Netherlands - Eerste Divisie Prognoze i Statistike za Danas

Savjeti i statistika za sve igre danas i ovaj tjedan.

Jong AZ su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 16 igara.

Jong AZ je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 10 utakmica.

Jong AZ have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Jong AZ ima više od 11.5 kornera u zadnjih 4 utakmica.

Jong AZ ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Jong AZ ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 9 utakmica.

Almere City je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Almere City zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

Almere City have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Almere City ima više od 8.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Almere City ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 13 utakmica.

Jong AZ je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Jong AZ je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Jong AZ je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 92% utakmica s Jong AZ u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Almere City je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Jong AZ su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 16 igara.

Jong AZ je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 10 utakmica.

Jong AZ have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Jong AZ ima više od 11.5 kornera u zadnjih 4 utakmica.

Jong AZ ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Jong AZ ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 9 utakmica.

Almere City je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Almere City zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

Almere City have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Almere City ima više od 8.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Almere City ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 13 utakmica.

Jong AZ je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Jong AZ je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Jong AZ je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 92% utakmica s Jong AZ u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Almere City je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Helmond Sport je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 14 utakmica.

Helmond Sport su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 8 igara.

Helmond Sport je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 6 utakmica.

Helmond Sport ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Helmond Sport ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 14 utakmica.

Volendam je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Volendam je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 7 utakmica.

Volendam have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Volendam ima više od 9.5 kornera u zadnjih 6 utakmica.

Volendam ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 8 utakmica.

Helmond Sport je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Helmond Sport je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Helmond Sport je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Helmond Sport je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Helmond Sport u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Volendam je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Volendam je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Helmond Sport je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 14 utakmica.

Helmond Sport su priznali više od 1.5 golova u zadnjih 8 igara.

Helmond Sport je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 6 utakmica.

Helmond Sport ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Helmond Sport ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 14 utakmica.

Volendam je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Volendam je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 7 utakmica.

Volendam have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Volendam ima više od 9.5 kornera u zadnjih 6 utakmica.

Volendam ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 8 utakmica.

Helmond Sport je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Helmond Sport je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Helmond Sport je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Helmond Sport je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Helmond Sport u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Volendam je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Volendam je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

TOP Oss je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

TOP Oss su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

TOP Oss je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 9 utakmica.

TOP Oss have won over 3.5 corners in their last 5 games.

TOP Oss ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 9 utakmica.

Waalwijk je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Waalwijk su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Waalwijk have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Waalwijk ima više od 8.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Waalwijk ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Waalwijk ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

TOP Oss je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

TOP Oss je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

TOP Oss je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Waalwijk je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Waalwijk je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

TOP Oss je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

TOP Oss su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

TOP Oss je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 9 utakmica.

TOP Oss have won over 3.5 corners in their last 5 games.

TOP Oss ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 9 utakmica.

Waalwijk je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 18 utakmica.

Waalwijk su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Waalwijk have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Waalwijk ima više od 8.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Waalwijk ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Waalwijk ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

TOP Oss je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

TOP Oss je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

TOP Oss je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Waalwijk je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Waalwijk je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Heracles have won over 4.5 corners in their last 14 games.

Heracles ima više od 8.5 kornera u zadnjih 9 utakmica.

Heracles ima više od 9.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Roda je pobijedio zadnjih 4 utakmica

Roda zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Roda ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Roda have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Roda ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 14 utakmica.

Roda ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Heracles je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Pogledajte sve

Heracles have won over 4.5 corners in their last 14 games.

Heracles ima više od 8.5 kornera u zadnjih 9 utakmica.

Heracles ima više od 9.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Roda je pobijedio zadnjih 4 utakmica

Roda zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Roda ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Roda have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Roda ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 14 utakmica.

Roda ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Heracles je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Pogledajte sve

VVV-Venlo je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

VVV-Venlo su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

VVV-Venlo je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

VVV-Venlo ima više od 8.5 kornera u zadnjih 14 utakmica.

VVV-Venlo ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 11 utakmica.

Jong PSV je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Jong PSV su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Jong PSV ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 12 utakmica.

VVV-Venlo je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

VVV-Venlo je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

VVV-Venlo je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

VVV-Venlo je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Jong PSV je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Jong PSV je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 91% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Obje ekipe koje su zabile u 82% utakmica s Jong PSV u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

VVV-Venlo je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

VVV-Venlo su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

VVV-Venlo je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

VVV-Venlo ima više od 8.5 kornera u zadnjih 14 utakmica.

VVV-Venlo ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 11 utakmica.

Jong PSV je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Jong PSV su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Jong PSV ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 12 utakmica.

VVV-Venlo je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

VVV-Venlo je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

VVV-Venlo je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

VVV-Venlo je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Jong PSV je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Jong PSV je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 91% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Obje ekipe koje su zabile u 82% utakmica s Jong PSV u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Dordrecht zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

Dordrecht je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

Dordrecht have won over 2.5 corners in their last 9 games.

NAC Breda je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

NAC Breda zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 12 igara.

Dordrecht je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Dordrecht je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Dordrecht je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Dordrecht je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

NAC Breda je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

NAC Breda je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

NAC Breda je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Dordrecht zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

Dordrecht je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

Dordrecht have won over 2.5 corners in their last 9 games.

NAC Breda je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

NAC Breda zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 12 igara.

Dordrecht je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Dordrecht je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Dordrecht je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Dordrecht je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

NAC Breda je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

NAC Breda je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

NAC Breda je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Eindhoven su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Jong Ajax je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Jong Ajax have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Jong Ajax ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Pogledajte sve

Eindhoven su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Jong Ajax je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Jong Ajax have won over 2.5 corners in their last 13 games.

Jong Ajax ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Pogledajte sve
Donate to keep this site free!