England - Football League Trophy Prognoze i Statistike za Danas

Savjeti i statistika za sve igre danas i ovaj tjedan.

Barnet je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Leyton Orient ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 5 utakmica

Barnet je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 91% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Obje ekipe koje su zabile u 82% utakmica s Barnet u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Barnet je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Leyton Orient ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 5 utakmica

Barnet je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 91% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Obje ekipe koje su zabile u 82% utakmica s Barnet u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Oxford Utd je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Oxford Utd je zabio manje od 2.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Cheltenham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Cheltenham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Cheltenham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Oxford Utd je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 7 utakmica.

Oxford Utd je zabio manje od 2.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Cheltenham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Cheltenham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Cheltenham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Northampton ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Gillingham su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Northampton je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Northampton ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Gillingham su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Northampton je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Bromley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Bromley su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 15 igara.

Bromley je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 8 utakmica.

MK Dons je pobijedio zadnjih 4 utakmica

Bromley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Bromley je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Bromley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Bromley su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 15 igara.

Bromley je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 8 utakmica.

MK Dons je pobijedio zadnjih 4 utakmica

Bromley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Bromley je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica

Crewe je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Crewe je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Crewe u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica

Crewe je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Crewe je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Crewe u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Notts County je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Notts County zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

Notts County je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 8 utakmica.

Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica

Notts County su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 5 igara.

Notts County ima više od 3.5 kartona u zadnjih 4 utakmica.

Notts County have won over 2.5 corners in their last 7 games.

Notts County ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Notts County je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Notts County je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Notts County zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 4 igara.

Notts County je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 8 utakmica.

Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica

Notts County su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 5 igara.

Notts County ima više od 3.5 kartona u zadnjih 4 utakmica.

Notts County have won over 2.5 corners in their last 7 games.

Notts County ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Notts County je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 26 utakmica.

York zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica

York je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 14)

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 14)

Pogledajte sve

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 26 utakmica.

York zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica

York je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 14)

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 14)

Pogledajte sve

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 13 utakmica.

Leicester zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 11 igara.

Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica

Leicester have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Leicester have won over 3.5 corners in their last 10 games.

Leicester ima više od 8.5 kornera u zadnjih 14 utakmica.

Leicester ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 16 utakmica.

Walsall je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Walsall je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Walsall je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 6 utakmica.

Leicester je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Leicester je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Leicester u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 13 utakmica.

Leicester zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 11 igara.

Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 12 utakmica

Leicester have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Leicester have won over 3.5 corners in their last 10 games.

Leicester ima više od 8.5 kornera u zadnjih 14 utakmica.

Leicester ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 16 utakmica.

Walsall je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Walsall je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Walsall je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 6 utakmica.

Leicester je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 85% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Leicester je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Leicester u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Reading have won over 2.5 corners in their last 19 games.

Reading ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Pogledajte sve

Reading have won over 2.5 corners in their last 19 games.

Reading ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Pogledajte sve

Stockport je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.

Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Stockport ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Stockport ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Pogledajte sve

Stockport je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.

Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Stockport ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Stockport ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Chesterfield

Chesterfield su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 14)

Chesterfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 93% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 93% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Obje ekipe koje su zabile u 86% utakmica s Chesterfield u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 4 utakmica s Chesterfield

Chesterfield su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 9 igara.

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 14)

Chesterfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 93% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 93% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Obje ekipe koje su zabile u 86% utakmica s Chesterfield u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Fulham

Fulham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 17 igara.

Fulham je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 14 utakmica.

Stevenage je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 86% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Obje ekipe koje su zabile u 100% utakmica s Fulham u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Fulham

Fulham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 17 igara.

Fulham je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 14 utakmica.

Stevenage je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 86% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Obje ekipe koje su zabile u 100% utakmica s Fulham u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Pogledajte sve

Huddersfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Huddersfield je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Huddersfield je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 6 utakmica.

Liverpool su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.

Pogledajte sve

Huddersfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Huddersfield je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Huddersfield je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 6 utakmica.

Liverpool su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.

Pogledajte sve

Grimsby je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Grimsby su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Grimsby ima više od 8.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Grimsby ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Grimsby ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 5 utakmica.

Grimsby ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 7 utakmica.

Forest su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Forest je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Grimsby je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Grimsby su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Grimsby ima više od 8.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Grimsby ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Grimsby ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 5 utakmica.

Grimsby ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 7 utakmica.

Forest su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Forest je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Colchester je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 4 utakmica.

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Colchester je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 4 utakmica.

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Crawley zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.

Crawley ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 11 utakmica.

Crawley ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 12 utakmica.

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.

Brentford U21 ima više od 10.5 kornera u zadnjih 6 utakmica.

Brentford U21 ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Brentford U21 ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Crawley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Crawley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Brentford U21 je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Pogledajte sve

Crawley zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.

Crawley ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 11 utakmica.

Crawley ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 12 utakmica.

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.

Brentford U21 ima više od 10.5 kornera u zadnjih 6 utakmica.

Brentford U21 ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Brentford U21 ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Crawley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Crawley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Brentford U21 je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Pogledajte sve
Donate to keep this site free!