Победи, равенства, загуби футболни прогнози за Днес
(всички победни серии на отборите от които имате нужда за да направите залог на едно място)
Прогнозите за победни серии могат да бъдат много печеливши с оглед последните мачове на отборите, водещи до лесно познаваеми срещи и добри коефициенти.
Топ 5
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/29
14:00
|
Dunaharaszti
Veresegyház
|
Dunaharaszti са победили в последните си 16 мача.
|
03/29
15:00
|
Moura
Ferreirense
|
Ferreirense са победили в последните си 16 мача.
|
03/29
14:30
|
Llandudno
Holywell
|
Holywell са победили в последните си 13 мача.
|
03/29
21:00
|
ES Mostaganem
NAHD
|
ES Mostaganem са победили в последните си 10 мача.
|
03/29
13:00
|
Torn
Torslanda
|
Torslanda са победили в последните си 9 мача.
|
Победи за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/29
14:00
|
Dunaharaszti
Veresegyház
|
Dunaharaszti са победили в последните си 16 мача.
|
03/29
15:00
|
Moura
Ferreirense
|
Ferreirense са победили в последните си 16 мача.
|
03/29
14:30
|
Llandudno
Holywell
|
Holywell са победили в последните си 13 мача.
|
03/29
21:00
|
ES Mostaganem
NAHD
|
ES Mostaganem са победили в последните си 10 мача.
|
03/29
13:00
|
Torn
Torslanda
|
Torslanda са победили в последните си 9 мача.
|
03/29
19:30
|
Genk
Anderlecht
|
Anderlecht са победили в последните си 8 мача.
|
03/29
13:30
|
PSM
Borneo
|
Borneo са победили в последните си 8 мача.
|
03/29
17:30
|
Inter
Roma
|
Roma са победили в последните си 8 мача.
|
03/29
22:00
|
Apollon Kanalion
Mikrothives
|
Mikrothives са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
22:00
|
RS Berkane
AS FAR
|
AS FAR са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
18:00
|
Boca Juniors
Platense
|
Boca Juniors са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
14:30
|
Porthmadog
Airbus UK
|
Airbus UK са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
13:00
|
Valur R
Breiðablik
|
Valur R са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
19:00
|
Peñarol
Nacional
|
Peñarol са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
15:00
|
South Shields
Spennymoor
|
Spennymoor са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
12:00
|
Chaika
Zviahel
|
Zviahel са победили в последните си 7 мача.
|
03/29
22:00
|
Chloi
Agia Paraskevi Volou
|
Agia Paraskevi Volou са победили в последните си 6 мача.
|
03/29
22:00
|
CDSC Cosal
CD Sokol Croata
|
CD Sokol Croata са победили в последните си 6 мача.
|
03/29
16:00
|
Sport Lisboa e Marinha
Sporting de Pombal
|
Sporting de Pombal са победили в последните си 6 мача.
|
03/29
15:00
|
Farnborough
Chippenham
|
Farnborough са победили в последните си 6 мача.
|
03/29
13:00
|
Ghiroda și Giarmata Vii
CSM Deva
|
Ghiroda și Giarmata Vii са победили в последните си 6 мача.
|
03/29
16:00
|
Cinfães
Castro Daire
|
Cinfães са победили в последните си 6 мача.
|
03/29
13:00
|
Popesti Leordeni
CS Blejoi
|
Popesti Leordeni са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
22:00
|
Chilangos FC
Aguacateros CD Uruapan
|
Aguacateros CD Uruapan са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
15:00
|
Penedo Gordo
Castrense
|
Castrense са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
14:00
|
Sokol Lanzhot
Z. N. Sazavou
|
Sokol Lanzhot са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
16:00
|
Canas de Senhorim
Paivense (VNdP)
|
Canas de Senhorim са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
09:30
|
Slovan Bratislava B
Prešov
|
Prešov са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
19:45
|
Shelbourne
Dundalk
|
Shelbourne са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
12:00
|
Górnik II
MKS Kluczbork
|
MKS Kluczbork са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
19:45
|
Glentoran
Linfield
|
Linfield са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
14:00
|
Vorskla
Dynamo Kyiv
|
Dynamo Kyiv са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
21:00
|
Belouizdad
Olympique Akbou
|
Olympique Akbou са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
09:30
|
TVD Slavičín
SK Batov 1930
|
TVD Slavičín са победили в последните си 5 мача.
