England - Football League Trophy Prognoze i Statistike za Danas

Savjeti i statistika za sve igre danas i ovaj tjedan.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Barnet

Barnet have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Leyton Orient je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Leyton Orient have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Leyton Orient ima više od 8.5 kornera u zadnjih 11 utakmica.

Leyton Orient ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Leyton Orient ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 11 utakmica.

Barnet je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Barnet je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Obje ekipe koje su zabile u 90% utakmica s Barnet u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Barnet

Barnet have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Leyton Orient je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Leyton Orient have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Leyton Orient ima više od 8.5 kornera u zadnjih 11 utakmica.

Leyton Orient ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Leyton Orient ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 11 utakmica.

Barnet je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Barnet je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Obje ekipe koje su zabile u 90% utakmica s Barnet u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Oxford Utd je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Oxford Utd have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Oxford Utd ima više od 9.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Oxford Utd ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Oxford Utd ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Oxford Utd ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

Cheltenham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Cheltenham su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 4 igara.

Cheltenham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Cheltenham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Oxford Utd je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Oxford Utd have won over 2.5 corners in their last 8 games.

Oxford Utd ima više od 9.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Oxford Utd ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Oxford Utd ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Oxford Utd ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

Cheltenham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Cheltenham su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 4 igara.

Cheltenham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Cheltenham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Northampton je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 16 utakmica.

Northampton je zabio manje od 2.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Northampton have won over 2.5 corners in their last 9 games.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Gillingham

Gillingham su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 8 igara.

Gillingham ima više od 8.5 kornera u zadnjih 4 utakmica.

Gillingham ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Northampton je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Gillingham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Northampton je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 16 utakmica.

Northampton je zabio manje od 2.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Northampton have won over 2.5 corners in their last 9 games.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Gillingham

Gillingham su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 8 igara.

Gillingham ima više od 8.5 kornera u zadnjih 4 utakmica.

Gillingham ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 13 utakmica.

Northampton je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Gillingham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Plymouth ima više od 9.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Plymouth ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Plymouth ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Plymouth ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 7 utakmica.

Swindon ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Swindon ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Pogledajte sve

Plymouth ima više od 9.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Plymouth ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Plymouth ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Plymouth ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 7 utakmica.

Swindon ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Swindon ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Pogledajte sve

Bromley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Bromley su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 14 igara.

Bromley je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 7 utakmica.

Bromley ima više od 8.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Bromley ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Bromley ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 16 utakmica.

MK Dons ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica

MK Dons have won over 3.5 corners in their last 5 games.

MK Dons ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

MK Dons ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

Bromley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Bromley je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Bromley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Bromley su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 14 igara.

Bromley je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 7 utakmica.

Bromley ima više od 8.5 kornera u zadnjih 5 utakmica.

Bromley ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Bromley ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 16 utakmica.

MK Dons ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 8 utakmica

MK Dons have won over 3.5 corners in their last 5 games.

MK Dons ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

MK Dons ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

Bromley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Bromley je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Pogledajte sve

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Wigan ima više od 3.5 kartona u zadnjih 10 utakmica.

Wigan have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Crewe je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Crewe je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Obje ekipe koje su zabile u 83% utakmica s Crewe u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Pogledajte sve

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Crewe ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 7 utakmica

Wigan ima više od 3.5 kartona u zadnjih 10 utakmica.

Wigan have won over 2.5 corners in their last 4 games.

Crewe je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Crewe je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Crewe je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Obje ekipe koje su zabile u 83% utakmica s Crewe u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Pogledajte sve

Burton have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Burton ima više od 8.5 kornera u zadnjih 7 utakmica.

Burton ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Burton ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Notts County je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Notts County je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Notts County je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 7 utakmica.

Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Notts County have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Notts County je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Pogledajte sve

Burton have won over 3.5 corners in their last 5 games.

Burton ima više od 8.5 kornera u zadnjih 7 utakmica.

Burton ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Burton ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Notts County je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Notts County je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Notts County je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 7 utakmica.

Notts County ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 9 utakmica

Notts County have won over 2.5 corners in their last 6 games.

Notts County je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Pogledajte sve

Bradford je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Bradford have won over 3.5 corners in their last 8 games.

Bradford ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Bradford ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Bradford ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 25 utakmica.

York zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

York ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

York ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

York je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Pogledajte sve

Bradford je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 6 utakmica.

Bradford have won over 3.5 corners in their last 8 games.

Bradford ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Bradford ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Bradford ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 25 utakmica.

York zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

York ima preko 1.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

York ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

York ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

York je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

York je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Pogledajte sve

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Leicester zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

Leicester have won over 3.5 corners in their last 9 games.

Leicester ima više od 8.5 kornera u zadnjih 13 utakmica.

Leicester ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 15 utakmica.

Walsall je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Walsall je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

Walsall have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Walsall ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Walsall ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Walsall ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

Leicester je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 83% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Leicester je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 83% utakmica s Leicester u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Pogledajte sve

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 8 utakmica.

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 12 utakmica.

