.

Tricoul 1 Iunie Timișoara ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 16 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 5 utakmica s Unirea II

Unirea II je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Unirea II je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Unirea II zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Unirea II ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica

Unirea II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 104 utakmica

Unirea II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 34 utakmica

Gelu je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Gelu su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Gelu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 44 utakmica

Pogledajte sve

Șoimii Pesac su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

Șoimii Pesac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 96 utakmica

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Chinejana Chinezu

Chinejana Chinezu je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 19 utakmica.

Chinejana Chinezu zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Chinejana Chinezu zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Chinejana Chinezu ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 28 utakmica

Chinejana Chinezu ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica

Pogledajte sve

Kids Sânmihaiu Român je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Kids Sânmihaiu Român ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Kids Sânmihaiu Român ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 97 utakmica

Dudeștii Noi je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Dudeștii Noi je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Dudeștii Noi ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 102 utakmica

Pogledajte sve

AS Hodoni je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

AS Hodoni je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

AS Hodoni su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

AS Hodoni ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 31 utakmica

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 5 utakmica s Unirea Cerneteaz

Unirea Cerneteaz je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Unirea Cerneteaz je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Unirea Cerneteaz zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 11 igara.

Unirea Cerneteaz ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 64 utakmica

Pogledajte sve

Meget Remetea Mare je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Meget Remetea Mare zabiti pogodak više od 2.5 golova u zadnjih 5 igara.

Meget Remetea Mare zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Avântul Jamu Mare je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Avântul Jamu Mare zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Pogledajte sve

Progresul Ciacova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Progresul Ciacova zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 14 igara.

Unirea Banloc je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Unirea Banloc je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 14 utakmica.

Unirea Banloc su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 4 igara.

Unirea Banloc ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica

Pogledajte sve

Victoria Rudna je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Victoria Rudna zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 13 igara.

Deta II je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Deta II je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Deta II ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 19 utakmica

Deta II ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 116 utakmica

Pogledajte sve

Peciu Nou je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Peciu Nou zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Peciu Nou ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica

Peciu Nou ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica

Unirea Uivar je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 19 utakmica.

Unirea Uivar su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 5 igara.

Unirea Uivar ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 56 utakmica

Unirea Uivar ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 26 utakmica

Pogledajte sve

CSC Săcălaz II zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 10 igara.

CSC Săcălaz II zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 27 igara.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Petroman

Petroman je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Petroman je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Petroman je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 11 utakmica.

Petroman ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 29 utakmica

Pogledajte sve

Progresul Gătaia je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 20 utakmica.

Progresul Gătaia su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Progresul Gătaia ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica

Progresul Gătaia ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica

CS Utvin je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

CS Utvin su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

CS Utvin ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 54 utakmica

CS Utvin ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 63 utakmica

CS Utvin ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 32 utakmica

Pogledajte sve

Berini je izgubio zadnjih 4 utakmica

Berini je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Făget je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Făget je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

Făget je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Făget zabiti pogodak više od 2.5 golova u zadnjih 4 igara.

Făget zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 13 igara.

Făget ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 47 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Voința Iosifalău

Voința Iosifalău je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Voința Iosifalău ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Boldur je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Boldur su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 6 igara.

Boldur ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Pogledajte sve

Margina je izgubio zadnjih 5 utakmica

Margina je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Margina ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 94 utakmica

Bazoș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Bazoș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Bazoș zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Bazoș ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 110 utakmica

Bazoș je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 5)

Bazoș je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 5)

Bazoș je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 5)

Obje ekipe koje su zabile u 80% utakmica s Bazoș u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 4)

Pogledajte sve

Steaua Roșie Stanciova je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 20 utakmica.

Steaua Roșie Stanciova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Steaua Roșie Stanciova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 76 utakmica

Steaua Roșie Stanciova ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 21 utakmica

Tormac je pobijedio zadnjih 4 utakmica

Tormac je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Tormac ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Pogledajte sve

Bacova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Bacova je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 16 utakmica.

Bacova su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 43 igara.

Bacova ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 55 utakmica

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 8 utakmica s ACS Remetea Ianova

ACS Remetea Ianova je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

ACS Remetea Ianova je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

ACS Remetea Ianova zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 4 igara.

ACS Remetea Ianova su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 14 igara.

Viitorul Sacoșu Turcesc je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 14 utakmica.

Viitorul Sacoșu Turcesc zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Viitorul Sacoșu Turcesc ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 90 utakmica

Pogledajte sve

CS Știuca je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 17 utakmica.

CS Știuca zabiti pogodak više od 1.5 golova u zadnjih 15 igara.

CS Știuca ima preko 2.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 18 utakmica

CS Știuca ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 23 utakmica

Juventus Pișchia je zabio više od 3.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Juventus Pișchia je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 19 utakmica.

Juventus Pișchia zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 29 igara.

Juventus Pișchia zabiti pogodak više od 2.5 golova u zadnjih 4 igara.

Pogledajte sve
Donate to keep this site free!