|
03/29
11:00
|
Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice
|
Jagiellonia II Białystok са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
12:00
|
M. Ahi Nazareth
Maccabi Kiryat Ata Bialik
|
Maccabi Kiryat Ata Bialik са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
16:00
|
Maia Lidador
Coimbrões
|
Coimbrões са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
13:00
|
KS Unia Solec Kujawski
Świt Szczecin
|
Świt Szczecin са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
16:30
|
Unia
MKS Przasnysz
|
MKS Przasnysz са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
11:00
|
Deportiva Minera
UCAM Murcia B
|
Deportiva Minera са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Farnborough
Chippenham
|
Chippenham са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
13:00
|
Adama City
Saint George
|
Saint George са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
18:00
|
Al-Wahda
Shabab Al-Ahli
|
Al-Wahda са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
14:30
|
Prestatyn
Flint Town Utd
|
Flint Town Utd са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
22:00
|
Neoi Athlites Nikis
Protesilaos Pteleou
|
Neoi Athlites Nikis са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
17:00
|
Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi
|
Dinamo Batumi са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Shimizu
N. Kakraba Utd
|
N. Kakraba Utd са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Gloucester
Brackley
|
Brackley са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
14:50
|
Istra
Lokomotiva
|
Lokomotiva са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
19:00
|
ADO
Groningen
|
Groningen са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
23:00
|
CF Petroleros De Poza Rica
CD Ayense AC
|
CD Ayense AC са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
10:30
|
SC Bengaluru
United SC
|
SC Bengaluru са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
18:00
|
Al-Wahda
Shabab Al-Ahli
|
Shabab Al-Ahli са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
South Shields
Spennymoor
|
South Shields са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
17:00
|
Ermentão
Desportivo de Barca
|
Ermentão са победили в последните си 4 мача.
|
03/29
20:00
|
Zamora
Angostura FC
|
Angostura FC са победили в последните си 4 мача.
|
Загуби за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/29
15:00
|
Tamworth
Bishop's Stortford
|
Bishop's Stortford са загубили в последните си 14 мача.
|
03/29
11:45
|
FC Bavarians
Khovd
|
Khovd са загубили в последните си 10 мача.
|
03/29
13:00
|
Dinamo-Auto
Sheriff II
|
Dinamo-Auto са загубили в последните си 9 мача.
|
03/29
15:00
|
Banbury
Hereford
|
Banbury са загубили в последните си 9 мача.
|
03/29
19:45
|
Concord Rangers
Carshalton
|
Concord Rangers са загубили в последните си 8 мача.
|
03/29
13:00
|
Tak Chun Ka I
Hang Sai SC
|
Tak Chun Ka I са загубили в последните си 8 мача.
|
03/29
22:00
|
Chloi
Agia Paraskevi Volou
|
Chloi са загубили в последните си 8 мача.
|
03/29
14:30
|
Llanidloes Town
Chirk Aaa
|
Llanidloes Town са загубили в последните си 8 мача.
|
03/29
15:00
|
Podlasie Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie
|
Płomień Dębe Wielkie са загубили в последните си 8 мача.
|
03/29
14:30
|
Afan Lido
Aber Town
|
Aber Town са загубили в последните си 7 мача.
|
03/29
14:00
|
Rukh
Lnz Cherkasy U19
|
Lnz Cherkasy U19 са загубили в последните си 6 мача.
|
03/29
13:00
|
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Universitatea Craiova II
|
Universitatea Craiova II са загубили в последните си 6 мача.
|
03/29
16:00
|
Mangualde
Sátão
|
Sátão са загубили в последните си 6 мача.