Leicester zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Leicester ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 11 utakmica

Leicester have won over 3.5 corners in their last 9 games.

Leicester ima više od 8.5 kornera u zadnjih 13 utakmica.

Leicester ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 15 utakmica.

Walsall je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Walsall je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

Walsall have won over 4.5 corners in their last 4 games.

Walsall ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Walsall ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Walsall ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 5 utakmica.

Leicester je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Leicester je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Leicester je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 83% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Leicester je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 83% utakmica s Leicester u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Pogledajte sve

Reading je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Reading have won over 2.5 corners in their last 18 games.

Reading ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 6 utakmica.

Pogledajte sve

Reading je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Reading have won over 2.5 corners in their last 18 games.

Reading ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 6 utakmica.

Pogledajte sve

Stockport je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.

Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Stockport ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Stockport ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Tranmere zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

Tranmere su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 4 igara.

Pogledajte sve

Stockport je zabio manje od 3.5 golova u zadnjih 5 utakmica.

Stockport have won over 4.5 corners in their last 15 games.

Stockport have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Stockport ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 8 utakmica.

Stockport ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 4 utakmica.

Tranmere zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

Tranmere su primili više od 1.5 kartica u zadnjih 4 igara.

Pogledajte sve

Mansfield ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Chesterfield su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Chesterfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Chesterfield u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Mansfield ima više od 8.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 6 utakmica.

Chesterfield su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 8 igara.

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 13)

Chesterfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Chesterfield je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 92% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 12)

Obje ekipe koje su zabile u 85% utakmica s Chesterfield u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 11)

Pogledajte sve

Stevenage ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica

Stevenage ima više od 8.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Stevenage ima više od 9.5 kornera u zadnjih 4 utakmica.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Fulham

Fulham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 17 igara.

Fulham je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 14 utakmica.

Stevenage je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 86% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Obje ekipe koje su zabile u 100% utakmica s Fulham u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Pogledajte sve

Stevenage ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 10 utakmica

Stevenage ima više od 8.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Stevenage ima više od 9.5 kornera u zadnjih 4 utakmica.

Obje ekipe postižu pogodak u zadnjih 6 utakmica s Fulham

Fulham zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 17 igara.

Fulham je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 14 utakmica.

Stevenage je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Fulham je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 86% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Fulham je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Obje ekipe koje su zabile u 100% utakmica s Fulham u zadnja 2 mjeseca (ukupno utakmica 7)

Pogledajte sve

Huddersfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Huddersfield je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

Huddersfield ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 9 utakmica.

Liverpool su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.

Pogledajte sve

Huddersfield je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 9 utakmica.

Huddersfield je postigao više od 0.5 pogodaka u prvom poluvremenu u zadnjih 5 utakmica.

Huddersfield ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 9 utakmica.

Liverpool su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 10 igara.

Liverpool have won over 3.5 corners in their last 6 games.

Liverpool have won over 4.5 corners in their last 5 games.

Pogledajte sve

Grimsby je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Grimsby su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Grimsby ima više od 8.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Grimsby ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Grimsby ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 5 utakmica.

Grimsby ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 7 utakmica.

Forest su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Forest je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Grimsby je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 4 utakmica.

Grimsby su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 5 igara.

Grimsby have won over 2.5 corners in their last 17 games.

Grimsby ima više od 8.5 kornera u zadnjih 8 utakmica.

Grimsby ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 10 utakmica.

Grimsby ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 5 utakmica.

Grimsby ima više od 9.5 udaraca izvan okvira u zadnjih 7 utakmica.

Forest su priznali više od 0.5 golova u zadnjih 6 igara.

Forest ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 22 utakmica

Forest je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 10 utakmica.

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 15 utakmica.

Ipswich ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 14 utakmica

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 2.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Ipswich je zabio više od 0.5 golova u prvom poluvremenu u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Pogledajte sve

Crawley zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.

Crawley ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 11 utakmica.

Crawley ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 12 utakmica.

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.

Brentford U21 ima više od 10.5 kornera u zadnjih 6 utakmica.

Brentford U21 ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Brentford U21 ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Crawley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Crawley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Brentford U21 je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Pogledajte sve

Crawley zabiti pogodak više od 0.5 golova u zadnjih 7 igara.

Crawley have won over 3.5 corners in their last 4 games.

Crawley ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 11 utakmica.

Crawley ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 12 utakmica.

Brentford U21 ima preko 0.5 golova u drugoj poluvremenu u zadnjih 4 utakmica

Brentford U21 have won over 3.5 corners in their last 7 games.

Brentford U21 ima više od 10.5 kornera u zadnjih 6 utakmica.

Brentford U21 ima više od 5.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 7 utakmica.

Brentford U21 ima više od 6.5 udaraca u ukvir vrata u zadnjih 4 utakmica.

Crawley je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 10)

Crawley je zabio više od 1.5 golova u zadnjih 90% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 9)

Brentford U21 je zabio više od 0.5 golova u zadnjih 100% utakmmica u 2 mjeseca (ukupno utakmica 6)

Pogledajte sve
Donate to keep this site free!