|
03/29
17:30
|
Rudar
Tolmin
|
Tolmin са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
12:00
|
Chertanovo Moscow
Orenburg
|
Orenburg са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
10:30
|
Leixoes SC
Ac. Viseu
|
Leixoes SC са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
10:45
|
Tona
Castelldefels
|
Tona са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
18:00
|
LASK Amateure
Vöcklamarkt
|
Vöcklamarkt са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
19:00
|
St. Truidense
RFC Liege
|
RFC Liege са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
19:00
|
Telstar
Jong FC Utrecht
|
Jong FC Utrecht са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
13:00
|
H. Afula
Rishon Lezion
|
H. Afula са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
11:45
|
FC Bavarians
Khovd
|
FC Bavarians са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
18:00
|
Hercílio Luz
Avaí
|
Hercílio Luz са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
15:00
|
Poole
Totton
|
Poole са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
12:00
|
Blau-Weiß 90 Berlin
Füchse Berlin Reinickendorf
|
Blau-Weiß 90 Berlin са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
18:00
|
Silkeborg
FC Fredericia
|
Silkeborg са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
13:00
|
Enköping
Gute
|
Gute са загубили в последните си 5 мача.
|
03/29
13:00
|
BTS Neustadt
ESC Geestemünde
|
ESC Geestemünde са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
17:00
|
Slaven
Osijek
|
Slaven са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek T. G.
|
Warta Gorzów Wielkopolski са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
09:00
|
FK Olympie Brezova
Hrebec
|
Hrebec са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Bradford
Tranmere
|
Bradford са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
23:00
|
SV Broki
PVV
|
SV Broki са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Wigan
Burton
|
Burton са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Accrington
Morecambe
|
Morecambe са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Ilves
Oulu
|
Ilves са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
14:00
|
Academia Akron Togliatti Youth
Strogino Moscow Youth
|
Academia Akron Togliatti Youth са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Boreham
Dag & Red
|
Boreham са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Farsley
Southport
|
Farsley са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Telford
Redditch
|
Redditch са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
19:15
|
Bellinzona
Aarau
|
Bellinzona са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Weston Super Mare
Taunton
|
Weston Super Mare са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
22:00
|
Iason Allis Merias
Eleftheriakos
|
Eleftheriakos са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
21:00
|
Atlético-MG
Flamengo
|
Atlético-MG са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
12:00
|
Pirin
Etar
|
Etar са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
18:00
|
CSD Prat
CD Magallanes
|
CSD Prat са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
13:00
|
Avântul Periam
Gloria Lunca-Teuz Cermei
|
Gloria Lunca-Teuz Cermei са загубили в последните си 4 мача.
|
03/29
12:30
|
Kuressaare
T. Kalev
|
Kuressaare са загубили в последните си 4 мача.
|
Равенства за отбор
Домакин - Гост | Логика | |
---|---|---|
03/29
12:30
|
Barry
Penybont
|
Barry са завършили наравно в последните си 5 мача.
|
03/29
11:00
|
Sandecja II Nowy Sącz
ZKS Unia II Tarnów
|
Sandecja II Nowy Sącz са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/29
16:00
|
Alba
Fermentelos
|
Alba са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/29
14:30
|
Csep-gól
Svábhegy
|
Svábhegy са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Kidderminster
Altrincham
|
Kidderminster са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/29
15:00
|
Hull
Stoke
|
Hull са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
03/29
19:30
|
Castelleone
Cisanese
|
Cisanese са завършили наравно в последните си 4 мача.
|
Победи, равенства, загуби - серии на отборите
Победни, равенства или загуби за серия от мачове е един от пазарите, които изискват по-голямо разбиране от търсещия прогнози и рядко могат да бъдат улучени сполучливо. Тези прогнози се отнасят до последователните мачове, в които отборите печелят, губят или завършват наравно без значение от лигата, купата или първенството в което са се изиграли мачовете.
Прогнозиране на серията от мачове е два вида: или за серията да продължи или срещу серията. Победни, загуби и равенства серии за отборите са налични не само във футбола но и в други спортове като баскетбол, хокей или индивидуални спортове като тенис, като идеята е абсолютно идентична. Победна серия наричаме броя на последователните мачове които отборът е спечелил и в каква форма се намира, като респективно серия от загуби или равенства са сериите в които е завършил наравно или е загубил.